אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
פסטיבלים
לוח האירועים 2020 נובמבר 
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
2930
פסטיבלים שונים
 
הזמריה - שילובים בעכו 2019
 
 
 
תמונות היכן ומתי

לוח אירועי זמריית שילובים: 
 

יום ראשון, 18.8.2019

12:00
אנדרה דה קוואדרוס
כיתות אמן וחזרה פתוחה של המקהלה הבינ”ל CGV
חדר האוכל הצלבני

14:00
ג’יני רבין 
לשיר בלי הגוף? – טירוף!!
אבירים א

15:00
פרופ’ עודד זהבי 
בין נהר פרת ונהר חידקל – מזרח ומערב
אבירים א

16:00
קונצרט
קולות הכפר מנצח: אבי פיינטוך   
אבירים א

17:00
ג’יני רבין  
GET THE GROOVE – תפוס ת’קצב
אבירים א

18:00
פסיפס מוזיקלי 1   
אלגרוס מנצחת ר. גרוס + מטה אשר מנצח: ע. אסנר
אבירים א

19:00
שילובים מוזיקליים  
הרכבים מוזיקליים על הדשא – כניסה חופשית
הגן הקסום

20:30
קונצרט פתיחה
מקהלת CGV, דויד ברוזה ואנסמבל פוליפוני
חצר המצודה


דויד ברוזה צילום: אילן בשור  
 

יום שני, 19.8.2019

12:00
אנדרה דה קוואדרוס
כיתות אמן וחזרה פתוחה של המקהלה הבינ”ל CGV
חדר האוכל הצלבני

14:00
קונצרט 
מקהלת ראנה מנצחת: מיקה דני
חדר האוכל הצלבני

15:00
ניזאר אלכאטר 
בתרבויות המזרח – בין האנדלוסית למזרח התיכון
אבירים א

16:00
ניזאר אלכאטר
רסיטל מוסבר: אוריינטליזם מערבי
אבירים

17:00
קונצרט שילובים 
ראנה מנצחת: מיקה דני + נוה שיר מנצחת: ענת דור
חדר האוכל הצלבני

18:00
קונצרט 
מקהלת אנשי”מ מנצח: יוסי זייפרט
אבירים א

19:00
שילובים מוזיקליים
הרכבים מוזיקליים על הדשא – כניסה חופשית
הגן הקסום

20:30
קונצרט ערב 
אחינועם ניני מארחת את מירה עווד 
חצר המצודה 

מ×?ר×?-×¢×?×?×?-×?× ×?אל-צצ×?ק.jpg
מירה עווד, צילום: דניאל צ'צ'יק 
 

יום שלישי, 20.8.2019

12:00
אנדרה דה קוואדרוס
כיתות אמן וחזרה פתוחה של המקהלה הבינ”ל CGV
חדר האוכל הצלבני

13:00
יאיר דלל 
יחסי הגומלין בין הזמר הערבי לעברי
אבירים א

14:00
קונצרט 
מקהלת סולרון מנצח: רמי ברבר  
חדר האוכל צלבני

15:00
קונצרט  
מקהלת קולות השלום מנצח: יאיר דלאל   
אבירים א

16:00
קונצרט שילובים  
מקהלת סולרון והזמרת רואא עארם מנצח: רמי ברבר
חדר האוכל הצלבני

18:00
פסיפס מוזיקלי 2
אינפוזיה מנצחת: ר. גרוס + אוניסינגרס מנצח: י. זייפרט
אבירים א

19:00
שילובים מוזיקליים
הרכבים מוזיקליים על הדשא – כניסה חופשית
הגן הקסום

20:30
קונצרט ערב
דיקלה עם קולות השלום מנצח: יאיר דלאל
חצר המצודה 


דיקלה צילום: דניאל אלסטר


יום רביעי, 21.8.2019

12:00
אנדרה דה קוואדרוס
כיתות אמן וחזרה פתוחה של המקהלה הבינ”ל CGV
חדר האוכל הצלבני

13:00
ג’יני רבין 
לשיר בלי הגוף? – טירוף!!
אבירים א

14:00
ניזאר אלכאטר 
בתרבויות המזרח – בין האנדלוסית למזרח התיכון
אבירים א

15:00
ג’יני רבין
GET THE GROOVE – תפוס ת’קצב
אבירים א

16:00
קונצרט שילובים 
מקהלת מסאר מנצחת: הדס שטורמן
חדר האוכל הצלבני

17:00
ניזאר אלכאטר
רסיטל מוסבר: אוריינטליזם מערבי
חדר האוכל הצלבני

18:00
קונצרט    
מקהלת שרות כרמל מנצח: יוסי זייפרט
אבירים א

19:00
שילובים מוזיקליים
הרכבים מוזיקליים על הדשא – כניסה חופשית
הגן הקסום

20:30
קונצרט סיום 
מקהלת CGV, לינה מח'ול. מנצח: אנדרה דה קווארדוס
חצר המצודה


לינה מח'ול, צילום: עפיף תאנוס



מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
קישורים
תגובת גולשים (0 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע