אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
עניין
לוח האירועים 2020 יולי 
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
262728293031
פסטיבלים שונים
 
פסטיבל שבוע תרבות יפן 2014
 
 
 
תמונות היכן ומתי

יום ראשון 19/10

מתחם התחנה הראשונה

18:00
  הדגמה ושיעור פתוח לאמנויות לחימה- קראטה
מאסטר יפתח גוברין

18:00 שעת סיפור עם מספרת סיפורים יפניים (נעמה עמית) 

19:00 הרצאה: יצחק בן עוזר
טוקיו: מפגש ראשון עם התרבות היפנית

21:00 מופע מוזיקה יפנית
מיאזאקי מיאקו, נגנית הקוטו
המפורסמת, במופע חד פעמי בישראל.

פארק המסילה
 
19:00, 20:30, 22:00 - "רוקדת-נרקדת-מורקדת" מופע מחול אפרת ולירו ושירלי מרום

עמק רפאים
 
17:00  סדנת שזירת פרחים בזר-פור-יו (אליה בייביקוב)
 
18:00 הרצאה של איילת זוהר במסעדת מסריק

19:00 הרצאה של יפעת ורד מאגודת הידידות מסעדת מסריק איך עושים עסקים ביפן?
 
20:00  הרצאה של פרופ' אורי אפשטיין במסעדת ג'פניקה סגנונות מוסיקה יפנית

יום שני 20/10

מתחם התחנה הראשונה

17:00 “אגדה יפנית” סיפורי עם יפנים לכל המשפחה
מרצה: נעמה עמית, גלריית התחנה. 

18:00 18:45 19:30 20:15 21:00 טקס תה יפני
הנחייה: מיהו קטאוקה, גלריית התחנה.

עמק רפאים

16:15-19:45 שיעור ג’ודו עם יוסי זכרייה
17:00 – 16:15 א'- ב' מתחילים
17:45- 17:00 א'-ב' מתקדמים
18:45-18:00 - ג'-ד'
18:45-19:45 - ה' ומעלה
 
18:00 הרצאה של ענת ליטוין על אמנות עכשווית במסעדת פוקצ'ה

18:00 סדנת בישול יפני מקומי, שפים: יאמה סאן וג'וש סטיל מסעדת סויו

19:00 "סוד הגן היפני" הרצאה של נעמה עמית על הגן היפני במסעדת פומפידו

17:00-19:00 סדנת אוריגמי בארומה

סינמטק
 
20:30 סרט-"יער נורווגי"
והרצאה- עינת קופר ("איך לכתוב רומן של מורקאמי")

יום שלישי 21/10 
 
מתחם התחנה הראשונה
 
18:00 סדנת ותחרות היאבקות סומו בתחנה לכל המשפחה (מאסטרים: קונישקי ואלדד בן חורין)

19:00 סדנה ותצוגה של עצי בונסאי (עופר גריוולד)

19:00 הרצאה בקפה לנדוור קומיקו בר יוסף
 
20:00 סדנת בישול של אצוקו ובועז

21:00 תחרות מתכון יפני והקרנת הסרט "השף של הקוטב הדרומי"  

פארק המסילה

19:00, 20:00, 21:00
"רוקדת-נרקדת-מורקדת" מופע מחול אפרת ולירו ושירלי מרום

עמק רפאים

17:00 סדנת שזירת פרחים בחצר של זר-פור-יו (אליה בייביקוב)

18:00 הרצאה של פרופ' מדזיני בוופל בר יפן וישראל
 
18:00-20:00 סדנת נין-ג'יטסו למבוגרים עם יורם קליגמן
בית יהודית - אולם קול

17:00-19:00 סדנת אוריגמי בארומה

20:00-21:30 בית יהודית - אייקידו עם איציק אסלן למבוגרים

סינמטק

 
18:00 סרט - פרידות והרצאה פרופ' יענקלה רז (כמו קצף על הגלים - האסתטיקה של הפרידה בתרבות יפן)


יום רביעי 22/10


מתחם התחנה הראשונה
 
18:00 הדגמה ושיעור פתוח לאמנויות לחימה- ג'ודו לכל המשפחה
מורה: מאסטר דוד לזמי בי"ס ג'ודו טלפז

19:00 הרצאה בגלריה: מר רז שרבליס
לבי במזרח-"בקיוטו אני ועדיין מתגעגע לקיוטו", באשו.
 
20:00 תחרות קראוקה בשלוש שפות

עמק רפאים

17:00 סדנת שזירת פרחים בחצר של זר-פור-יו (אליה בייביקוב)
 
18:00 הרצאה של אביה בר יוחאי מסעדת לה בוקה

18:00 הרצאה של קונישקי קפית

19:00 "עסיס" מופע בוטו + שיחת אמן בחצר של זר-פור-יו (איילת אולמן)
 
20:00 הרצאה של מנגה קפה בלב סמדר

סינמטק
 
20:30 סרט -הרוח שבמעטפת והרצאה - השורשים היהודיים של המנגה והאנימה \ ד"ר רז גרינברג

יום חמישי 23/10
 
מתחם התחנה הראשונה
 
18:00 שיעור פתוח לאמנויות לחימה - קנדו מדריך: טקנורי קוואהאראדה

18:00 הרצאה של אריה קוץ בלנדוור
טבע ואדם ביפן
  
19:00 הרצאה: מר זאביק רילסקי מסורת וטבע באלפים היפניים

20:00 תחרות קוספליי נושאת פרסים
 
21:00 הקרנת סרט אנימה "Chibi Maruko-chan"

פארק המסילה
 
18:00, 20:00, 21:00 "salt" מופע מחול טקנורי קוואהאראדה ושני בן חיים

עמק רפאים
  
17:00 סדנת שזירת פרחים בחצר של זר-פור-יו (אליה בייביקוב)\הרצאה במסעדת מסריק
 
17:00-19:00 סדנת אוריגמי בארומה
 
20:00 "הרוח מן המזרח" הופעה מוסיקלית בקפה בן עמי

16:15-19:45 שיעור ג’ודו עם יוסי זכרייה בית יהודית
16:15-17:00 - טרום חובה
17:00-17:45 - גן חובה
18:45-18:00 - ג'-ד'
18:45-19:45 - ה' ומעלה

סינמטק

 
20:30 סרט -"החיים שאחרי" והרצאה של פרופ' בן עמי שילוני ("יפן והיהודים")

יום שישי 24/10

מתחם התחנה הראשונה
 
11:00 הרצאה בגלריה: גב' ויקטוריה קופצ'ין – הוקאידו

12:00 הרצאה בגלריה: הגב' אילה דנון
ליפן האחרת - מחוז טוהוקו - הקסם והייחוד
 
13:00 מופע של להקת Heavence
 
13:00 הדגמה של אמן הקליגרפיה קזואו אישיי בגלריה
 
14:00 קבלת שבת בשילוב כלים יפניים מסורתיים

עמק רפאים

10:30-12:00
 בית יהודית
אייקידו – עם איציק אסלן למבוגרים
 
14:00 הרצאה של אלה מרום במסעדת סויו
אוכלים ביפנית-תזונה ותרבות האוכל ביפן
 
סינמטק
  
13:00 סרט -"חלומות" והרצאה - חלומות: על מטמורפוזה בסרט "חלומות" ובתרבות היפנית\ שלומית בז'רנו

מוצ"ש 25/10

מתחם התחנה הראשונה

20:00 מופע של להקת Heavence
 
סינמטק
 
20:30 סרט - טאמפופו והרצאה- בועז צאירי



מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
תגובת גולשים (0 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע