סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
תיאטרון
לוח האירועים 2020 יולי 
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
262728293031
מופעים
 
7 מונדרמות בבכורה עולמית
 
 
 
תמונות היכן ומתי

איך להיות מאושרים ב- 10 שלבים
5/6/2017 יום שני -בשעה 19:00 ובשעה 21:00

 
מחזה ובימוי: מעין אבן / מנחה: שלומי ברטונוב / הלחנה ופסנתר:תומר בר /זמרת: דניאל רובין  
אומללים? בודדים? לא מאמינים שאתם עדיין כאן? רוצים לברוח ואין לאן? סמינר מוסיקלי פורץ דרך יציע לכם שיטה פשוטה ומהפכנית לכיבוש האושר ב – 10 שלבים. מנחה אחד, חמוש בזמרת ובפסנתרן, יטרח בכל מאודו על מנת להושיע אתכם מאומללותכם ולהוביל אתכם בצעדים בטוחים וזהירים, שלב אחרי שלב, אל פסגת האושר בהכסף. כל שנותר לכם לעשות הוא לבוא.

יאלו 
6/6/2017 יום שלישי -בשעה 19:00 ובשעה 21:00

מבוסס על הרומאן מאת הסופר הלבנוני אליאס חורי . לראשונה בעברית !
תרגום: מלי ברוך/ עיבוד ובימוי: איסי ממנוב נוריאל /משחק: גל שמעון בן - עמרה
תאורה: שמואל מור / תלבושת וחלל: דלית ענבר /הלחנה ונגינה: נדב גביר
בהפקת מרכז הבמה ותיאטרון הנגב.
יאלו, פליט לבנוני, תוצר של חברה שסועה, נמצא בחדר החקירות אחרי סבב עינויים אכזרים. בהדרגה נחשף סיפור חייו הטרגי - אימו השתגעה, את אביו לא הכיר, ולצבא התגייס רק כדי לברוח מהבית. הוא התגלגל לשמש כשומר בבית צמוד לחורשה אפילה, בה מתנים אהבים אסורים זוגות שחמקו מאיסורי החברה. יאלו מתאהב באחת הנשים, אבל אהבתו הופכת לכתב אשמה חריף של רדיפה ואונס. יאלו מתוודה בחדר החקירות על מה שעשה ולא עשה.
 
תודה מיוחדת ליעל לרר והוצאת אנדלוס.
 
הדיירת גולדה
7/6/2017 –יום רביעי בשעה 19:00 ובשעה 21:00

מחזה ובימוי: יערה רייך / משחק: אברהם שלום לוי /מוזיקה: ג'קלין פיי /תאורה: שמואל אטיא
 
מסע תיאטרוני אל תוך נבכי נפשה של ראשת הממשלה היחידה עד כה בישראל: הגב' גולדה מאיר.בבית "האח הגדול", תכנית הריאלטי הכי גדולה, נותרה מאיר הדיירת האחרונה מול המשימה האחרונה - לערוך חשבון נפש עם עברה, מהיום הראשון לכהונתה ועד לשלהי מלחמת יום כיפור ולימים שיבואו אחריה.
 
מלחמת יום כיפור מסמנת יותר מכל נקודת מפנה בחברה הישראלית, נקודת שבר. זו גם היתה המלחמה הראשונה ששודרה בטלוויזיה. לראשונה יכלו אזרחי ישראל לצפות במלחמה מביתם, ולראשונה מצאה עצמה ראש ממשלה בישראל חשופה לעין המצלמה - העין הקולקטיבית- הסקרנית, המציצנית והשופטת.
המחזה מציג את דמותה הטרגית של גולדה מאיר, שבויה ביום כיפורים נצחי, בבית האח הגדול. גולדה נותרת הדיירת האחרונה בבית, אך היא אינה יכולה לצאת- האח הגדול מטיל עליה את משימת יום הדין והיא מוצאת את עצמה בלילה של חשבון נפש מול עצמה, מול האח  ומול הצופים בבית- אלו שבחרו בה ויכולים גם להדיח אותה. הדימוי הציבורי שלה מתפרק וגולדה אמתית ומורכבת יותר נחשפת.
 
חובת דיווח
8/6/2017 –יום חמישי בשעה 19:00 ובשעה 21:00

מחזה: אורי אגוז, רננה גל-טמיר / בימוי: דניס שמע / משחק: רננה גל-טמיר/ עיצוב במה ותלבושות:דלית ענבר/ תאורה: יאיר סגל
נגה, מטפלת רגשית בדרמה, נדרשת להגיע בדחיפות לתחנת המשטרה.  מול החוקר המשטרתי מגלה נגה שנאור, אחד ממטופליה, ביצע מעשה נורא והיא מואשמת באי-דיווח על כוונתו לבצע את המעשה.
במהלך החקירה משחזרת נגה שנה של טיפול בנער בסיכון שבוחן שוב ושוב את גבולות הקשר הטיפולי עד פריצת הדרך להכרה בתוקפנות ובעצב שטרפו את נפשו. מעמד החקירה מערער את הצלחת הטיפול, מעמת את נגה עם הדרכת הפסיכולוגית שליוותה אותה, ותובע ממנה להכריע בשאלות היסוד של כל מטפל - אילו חשדות מצדיקים את שבירת הסודיות בין מטופל למטפל, והאם יכלה לדעת על העומד להתרחש ולמנוע זאת?? 

תפקיד חייו
11/6/2017 –יום ראשון בשעה 19:00 ובשעה 21:00

ע"פ סיפורו של: צביקה רייטר/ כתיבה ובימוי: יפית לוי/ משחק: יגל תמיר / תפאורה ותלבושת: טל קילשון / תאורה: אמיר קסטרו

מונודרמה פיזית על יומו האחרון של קוף ניסויים
"...הזיכרון, הוא העונש הכי גדול... חבל שאותו, הם לא הוציאו לי מהמוח."
סימור, קוף ניסויים וותיק, שהיה שותף לניסוי בנשק כימי, מאמין שעוד מעט הוא יקבל את הנוגדן, שינטרל את החומר שהכניסו לגופו. בזמן שהוא מחכה לנוגדן, מגיעים קופים חדשים ומבוהלים למעבדה והוא מלמד אותם את חוקי המקום. דרך הקופים החדשים והשפעות החומר הכימי שבגופו, יוצא סימור למסע מטלטל וכפוי, על זהותו האמיתית ומשמעות חייו.

מונודרמה פיזית ומטלטלת, על קוף ניסויים שמאמין שתפקידו בעל משמעות גדולה, אך כשקופים חדשים מגיעים למעבדה והוא מבין שזה הוא יומו האחרון, הוא נשאב למסע נפשי ופיזי על זהותו ומשמעות חייו.
ההצגה עוסקת בשאלת ה"משמעות", בסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו, שאנחנו יוצקים לתוך מערכות היחסים, העבודה, והאמונות שלנו., האם המשמעות שאנחנו נותנים לדברים היא רק אשליה? והאם בכלל אפשר לחיות ללא משמעות? ההצגה גם עוסקת בבחירות שאנחנו עושים בחיינו, האם כשניתנת לנו האפשרות לצאת ממקום (פיזי\נפשי) שבו לא טוב לנו אך התרגלנו אליו, נהיה מספיק אמיצים לקחת את הסיכון ולצאת לחופשי?

כלב ושמו עוני
12/6/2017 –יום שני בשעה 19:00 ובשעה 21:00
כותבת ראשית ומשחק: אופירה זילברשטיין / כותבים: עומר ברקמן, רויטל שמרלינג/ במאי: דניאל זהבי / מוזיקה:יוסי בבליקי / יעוץ אמנותי: איריס עוזר/ הפקה: בירה רוזנר
"אני, אף פעם לא חולמת על משהו עתידי: "הלוואי שיהיה לי כך וכך". אני חולמת על מה שעכשיו, חולמת על מה שחל היום – חלום.חלמתי להיות מיליונרית והיום אני אוכלת פקאנים שבורים, כי הם עולים חצי מהשלמים. זה החלום ושברו - כולו באגוז קשה לפיצוח, אחד.
נועה גולדפינגר, אמנית רעבה ללחם, מסתובבת חמושה במצלמה ובדוגי בג בין הבניינים ההרוסים של תל אביב ובעודה מדלגת בין פתיחות חגיגיות של גלריות, עם כיבוד חופשי, ההצלחה מצליחה למצוא אותה רק בקושי. אבל... כשאמנית סטילס תל אביבית מגיעה לעמק חפר, להרצאה חד פעמית על הצלחה, פתאום זה קורה...
 
כולם היו גבריי
13/6/2017 –יום שלישי בשעה 19:00 ובשעה 21:00

כתיבה ומשחק :תמרי שחר / בימוי: ירון כפכפי  
 
מונודרמה מוזיקלית בסגנון הראפ והספוקן וורד, המלווה על ידי תמרי בנגינה חיה. אשה צעירה בלב במאפלייה.... 
תמרי החליטה שהיא צריכה לראות פסיכולוג. היא לא מבינה למה בעיר המלאה באלפי גברים היא אינה מצליחה למצוא את האחד שישלים אותה.
מחסור במחזרים הרי אין לה,  אז למה היא מרגישה כה בודדה?
דרך שיחות עם הפסיכולוג היא חושפת את מסעה ואת השותפים לו, את חברותיה והוריה, את המבוכה והצחוק, העצב והבלבול, את הביחד ואת הלבד.
האם היא תמצא את התשובות הנכונות? האם יש לה את השאלות הנדרשות?מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
תגובת גולשים (0 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע