סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
קולנוע
לוח האירועים 2020 ספטמבר 
א ב ג ד ה ו ש
  
101112
13141516171819
20212223242526
27282930
ידיעה
 
מאת: מערכת הבמה הוכרזו הזוכים בפסטיבל דוקאביב 2019
 

 
 
"לאה צמל, עורכת דין" קטף את פרס הסרט הישראלי, ופרס הבימוי ניתן ל"פגות תוקף"הזוכים בפסטיבל דוקאביב ה-21 הוכרזו אמש (רביעי, 29 במאי 2019), בטקס שנערך במיינדספייס בתל אביב. פסטיבל דוקאביב, הפסטיבל הבינלאומי לקולנוע דוקומנטרי, יימשך עד 1 ביוני.

 
התחרות הישראלית

חבר השופטים בתחרות הישראלית:
טליה (טוליק) גלאון - צלמת קולנוע תיעודי ועלילתי. הצלמת הראשונה שהייתה מועמדת לפרס אופיר לצילום פיצ'ר עלילתי (2011, 2015); דיויד נוי - קולנוען ישראלי, יליד קנדה. כתב, ביים והפיק סרטי דרמה ותעודה. שותף בחברת סינמקס הפקות בע"מ, שמפיקה סרטי קולנוע וטלוויזיה. מכהן כראש המחלקה לקולנוע במכללת מנשר לאמנות בתל אביב; בזיל ציוקוס - מנהל התוכנית של פסטיבל הקולנוע DOC NYC ושל פסטיבל הקולנוע של ננטקט, חבר בצוות אוצרי התוכנית של פסטיבל סאנדנס ולשעבר מנהל "ניופסט", פסטיבל הקולנוע הגאה בניו יורק (1996–2008). ציוקוס כותב על קולנוע דוקומנטרי בבלוג שלו, "what (not) to doc"; ברברה ויסר - אמנית חזותית ובמאית קולנוע החוקרת את הקשר הסבוך בין תיעוד לדרמטיזציה. סרטיה בוחנים ומבקרים נרטיבים היסטוריים ומוסכמות רווחות של בניית סיפור. יצירותיה מוקרנות ומוצגות ברחבי העולם עוד מתחילת שנות ה-90; אנדריאה פרנגיובה - במאית ומפיקה של סרטים דוקומנטריים. ב-2001 הקימה את המכון לקולנוע דוקומנטרי, שבעשר שנות ניהולה נחשב לעמותה הגדולה ביותר לקידום קולנוע דוקומנטרי ב-12 מדינות במזרח אירופה. 


הסרט הישראלי הטוב ביותר

פרס הווארד גילמן לסרט הישראלי הטוב ביותר בסך 70 אלף שקלים מוענק לסרט "לאה צמל, עורכת דין" של רחל לאה ג'ונס ופיליפ בלאיש. הפרס ניתן באדיבות קרן הווארד גילמן לתרבות ישראל. מענק השכרת ציוד באדיבות: גליקסון. מענק משמרות עריכה באדיבות: אולפני אדיט.

נימוקי חבר השופטים: הסרט הדוקומנטרי הישראלי הטוב ביותר הוא פרויקט מעורר מחשבה העוסק בנושא חשוב ומדגים מיומנויות קולנועיות מרשימות, ובהן בולט במיוחד השימוש החדשני והחכם באנימציה. הסרט משרטט דיוקן מורכב של אישה חזקה ומעוררת השראה המאמינה בכל ליבה בצדקת דרכה. על היכולת לייצג נאמנה את דמותה היוצאת דופן, הרואה תקווה כשאחרים רואים רק מאמץ עקר - חבר השופטים מעניק את הפרס לרחל לאה ג'ונס ולפיליפ בלאיש על סרטם לאה צמל, עורכת דין.


לאה צמל, עורכת דין, Tsemel Private Collectionפרס חבר השופטים

פרס חבר השופטים בסך 20 אלף שקלים ניתן לסרט "היה היה ילד" של אורי לוי. הפרס מוענק אדיבות הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים.

נימוקי חבר השופטים: פרס חבר השופטים מוענק לסרט המשרטט במיומנות רבה את הדינמיקה האינטימית המתקיימת בתוך משפחה שיש בה ילד עם צרכים מיוחדים. בהרבה רגישות ובכנות יוצאת דופן, מציג הבמאי את כל בני המשפחה במלוא מורכבותם ובוחן בחינה מעמיקה את האתגרים העומדים לפניהם ואת ההקרבה שהם נדרשים לה למען הכלל.


היה היה ילד, צילום: אורי לוי
פרס ראש עיריית ת"א לסרט ביכורים

פרס ראש עיריית תל אביב-יפו לסרט ביכורים בסך 30 אלף שקלים מוענק לסרט "האחות של מוסוליני" בבימוי ג'ונה סולימאן.

נימוקי חבר השופטים: באיזון מושלם של תוכן וצורה, מצליח הסרט לבטא מצב אנושי מורכב המתקיים בשטח מצומצם של מטרים רבועים אחדים. בסרט כבד אך קליל, מדגימה הבמאית בדיוק מרשים כיצד ניתן להציג דמות על-זמנית באופן עקבי ומושכל.


האחות של מוסוליני, צילום: ג'ונה סולימאןפרס הבימוי

פרס יוסי קאופמן לבימוי בסך 25 אלף שקל מוענק לסרט "פגות תוקף" של שוש שלם והילה מדליה. הפרס ניתן באדיבות קרן מקור לסרטי קולנוע וטלוויזיה.

נימוקי חבר השופטים: בבחירתן המושכלת והכנה בדמויות המשלבות רגש והומור, ובשימוש בשפה קולנועית מוקפדת, מצליחות הבמאיות לשרטט דיוקן אינטימי וייחודי של נשים שנשארות בליבנו ללא תאריך תפוגה.


פגות תוקף, מתוך הסרטפרס הצילום

פרס הצילום בסך 7,000 שקלים ניתן לסרט "האחות של מוסוליני" שצולם על ידי ג'ונה סולימאן. הפרס מוענק באדיבות כאן - תאגיד השידור הישראלי.

נימוקי חבר השופטים: במרחב נתון ומוגבל, מצליחה יוצרת הסרט ליצור מבנים תיאטרליים עדינים המבטאים את חיי היומיום של הדמויות. בשפה מינימליסטית ומוקפדת, הופך המרחב היומיומי למרחב קולנועי – פשוט ומחניק לעיתים – המאפשר לקרן אור מזדמנת להאיר את המסך ולגעת בצופה.


פרס העריכה

פרס העריכה בסך 7,000 שקלים מוענק לסרט "פגות תוקף" בעריכת ז'ואל אלכסיס. הפרס ניתן באדיבות כאן - תאגיד השידור הישראלי.

נימוקי חבר השופטים: בקצב קולח וברגישות רבה, העורכת טווה את שלושת קווי העלילה המקבילים של גיבורות הסרט, שמתלכדים לכדי נָרָטִיב משותף וחוויה רגשית שלמה.


פרס התחקיר 

פרס התחקיר בסך 7,000 שקלים ניתן לסרט "אין אריות בתל אביב", תחקיר: כרמית ספיר וייץ וגליה דרור. הפרס ניתן באדיבות כאן - תאגיד השידור הישראלי.

נימוקי חבר השופטים: על החפירה המעמיקה מתחת לאבני העיר ועל חשיפת השכבות הארכיאולוגיות החבויות בה, על החייאת ההיסטוריה המפתיעה והנשכחת של גן החיות של תל אביב ועל השבתן של דמויות ססגוניות ושל חיות פרא אבודות אל המרחב העירוני.

 
התחרות הבינלאומית

חבר השופטים בתחרות הבינלאומית:
אן ג'ורג'ט - 
מביימת סרטים דוקומנטריים זה עשרים שנה. רובם משודרים בערוץ התרבות הגרמני-צרפתי "ארטה" ובערוצי טלוויזיה ציבוריים אחרים באירופה; ניצן גלעדי - במאי, תסריטאי ומפיק. סרטיו הדוקומנטריים "ירושלים גאה להציג", "בחזקת סאטמר", "האויב האחרון" ו"זמן משפחה" זכו להצלחה בינלאומית ובפרסים רבים; ד''ר אריאל שוייצר - היסטוריון של הקולנוע, מרצה באוניברסיטת ת"א ובאוניברסיטת פריז 8, ומבקר בכתב העת הצרפתי "מחברות הקולנוע" (Les cahiers du cin?ma). שוייצר חיבר ספרים שונים, ביניהם "קולנוע ישראלי חדש" ו"הרגישות החדשה: קולנוע ישראלי מודרני בשנות השישים והשבעים", וכן אצר רטרוספקטיבות קולנועיות רבות.


פרס הסרט הבינלאומי הטוב ביותר

פרס הסרט הבינלאומי הטוב ביותר בסך 20 אלף שקל ניתן ל"ארץ הדבש" בבימוי תמרה קוטבסקה וליובומיר סטפנוב. הפרס ניתן באדיבות משרד התרבות והספורט - מועצת הקולנוע.

נימוקי השופטים: חבר השופטים החליט פה אחד להעניק את פרס הסרט הבינלאומי הטוב ביותר ליצירה שמתמקדת בקהילה החיה בשולי החברה. הודות ליכולת סיפורית מרשימה ואסתטיקה מלאת השראה, הסרט מצליח להיות הרבה יותר ממסמך חברתי, והופך בהדרגה לדיוקן מטלטל של אישה יוצאת דופן. הדרך האינטימית שבה הסרט מתבונן על השבריריות של הקיום האנושי בקשר העמוק שלו עם הטבע, שבתה את ליבנו.


ארץ הדבש, Ljubomir Stefanovציון לשבח

ציון לשבח בתחרות הבינלאומית מוענק לסרט "נוסעי חצות", בימוי: חסאן פאזילי.

נימוקי חבר השופטים: חבר השופטים החליט להעניק ציון לשבח לסרט שמצליח לתעד מבפנים את המסע המצמרר של משפחה אפגאנית, הנלחמת ללא לאות על החופש שלה ועל כבודה האנושי. 
 

נוסעי חצות, Hassan Fazili and Fatima Hussainiתחרות עומק שדה

חבר השופטים בתחרות עומק שדה:
אוהד מילשטיין - 
מפיק, במאי, צלם ועורך של סרטים דוקומנטריים, ומרצה בבצלאל במחלקה לאמנויות המסך. לצד מחקר של מבנה נרטיבי, סרטיו נושאים דגש ויזואלי ושפה קולנועית הבוחנת את גבולות הז'אנר. בין סרטיו: "מבול" (2018), "שבוע 23" (2016), "כוכבי לכת" (2014); ניקולה טרצי - ניקולה טרצי (יליד מג'נטה, איטליה, 1982) הוא עורך, מרצה, אוצר תערוכות, כותב ומנהל המרכז לאמנות עכשווית בתל אביב; מרתה פונסה - היסטוריונית האמנות מרתה פונסה מנהלת את תחומי הפרויקטים האמנותיים והתוכניות הציבוריות בגלריה הלאומית ז'ה דה פום בפריז. פונסה אוצרת תערוכות, כנסים, מופעים והקרנות של סרטים ושל יצירות וידיאו.


פרס החזון האמנותי

פרס החזון האמנותי בתחרות עומק שדה בסך עשרת אלפים שקלים ניתן ל"סילביה" בבימוי מריה סילביה אסטבה. הפרס מוענק באדיבות משרד התרבות והספורט - מועצת הקולנוע.

נימוקי השופטים: באומץ, באותנטיות בלתי מתפשרת ובמהלך קולנועי מקורי, חושפת במאית הסרט חומרים אישיים, ומאתגרת מוסכמות סגנוניות כגון ווייס-אובר ופלאשבק. באמצעות הזיכרון היא מצליחה ליצור חוויות שונות של מציאות אינטימית ולטוות את נקודות המבט שלה ושל אחיותיה לכדי מבע אחד. באופן זה מפורקת הדיכוטומיה שבין ההיסטוריה האישית לזו הקולקטיבית, בין הפרטי לציבורי, בין האוניברסלי לכאורה ובין המסקנה הבלתי נמנעת שהחיים האישיים והעולמות הפנימיים העמוקים שלנו משותפים לאנשים נוספים מדורות אחרים וממקומות אחרים, רחוקים.

ציון לשבח בתחרות עומק שדה

ציון לשבח בתחרות עומק שדה מוענק לסרט "תהודה", בימוי: איתי מרום.

נימוקי חבר השופטים: על ההתמסרות הגדולה למדיום הקולנועי, על היכולת להציג את העולם הכה-מצומצם של שירת האופרה ברוחב-לב אך גם בעדינות, ובלי לגלוש אל התיאטרלי. נוסף על כל אלה, בבחינתו את היחסים הייחודיים שבין מורה לתלמיד או לתלמידה, הצליח הבמאי להעמיק אל מעבר למובן מאליו ולחשוף מצבים ומאזני כוחות מורכבים. לסיום אי אפשר שלא להזכיר את הצילום, המציב סצנות שעיקרן נוכחות אנושית, אל מול רגעים שהאדריכלות ממלאת בהם תפקיד כפול, של מעין אִינְטֶרְמֶצוֹ, מבלי לוותר על יופייה.

 
תחרות קצרים

חבר השופטים בתחרות הסרטים הקצרים:
אנדריי מורבץ - עומד בראש צוות אוצרי התוכנית של פסטיבל One World  בפראג, פסטיבל הקולנוע הדוקומנטרי הגדול בעולם המתמקד בזכויות אדם. במשך 4 שנים עבד מורבץ ככתב תרבות בטלוויזיה הצ'כית, ובין השאר ניהל את התכנית האמנותית של פסטיבל צ'צ'יקנו לתרבות צוענית, וכן יצר סרטים דוקומנטריים. בתחום היצירה הקולנועית מורבץ מתעניין יותר מכל בסיפורים אינטראקטיביים ובמציאות מדומה; איל גולדברג - במאי, עורך וצלם דוקומנטרי. בין סרטיו "המבריא" ו "פודרה" (פרס סרט הביכורים ופרס העריכה , דוקאביב 2012). בין היתר, ערך את "סרט ערבית" ואת "כופר נפש" (פרס הביכורים בדוקאביב ופרס אופיר לסרט תיעודי קצר 2014); איילת אלבנדה - במאית ואמנית פלסטית. בוגרת לימודי תואר שני באמנות באוניברסיטת ברלין ולימודי קולנוע באוניברסיטת תל אביב. זוכת פרס מתנאל לאמן צעיר לשנת 2012. אלבנדה חוקרת במשך שנים רבות ייצוג עצמי ברשת, באמצעות קולנוע ווידאו ארט. סרטה התיעודי "בחדר שלי" היה בין זוכי דוקאביב 2017.


פרס הסרט הקצר הטוב ביותר

פרס הסרט הקצר הטוב ביותר בסך 4,000 אלף שקל ניתן ל"ביצה" בבימוי מרטינה סקרפלי. הפרס באדיבות משרד התרבות והספורט - מועצת הקולנוע.

נימוקי השופטים: בתסריט מדויק, בתוכן חד כתער ובעיצוב סאונד מפורט וקפדני לא פחות מהדימוי, כולאת אותנו הבמאית בעולם קולנועי, מושלם, מצומצם, מפתה ודוחה, מכיל ומוקיע, מרובע ועגול. במיומנות מרשימה, מייצרת הבימאית שפה שמצליחה לתת ביטוי ויזואלי למאבק עם ונגד פגיעה עצמית.

 
תחרות סרטי הסטודנטים ע"ש ולזכרה של רותי גוטסמן

חבר השופטים בתחרות סרטי הסטודנטים:
ווטר יאנסן - מנהל התוכנית של פסטיבל הסרטים הקצרים הבינלאומי Go Short בעיר ניימכן בעשר השנים הראשונות לקיומו. ב-2013 הקים יאנסן את Some Shorts, חברת ייעוץ אסטרטגי והפצת סרטים לפסטיבלים; דן שדור - יוצר דוקומנטרי וכותב. בוגר החוג לקולנוע באוניברסיטת תל אביב. סרטיו "קינג ביבי" ו"לפני המהפכה" הוקרנו ושודרו בפסטיבלים ובערוצי טלוויזיה ברחבי העולם; רנא אבו פריחה - הבמאית הבדואית הראשונה בארץ. עוסקת בבימוי, כתיבת תסריט, עריכה וצילום סרטי תעודה. ביימה וצילמה את סרטה הראשון באורך מלא, "אחרייך", שזכה בשורת פרסים בארץ ובעולם.

פרס ראשון

פרס ראשון בסך עשרת אלפים שקלים ניתן לסרט "שירה תמה", בימוי: שיר חורי אבו, מכללת ספיר. הפרס באדיבות יואב גוטסמן. מענק השכרת ציוד: גליקסון. מענק משמרות עריכה: אולפני אדיט.

נימוקי השופטים
: נקודת המבט של הבמאית מספקת פרספקטיבה ייחודית לנושא שנוי במחלוקת, ומשקפת את הדרך שבה אידאולוגיה עוברת מדור לדור. בדרכה הקולנועית החכמה והאמיצה, רומזת הבמאית על הדמיון הבלתי נסבל בין קבוצות קיצוניות שונות שאנו מכירים ממציאויות מקבילות. זהו סיפור רגיש של התבגרות, המצליח לשזור חמלה וביקורת כלפי הדמויות, ובו בזמן מאפשר לנו הקהל הצופה, לעצב את דעתנו בנושא.
 

פרס שני

פרס שני בסך 6,000 שקלים ניתן ל"הצל של הצמות", בימוי: רותם דימנד, סם שפיגל. הפרס באדיבות יואב גוטסמן.

נימוקי השופטים
: סרט תיעודי מרגש ומרובד על אהבה, אימהות ובנייה של זיכרונות. הבמאית משתמשת במבנה קולנועי חכם ורגיש בכדי לספר סיפור אינטימי על שלושה דורות של נשים במשפחה אחת. בעוד חומרי הארכיון מציגים לפנינו חיי משפחה אידיליים ונוסטלגיים, השיחה המתקיימת על רקע אותן התמונות, משתפת ברגע פרטי ואינטימי המספר סיפור אחר, מה שמייצר רובד עמוק ומורכב למערכת היחסים. באופן זה, מלמד הסרט על האופן שבו אנו, כבני אדם, מעצבים את זיכרונותינו.

פרס שלישי

פרס שלישי בסך 4,000 שקלים ניתן לסרט "פרוזדור", בימוי: נטע שקד, סם שפיגל. הפרס מוענק באדיבות יואב גוטסמן.

נימוקי השופטים: באמצעות פרספקטיבה אלגנטית ונקייה מאוד, מאפשר הסרט לצופים בו להיות כעדים במקום שבו כל הזמן יש אובדן. הקולנוע הסטטי מקרב אותנו לחוויות של האנשים המתמודדים עם מוות על בסיס יום-יומי. נדמה שגישתה של הבמאית באה להמחיש לנו את המסירות והענווה שעבודה כזו מצריכה, ובה בעת ממחישה את האופי היום-יומי, המתמשך והמחזורי של עבודה מהסוג כזאת.


מלגת הצטיינות - צילום

מלגת הצטיינות ע"ש משה לב בתחום הצילום בסך 7,500 שקלים ניתנה לסרט "עולם קטן". צילום: אלינה מיטלמן, המרכז האקדמי ויצו חיפה, המחלקה לצילום. הפרס באדיבות דפנה לב.

נימוקי השופטים: עבודת הצילום היפהפייה נותנת לנו הצצה למיקרוקוסמוס המתרחש בתוך דירה קטנה באזור פחות מוכר בישראל - כזה שאנחנו כמעט ולא רואים על מסך הקולנוע. טקסים רוחניים, מוזיקה, פנטזיה וחלומות שבורים מאוגדים כולם במקום אחד ומונגשים אל הקהל הצופה בחמלה ובאהבה רבה.


מלגת הצטיינות - עריכה

מלגת הצטיינות ע"ש משה לב בתחום העריכה בסך 7,500 שקלים מוענקת לאלון סהר על הסרט "כסאות רפאים, בית הספר לקולנוע ע"ש סטיב טיש, אוניברסיטת תל אביב.

נימוקי השופטים: עריכה חכמה המשלבת בצורה מושלמת חומר ארכיוני, אנימציה וסצנות דוקומנטריות מלאות בהומור. שיעור היסטוריה שנון ואירוני על איך רעיונות חברתיים גדולים שנוצרו עבור ההמון, הופכים לסחורה עבור המעטים שיכולים להרשות זאת לעצמם. עם האתגר של גיבורים המגולמים באמצעות אובייקטים דוממים בלבד, עבודת העריכה לוקחת פניות חדשות ומפתיעות, מה שגורם לנו כצופים להסתכל על הסיטואציה המוצגת במגוון נקודות מבט בו-זמנית.

 
NEXT!

פרס NEXT! בסך 4,000 שקלים מוענק לפרויקט: אילת ממי של מיכאל ליאני. הפרס באדיבות משרד התרבות והספורט - מועצת הקולנוע. 
 

מענק קרן גשר לקולנוע רב תרבותי

מענק קרן גשר לקולנוע רב תרבותי ו-yes דוקו בסך 21 אלף שקלים הוענק לסרט "חטיפות למען נישואין" של נסטור צ'אישווילי, בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב.

הסרט מציג סיפורים שונים בנושא חטיפה למען נישואין בגאורגיה, כולל במשפחתו של הבמאי, ולאו דווקא מצד הקרבן.

נימוקי השופטים: על בחירה בנושא גדול, אוניברסלי ובלתי מוכר העוסק בזכויות אדם, לצד עשייה קולנועית מרהיבה ונוכחות מורגשת של אמן קולנועי אמיתי.


מענקי הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה

מענק הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה בסך 18 אלף שקלים הוענק לסרט "זנבות" של נטע עמירם, מנשר לאמנויות.

הסרט מתעד את סיפור בית האבות לכלבים שהקים קובי ברוק כדי להילחם בהמתות החסד.
נימוקי השופטים: מוות בכבוד לכלבים הוא נושא לא מוכר, שבנוסף להיותו מרתק הוא גם מהווה אילוסטרציה לסוגיית המוות בכבוד לבני אדם ומעלה סוגיות מוסריות מרתקות. הדמויות בסרט - הן בעל החווה והן הכלבים עצמם - מקנות גם הם פוטנציאל רב לסרט.
 
מענק הקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה בסך עשרת אלפים שקלים הוענק לסרט "הדייג האחרון בכינרת" של טאישי טאנאקה, בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב, אמנויות המסך.

הסרט חוקר את הקשר בין הברית החדשה למפגש האינטימי והרוחני של הדייג הישראלי בכנרת, מול במאי יפני, בן קהילת מקויה.

נימוקי השופטים: השאלה מדוע בחר ישו בדייגי הכינרת היא שאלה מרתקת למאות מיליוני נוצרים ברחבי העולם, וכן לישראלים ולבני המקויה. העיסוק בדייגים ובים כינרת מאפשר להציג זוויות מרתקות נוספות, וכן הצילום שהוצג בטריילר מראה שפה תיעודית עשירה ביותר. הן הנושא והן היוצר מבטיחים סרט מרתק ורב שכבות. 

מענקים נוספים:

מענק חונכות של קרן גשר לקולנוע רב תרבותי ומענק אופוס הפקות
עבור 2 ימי חדר עריכה אונליין הוענק לסרט אדיס זאמאן של אצ'נפה גלה, בית הספר לתקשורת וקולנוע, מכללת סמינר הקיבוצים.

הסרט מחדד את הפער בין החלום למציאות של ארץ ישראל כפי שהוא מתבטא במועדון קשישים ממוצא אתיופי.
נימוקי השופטים: סרט המביא לראשונה אל המסך דמויות מלאות עוצמה וכאב המספרות סיפור גדול של עדה שלמה.

מענק אולפני ג'אנגל סאונד עבור 3 ימי עריכת סאונד הוענק לסרט ב"שני הציפורים לא יצייצו" של טל כהן, מכללת תל חי על פאהד איש צד"ל וגורלו בישראל, ולסרט "בית מלון" של רומי לי, מנשר לאמנות על זיכרון מתפוגג ונשמר בארכיון המשפחתי.
 30/05/2019   :תאריך יצירה

הדפס הוסף תגובה

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע