סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
עניין
לוח האירועים 2021 אפריל 
א ב ג ד ה ו ש
    
10
11121314151617
18192021222324
252627282930
אירועי עצמאות
 
יום העצמאות 2019 במרכז
 
 
 
תמונות היכן ומתי


רמת גן

בבמה בפארק הלאומי יופיעו נטע ברזילי, מארינה מקסימיליאן, די.ג'יי דרוויש, יוסי חלפון, איתי לוי ומשינה. על הבמה בכיכר רמב"ם יעלו שי ורועי, אביאור מלסה, נטע ברזילי, שרית חדד, אברהם טל.
בבמה בכיכר שניצר יופיעו מיכל הקטנה, להקת פורמולה, יוסי חלפון, בניה ברבי ואליעד נחום . על הבמה רמת עמידר-  נתן גושן, ציון גולן, שולי רנד, ובבמה בתיאטרון רמת גן יתקיים ערב שירה בציבור ובידור עם הטיש הגדול והילה איתן.


נטע ברזילי, צילום: דניאל קמינסקי


גבעתיים

תושבי גבעתיים יחגגו עצמאות עם גילי בא לבקר, שירי מימון,  מאור אדרי וסאבלימינל . כמו כן, תיערך מסיבת רחוב עם התקליטנים רון כהן, ראדמו, ואפטר טראנס עם אפוקליפס לצד  מופעי הלהקות העירוניות. במהלך יום העצמאות, 9 במאי, תתקיים תערוכה בפארק גבעתיים עם מיצגים של חטיבת השריון 188.


גני תקווה

הבמה המרכזית, מכיכר בארי עד כיכר העמקים, תארח את האמנים: אברהם טל, כוכב הילדים גיא פרידמן ולהקות מקומיות. במסגרת החגיגות ייהנו התושבים ממדרחוב מנגן לאורך רחוב הגליל, הפעלות ומתנפחים, להקת רידמאניה, זיקוקים, בית קפה ומשאית הקצב ג’זלן בהופעה.


גבעת שמואל

ליאור נרקיס, עילי בוטנר וילדי החוץ ואגם בוחבוט יופיעו בבמה המרכזית. במגרש הכדורגל באולפנא יופיע דני סנדרסון בחצות.

עילי בוטנר ילדי החוץ3 יובל אראל.jpg
עילי בוטנר וילדי החוץ, צילום: יובל אראל



הרצליה

בבמה המרכזית בשער העיר יופיעו קבוצת שקטק, צחי פטיש, להקות מחול וזמר, תזמורת ביג בנד, קרן פלס ודודו אהרון. בבימת חצות יופיעו עברי לידר. על בימת הילדים יעלו שירן סנדל (גאליס), קצפת ותות ופורמולה. בבית קינן יחגגו עצמאות עם הזמרת איילה לוי קלינסקי ומקהלת "זמר לך" בניצוחו של דוד זבה.
 
 
נתניה

הבמה המרכזית בכיכר העצמאות החדשה תחגוג עצמאות, החל מ-20:00, עם מאיה בוסקילה, איזי, דאנסטורי, להקת המחול "חבצלות נתניה" בהנחיית שי המבר. בבמה בפארק אגם החורף יופיעו מהשעה 21:00 דודו אהרון, האולטראס, סטפן, להקת פרומנישן ועוד.
בספורטק ייפתחו החגיגות בשעה 19:30 עם תפילה חגיגית, מיקי כוכבת הילדים, לי בירן ובהמשך מסיבה ישראלית עם שרון חזיז. בבמה בגן עובדיה יופיעו ליבלובית, פיני חדד ואור חדד. מיקי כוכבת הילדים ומורני האלופה יגיעו לאמפי בקניון עיר ימים.   
  
 
פתח תקווה

סאבלימינל, אבי מסיקה, האולטראס והדי ג'ייז גולן מלכה ועידו שוהם יופיעו בפארק יד לבנים. באנדרטת המסוקים יופיעו אתניקס ושיר לוי, חנן בן ארי ואביהו שבת  בבמה בגן ליפשיץ, רון שובל ודיקלה  במגרש הכדורגל במחנה יהודה. לירן דנינו,  הזמרת דניאל יפה (אקס פקטור), סקאזי והיהודים יופיעו ברחוב רבקה גובר בשכונת אם המושבות.


חנן בן ארי, צילום: יריב פיין וגיא כושי
  
 
ראש העין

באמפיתיאטרון העירוני ייפתחו החגיגות ב-20:00 . על הבמה יעלו במהלך הערב, בין היתר, קרן פלס, להקת A-WA וטוביה צפיר. באותה שעה תופעל ברחבת הספרייה העירונית במה לציבור הדתי עם הזמר איציק דדיה, להקת נתנאל קופרמן ומתנפחים.
 
 
הוד השרון

החל מהשעה 20:15 יתקיימו מופעים בפארק ארבע העונות בעיר. בין ההופעות: נסרין קדרי, מרגול, משינה, היהודים, משה דץ והכבשה שושנה, ים רפאלי, סטלוס ואורן חן, מיקי גבריאלוב והרכבים מקומיים.
 
 
רעננה

הראל סקעת, עדן חסון, מאיה בוסקילה, יהונתן מרגי, איזי ונורית גלרון יופיעו בפארק וברחבת יד לבנים.

הראל סקעת יובל אראל2.JPG
הראל סקעת, צילום: יובל אראל



רמת השרון

בבמה המרכזית (כיכר העירייה) יופיעו משינה, סאבלימינל, חנן בן ארי ומאיה בוסקילה. טררם קידס, כיף לי עם יעלי ומרגי יעלו על במת הילדים בחניון העירייה. סוויסה, ג'ירפות ופול טראנק יחד עם רד בנד יהיו המופעים בבמת Surf&Roll בחניון העירייה. יענקלה מנדל ודורית ראובני ישתתפו בחגיגת זמר ישראלית בבמת זמר עברי בבית מלינוב.


כפר סבא

חנן בן ארי ולהקת אתניקס בבמה המרכזית בכיכר העיר. בבמת הנוער: עדן חסון ונופר סלמאן, להקות מקומיות ודיג'ייז. בבמה במדרחוב ירושלים יופיע עברי לידר . במתחם חצר השוק (פתוח לגילאי 18+) תופיע להקת מלבי טרופיקל. בכניסה להיכל התרבות יופיעו האחים אסנר שיארחו את אילנה אביטל, אופירה גלוסקא ורדינה כהן. בבמה היהודית יופיעו עמירן דביר ותזמורת רוזנבלום. לצד כל אלה, יתקיימו מתחמים ופעילויות שמיועדים לאנשים עם מוגבלויות.


אתניקס, צילום: פיני סילוק



יהוד

מהשעה 21:00 יופיעו בבמה המרכזית ליאור נרקיס ומירי מסיקה . בבמת הנוער יופיעו רועי סנדלר והצמד איב אנד ליר.

 
קרית אונו

החל מהשעה 20:15 בפארק רייספלד יתקיימו המופעים: "דוז פואה" - הצדעה לאמני ישראל באירוויזיון עם יזהר כהן, דפנה דקל והלהקות הייצוגיות של המתנ"ס, תיסלם, איתי לוי ו"שרים עצמאות" עם ענת סגל.

 
חולון

הופעות של ליאור נרקיס, הפרויקט של רביבו, טיפקס ודיג’יי סקאזי יתקיימו החל מהשעה 20:30.


בת ים

לאורך טיילת העיר ובאמפי פיס יתקיימו חגיגות העצמאות החל מהשעה 20:00. המופעים המרכזיים: סטפן וליאור נרקיס.

 
ראשון לציון

איתי לוי, דנה לפידות ולהקות מקומיות יופיעו בבמה בשיכון המזרח. במתחם הרובע יופיעו מופע ילדים של ליה שומרת היער, להקת אתניקס, להקות מקומיות. בפארק הזיכרון יחגגו עם הפרויקט של רביבו, רמי קלינשטיין ולהקות מקומיות.  כוכבי הילדים שי ורועי, הופעה של אביהו מדינה, להקות מקומיות וחבורת הזמר של העירייה יופיעו ברמת אליהו. עברי לידר, הראפר טונה, להקות מחול בפארק שקמה. כוכבת הילדים מיקה, הזמרת דיקלה ואביעד סהר יופיעו בשכונת נווה חוף.
המופע לילדים "החברים של אורטל", והמופע "ובמקום הראשון לציון..." עם אורנה דץ ותובל שפיר, המוקדש למיטב השירים האהובים מתוצרת הארץ שזכו במקומות הראשונים בפסטיבלים - בבמת גן המושבה.
מהשעה 22:00 ועד אור הבוקר יופיעו באמפי פארק ראשון לציון ענקי מוזיקה אלקטרונית מישראל ומהעולם במסגרת פסטיבל "הולי מולי". המופיעים: דודו פארוק, ויני ויצ'י, סקאזי, פלד, vivo, לוטרה, עידו שוהם, עידן בקשי ועוד.

דיקלה02-גיא-פריבס.jpg
דיקלה, צילום: גיא פריבס

 
רחובות

גידי גוב, הפרויקט של גיל ויין, להקות הזמר של בימת הנוער רחובות ולהקות המחול "הדרי רחובות" יופיעו בבמה המרכזית בגן המייסדים . על ההנחייה: תושבת העיר, השחקנית ומנחת הטלוויזיה אילנית לוי. בהמשך הערב ירקידו את החוגגים סקאזי, דיג'יי גזר וחיות במה עם דיג'יי טל אלון. 
כוכבי הילדים "נתי הגעתי הופעתי" ו"שוקולוקו וחברים" בבימת החניון העליון של גן המייסדים, ואחר כך אנסמבל "עד יבוא".
בבמה החסידית שבהרצל 152 יחגגו עם ישי לפידות ו"מועצת השירה היהודית", אלי קליין בליווי שאול כהן ותזמורתו, וזמרים חסידיים בני העיר - אריאל קנדאבי, בן עשור ועוד. 
הפרויקט של רביבו, גל סינואני, בוזוקי גרוב (דיוניסוס תאודורו), גם הוא בן העיר, מושיקו מור ונתי לב יעלו על הבמה הים תיכונית שבהרצל פינת הרשנזון . הנחייה: משה ענקי.
בבמת הזמר העברי (רחבת יד לבנים) יופיעו דורית ראובני, דני רובס, הזמרת שרי והמוזיקאי הרחובותי אלעד טרי. מנחה: הזמר טל סונדק.

 
נס ציונה

מיכל הקטנה ומוש בן ארי יופיעו בבמה המרכזית (רחבת אשכול פיס ורחבת השריון). בבמת הנוער בגן החשמל יעלו להופיע בן זיני וטיילור לצד להקות מקומיות. ברחוב השריון יוצבו עמדות יצירה וצילום ויוצעו מגוון הפעלות לכל המשפחה.

מוש-בן-ארי-זהר-רון.jpg
מוש בן ארי, צילום: זוהר רון

 
לוד

בלוד יחגגו בשדרות ירושלים עם עומר אדם, נסרין וסקאזי לצד אמנים מקומיים ולהקות מחול.

 
יבנה

בבמה המרכזית בשדרות דואני יתקיימו החל מהשעה 20:00 הופעות של להקות מקומיות יבנה, יניב המגניב, אליאנה תדהר, לירן דנינו ושלומי שבת. בשעה 20:30 בבית הספר האקולוגי תתקיים במה לציבור הדתי עם הלהקה של אלירן שדה ומופע מרכזי של אודי דוידי לצד הפעלות לילדים, דוכנים ועוד.

 
שוהם

גידי גוב ויהונתן מרגי יופיעו בבמה המרכזית בגן החבל כישרונות מקומיים לצד הקרנת טקס הדלקת המשואות בהר הרצל, ספורטולי בבמת הקטנטנים ומסיבת צבע לנוער.

גידי-גוב-צילום-יובל-אראל-2.jpg
גידי גוב, צילום: יובל אראל
 

אשדוד

במסגרת חגיגות העצמאות, ייערכו בעיר הופעות של עדן בן זקן, נועה קירל וסטפן. תופעל גם בימת ילדים עם הופעה של דוד חיים. 
  




מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
תגובת גולשים (0 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע