| | < | מרכז שטיינברג-במה למוסיקה חיה, חולון | | לגילאי שנתיים ומעלה | | < | סיפורי החיות של סבא טוביה | | 11:30 | | תיאטרון |
|
| | < | מרכז קהילתי, פרדסיה | | בימוי: עומר זמרי | | < | פלאשדנס - המחזמר | | 17:00 |
|
| | < | המרכז לאמנות דיגיטלית, חולון | | 2 תערוכות | | < | מלפפון עם שפתיים - פסטיבל עכו 2023 | | 20:00 |
|
| | < | אולם בית צבי - תיאטרון הספרייה | | בימוי: מאיה שעיה | | < | סוסים על כביש גהה - תיאטרון הספרייה | | 20:30 |
|
| | < | היכל התרבות אור יהודה | | בימוי: רוני פינקוביץ' | | < | עבדאללה שוורץ - בית ליסין | | 20:30 |
|
| | < | מרכז קהילתי, פרדסיה | | בימוי: עומר זמרי | | < | פלאשדנס - המחזמר | | 20:30 |
|
| | < | היכל התרבות מתנ"ס תל מונד | | דרמה קומית | | < | של מי החיים האלה - תיאטרון חיפה | | 20:30 |
|
| | < | תיאטרון נוצר, בת ים האנגר 1 | | תיאטרון נוצר | | < | דרקונים וזונות - תיאטרון נוצר | | 20:30 |
|
| | < | המשכן לאמנויות הבמה אשדוד (היכל התרבות) | | קומדיית טעויות | | < | יש רופא באולם - תיאטרון חיפה והבימה | | 20:30 |
|
| | < | היכל התרבות העירוני כ"ס | | בימוי: רוני פינקוביץ' | | < | משפחה חמה - בית ליסין | | 21:00 |
|
| | < | אולם בית צבי - תיאטרון הספרייה | | בימוי: מיקי יוסף | | < | יהוא - בית צבי | | 21:00 |
|
| | < | תיאטרון חולון | | הצגת בידור | | < | שין עלה שין מאקו שין - קובי פשה וגל שימרון | | 21:30 |
|
< למופעי תיאטרון נוספים |
| |
| | < | מועדון הגריי, יהוד | | ביטלס לכל המשפחה | | < | מג'יקל מיסטרי טור - מופע הצדעה לביטלס | | 12:30 | | מוזיקה |
|
| | < | מועדון הגריי, יהוד | | המיטב | | < | שלום חנוך עם משה לוי - יציאה | | 22:00 |
|
| | < | זאפה הרצליה | | המיטב | | < | מארינה מקסימיליאן | | 22:00 |
|
| | < | פאב ג'מס ביר פקטורי JEMS | | המיטב | | < | כנסיית השכל | | 22:00 |
|
< למופעי מוזיקה נוספים |
| |
| | < | סינמה סיטי ראשון לציון | | לכל המשפחה | | < | הרפתקאות ינץ לוי | | 10:30 | | ילדים |
|
| | < | מוזיאון אגם | | לכל המשפחה | | < | מוזיאון אגם - פעילויות לכל המשפחה | | 10:30 |
|
| | < | מדיטק חולון | | הצגה מוזיקלית לכל המשפחה | | < | דוקטור דוליטל - מדיטק | | 10:30 |
|
| | < | סינמה סיטי, רמת השרון | | לגילאי 10-3 | | < | חגיגת קצב עם מיומנה לילדים | | 11:00 |
|
| | < | מוזיאון העיצוב חולון | | לכל המשפחה | | < | שבת משפחתית במוזיאון העיצוב חולון | | 11:00 |
|
| | < | משכן הפיס לאמנויות נס ציונה | | הנסיכה ושבעת הגמדים | | < | סרטי ילדים - המשכן לאמנויות נס ציונה | | 11:00 |
|
| | < | תיאטרון היהלום | | לגילאי 8-2 | | < | רציתי שתדע - משיריו של עוזי חיטמן | | 11:00 |
|
| | < | היכל התרבות על שם ג'ק פוזלונס, נס ציונה | | לגילאי 10-3 | | < | המחזמר אלאדין | | 11:00 |
|
| | < | היכל התרבות על שם ג'ק פוזלונס, נס ציונה | | לגילאי 3-10 | | < | המחזמר אלאדין | | 11:00 |
|
| | < | מדיטק חולון | | לגילאי 6-3 | | < | הרפתקאות הדרקון פיץ | | 11:30 |
|
| | < | מרכז שטיינברג-במה למוסיקה חיה, חולון | | לגילאי שנתיים ומעלה | | < | סיפורי החיות של סבא טוביה | | 11:30 |
|
| | < | מוזיאון העיצוב חולון | | לכל המשפחה | | < | שבת משפחתית במוזיאון העיצוב חולון | | 16:00 |
|
< למופעי ילדים נוספים |
| |
| | < | מרכז קהילתי, פרדסיה | | בימוי: עומר זמרי | | < | פלאשדנס - המחזמר | | 17:00 | | בידור |
|
| | < | מרכז קהילתי, פרדסיה | | בימוי: עומר זמרי | | < | פלאשדנס - המחזמר | | 20:30 |
|
| | < | היכל התרבות העירוני נתניה | | סטנדאפ | | < | אלי ומריאנו 2 | | 21:00 |
|
| | < | תיאטרון היהלום | | סטנד אפ | | < | נדב אבוקסיס | | 21:00 |
|
| | < | היכל התרבות פתח תקוה | | סטנדאפ | | < | שחר חסון | | 21:00 |
|
| | < | היכל התרבות ע"ש אריק אינשטיין | | מופע בידור | | < | מוני מושונוב - מפגש מושונוב | | 21:00 |
|
| | < | היכל התרבות בת ים | | סטנד אפ | | < | שלישיית מה קשור | | 21:00 |
|
| | < | מופ"ת, ראשל"צ | | סטנדאפ | | < | אורי חזקיה | | 21:00 |
|
| | < | היכל התרבות העירוני יד לבנים, רעננה | | סטנדאפ | | < | מני עוזרי | | 21:30 |
|
< למופעי בידור נוספים |
| |
| | < | מוזיאון אגם | | לכל המשפחה | | < | מוזיאון אגם - פעילויות לכל המשפחה | | 10:30 | | עניין |
|
| | < | משכן הפיס לאמנויות נס ציונה | | הנסיכה ושבעת הגמדים | | < | סרטי ילדים - המשכן לאמנויות נס ציונה | | 11:00 |
|
< למופעי עניין נוספים |
| |