אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
קלאסי
לוח האירועים 2017 אפריל 
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
30
קונצרטים
 
קונצרטים במרכז טארג (עין כרם)
 
 
 
תמונות היכן ומתי

אפריל 2017  

שבת, 29 באפריל 2017, 11:00 בבוקר
מוסיקה קאמרית במיטבה

ר ק   ש ו ב ר ט
סונטנה לכינור ולפסנתר בלה מז'ור, אופ. פוסט 162 ד.574
סונטה לצ'לו ולפסנתר בלה מינור, ד.821 "ארפג'יונה"
שלישיית פסנתר במי במול מז'ור, אופ. 100
אקרט לורנצן - כינור
יוני גוטליבוביץ - צ'לו
בתיה לורנצן שטיינבוק - פסנתר

מאי 2017

יום שישי, 5 במאי 2017, 12:00 בצהריים

סדרת מצויינות דור העתיד
בשידור בקול המוסיקה
זמרי "מיתר" אופרה סטודיו של האופרה הישראלית

מבחר מערכות מתוך האופרות:
פרנסיס פולנק – "דיאלוגים של הכרמליתים"
קלוד דביסי – "פלאס ומליסאנדה"
 
אן שאמפר(Deutsche Oper Berlin)  
מנהלת מסיקאלית, פסנתר
שירית לי וייס
מנהלת  "מיתר" אופרה סטודיו, מנחה 
 
דמיאן ארנולד (אןסטראליה) – טנור
גאלינה בנוויץ' – סופרן
נוער יעקבי – סופרן
אפרת וולפסונס – סופרן
אירנה אלחזוב – סופרן
טל גנור – סןפרן
מיכל דורון – מצו סופרן
מאיה בקשטנסקי – מצו סופרן 
 
שבת, 6 במאי 2017, 11:00 בבוקר

מוסיקה קאמרית במיטבה
רביעיית "קוואטרו" 
עם 
יוליה גורביץ', פסנתר

בטהובן - שומאן
שומאן – סונטה לכינור בלה מג'ור אופ.95
בטהובן – שלישיית פסנתר אופ.97 "ארכידוקס"
שומאן – חמישיית פסנתר אופ.44

ז'ניה פיקובסקי, אליקום זלצמן - כינור
דימטרי רטוש - ויולה
פליקס נמירובסקי - צ'לו
יוליה גורביץ' - פסנתר

יום שישי, 12 במאי 2017, 12:00 בצהריים
סדרת מצוינות דור העתיד
בשידור בקול המוסיקה
הרכבים קאמריים מצטיינים זוכי תחרות ע"ש דינה תורג'מן
של האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים

שבת, 13 במאי 2017, 11:00 בבוקר
מוסיקה קאמרית במיטבה


רביעיית היידן הישראלית
עם
עלי אבן – קלרינט 
 
מוצרט - חמישיית קלרינט בלה מז'ור, ק.581
פוצ׳יני – קריסנטמי, כריזנטמות – אלגיה לרביעיית מיתרים
ברהמס - רביעיית כלי קשת מס.1 בדו מינור, אופ.51 מס.1
 
אייל קלס, סבטלנה סימנובסקי -  כינור
טלי קרביץ - ויולה
אביגייל ארד - צ'לו
עלי אבן – קלרינט 
 
יום שלישי, 16 במאי 2017, שעה 20:00
 
טנגו יהודי
שירי טנגו מוורשה מלפני המלחמה ביידיש ובפולנית
עם מוזיקאי טנגו מהבולטים בפולין
 
Olga Avigail - זמרת
Hadrian Tab?cki - פסנתר
Piotr Malicki - גיטרה
Grzegorz Bo?ewicz - בנדונאון
Alexander Fisz - אורח מיוחד
 
"שירי טנגו ביידיש הם מיזוג מושלם" 
 
יום שישי, 19 במאי 2017, 12:00 בצהריים
סדרת מצוינות דור העתיד


בשידור בקול המוסיקה
פסנתרנים מצטיינים אמנים צעירים חניכי מרכז אולדוול
של קונסרבטוריון האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
 
מנדלסון - קונצ'רטו מס' 1 בסול מינור, אופוס 25
ליאור ליפשיץ
----
ברהמס - סונטה לפסנתר וקלרינט בפה מינור, אופוס 120/1
I. Allegro appassionato  II. Andante un poco adagio   III. Allegretto grazioso   IV. Vivace
רועי קרני – קלרינט, תום זלמנוב – פסנתר
בהדרכת מנחם ויזנברג, במסגרת תכנית גולדמן במרכז למוסיקה ירושלים
-----
שופן - סונטה מס' 3 בסי מינור, אופוס 58 - פרק ראשון
I. Allegro maestoso
תום זלמנוב
------
ליסט - סונטה בסי מינור
מלאכי רוזנבאום

שבת, 20 במאי 2017, 11:00 בבוקר
מוסיקה קאמרית במיטבה


בין גרמניה לצרפת
פורה - סונטה לכינור ולפסנתר מס.1 בלה מז'ור, אופ.13
ברהמס - שישיית מיתרים אופ' 36: עיבוד לשלישיית פסנתר: תיאודור קירכנר 
 
ורה ויידמן - כינור
יוני גוטליבוביץ' - צ'לו
עמנואל קרסובסקי – פסנתר

יום שישי, 26 במאי 2017, 12:00 בצהריים
סדרת מצוינות דור העתיד
בשידור בקול המוסיקה
זוכי תחרויות "קול המוסיקה לאמן הצעיר"
 
נביל חאייק – מקום ראשון, תחרות 2017
באך - פרלוד מתוך סוויטה אנגלית מס' 6 ברה מינור, BWV 811
שופן - אטיוד אופוס 25/10 בסי מינור
רחמנינוב - אטיוד תמונה אופוס 39/1 בדו מינור
ברהמס - 7 פנטסיות אופוס 116
------
נתנאל גרינשטיין – מקום שלישי, תחרות 2015
שוסטקוביץ' - פרלודים ופוגות ברה מז'ור וסי מינור
שופן - סונטה מס' 2 אופוס 35
סן סאנס - אטיוד בצורת ואלס אופוס 52 מס' 6                                                                                                     
שבת, 27 במאי 2017, 11:00 בבוקר
מוסיקה קאמרית במיטבה - צירופים צרפתיים

רביעיית ראשונים
עם אורית וולף, פסנתר 
  
דביסי -  ערבסק מס.1 לפסנתר
סאטי - 3 גנוסיאן - Trois Gnossiennes
ראוול - רביעיית כלי קשת
פרנק - חמישייה בפה מינור לפסנתר וכלי קשת
 
ירון פרנסקי - כינור
דותן נטל - כינור
עירית ליבנה - ויולה
רז כהן - צ'לו



מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך
<ירושליםעין כרם, המרכז למוסיקה (עדן תמיר)12:00ו05.05.17
<ירושליםעין כרם, המרכז למוסיקה (עדן תמיר)11:00שבת06.05.17
<ירושליםעין כרם, המרכז למוסיקה (עדן תמיר)12:00ו12.05.17
<ירושליםעין כרם, המרכז למוסיקה (עדן תמיר)11:00שבת13.05.17
<ירושליםעין כרם, המרכז למוסיקה (עדן תמיר)20:00ג16.05.17
<ירושליםעין כרם, המרכז למוסיקה (עדן תמיר)12:00ו19.05.17
<ירושליםעין כרם, המרכז למוסיקה (עדן תמיר)11:00שבת20.05.17
<ירושליםעין כרם, המרכז למוסיקה (עדן תמיר)12:00ו26.05.17
<ירושליםעין כרם, המרכז למוסיקה (עדן תמיר)11:00שבת27.05.17

 
תגובת גולשים (2 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות
2. היצירות שנוגנו ב- 22 
אחד שתוהה , (24/08/2014)
1. מוזיקה בעין כרם מרכז טראג 
יעקב , מרכז (26/01/2013)

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע