סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
פסטיבלים
לוח האירועים 2020 אוקטובר 
א ב ג ד ה ו ש
    
10
11121314151617
18192021222324
25262728293031
פסטיבלים שונים
 
O MUSIC יריד המוסיקה 2016
 
 
 
תמונות היכן ומתי

יום שלישי – 12.7

במה מרכזית

17:30 – פתיחת דלתות – DJ

19:00-19:20 – חנן בן ארי
החלפת במה (10 דק') – DJ

19:30-19:50 – הקספרים
החלפת במה (10 דק') – DJ

20:00-20:45 – אברהם טל 
החלפת במה (10 דק') – DJ

20:55-21:25 – מוקי 
חלפת במה (10 דק') – DJ

21:35-22:05 – עברי לידר 
חלפת במה (10 דק') – DJ

22:15-22:50 – היהודים
המשך מסיבה DJ


מופע-הארנבות-של-דר-קספר-גבריאל-בהרליה1.jpg
מופע הארנבות של ד"ר קספר (צילום: גבריאל בהרליה)


כיתת אמן וסדנאות

יריב עציון 11:00-12:00

בן זיידמן 11:00-12:00 

אייל ליאון קצב -12:00-13:30

ארז נץ 12:30-13:30    

אייל מזיג 14:00-15:00 

מייק פרדיס 14:00-15:30

לואי להב 16:00-17:00   

דני אור 15:00-16:00 

יוריק בן דוד – מנכ"ל אקו"ם 17:00-18:00

ארן לביא 17:30-19:00

אבי אלבז 18:00-19:00 


יום רביעי – 13.7

במה מרכזית

17:30 – פתיחת דלתות – DJ

19:00-19:30 – איתי לוי
החלפת במה (20 דק') – DJ

19:50-20:20 – עושים שמח עם ירון אילן
החלפת במה (20 דק') – DJ

20:40-21:25 – דודו אהרון
החלפת במה (20 דק') – DJ

21:45-22:30 – אייל גולן
המשך מסיבה DJ

דודו-אהרון-ענק.jpg
דודו אהרון, תמונת יח"צ


כיתת אמן וסדנאות

חגי דוידוף
11:00-12:00

גדי גידור
11:00-12:00   

אלי קשת
12:30-13:30  

ירון גורן
12:30-13:30   

ירון אילן 14:00-15:00   
 
סדנת PA מבית 14:00-15:00 

יהודה קיסר 15:30-16:30

סינגולד
15:30-16:30   

עמוס בן דויד
17:00-18:00

עדי אולמנסקי
18:00-19:00

יום חמישי – 14.7

במה מרכזית

17:30 – פתיחת דלתות – DJ
19:00-19:30 –נועה קיריל
החלפת במה (20 דק') – DJ

19:50-20:30 – סטטיק ובן אל תבורי
החלפת במה (25 דק') – DJ

20:50-21:20 – אליעד נחום
החלפת במה (25 דק') – DJ

21:40-23:00 – קונצרט סבלימינל
המשך מסיבה DJ

כיתת אמן וסדנאות

מדיה פורסט 11:00-12:00   

דודי שובל
11:00-12:00  

עו"ד עמית קרמון
12:00-13:00        

עמית שגיא
12:00-13:00 

לינקטון ורדיומטר 13:00-14:00

13:00-14:00Jordi 

מאי יצחק
14:00-15:00

סאבלימינל
14:00-15:00

ליקה בזליי
15:00-16:00    

אלון גל 15:30-16:30 

טל הנדלסמן
17:00-18:00      

קארין קאקון
16:00-17:00 

17:00-18:00DJ BRAINDEAD 

נוי אלוש
18:00-19:00   

איתן אשכנזי 18:00-19:00



מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
תגובת גולשים (0 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע