סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
עניין
לוח האירועים 2021 אפריל 
א ב ג ד ה ו ש
    
10
11121314151617
18192021222324
252627282930
ידיעה
 
מאת: מערכת הבמה טקס פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה
 

 
 
נבחרו המועמדים והמועמדות הסופיים בתחרות פרסי הטלוויזיה של האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה. בין המועמדים: שלום אסייג, נועה קולר, ניב סולטן, ג'וי ריגר, אמיר שורוש, "חזרות", "שטיסל", "טהרן", "מנאייכ", "אופירה וברקו" ועוד רבים. משדר חלוקת הפרסים לזוכים בקטגוריות השונות ישודר בכאן 11 ב-11 באפריל ב-21:00 בהנחיית יניב ביטון


עשייה טלוויזיונית בתקופה מאתגרת

במשדר מיוחד בכאן 11 ובפייסבוק של האקדמיה הישראלית וקולנוע וטלוויזיה בהנחיית דפנה לוסטיג ונדב אמבון, הוכרזו המועמדים והמועמדות הסופיים בתחרות פרסי הטלוויזיה לשנת 2020 ב-16 קטגוריות ראשיות ועוד 29 קטגוריות אישיות.
 
משדר חלוקת הפרסים לזוכים בקטגוריות השונות ישודר בכאן 11 ביום ראשון ה-11 באפריל, מיד לאחר החדשות בשעה 21:00. את המשדר ינחה השחקן והקומיקאי יניב ביטון, והוא ישודר מאולם התיאטרון בסינימה סיטי, גלילות.
 
זו השנה השלישית בה האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה משתפת פעולה עם כאן 11 בשידור  חלוקת הפרסים. השנה צפוי משדר חגיגי מרגש ומבדר שיחגוג עשייה טלוויזיונית מרתקת ועשירה, במיוחד בשנה מאתגרת זו. שלמרות הקשיים הניבה שנה טלוויזיונית מצוינת.
 
לקראת התחרות השנה ערכה הנהלת האקדמיה כמה שינויים. השינוי הבולט והחשוב הוא הפרדה של עולם התוכן העשיר והמגוון של הילדים והנוער. עולם יצירה פורח זה יזכה לתחרות נפרדת ואירוע משלו שיתקיים בקיץ וכך עולם גדול של יצירה לא יבלע בין כל הקטגוריות השונות ויקבל את הכבוד הראוי לו. 
 

יניב ביטון, צילום: כפיר בולוטין

שינויים נוספים שערכה הנהלת האקדמיה הם הוספה של כמה קטגוריות: בקטגוריות הראשיות נערכה חלוקה בין דרמה קומית לקומדיית מצבים, ובתחום הקטגוריות האישיות נוספו פרסים לשחקני ושחקניות משנה גם בדרמה וגם בקומדיה.
 
כל גופי השידור - כאן 11, קשת 12, רשת 13, הוט ויס העמידו לבחירה את מיטב תכניות וסדרות הטלוויזיה שלהם. חברי האקדמיה יתבקשו לקיים סבב בחירה נוסף בתחילת אפריל ולבחור את הזוכים והזוכות מבין המועמדים הסופיים.   
 

   


רשימת המועמדים והמועמדות הסופית: 
 
סדרת דרמה
הטבח – קסטינה תקשורת בע"מ איילת אימברמן, מני אבירם, יס
טהרן -  דנה עדן ושולה שפיגל הפקות, דנה עדן ושולה שפיגל- כאן 11
מנאייכ - יואב גרוס הפקות, יואב גרוס – כאן 11
שטיסל – אבוט המאירי ברקאי, איתן אבוט, גיא המאירי, דקלה ברקאי – יס
שעת נעילה - אנדמול שיין ישראל, West End Films,  סרטי יונייטד קינג
מאיה אמסלם, שרון הראל-כהן, משה אדרי, עמיר גנור, רון לשם, עמית כהן, דוד בצר, נעה גביש, מתן גידה - כאן 11
 
סדרת דרמה קומית
הדבר הגדול המיוחד - טליסמה הפקות בע"מ, יונתן ארוך – כאן 11
חזרות –  נורמה הפקות, אסף אמיר - כאן 11
ככה זה – יולי אוגוסט הפקות, יוחנן קרדו, אסה סקסון, גיא יקואל - יס
לעבור את הלילה – אולפני הרצליה - יס  
שטוקהולם – ארצה הפקות, דפנה פרנר, שי אינס - כאן 11   
 

מנאייכ, תמונת יחסי ציבור

קומדיית מצבים
הנחלה - יואב גרוס הפקות, יואב גרוס – קשת 12
נבסו – אנדמול שיין ישראל בשיתוף קרן גשר, קרן אבי חי, קרן מיימונידיס,
חגית אסולין, דוד בצר - רשת 13
סברי מרנן - טדי יזמות והפקות, עינת זילבר דמארי - קשת 12
קופה ראשית - יולי אוגוסט הפקות, עמית סטרטינר, עידית מיסטריאל, קובי אוזינג'י - כאן 11
רון – יס, יולי אוגוסט הפקות, יוחנן קרדו, אסה סקסון, גיא יקואל - יס
 
דרמה יומית
קיבוצניקים – סומיוקו בע"מ, אודי סגל, עמית גיטלזון, שלומית ארביב - הוט
תאג"ד –  אולפני הרצליה - יס 
 
סדרה עובדתית
 
אהרוני וגידי המסעדות המופלאות בעולם - טדי הפקות ויזמות בע"מ, ורד סמין שס - רשת 13
אנחנו על המפית – מעגלות הפקות בע"מ, רוני מנור, שגית שלום – כאן 11
החיים הסודיים של בני ה 4 –  ארצה הפקות, שי אינס, דפנה פרנר – יס
טיול אחרי צבא  - יפן -  קסטינה תקשורת בע"מ, גרגורי בקרמן, עוזי קרין – כאן 11
סליחה על השאלה – בשפה הערבית - יולי אוגוסט הפקות, עמית סטרטינר, עידית מיסטריאל, תמי קושניר - כאן 33
 
סדרת תעודה
המניע – טליאסף הפקות בע"מ, טלי שמש אסף סודרי – יס
לבנון - גבולות הדם – זייגוט פילמס, ליאת קמאי אשד - כאן 11
עפרה – אליל תקשורת בע"מ, דליה מבורך, דני דותן – הוט
ערות - כל מיני הפקות, אורלי טופל-ויוי הלפרן – הוט
שמיים בצבע אדום – דינר, מאונטיינטופ, נתי דינר, חזי בצלאל – כאן 11
 


שעשועון טלוויזיה
המרדף - יולי אוגוסט הפקות, עידית מיסטריאל, ליהי גולד - כאן 11
מי רוצה להיות מיליונר - יולי אוגוסט הפקות, עידית מיסטריאל, ליהי גולד - קשת 12
 
 
תכנית אירוח /ואו תרבות
סוכן תרבות – קסטינה תקשורת, גיל חומן - כאן 11
אחרי נעילה – קסטינה תקשורת, גיל חומן – כאן 11
גלית ואילנית – קשת, דורית הוד קולטר – קשת 12  
פאולה וליאון - חדשות הבוקר בע"מ, העמק תקשורת ויזמות בע"מ, יוסי ורשבסקי, מור טרגר, אתל בנבנשתי לוי, אדווה מלכה, גל רואימי - קשת 12
פגישה עם רוני קובן – ארצה הפקות, דפנה פרנר, שי אינס – כאן 11
 
תכנית אקטואליה
אופירה וברקוביץ – קשת, תומר רוזן - קשת 12  
הצינור עם גיא לרר - מגי וילנסקי מדיה, אור גל, גאיה חנוכי - רשת 13  
לפני החדשות עם הילה קורח - מגי וילנסקי מדיה, דנה ריגל, יערה בורוש, שחר גרייפר - רשת 13
מהצד השני עם גיא זהר - ג.ג זהר בע"מ, מורן ליבל – כאן 11
משחקי  הכיס - חטיבת החדשות – כאן 11 
 

מהצד השני, גיא זוהר, תמונת יחסי ציבור


תכנית בידור

אמבוש אקסטרים - אולפני הרצליה, גיא וסרמן, גולן נחום - רשת 13
הלילה עם לוסי וגורי - אולפני הרצליה, גיא וסרמן, גולן נחום, ליעוז חזות - כאן 11
יחסים ויראלים –שמונה הפקות, דפנה דננברג, אבירם אברהם - כאן 11
סיפורים מהכורסה – יואב גרוס הפקות, יואב גרוס - כאן 11
קובי וליטל החיים עצמם – יואב גרוס הפקות, יואב גרוס – רשת 13
 
תכנית דוקו – ריאליטי
בואו לאכול איתי –  גיל הפקות, שי שלום – כאן 11
הבוזגלוס –ארצה הפקות, דפנה פרנר, שי אינס - יס
הכרישים – גיל הפקות, אורית כץ – קשת 12
חתונה ממבט ראשון – גיל הפקות צמרת אלכסנדרוני – קשת 12  
עוד ניפגש - קומא סטודיוס, אירית רום רף - כאן 11
 
תכנית מציאות ריאליטי
 MKR המטבח המנצח – יולי אוגוסט הפקות, עמית סטרטינר, עידית מיסטריאל, יפית עופרי - קשת 12
בית ספר למוזיקה  – טדי יוזמות והפקות, טמירה ירדני, צביקה הדר, יואב צפיר - קשת 12
הזמר במסכה - גיל הפקות, אלי אוחנה- קשת 12
מאסטר שף – גיל הפקות, שולי קלדרון – קשת 12
נינג'ה ישראל 2021 – שידורי קשת, עידו ברוך, אירית רום-רף - קשת 12   
  

MKR המטבח המנצח, תמונת יחסי ציבור
 
תכנית סאטירה ומערכונים
ארץ נהדרת – קשת 12, שירי לוטן מיכאלי, מיכל טופל רינג -קשת 12
גב האומה - אלבינו הפקות, ליאור שליין, יעל קובי - רשת 13
היהודים באים - יואב גרוס הפקות, יואב גרוס – כאן 11
זהו זה - אולפני הרצליה, גיא וסרמן, עוז וידל, גלית קלדרון, עדי פלדמן – כאן 11
פעם בשבוע עם תם אהרון - ארצה הפקות, דפנה פרנר, שי אינס - כאן 11
 
תכנית ספורט
אולפן הלילה - ערוץ הספורט, ערוץ הספורט, שרון בן חור, נטע כהן
אולפן ליגת האלופות - ערוץ הספורט, ערוץ הספורט, שרון בן חור
חדשות הספורט - ערוץ הספורט, ערוץ הספורט, שרון בן חור, נטע כהן
עולם הרכב - ערוץ הספורט, ערוץ הספורט
ריאדה אל חמיסה - ערוץ הספורט, ערוץ הספורט
 
תכנית תחקירים
האזרח גואטה - טושוט סרטים, עדי פיינרו, חגית סגל - כאן 11
המקור - רשת מדיה, רשת מדיה, ליאור דניאלי, חן גזית - רשת 13
זמן אמת - סלוצקי אפיקי תקשורת, דנה כהן, דרי שי, חיים סלוצקי, רן גולן - כאן 11
עובדה - עובדה א.ד. בע"מ, רותי שטיינברג, מערכת עובדה - קשת 12
 
סדרת רשת
אישה אחת - מפיקות ויוצרות - נילי צרויה, לינור לביא - עצמאית
בנפשם - מפיקים ויוצרים - אמרי מקל קדוש, תומר מקלברג - תותים הפקות - כאן דיגיטל
חרדים ברשת - מפיקים ויוצרים רונה סגל, קובי מזרחי - מאקו
עלייתו ונפילתו של שם טוב האבי - מפיקים ויוצרים: תמיר בר, נאור סוקי, דרור פז וישי סוויסה - כאן דיגיטל
ציפוקליפסה עכשיו - מפיקים ויוצרים, ציפורלה - עצמאית 
 

שטיסל, תמונת יחסי ציבור
 
שחקן ראשי בסדרת דרמה
הטבח - גורי אלפי אהרון
הטבח - גל תורן
שטיסל - דב גליקמן
נורמלי - רועי ניק
מנאייכ - שלום אסייג
 
שחקנית ראשית בסדרת דרמה
הטבח - יעל אלקנה
טהרן - ניב סולטן
מנאייכ - לירז חממי
שטיסל - נטע ריסקין
שטיסל - שירה האס
 
שחקן ראשי בסדרה קומית
קופה ראשית - אמיר שורוש
ככה זה - אסי כהן
חזרות - ארז דריגס
שטוקהולם - דב גליקמן
שטוקהולם - ששון גבאי 
 

חזרות, תמונת יחסי ציבור

שחקנית ראשית בסדרה קומית
הדבר הגדול המיוחד
- אורנה פיטוסי
ככה זה - דנה מודן
חזרות - נועה קולר
קופה ראשית - קרן מור
שטוקהולם - תיקי דיין
 
שחקנית משנה בסדרת דרמה
שעת נעילה - ג'וי ריגר
נורמלי - לי גילת
לאבד את אליס - ליהי קורנובסקי
טהרן - לירז צ'רכי
שטיסל - מיקי קם 
 

שעת נעילה, תמונת יחסי ציבור

שחקן משנה בסדרת דרמה
שטיסל - זהר שטראוס
שעת נעילה - מאור שוויצר
אחד על אחד - מרק רוזנבאום
מנאייכ - עמוס תמם
שטיסל - ששון גבאי
 
שחקן משנה בסדרה קומית
לעבור את הלילה - אורי גוטליב
חזרות - איתי תורג'מן
קופה ראשית - דב נבון
הדבר הגדול המיוחד - זהר שטראוס
קופה ראשית - יגאל עדיקא
ככה זה - רועי כפרי
לעבור את הלילה - שי אביבי
 
שחקנית משנה בסדרה קומית
קופה ראשית - אביבה נגוסה
חזרות - אגם רודברג
לעבור את הלילה - אנה דוברוביצקי
קופה ראשית - דורית לב ארי
ככה זה - תיקי דיין
 
בימוי בסדרת דרמה
מנאייכ - אלון זינגמן
שטיסל - אלון זינגמן
נורמלי - אסף קורמן
הטבח - ארז קו-אל
טהרן - דני סירקין 
 

הטבח, תמונת יחסי ציבור


בימוי בסדרה קומית


קופה ראשית - אורן שקדי
שטוקהולם - אילן עבודי
חזרות - בעז פרנקל
רון - רון פלדמן
ככה זה - רם נהרי
נבסו - שי בן עטר
 
תסריט בסדרת דרמה 
שטיסל - אורי אלון, יהונתן אינדורסקי
הטבח - ארז קו-אל, אורית דבוש
נורמלי  - ליאור דיין, אסף קורמן
טהרן - משה זונדר, עמרי שנהר, מאור כהן
אחד על אחד - מתן יאיר
מנאייכ - רועי עידן
 
תסריט בסדרה קומית 
ככה זה - דנה מודן, אסי כהן
קופה ראשית - נדב פרישמן, יניב זוהר, ארנון וייס, חגי טוריסקי, טל מיכלוביץ', אבי בלקין
חזרות - נועה קולר, ארז דריגס
שטוקהולם - נעה ידלין
נבסו - שי בן עטר, יוסי ואסה, ליאת שביט
 
בימוי ויצירת סדרה תעודית ועובדתית
סליחה על השאלה – בשפה הערבית, אִבתִּסאם מראענה
שמיים בצבע אדום - אורי בר-און, נתי דינר
לבנון - גבולות הדם - דוקי דרור, איתי לנדסברג נבו, ריינהרט ביטס
עפרה - דליה מבורך, דני דותן
החיים הסודיים של בני ה- 4 - מוריאל ליאור 
 


עפרה, תמונת יחסי ציבור


תחקיר בסדרה תיעודית ועובדתית
    
המניע - טלי שמש, שירה פלורנטין, אלונה עבדי, חגית בן-יעקב
לבנון - גבולות הדם - ליאורה עמיר ברמץ,דניאלה רייס רזון, חגית בן יעקב, רחל נחושתאי
עפרה - מיכל אליאס, דוד מימוני
החיים הסודיים של בני ה 4 - נדב יצחקי
סליחה על השאלה – בשפה הערבית - סחר עיסאוי, סנא דגש, הדיל אג'באריה, ז'נאן בסול, עורוה סיף
 
תסריט בתכנית סאטירה, מערכונים ובידור    
היהודים באים - אסף בייזר, נטלי מרכוס, יובל פרידמן, ליאת שביט, משה מלכה, ניר ברגר, רמי פרג, הדר תדמור, אופיר ששון
ארץ נהדרת - דוד ליפשיץ, אסף שלמון, אסף גפן, איתי רייכר, אילן שפלר, ערן זרחוביץ', שרון טייכר, רשף שי
זהו זה - דניאל לפין, רמי ורד, שלמה משיח, אבי בלקין, רן דברת, נטלי מרכוס, אסף בייזר, שגיב פרידמן
גב האומה - שחר סגל, עמרי עמית, אדר מירום, מתן בלומנבלט, מאיה סובול, איל אפטר, אייל נאור, ניר ממון, ליאור סלע, ברק כהן, דרור ויידמן, אוריה קניג, עינב גלילי, גלית חוגי, עידו רוזנבלום, ליאור שליין
פעם בשבוע עם תם אהרון - תם אהרון, גיא אדלר, אריאל וייסמן
 
צילום בסדרה עלילתית         
חזרות - איציק פורטל
הטבח - גיא רז
טהרן - גיורא ביח
שעת נעילה - עמית יסעור
לאבד את אליס - רותם ירון
 
עריכת תמונה בסדרה עלילתית         
הטבח - אמיר וינקלר , איתמר גולדווסר
שעת נעילה - יובל שר, דב שטויר, איתמר גולדווסר, יונתן וינשטין
חזרות - יפעת תדמור
מנאייכ - רון עומר, אתי לי-און זינגמן
טהרן - רוני קלימובסקי, דנה ירדני
 
צילום בסדרה תיעודית ועובדתית      
עפרה - איציק פורטל
שמיים בצבע אדום - אלירן קנולר
המניע - אסף סודרי, סלומון צ'קול
אהרוני וגידי המסעדות המופלאות בעולם - עומרי תקוע
לבנון -גבולות הדם - רון כצנלסון, מטיאס בולינגר, מתיו רבר
 
 
עריכת תמונה בסדרה תיעודית ועובדתית     
סליחה על השאלה – בשפה הערבית - אורי דרדיקמן, שי דוידי, תמר קיי
המניע - אסף סודרי, טלי שמש
לבנון -גבולות הדם - גל גופר
אהרוני וגידי המסעדות המופלאות בעולם - מאיה בר ,אורן נבות, תור בן מיור ודניאל בן מיור
עפרה - רון גולדמן
 
ניהול אמנותי  
שטיסל - ארז גולדפרב
טהרן - יואל הרצברג
שעת נעילה - ניר אלבה
חזרות - עידו דולב
הטבח - שונית אהרוני
 
עיצוב תלבושות         
טהרן - דבו אוחנה - שור
ארץ נהדרת - דני בר שי
שטיסל - חוה לוי רוזלסקי
חזרות - לאורה שיים
שעת נעילה - ענבל שוקי
היהודים באים - שרונה כהן אלפיה
 
מוזיקה מקורית         
שטיסל - אבי בללי
שעת נעילה - אופיר לייבוביץ'
חזרות - גיא לוי
טהרן - מארק אליהו
הטבח - עטר מיינר
 
עיצוב פסקול   
שעת נעילה - איציק כהן, יובל בר און
שטיסל - יוסי אפלבאום
חזרות - ניל גיבס
לאבד את אליס - רונן נגל
הטבח - רונן נגל, נתי טאוב
 
מקליט/ה בסדרה עלילתית     
חזרות - איתי אלוהב
הטבח - אשי מילוא מיקובסקי
מנאייכ - עודד רינגל
שטיסל - רן צרויה
שעת נעילה - תולי חן
 
מקליט/ה בסדרה תיעודית ועובדתית  
אהרוני וגידי המסעדות המופלאות בעולם - אלעד (גולדי) גולדברג
לבנון - גבולות הדם - ארז לוי
החיים הסודיים של בני ה 4 - ג'ררד אלוש, עודד אופנהיים
המניע - טלי שמש, אסף סודרי
עפרה - עידן שמש
 
איפור  
שטיסל - אתי בן-נון
ג'ודה - הילה אלקיים
ארץ נהדרת - ליאת שיינין
היהודים באים - מיכל אפרתי
שעת נעילה - רונית דוגו ארביב
 
ליהוק בסדרה עלילתית         
קופה ראשית - אסתר קלינג
מנאייכ - הילה יובל
שטיסל - הילה יובל
חזרות - ירדן שטרסברג
טהרן - מיכל קורן
 
ליהוק בתכנית ריאליטי דוקו-ריאליטי  
הישרדות VIP - מור שלומוביץ'
MKR  המטבח המנצח - מורן מרציאנו
חתונה ממבט ראשון - מושיק ישראל
בואו לאכול איתי - ענת רשף פלג
בית ספר למוזיקה - קארין אשמואלי, נועה להב
 
אפקטים ויזואליים      
טהרן - אלון סרנגה
שעת נעילה - דניאל פליק
לבנון - גבולות הדם - ירון שין
מנאייכ - עמרי גרוסמן
ג'ודה - תמיר וייס, אלון סרנגה 
         



29/03/2021   :תאריך יצירה

הדפס הוסף תגובה

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע