סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
קלאסי
לוח האירועים 2019 ספטמבר 
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
2930
ידיעה
 
מאת: מערכת הבמה העונה הקאמרית 2019-20 במוזיאון ת"א
 

 
 
חמש סדרות עשירות במוזיקאים מרחבי העולם שיבצעו בחללי המוזיאון יצירות של גדולי המלחינים



אגף המוזיקה של מוזיאון תל אביב לאמנות, בניהולו המוזיקלי של אילן רכטמן, מציג את עונת הקונצרטים לעונת 2020-2019. את העונה החדשה יפתחו שני אירועים, ב-14 בספטמבר 2019 וב-19 בספטמבר 2019, בהשתתפותה של הכנרית הגרמניה אליסה מרגוליס לצד אורחים נוספים.

כישרונות מדרום קוריאה ועד נורבגיה

הקונצרטים יחולקו לסדרות המופת א' ו-ב', בהן טובי המבצעים מן הארץ והעולם יבצעו את מיטב המוזיקה הקאמרית של גדולי המלחינים, כשהרצאה מקדימה תתקיים ללא תוספת תשלום כ־45 דקות לפני תחילת הקונצרט.

בנוסף לכך, תתקיים סדרת "סולנים בסערה", שתתבסס על נגינת הקונצ'רטי האהובים על ידי סולנים נבחרים מרחבי העולם ותזמורת הקאמרטה הישראלית ירושלים. במקביל תיערך הסדרה בגלריות המוזיאון שתכלול קונצרטים אינטימיים בליווי יין וכיבוד קל, אשר ייערכו בגלריות האוסף הקלאסיות של המוזיאון במחווה לרוח תקופתם של המלחינים הדגולים, והסדרה של תזמורת בארוקדה תופיע בכלים תקופתיים במסגרת חמישה קונצרטים מיוחדים.

כמדי שנה, הקונצרטים ילוו בסרטוני מעבר בהשתתפות המוזיקאים ושקופיות מידע אינפורמטיביות שיוצגו על גבי מסך בימתי.


אילן רכטמן, צילום: גלעד שבני

בין המשתתפים במסגרת האירועים שייערכו במהלך העונה, שיכללו בין היתר פרויקט עיבודים מינוריים ואינטימיים של מרדכי רכטמן לקאמטרות: הרביעייה הירושלמית שתנגן ספיישל רביעיות מיוחד של בטהובן לרגל ציון 250 שנה להולדתו שיחול השנה, הכנרית הדרום קוריאנית בומסורי קים, הכנרית המולדובית אלסנדרה קונונובה, הפסנתרנית היפנית יו קוסוגה, הצ'לנית היפנית אריסה סאטו, המנצחים אנדרס מוסטונן, יזהר קרשון, איתן שמייסר ובויאן ווידנוף הגרמני, זמרות הסופרן יעלה אביטל ועדיה פלד, הצ'לן הכישרוני הצעיר הרן מלצר, שינגן לצד אביו והחצוצרן הראשי של התזמורת הפילהרמונית הישראלית - יגאל מלצר, הפסנתרן הלטבי אנדריס אוסוקיס, הכנרית ונגנית הוויולה הסינית לושה פנג, הצ'לן התאילנדי-שוויצרי אקאצ'י מסקולארט, הפסנתרנית הגרמניה קטרינה טרוטלר, נגן הקונטרה־טנור יניב ד'אור, הפסנתרן טל־חיים סמנון, הכנר אייל קלס, הרביעיות מֶטיס הליטאית, פיין ארטס ואמרנט האמריקאיות, אוסלו הנורבגית, היידן הישראלית, רביעיית המיתרים קסטליאן המעורבת ועוד רבים נוספים.

תכנית הקונצרטים לעונת 2019-20:


סדרת סולנים בסערה
14.9.19, מוצ"ש, 21:00
 
אליסה מרגוליס (גרמניה) – כינור
אלכסנדר בוזלוב (רוסיה) – צ'לו
אריאל לני – פסנתר
בויאן ווידנוף (גרמניה) – ניצוח
 
באך פרלוד ופוגה ברה מינור רי"ב 539
באך כורל פרלוד "בוא, מושיע הגויים", רי"ב 659
(ניצוח ועיבוד: מ' רכטמן)
בטהובן קונצ'רטו לפסנתר מס' 3 בדו מינור אופוס 37
צ'ייקובסקי וריאציות על נושא רוקוקו לצ'לו ולתזמורת אופוס 33
סן־סנס מבוא ורונדו קפריצ'יוזו בלה מינור לכינור ולתזמורת אופוס 28 

סולנים בסערה 1


אליסה מרגוליס, צילום: Alexandra Hafner


 
סדרת מופת א'
19.9.19, יום ה', 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15
 
אליסה מרגוליס (גרמניה), ניצן ברתנא,
מאציי סטשלצקי – כינור
טלי קרביץ, שולי ווטרמן – ויולה
אלכסנדר בוזלוב (רוסיה), הלל צרי,
לינור כץ – צ'לו

ברהמס שישיית מיתרים מס' 2 אופוס 36 בסול מז'ור
ברהמס קונצ'רטו כפול לכינור, לצ'לו ולשישיית מיתרים בלה מינור אופוס 102
(עיבוד: מ' רכטמן)
סולנים: אליסה מרגוליס, אלכסנדר בוזלוב

מופת א' - קונצרט 1

 
סדרת הגלריות
23.10.19, יום ד', 20:00
 
רביעיית המיתרים קסטליאן 
סימי סימונן (פינלנד), דניאל רוברטס (אנגליה) – כינור
שרלוט בונטון (צרפת) – ויולה
כריסטופר גרייבס (אנגליה) – צ'לו
 
בטהובן רביעייה מס' 2 בסול מז'ור אופוס 18 מס' 2
אלגר רביעייה במי מינור אופוס 83
ברהמס רביעייה מס' 2 בלה מינור אופוס 51 

הסדרה בגלריות 1


   

 
סדרת מופת א'
26.10.19, מוצ"ש, 21:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 20:15

רביעיית המיתרים קסטליאן  
סימי סימונן (פינלנד),דניאל רוברטס (אנגליה) – כינור
שרלוט בונטון (צרפת) – ויולה
כריסטופר גרייבס (אנגליה) – צ'לו
עם אנסטסיה קובקינה (רוסיה) – צ'לו

היידן רביעייה מס' 2 בפה מז'ור אופוס 77
יאנאצ'ק רביעייה מס' 1, "סונטת קרויצר"
שוברט חמישיית כלי קשת בדו מז'ור אופוס 163 ד' 956

מופת א' - קונצרט 2

 
סדרת בארוקדה
18.11.19, יום ב', 20:00
 
מריה לודניץ' (ארה"ב) – כינור
טימותאוס פטרין (יוון) – צ'לו
קטרינה טרוטלר (גרמניה) – פסנתר
דורון סלומון – ניצוח

בטהובן קונצ'רטו לפסנתר מס' 4 בסול מז'ור אופוס 58
לאלו קונצ'רטו לצ'לו ברה מינור
גלזונוב קונצ'רטו לכינור בלה מינור אופוס 82

סולנים בסערה 2


  


סדרת בארוקדה
20.11.19, יום ד', 20:00
 
מנדלסון ובאך 
יזהר קרשון – ניצוח
אקאצ'י מסקולארט (תאילנד/שוויץ) – צ'לו
בארוקדה ווקאל:
יעלה אביטל, עדיה פלד – סופרן
אלון הררי, עופרה זנתי – אלט
הלל שרמן, משה הס – טנור
יואב וייס, חגי ברנזון – בס
אלון קליבנוב (על־פי מחקרה של נינה סובלמן) – מנחה
 
י"ס באך כורלים ואריות מתוך מתיאוס פסיון
קפ"ע באך קונצ'רטו לצ'לו בלה מז'ור
ו"פ באך מזמור חתונה
מוצרט דיברטימנטו למיתרים בפה מז'ור
מנדלסון כורל "אשר נותן לאל לשלוט ונותן בו את תקוותו"
מנדלסון סלבה רג'ינה
 
סדרת בארוקדה - קונצרט 1


סדרת מופת ב'
30.11.19, מוצ"ש, 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15

רביעיית אוסלו (נורבגיה)

גייר אינגא לוטסברג, ליב הילדה קלוק – כינור
מגנוס בויה הנסן – ויולה
אויטיין סונסטאד – צ'לו

היידן רביעיית מיתרים מס' 1 בסול מז'ור אופוס 77
דביסי רביעיית מיתרים בסול מינור אופוס 10
סמטנה רביעיית מיתרים מס' 1 במי מינור, "מחיי"

מופת ב' - קונצרט 1

  
סדרת בארוקדה
17.12.19, יום ג', 20:00
 
מגניפיקט – תפארת הבארוק האיטלקי
אנדרס מוסטונן – ניצוח
יעלה אביטל – סופרן
מאיה עמיר – מצו־סופרן
 
מונטוורדי יצירות קוליות וכליות
ויוולדי מגניפיקט
ויוולדי קונצ'רטו לשני כינורות בלה מינור
ויוולדי אריות מתוך אופרות מפורסמות 
  
סדרת בארוקדה - קונצרט 2

אנדרס-מוסטונן-מקסים-ריידר.jpg
אנדרס מוסטונן, צילום: מקסים ריידר  

 
סדרת סולנים בסערה
4.1.20, מוצ"ש, 20:00
 
אלכסנדרה קונונובה (מולדובה) – כינור
זוהר לרנר – כינור
אריסה סאטו (יפן) – צ'לו
אבנר בירון – ניצוח


ויוולדי קונצ'רטו לצ'לו ברה מינור ר"ב 406
ויוולדי קונצ'רטו לכינור בלה מינור ר"ב 356
ויוולדי קונצ'רטו כפול לכינור ולצ'לו בסי במול מז'ור ר"ב 547
בטהובן קונצ'רטו לכינור ברה מז'ור אופוס 61 
  
סולנים בסערה 3


  


סדרת מופת ב'
7.1.20, יום ג', 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15

אלכסנדרה קונונובה (מולדובה), זוהר לרנר,
גיא פיגר – כינור
טלי קרביץ, שולי ווטרמן – ויולה
אריסה סאטו (יפן), הרן מלצר – צ'לו

צ'ייקובסקי שישיית מיתרים ברה מינור אופוס 70, "מזכרת מפירנצה"
צ'ייקובסקי קונצ'רטו לכינור ולשישיית מיתרים ברה מז'ור אופוס 35 (עיבוד: מ' רכטמן)
סולנית: אלכסנדרה קונונובה

מופת ב' - קונצרט 2


סדרת הגלריות
8.1.20, יום ד', 20:00
 
זוהר לרנר – כינור
אריסה סאטו (יפן) – צ'לו
אריאל לני – פסנתר
 
דביסי סונטה לצ'לו ולפסנתר ברה מינור
בטהובן סונטה לכינור ולפסנתר מס' 10 בסול מז'ור אופוס 96
ראוול שלישיית פסנתר בלה מינור מ' 67 

הסדרה בגלריות 2


  


סדרת מופת ב'
1.2.20, מוצ"ש, 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15
 
רביעיית מֶטיס (ליטא)
קוסטס טוּמוסה, ברנרדָס פטרוסקָס – כינור
קרוליס רוּדוקָס – ויולה
רוקָס וייטקֶוויצ'וּס – צ'לו


היידן רביעיית מיתרים מס' 1 בסול מז'ור אופוס 76
שוסטקוביץ רביעיית מיתרים מס' 3 בפה מז'ור אופוס 73
שומן רביעיית מיתרים מס' 3 בלה מז'ור אופוס 41 מס' 3

מופת א' - קונצרט 3


  

 
סדרת מופת ב'
8.2.20, מוצ"ש, 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15
 
יו קוסוגה (יפן) – פסנתר
יהונתן בריק, אייל קלס, אורי ויסנר־לוי,
יעל ברולסקי – כינור
טלי קרביץ, מירי מנשרוב – ויולה
צבי פלסר, הרן מלצר – צ'לו
נעמי שחם – קונטרבס

שוברט שלישיית פסנתר מס' 2 במי במול מז'ור אופוס 100
שומן קונצ'רטו לפסנתר ולתשיעיית מיתרים בלה מינור אופוס 54
(עיבוד: מ' רכטמן)
  
מופת ב' - קונצרט 3  


יו קוסוגה, צילום: Marco Boggreve


 
סדרת מופת א'
13.2.20, יום ה', 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15
 
יו קוסוגה (יפן) – פסנתר
יהונתן בריק, יעל ברולסקי , גיא פיגר, אורי ויסנר־לוי, – כינור
טלי קרביץ, מירי מנשרוב – ויולה
צבי פלסר, הרן מלצר – צ'לו
נעמי שחם – קונטרבס
 
שוברט חמישיית פסנתר בלה מז'ור ד' 667, "דג השמך"
גריג קונצ'רטו לפסנתר ולתשיעיית מיתרים בלה מינור אופוס 16 (עיבוד: מ' רכטמן)
  
מופת א' - קונצרט 4
  
 
סדרת בארוקדה
19.2.20, יום ד', 20:00
 
רביעיית היידן הישראלית
אייל קלס, סבטלנה סימנובסקי – כינור
מתן נוסימוביץ – ויולה, עדיאל שמיט – צ'לו
עם טיבי צייגר – קלרנית
 
ראוול רביעיית מיתרים בפה מז'ור
ברהמס חמישיית קלרנית בסי מינור אופוס 115 
  
הסדרה בגלריות 3

א×?×?ל-קלס1.jpg
אייל קלס, תמונת יחסי ציבור
 

 
סדרת בארוקדה
26.2.20, יום ד', 20:00
 
המיסה הגדולה של באך  
אנדרס מוסטונן – ניצוח
יעלה אביטל – סופרן
אלון הררי – אלט
איתן דרורי – טנור
עודד רייך – בס
מקהלת קולות מוזיקליים, אסטוניה
 
באך מיסה בסי מינור 
  
סדרת בארוקדה - קונצרט 3

  
סדרת מופת ב'
27.2.20, יום ה', 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15
 
הרביעייה הירושלמית
אלכסנדר פבלובסקי, סרגיי ברסלר – כינור
אוֹרי קם – ויולה, קיריל זלוטניקוב – צ'לו

מכלול הרביעיות של בטהובן (חלק 1)
רביעייה מס' 1 בפה מז'ור אופוס 18 מס' 1
רביעייה מס' 7 בפה מז'ור אופוס 59 מס' 1
רביעייה מס' 12 במי במול מז'ור אופוס 127

מופת ב' - קונצרט 4


                                                      הרביעייה הירושלמית, צילום: Felix Broede



 
סדרת מופת א'
29.2.19, מוצ"ש, 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15
 
הרביעייה הירושלמית
אלכסנדר פבלובסקי, סרגיי ברסלר – כינור
אוֹרי קם – ויולה, קיריל זלוטניקוב – צ'לו

מכלול הרביעיות של בטהובן (חלק 2)
רביעייה מס' 2 בסול מז'ור אופוס 18 מס' 2
רביעייה מס' 8 במי מינור אופוס 59 מס' 2, "רזומובסקי"
רביעייה מס' 13 בסי במול מז'ור אופוס 130, כולל "הפוגה הגדולה" אופוס 133

מופת א' - קונצרט 5

 
סדרת הגלריות
2.3.20, יום ב', 20:00
 
הרביעייה הירושלמית
אלכסנדר פבלובסקי, סרגיי ברסלר – כינור
אוֹרי קם – ויולה, קיריל זלוטניקוב – צ'לו

מכלול הרביעיות של בטהובן (חלק 3)
רביעייה מס' 4 בדו מינור אופוס 18 מס' 4
רביעייה מס' 10 אופוס 74, במי במול מז'ור, "הנבל"
רביעייה מס' 15 בלה מינור אופוס 132
 
הקונצרט ייערך באולם רקנאטי 
  
הסדרה בגלריות 4


סדרת סולנים בסערה
22.3.20, יום א', 20:00
 
בומסורי קים (דרום קוריאה) – כינור
הרן מלצר – צ'לו
אנדריי גוגנין (רוסיה) – פסנתר
מישל טילקין (בלגיה) – ניצוח

פרנק וריאציות סימפוניות
ליסט קונצ'רטו מס' 1 לפסנתר ולתזמורת במי במול מז'ור
צ'ייקובסקי "אנדנטה קנטבילה" מתוך רביעיית כלי קשת מס' 1 ברה מז'ור אופוס 11
בעיבוד לצ'לו ולמיתרים
וייניאבסקי קונצ'רטו לכינור מס' 2 ברה מינור אופוס22

סולנים בסערה 4


בומסורי קים, צילום: Kyuyai Shim



סדרת מופת א'
24.3.20, יום ג', 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15
 
בומסורי קים (דרום קוריאה),
מרים הלמס־אלין (נורבגיה), גיא פיגר,
אורי ויסנר־לוי – כינור
טלי קרביץ, שולי ווטרמן – ויולה
הרן מלצר, תמי ווטרמן – צ'לו
יגאל מלצר – חצוצרה
אנדריי גוגנין (רוסיה) – פסנתר
ניר קונפורטי – קונטרבס

ברהמס רביעיית פסנתר מס' 1 בסול מינור אופוס 25
סן־סנס שביעיית מיתרים במי במול מז'ור אופוס 65
ברוך קונצ'רטו לכינור ולשמיניית מיתרים מס' 1 בסול מינור אופוס 26 (עיבוד: מ' רכטמן)
סולנית: בומסורי קים 
  
מופת א' - קונצרט 6


סדרת בארוקדה
25.3.20, יום ד', 20:00
 
אלצ'ינה
איתן שמייסר – ניצוח
דני ארליך, אופרה קאמרה – במאי
טלי קצף, טל גנור – סופרן
מאיה עמיר, הגר שרביט – מצו־סופרן
דורון פלורנטין – טנור
 
הנדל האופרה "אלצ'ינה" 
  
סדרת בארוקדה - קונצרט 4


סדרת מופת ב'
31.3.20, יום ג', 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15
 
רביעיית פיין ארטס (ארה"ב)
ראלף אוונס, יפים בויקו – כינור
גיל שרון – ויולה
ניקולס שמידט – צ'לו

מוצרט רביעייה מס' 19 בדו מז'ור ק' 465, "דיסוננס"
שוסטקוביץ רביעייה מס' 1 בדו מז'ור אופוס 49
צ'ייקובסקי רביעייה מס' 1 ברה מז'ור אופוס 11

מופת ב' - קונצרט 5


  

 
סדרת הגלריות
22.4.20, יום ד', 20:00
 
לושה פנג (סין) – כינור וויולה
טל־חיים סמנון – פסנתר
 
אנסקו סונטה מס' 3 לפסנתר ולכינור בלה מינור אופוס 25, "טורסו"
ביזה / הובאי פנטזיה על נושא מתוך כרמן
שוברט סונטה לארפג'יונה ולפסנתר בלה מינור ד' 821
דיליוס סונטה מס' 2 (עיבוד לוויולה: לושה פנג) 
  
הסדרה בגלריות 5


  


סדרת סולנים בסערה
25.4.20, מוצ"ש, 21:00
 
לושה פאנג (סין) – ויולה
רוברט בורסוס (סרביה) – קלרנית
אנדריס אוסוקיס (לטביה) – פסנתר
נעם צור – ניצוח

ובר קונצ'רטו לקלרנית מס' 1 בפה מינור אופוס 73
ברוך קונצ'רטו כפול לקלרנית, לוויולה ולתזמורת במי מינור אופוס 88
צ'ייקובסקי קונצ'רטו לפסנתר מס' 1 בסי במול מינור אופוס 23

סולנים בסערה 5


  


סדרת מופת ב'
30.4.20, יום ה', 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15

רביעיית המיתרים קסטליאן
סימי סימונן (פינלנד), דניאל רוברטס (אנגליה) – כינור
שרלוט בונטון (צרפת) – ויולה
כריסטופר גרייבס (אנגליה) – צ'לו
עם רוברט בורסוס (סרביה) – קלרנית
מאוריציו פאז – בסון
אלון ראובן – קרן יער
נעמי שחם – קונטרבס

דבוז'אק רביעיית מיתרים מס' 14 בלה במול מז'ור אופוס 105
שוברט שמיניה לכלי נשיפה ולכלי קשת בפה מז'ור ד' 803

מופת ב' - קונצרט 6

  
סדרת בארוקדה
20.5.20, יום ד', 20:00
 
וינה איסטנבול
מוזיקה קלאסית בהשפעה טורקית לצד מוזיקה מסורתית טורקית, סופית ולדינו
יניב ד'אור – קונטרה־טנור
מוראט קקמאז – נאי טורקי ושירה
אייל לבר – גיטרה פלמנקו
ארז מונק – כלי הקשה
 
ביבר "סונטה לה באטליה"
פוקס "טורקריה"
לולי קטעים נבחרים מתוך "גם הוא באצילים"
מוזיקה טורקית מסורתית מהמאה ה־17 
  
סדרת בארוקדה - קונצרט 5


יניב ד'אור, צילום: רונן אקרמן


  
סדרת הגלריות
27.5.20, יום ד', 20:00
 
רביעיית אמרנט (ארה"ב)
מישה ויטנסון, פרנז פלקל – כינור
מיכאל קלוטס – ויולה
ג'ייסון קלוול – צ'לו
 
היידן רביעיית מיתרים מס' 2 בדו מז'ור אופוס 20
קודאי רביעיית מיתרים מס' 2 אופוס 10
מנדלסון רביעיית מיתרים מס' 4 במי מינור אופוס 44 
  
הסדרה בגלריות 6 

???¨?????????¢?????????-??????ž???¨?? ???-???ž???¢????????????Ÿ16.jpg
רביעיית אמרנט, תמונת יחסי ציבור
 

  
סדרת מופת א'
30.5.20, מוצ"ש, 21:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 20:15

הרביעייה הירושלמית
אלכסנדר פבלובסקי, סרגיי ברסלר – כינור
אוֹרי קם – ויולה, קיריל זלוטניקוב – צ'לו
 
מכלול הרביעיות של בטהובן (חלק 4)
רביעייה מס' 3 ברה מז'ור אופוס 18 מס' 3
רביעייה מס' 9 בדו מז'ור אופוס 59 מס' 3
רביעייה מס' 14 בדו דיאז מינור אופוס 131

מופת א' - קונצרט 7


סדרת מופת ב'
1.6.20, יום ב', 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 15:91
 
הרביעייה הירושלמית
אלכסנדר פבלובסקי, סרגיי ברסלר – כינור
אוֹרי קם – ויולה, קיריל זלוטניקוב – צ'לו

מכלול הרביעיות של בטהובן (חלק 5)
רביעייה מס' 5 בלה מז'ור אופוס 18 מס' 5
רביעייה מס' 6 בסי במול מז'ור אופוס 18 מס' 6
רביעייה מס' 11 בפה מינור אופוס 95, "סריוזו"
רביעייה מס' 16 בפה מז'ור אופוס 135

מופת ב' - קונצרט 7

 
סדרת מופת א'
13.6.20, מוצ"ש, 21:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 20:15

שלישיית אינק (ארה"ב)
יוסקה קוואסקי – כינור
וולפרם קוסל – צ'לו
ואדים סרבריאני – פסנתר

מכלול שלישיות הפסנתר של בטהובן (חלק 1)
שלישיית פסנתר בדו מינור אופוס 1 מס' 3
שלישיית פסנתר אופוס 70 מס' 1 ברה מז'ור, "הרוחות"
שלישיית פסנתר אופוס 70 מס' 2 במי במול מז'ור 
  
מופת א' - קונצרט 8


סדרת מופת ב'
16.6.20, יום ג', 20:00

הרצאה מקדימה ללא תוספת תשלום החל משעה 19:15
 
שלישיית אינק (ארה"ב)
יוסקה קוואסקי – כינור
וולפרם קוסל – צ'לו
ואדים סרבריאני – פסנתר

מכלול שלישיות הפסנתר של בטהובן (חלק 2)
שלישיית פסנתר אופוס 1 מס' 1 במי במול מז'ור
שלישיית פסנתר אופוס 1 מס' 2 בסול מז'ור
שלישיית פסנתר אופוס 97 בסי במול מז'ור, "הארכידוכס" 
  
מופת ב' - קונצרט 8

 
סדרת סולנים בסערה
21.6.20, יום א', 20:00
 
יוסקה קוואסקי (ארה"ב) – כינור
וולפרם קוסל (ארה"ב) – צ'לו
ואדים סרבריאני (ארה"ב) – פסנתר
קריסטינה מילר (גרמניה) – פסנתר
שלו עד־אל – ניצוח

בטהובן קונצ'רטו משולש לכינור, לצ'לו ולפסנתר בדו מז'ור אופוס 56
ויליאמס נעימת נושא מתוך "רשימת שינדלר"
רחמנינוב רפסודיה על נושא מאת פגניני לפסנתר ולתזמורת אופוס 43 
  
סולנים בסערה 6
  
 
סדרת הגלריות
22.6.20, יום ב', 20:00
 
שירה מיוני – ויולה
וולפרם קוסל (ארה"ב) – צ'לו
קריסטינה מילר (אוסטריה) – פסנתר
 
שופן סקרצו מס' 1 בסי מינור אופוס 20
שומן שלושה קטעי פנטזיה אופוס 73 לצ'לו ולפסנתר
רכטמן סונטה לצ'לו
ברהמס שלישייה לפסנתר, לקלרנית/ויולה, ולצ'לו בלה מינור אופוס 114 
  
הסדרה בגלריות 7


  

  
העונה הקאמרית 2019-20 תיפתח במוצאי שבת, 14 בספטמבר 2019, בשעה 21:00, במוזיאון תל אביב לאמנות (קונצרט ראשון בסדרת "סולנים בסערה"). פרטים נוספים ורכישת כרטיסים בטלפון:
03-6077020, או באתר מוזיאון תל אביב לאמנות



03/09/2019   :תאריך יצירה
הדפס הוסף תגובה

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע