| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | בימוי: דדי ברון | | < | ארוחת טעימות | | 18:00 | | תיאטרון |
|
| | < | תיאטרון הבימה | | בימוי: חנן שניר | | < | אישה בורחת מבשורה | | 20:00 |
|
| | < | תיאטרון קרוב | | ניקו ניתאי בימוי | | < | אי הבנה - תיאטרון קרוב | | 20:00 |
|
70 | | < | תיאטרון תמונע | | טרילוגיה על פחד | | < | יאבל'ק - אביגיל רובין ויואב ברתל | | 20:00 |
|
| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | מחזמר | | < | מצחיקונת - הקאמרי | | 20:30 |
|
| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | בימוי: דדי ברון | | < | ארוחת טעימות | | 20:30 |
|
| | < | תיאטרון הבימה | | בימוי: משה קפטן
משתתפים: אמיר דדון/זהר בדש, מירי מסיקה/מיכל שפירא, אבי קושניר/אורי הוכמן , חנה לסלאו/מיקי קם, רוני דלומי/נוי הלפרין , הראל סקעת/אלדר ברנטמן, עדו ברטל | | < | עלובי החיים - תיאטרון הבימה | | 20:30 |
|
| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | בימוי: יונתן אסתרקין | | < | אויב הציבור - הקאמרי | | 21:00 |
|
< למופעי תיאטרון נוספים |
| |
75 | | < | בית ציוני אמריקה | | מופע חווייתי | | < | תחרות היצירה בריקודי עם - פסטיבל כרמיאל 2023 | | 13:00 | | מחול |
|
| | < | תיאטרון תמונע | | מופע מחול | | < | נשמה את לא אשמה | | 20:00 |
|
| | < | סטודיו למשחק ניסן נתיב, תל אביב יפו | | מופע מחול | | < | דירת שני חדרים | | 21:00 |
|
< למופעי מחול נוספים |
| |
| | < | צוותא - לתרבות מתקדמת | | א.ב. יהושע | | < | צוותרבות - מופעים ספרותיים-מוסיקליים | | 20:30 | | מוזיקה |
|
| | < | קפה ביאליק | | דורין אור | | < | מופעים בקפה ביאליק | | 20:30 |
|
| | < | בית היוצר - אקו"ם (האנגר 22), תל אביב | | ערב רוק | | < | יונתן וולצ'וק ביג בנד ואסתר רדא - פסטיבל ביג בנד | | 21:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | מחווה ל"חדוה ודוד" | | < | שנינו יחדיו - חדוה עמרני ויובל כספין | | 21:00 |
|
| | < | צ'לסי הוטל, תל אביב | | קפה שחור חזק ועוד | | < | לוקץ' וחברים | | 21:30 |
|
| | < | לבונטין 7, ת"א | | Meuban | | < | מופעי לבונטין 7 | | 22:30 |
|
< למופעי מוזיקה נוספים |
| |
| | < | היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב | | ערב סונטות | | < | פסטיבל פליציה בלומנטל - מוזיקה קאמרית רומנטית 1 | | 20:00 | | קלאסי |
|
< למופעי קלאסי נוספים |
| |
| | < | בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה | | לכל המשפחה | | < | היפה והחיה - חנוכה 2016 | | 09:00 | | ילדים |
|
| | < | האנגר 11 | | בימוי: אריק עורי | | < | גיבורי האור עושים ניסים ונפלאות | | 09:00 |
|
| | < | גני התערוכה | | אורח: רמי קליינשטיין | | < | היי סקול פסטיגל 2 - הגמר הגדול | | 09:30 |
|
| | < | מרכז מהותי - תל אביב | | גילאי 4-6 | | < | מסע בארץ האור - הצגה לילדים בחנוכה | | 10:00 |
|
| | < | בסקולה - חלל לקרקס עכשווי, תל אביב | | לכל המשפחה | | < | שקטק - אלמנטס | | 10:00 |
|
| | < | בית החייל תל אביב | | עיבוד חדש | | < | מסעדה בקצה הקוטב | | 10:00 |
|
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | הפנינג ליצנים | | < | האריה של הלן - פסטיבל אלמינא 2022 | | 10:30 |
|
חינם | | < | כיכר גבעון תל אביב | | לכל המשפחה | | < | Lights Market בכיכר גבעון | | 11:00 |
|
| | < | מרכז נא לגעת | | לכל המשפחה | | < | באנו חושך להאיר - מרכז התרבות נא לגעת | | 11:00 |
|
| | < | מרכז מהותי - תל אביב | | גילאי 4-6 | | < | מסע בארץ האור - הצגה לילדים בחנוכה | | 11:30 |
|
| | < | האנגר 11 | | בימוי: אריק עורי | | < | גיבורי האור עושים ניסים ונפלאות | | 11:30 |
|
| | < | בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה | | לכל המשפחה | | < | היפה והחיה - חנוכה 2016 | | 11:45 |
|
| | < | תיאטרון הבימה | | לכל המשפחה | | < | קומדיגל 2 - חנוכה 2016 | | 12:00 |
|
| | < | בית החייל תל אביב | | עיבוד חדש | | < | מסעדה בקצה הקוטב | | 12:00 |
|
| | < | אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א | | לגילאי 6-12 | | < | האגדה על מולאן - תיאטרון אורנה פורת | | 12:00 |
|
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | פסטיבל אלמינא | | < | קרוואן - תיאטרון אלמינא | | 12:00 |
|
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | סדנת תיאטרון | | < | האריה של הלן - פסטיבל אלמינא 2022 | | 12:30 |
|
| | < | בסקולה - חלל לקרקס עכשווי, תל אביב | | לכל המשפחה | | < | שקטק - אלמנטס | | 12:30 |
|
| | < | גני התערוכה | | אורח: רמי קליינשטיין | | < | היי סקול פסטיגל 2 - הגמר הגדול | | 12:45 |
|
| | < | האנגר 11 | | בימוי: אריק עורי | | < | גיבורי האור עושים ניסים ונפלאות | | 14:00 |
|
| | < | בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה | | לכל המשפחה | | < | היפה והחיה - חנוכה 2016 | | 14:00 |
|
| | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | פסטיבל אלמינא | | < | על שלוש פנדות וזהבה אחת | | 14:00 |
|
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | תהלוכה והפתעות | | < | האריה של הלן - פסטיבל אלמינא 2022 | | 15:00 |
|
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | פסטיבל אלמינא | | < | קרוואן - תיאטרון אלמינא | | 15:30 |
|
| | < | בית החייל תל אביב | | עיבוד חדש | | < | מסעדה בקצה הקוטב | | 15:45 |
|
| | < | תיאטרון הבימה | | מיועד לילדים ומבוגרים | | < | הנסיך הקטן - תיאטרון דימונה | | 16:00 |
|
| | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | פסטיבל אלמינא | | < | הבית שלי - תיאטרון אלמינא | | 16:00 |
|
| | < | מרכז מהותי - תל אביב | | גילאי 4-6 | | < | מסע בארץ האור - הצגה לילדים בחנוכה | | 16:00 |
|
| | < | אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א | | לגילאי 6-12 | | < | האגדה על מולאן - תיאטרון אורנה פורת | | 16:00 |
|
| | < | גני התערוכה | | אורח: רמי קליינשטיין | | < | היי סקול פסטיגל 2 - הגמר הגדול | | 16:15 |
|
| | < | האנגר 11 | | בימוי: אריק עורי | | < | גיבורי האור עושים ניסים ונפלאות | | 16:30 |
|
| | < | בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה | | לכל המשפחה | | < | היפה והחיה - חנוכה 2016 | | 16:30 |
|
| | < | בית החייל תל אביב | | עיבוד חדש | | < | מסעדה בקצה הקוטב | | 17:45 |
|
| | < | בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה | | לכל המשפחה | | < | היפה והחיה - חנוכה 2016 | | 18:45 |
|
| | < | האנגר 11 | | בימוי: אריק עורי | | < | גיבורי האור עושים ניסים ונפלאות | | 19:00 |
|
| | < | גני התערוכה | | אורח: רמי קליינשטיין | | < | היי סקול פסטיגל 2 - הגמר הגדול | | 19:30 |
|
< למופעי ילדים נוספים |
| |
| | < | בית ציוני אמריקה | | מופע מערכונים | | < | דובדבני וקובץ' - איזה באסה | | 21:30 | | בידור |
|
| | < | בית ציוני אמריקה | | נותנים בראש | | < | מופעי ZOA קומדי בר | | 23:30 |
|
< למופעי בידור נוספים |
| |
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | הפנינג ליצנים | | < | האריה של הלן - פסטיבל אלמינא 2022 | | 10:30 | | פסטיבלים |
|
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | פסטיבל אלמינא | | < | קרוואן - תיאטרון אלמינא | | 12:00 |
|
| | < | אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א | | לגילאי 6-12 | | < | האגדה על מולאן - תיאטרון אורנה פורת | | 12:00 |
|
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | סדנת תיאטרון | | < | האריה של הלן - פסטיבל אלמינא 2022 | | 12:30 |
|
| | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | פסטיבל אלמינא | | < | על שלוש פנדות וזהבה אחת | | 14:00 |
|
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | תהלוכה והפתעות | | < | האריה של הלן - פסטיבל אלמינא 2022 | | 15:00 |
|
חינם | | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | פסטיבל אלמינא | | < | קרוואן - תיאטרון אלמינא | | 15:30 |
|
| | < | אלמינא תיאטרון רב תרבותי יפו | | פסטיבל אלמינא | | < | הבית שלי - תיאטרון אלמינא | | 16:00 |
|
| | < | אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א | | לגילאי 6-12 | | < | האגדה על מולאן - תיאטרון אורנה פורת | | 16:00 |
|
| | < | סטודיו למשחק ניסן נתיב, תל אביב יפו | | מופע מחול | | < | דירת שני חדרים | | 21:00 |
|
< למופעי פסטיבלים נוספים |
| |
| | < | מתחם בית ביאליק | | פעילויות ייחודיות וסדנאות | | < | אני, אמיל אז’אר - ערב ספרותי | | 10:00 | | עניין |
|
| | < | מרכז מהותי - תל אביב | | גילאי 4-6 | | < | מסע בארץ האור - הצגה לילדים בחנוכה | | 10:00 |
|
| | < | מרכז מהותי - תל אביב | | גילאי 4-6 | | < | מסע בארץ האור - הצגה לילדים בחנוכה | | 11:30 |
|
| | < | מרכז מהותי - תל אביב | | גילאי 4-6 | | < | מסע בארץ האור - הצגה לילדים בחנוכה | | 16:00 |
|
| | < | צוותא - לתרבות מתקדמת | | א.ב. יהושע | | < | צוותרבות - מופעים ספרותיים-מוסיקליים | | 20:30 |
|
< למופעי עניין נוספים |
| |