סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
פסטיבלים
לוח האירועים 2020 אפריל 
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
2627282930
ידיעה
 
מאת: מערכת הבמה פסטיבל ימי הפלמנקו 2020
 

 
 
בשל מגפת הקורונה, פסטיבל ימי הפלמנקו וחגיגות ה-26 של "קרן עדי" בוטלו 


חגיגות הפלמנקו

פסטיבל ימי הפלמנקו ה-26 בסוזן דלל של "קרן עדי" מביא לקהל הישראלי שלושה ימים של חגיגת מחול ומוזיקה ספרדית משובחת, עם עשרות רקדני פלמנקו מובילים מהארץ ומהעולם.

במרכז הפסטיבל עומד המופע מספרד FLAMENCO EN LA SANGRE – LOS REYES, "פלמנקו בדם" של משפחת לוס ראייס - מופע פלמנקו טהור מסורתי גזעי, צועני אשר יעלה כמיטב מסורת בערבי חמישי ושישי וכן במסגרת ערב הגאלה במוצאי שבת.


אדוה ירמיהו

עוד בפסטיבל מעולם הפלמנקו העכשווי: בכורה עולמית למופע DEPENDENCIA (תלות) מאת היוצרת והרקדנית מיכל בן צבי החיה שנים בספרד, בשיתוף פעולה ייחודי עם אמני פלמנקו מובילים מספרד ומישראל.

כמו כן יתקיים המופע  ESPACIO POTENCIAL – "מרחב פוטנציאלי", יצירת פלמנקו עכשווית ספרד-ישראל מאת אדוה ירמיהו. מלווה במוזיקה מקורית ייחודית של מנואל קזאס ומופע מיוחד לכל המשפחה - LOCURA FLAMENCA - "שגעון הפלמנקו" - בהשראת הקרקס הצרפתי – Le cirque perdue, רקדנית יוצרת ואקרובטית- רות סלמה ( Ruth Salama). 

 

פלמנקו בדם - ימי הפלמנקו 2020

רשימת המופעים:

פלמנקו בדם (FLAMENCO EN LA SANGRE) - משפחת לוס ראייס

מופע פלמנקו טהור מסורתי גזעי, צועני. למשפחת לוס רייאס מסורת עמוקה של דורות, מן הילדות. המופע כולו מכוון להעביר לקהל את הפלמנקו שעבר מדור לדור, תמצית הריקוד משפחות כמו גם פארוקוס ומאריו מאיה. כבר שלושה דורות זה הריקוד שזורם בדמם וכמו יין טוב רק הולך ומשתבח עם השנים. רקדנים: חואן דה לוס ראייס, לולה דה לוס ראייס, אגדה סאוורדה. שירה: פפה דה פורה, חזוס קורבצ'ו. גיטרה ומוזיקה מקורית: מנואל קאזאס, כלי הקשה: חוזה קרסקו.   חואן דה לוס ראייס ולולה דה לוס ראייס


חואן דה לוס ראייס - יליד סביליה 1965. כבר בגיל 11 החל להופיע. למד עם Farruco הגדול וגם הופיע איתו ועם Farruqito  הצעיר. עבד בטבלאוס החשובים בסביליה מדריד וברצלונה. הופיע עם מאריו מאיה והכין את משפחתו למופעים בספרד ובארצות הברית. נחשב היום לאחר המאסטרים  הגדולים של הפלמנקו הצועני ומקדיש עצמו להעברת המסורת הזו באקדמיה שלו- Estudio Flamenco de los Reyes. לולה דה לוס ראייס - ילידת סביליה 1996. בתו של חואן דה לוס ראייס שכבר מגיל צעיר מאוד היה ברור שנולדה רקדנית גדולה. ב-2011 זכתה בתחרות הארצית של האקדמיה של Cristina Heeren. אגדה סאוורדה - ילידת מלגה. למדה עם כרמן אמאיה. מופיעה עם להקות רבות, ביניהן של Marco Flores, Manuel Linan, Jesus Carmona. נחשבת לכוכבת עולה בפלמנקו בספרד.

26 במרץ, 21:00, 27 במרץ, 22:00. 225-195 ש"ח. פלמנקו בדם - FLAMENCO EN LA SANGRE

רכישת כרטיסים


   


כיתת אמן - חואן דה לוס ראייס


יליד סביליה 1965. כבר בגיל 11 החל להופיע. למד עם Farruco הגדול וגם הופיע איתו ועם Farruqito  הצעיר. עבד בטבלאוס החשובים בסביליה מדריד וברצלונה. הופיע עם מאריו מאיה והכין את משפחתו למופעים בספרד ובארצות הברית. נחשב היום לאחר המאסטרים  הגדולים של הפלמנקו הצועני ומקדיש עצמו להעברת המסורת הזו באקדמיה שלו- Estudio Flamenco de los Reyes. דה לוס ראייס יעביר כיתת אמן שמחציתה טכניקה ומחציתה כוריאוגרפיה המדגימה שימוש בגוף ובעמידה. הרשמה בטל': 054-4430901 או במייל: gallows@bezeqint.net


27 במרץ, 10:00. כיתת אמן - חואן דה לוס ראייס


חואן לוס ראייס


תלות (DEPENDENCIA) - בכורה עולמית

מופע פלמנקו עכשווי מאת היוצרת והרקדנית מיכל בן צבי החיה שנים בספרד, בשיתוף פעולה ייחודי עם אמני פלמנקו מובילים מספרד ומישראל. DEPENDENCIA היא יצירת פלמנקו עכשווית המציגה מבט אישי על הצורך האנושי בשייכות ותלות היחיד בסביבתו דרך חיבור בין הפלמנקו המסורתי לאלמנטים משפות אמנותיות אחרות. בבסיס היצירה ניצבים השירה והמקצבים המוזיקליים הייחודיים של הפלמנקו ומתוכם נבנה מרחב בימתי בינתחומי שמציג דימויים חזותיים וסצנות סיפוריות-דרמטיות.

   


ניהול אמנותי, רעיון, כוראוגרפיה וריקוד: מיכל בן צבי, גיטרה ומוזיקה מקורית: ניניו מרטין (ספרד), שירה: מרתה גרסיה לה ניניה (ספרד) , יהודה "שוקי" שויקי, רקדן אורח – כוראוגרפיה וריקוד: איוון אורלאנה דומינגז (ספרד), כלי הקשה: חגי לשם, ליווי דרמטורגי: דויד מונטרו, תלבושות: פילאר קורדרו, כרמלילה א באלייה, תאורה: פליקס ואסקז.

27 במרץ, 14:00. 110-80 ש"ח. תלות - DEPENDENCIA
 
רכישת כרטיסיםמיכל בן צבי,
איוון אורלאנה דומינגז (ספרד)

מרחב פוטנציאלי (Espacio Potencial) - אדוה ירמיהו

Espacio Potencial (מרחב פוטנציאלי) הוא מונח שטבע הפסיכואנליטיקאי דונלד ויניקוט ומתייחס לאזור הביניים של החוויה השוכן בין המציאות לפנטזיה, מבלי שקטבים אלו יפריעו זה לזה או שתתבקש בחירה ביניהם. יצירת פלמנקו עכשווית של אדוה ירמיהו, בשיתוף פעולה  מיוחד בין אמני פלמנקו בולטים מספרד ומהארץ, המלווה על ידי מוזיקה מקורית של המנהל המוזיקלי והגיטריסט הספרדי מנואל קאזאס. זהו מפגש בין המסורת של הפלמנקו לעקרונות מתוך אמנויות עכשוויות כמו מחול עכשווי, פרפורמנס, תאטרון חזותי וכלי נגינה לא מסורתיים: קונטרבס וכלי הקשה אתניים. מפגש אשר הופך את היצירה ל"מרחב פוטנציאלי" שמחבר גם כן בין מצבים ודימויים מנוגדים: סטטי ותנועתי, אינטימי וציבורי, לבד וביחד, בינו לבינה, ישר ועגול, עוצמה ושחרור, במה וחיים, מבצע וצופה, פנטזיה ומציאות – וזאת בכדי לממש דיאלוג ביניהם. החיבור בין פלמנקו מסורתי ועכשווי, יוצר עולם בימתי חדשני, מסקרן ומפתיע.


אדוה ירמיהו

מוזיקה מקורית, מנהל מוזיקלי וגיטרה: מנואל קאזאס (ספרד), שירה: חזוס קורבצ'ו (ספרד), כלי הקשה: חוויאר רבדאן (ספרד), קונטרבס: גל מאסטרו (ישראל), רקדן אורח: אבל האראנה (ספרד), מנהלת אמנותית, כוריאוגרפיה וריקוד: אדוה ירמיהו (ישראל), תלבושות: יעלה לוגסי ופילאר קורדרו, תאורה: פליקס ואסקז
 
28 במרץ, 13:30. 110-80 ש"ח. מרחב פוטנציאלי - ESPACIO POTENCIAL

רכישת כרטיסים


  


רוקדת בצבעים  - אלה וייך לכל המשפחה

מופע תאטרון מחול בו משתלבות אמנויות שונות: פלמנקו, תאטרון ותאטרון בובות. לכל רקדנית יש צבע שמייחד רק אותה. למה פלמנקו? כי יש בו הבעת כל הרגשות, במקצבים ובזמנים שונים. המופע מספר את מסע הרקדנית לעולם הפלמנקו, הבובה מסמלת רקדניות פלמנקו מהעבר. בחלק השני - עולם הפלמנקו הספרדי והכניסה הקשה אליו בריקוד וגם באמצעות דיאלוג משעשע. המופע מלווה במוזיקה חיה.

28 במרץ, 15:30. רוקדת בצבעים


  ערב גאלה

הפקה מיוחדת ומרהיבה עם המופע המלא מספרד "פלמנקו בדם" (FLAMENCO EN LA SANGRE) של משפחת לוס ראייס וקטעים מהמופע "מרחב פוטנציאלי" (Espacio Potencial) מאת אדוה ירמיהו.

28 במרץ, 20:30. 230-210 ש"ח. ערב גאלה

רכישת כרטיסים


אדוה ירמיהו

חגיגות 26 שנים לפסטיבל ימי הפלמנקו יתקיימו בין התאריכים 28-26 במרץ 2020 במרכז סוזן דלל בתל אביב. לרכישת כרטיסים: 03-5105656 או דרך האתר

לכל אירועי הפסטיבל

אתר קרן עדי

 

 

בשל מגפת הקורונה, פסטיבל ימי הפלמנקו וחגיגות ה-26 של "קרן עדי" בוטלו 19/02/2020   :תאריך יצירה
הדפס הוסף תגובה

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע