סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
פסטיבלים
לוח האירועים 2019 דצמבר 
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
293031
פסטיבל אבו גוש
 
פסטיבל אבו גוש סוכות 2019
 
 
 
תמונות היכן ומתי

תוכנית פסטיבל סוכות 2019 בכנסית קריית יערים

קונצרט מס. 1 יום ששי 18.10.19 בשעה 11.30       

המקהלה המקצועית והמעולה משטוטגרט חוזרת לפסטיבל אבו גוש
ביצירות מאת ורדי, ברוקנר,מאהלר,מנדלסון
אלגרי – מיזררה
בנונלי – מיסה
פליקס מנדלסון – שירים למקהלה
פני מנדלסון – "שירי גן"
ברוקנר – "אוה מריה"
ורדי –  "O PADRE NOSTRO"
מסיאן – " O SACRUM CONVIVIUM"
מאהלר – "בחצות התעוררתי" ל- 16 קולות
             "עיניך הכחולות אהובתי" ל- 16 קולות
המקהלה הקאמרית משטוטגרט
מנצח פריידר ברניוס
 
המנצח פרידר ברניוס הינו שם דבר בעולם. המקהלה הקאמרית משטוטגרט
הינה פיסגת השירה המקהלתית בעולם, זמריה מופיעים גם כסולנים בקונצרטים רבים.\


נמרוד גרינבוים צילום: יוסי צבקר
 
קונצרט מס. 2  יום ששי 18.10.19 בשעה 15.00 

רוסיני – סטאבט מאטר
אורטוריה לסולנים, מקהלה ותזמורת
רוסיני – "אוה מריה" למקהלה ולעוגב
טלי קצף – סופרן
ניצן אלון – אלט
נמרוד גרינבוים – טנור
דניס סידוב – בס
מקהלת הקיבוץ הארצי
תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית
מנצח יובל בן עוזר
 
המנגינות ההרמוניות של היצירה,ביופי אין סופי בתפקידי המקהלה, הסולנים והתזמורת
 
קונצרט מס.3 שבת 19.10.19 בשעה 11.30         

היידן - STABAT MATER לסולנים, למקהלה ולתזמורת
שוברט – "אוה מריה"
ספיריטואלס – "יתמות","נהר עמוק", "חסד מופלא"
ליאונרד כהן – "הללויה" בשירת סולנים, מקהלה, תזמורת והקהל
הדס פארן – סופרן
ניצן אלון – אלט
איתן דרורי – טנור
יאיר פולשוק – בס
המקהלה הקאמרית רמת גן
תזמורת נתניה – הקאמרית הקיבוצית
מנצחת – חנה צור
 

תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית, צילום: כפיר בולוטין 

קונצרט מס.4 שבת 19.10.19 בשעה 15.00
 
המקהלה המקצועית והמעולה משטוטגרט
ביצירות מאת ורדי, ברוקנר,מאהלר,מנדלסון
אלגרי – מיזררה
בנונלי – מיסה
פליקס מנדלסון – שירים למקהלה
פני מנדלסון – "שירי גן"
ברוקנר – "אוה מריה"
ורדי – "O PADRE NOSTRO"
מסיאן – "O SACRUM CONVIVIUM"
מאהלר – "בחצות התעוררתי" ל- 16 קולות
             "עיניך הכחולות אהובתי" ל- 16 קולות
נעמי שמר "שירת העשבים" להדרן
המקהלה הקאמרית משטוטגרט
מנצח פריידר ברניוס
 
המנצח פרידר ברניוס הינו שם דבר בעולם. המקהלה הקאמרית משטוטגרט
הינה פיסגת השירה המקהלתית בעולם, זמריה מופיעים גם כסולנים בקונצרטים רבים.
 
קונצרט מס. 5 שבת 19.10.19 בשעה 18.00

דבוז'אק – מיסה ברה מז'ור
קווין – "רפסודיה בוהמית"
דבוז'אק – מיסה ברה מז'ור למקהלה ולעוגב

שירים מורביים למקהלה ולפסנתר
פרדי מרקיורי – "רפסודיה בוהמית" למקהלה
פןלנק – "פני אנוש", FIGURE HUMAIN" "
האנסמבל הקולי הישראלי
רביב לייבזירר – פסנתרן ועוגבן
מנצח - יובל בן עוזר  
 
קונצרט מס 6 יום ראשון 20.10.19 בשעה 11.30    

שוברט המופלא ובאך המרגש
שוברט – "סטאבט מאטר", D383 לסולנים מקהלה ותזמורת
באך – קנטטה 131, "ממעמקים קראתיך יה" לסולנים מקהלה ותזמורת
נור דרוויש – סופרן
ספיר לוי – טנור
יואב וייס – בס
מקהלת האיחוד
אנסמבל נגני "אורפאוס" בהוהלת ד"ר גיא פיגר
מנצח – רונן בורשבסקי
 
קונצרט מס. 7 יום ראשון 20.10.19 בשעה 15.00    

יצירות מופת מאת באך,וילה לובוס ובאט
באך – מגניפיקט לסולנים מקהלה ותזמורת
וילה לובוס – "בכיאנס ברזילירס"מס 5 לסולנית ולתזמורת
אייל באט – "אני מאמין"  למקהלה ותזמורת
יעלה אביטל – סופרן
אלון הררי – קונטרה טנור
אשרי שגב – טנור
יאיר פולישוק – בס
המקהלה הקאמרית תל אביב
תזמורת נתניה – הקאמרית הקיבוצית
מנצח – מיכאל שני

אלון-הררי-יוסי-צבקר.jpg
אלון הררי (צילום: יוסי צבקר)
 
קונצרט מס. 8 יום שני 21.10.19 בשעה 11.30       

"מנאפולי בהפתעה"
פרנצ'סקו רוסי – "נפילת המלאכים" אופרה נפוליטנית
לסולנים מקהלה ותזמורת
יואב אילון – לוציפר המובס
חגי ברנזון, שירה מרים כהן – לוציפר
אלירן קדוסי שרון תדמור – הקדוש מיכאל
דניאל פורטנוי – אלוהים
פרנצ'סקו תומסי – נגן גיטרה בארוק ותיאורבו
אנסמבל ווקאלי – זמרי המחלקה הווקאלית בי"ס בוכמן מהטה
בניהול שרון רוסטורף זמיר
נגני אנסמבל "פניקס" בכלים עתיקים
מנצחת ומנהלת מוסיקלית – מירנה הרצוג
 
מירנה-הרצוג-Eliahu-FeldmanIMG.jpg
מירנה הרצוג (צילום: Eliahu Feldman)

קונצרט מס.9 יום שני 21.10.19 בשעה 15.00

באך, מנדלסון, דוד זהבי
באך – מיסה לותרנית בסול מינור ריב 235 לסולנים, למקהלה ולתזמורת
מנדלסון – "AVE MARIA STELLA" לסופרן סולו ןתזמורת.
בוקסטהודה – "ישו שמחתי"- קנטטה לשתי סופרניות, לבס סולו למקהלה ולתזמורת
"הליכה לקיסריה" בעיבוד של גיל אלדמע למקהלה ועם מבוא לסופרן וקלרינט מאת אבנר איתי.
 
אנסמבל "בארוקמרי"
מנצח ומנהל מוסיקלי – אבנר איתי
מנצחת וזמרת – דנה כזמה
 
קונצרט מס. 10 יום שני 21.10.19 בשעה 18.00   

זמרות באטומי מגיאורגיה באבו גוש
שירים גיאורגיים – "נאנה", "הנימפה", "עלים צהובים"
"עדיין אוהב אותך", "שיר מסעות" "רגע מוסיקלי"
"צלילים שמימיים","סוליקו","הורה","רומנסה"
יוסף ברדנשווילי – תהילים, "שיר על גיאורגיה"
שירי תפילה גיאורגיים
מקהלת הנשים מבאטומי-גיאורגיה
מנצחת זאירה ואדאצ'קוריה
מנצח – גאלא ואדאצ'קוריה

תוכנית הקונצרטים בקריפטה סוכות 2019
כל הקונצרטים בקריפטה – 99 שח
 
קונצרט מס 11 יום ששי 18.10.19 בשעה 14.00

"להיטים ניצחיים, ברודווי ניו יורק
קול פורטר –"אהבה למכירה", אחד מהדברים האלה"
דיוק אלינגטון – "מצב רוח סנטימנטלי"
רוגרס/הארט – "ולנטין אהובתי המצחיקה"
ארוין ברלין – "מוסיקה וריקוד"
פישר – סיגל – "כשסאני עצוב"
אדרלי – "הארץ הישנה"
לוסר – "אף פעם לא אתחתן"
האגי קרמייקל – "ג'ורג'יה"
תמי ג'רסי – שירה
קונסטנטין בלבין – נגן קונטרבס
ליאון חביב – נגן כלי הקשה
ארי ערב – פסנתרן ומנהל מוסיקלי
 
קונצרט מס 12 יום ששי 18.10.19 בשעה 16.15

זמרי אנסמבל "קולן" בשירה אדירה
שירי עם מגיאורגיה:
סוליקו, גוגולי גוגו, קאלאו
מחרוזת שירים רוסיים ושירים חסידיים
"הטלפון, "פוניקולי פוניקולה"
הם כולם בזמר הזה
זמרי אנסמבל "קולן":
סיימון קריכלי –טנור
אבי קוסאשווילי – טנור
יוסף אדר-אג'יאשווילי – בריטון
וחטנג מתאל – בס
ראובן בר יוסף – פסנתרן
 
קונצרט מס. 12 שבת 19.10.19 בשעה 14.00

"ויוה איטליה" – גדולי המלחינים עם זמרות האופרה
שירים נפוליטניים – VOLARE,O SOLE MIO,TORNA A SURRIENTO
פוצ'יני – מתוך האופרה "ג'ני סקיקי"
רוסיני – מתוך האופרה "האיטלקיה באלג'יר"
נינו רוטה – שיר אהבה מהסרט "הסנדק"
ורדי – מתוך האופרה "נבוקו"
הנרי מנציני – "MOON RIVER"
שירה בן דוד – סופרן
מיכל דורון – מצוסופרן
ערן זהבי – פסנתרן
  
קונצרט מס. 14 שבת 19.10.19 בשעה 16.15

"אמריקאי בברלין" עם זמרות האופרה
קורט וייל – "ספטמבר" "השיר של נאנה",שירים מתוך "אופרה בגרוש"
ג'ון קנדר – מתוך המחזמר "קברט"
ארוינג ברלין – "מצליח יותר ממך"
רוג'רס והמר שטיין – CLIMB EVERY MOUNTAIN
גרשווין – "עת קיץ", "האיש שאני אוהבת"
ברנשטיין – "WE ARE WOMEN"
יעל לויטה – סופרן
מאיה בקשטנסקי – מצוסופרן
ערן זהבי פסנתרן
 
קונצרט מס. 15 יום שני 21.10.19 בשעה 14.00

ERMANA QUARTET רביעית זמרות באנסמבל פיליפ קוטאב
שירי עם בולגריים:
"הי תקשיב","האם אתה אוהב אותי","נערה צעירה קוטפת פרחים"
"ראדה,הנה ארוחת הערב","הקשיבי בבקשה",טודורה נחה"
סורינה בוגומילובה, ראליצה אטאנאסובה,טניה נדבה,מילנה סטאברבה,
קוסטאדין אטאנסוב – נגו חמת חלילים
  
קונצרט מס 16 יום שני 21.10.19 בשעה 16.15

"גיטרה חשמלית ושמה אהבה"
מפרסל עד קווין שירים ויצירות על אהבה בעיבודים מיוחדים
פרסל – "קינת דוד"
פורה – "ישו הרחום"
דאולנד-"שובי אהבה מתוקה"
צ'סטי – "להתראות קורינדו"
קווין – LOVE OF MY LIFE""
אלביס פרסלי –"תמיד מתאהב"
רחל שפירא/יאיר רוזנבלום- שיר של יום חולין"
אלתרמן/שמר – "פגישה לאין קץ"
טל גנור סופרן
יובל וילנר נגן גיטרה ועיבודים




מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
תגובת גולשים (0 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע