| | < | האנגר תיאטרון גשר | | ולדימיר מליוגין | | < | פסטיבל התיאטרון הבינלאומי יפו Jaffa Fest 2019 | | 10:30 | | תיאטרון |
|
| | < | האנגר תיאטרון גשר | | ולדימיר מליוגין | | < | פסטיבל התיאטרון הבינלאומי יפו Jaffa Fest 2019 | | 13:00 |
|
| | < | תיאטרון גשר | | לולה בלאו | | < | פסטיבל התיאטרון הבינלאומי יפו Jaffa Fest 2019 | | 13:00 |
|
| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | בימוי: שירלי דשא | | < | אניהו - הקאמרי | | 18:00 |
|
| | < | טרב - Tarab TLV | | עיבוד מקורי לשייקספיר | | < | חלום ליל קיץ בחלל - תיאטרון קליפה | | 20:30 |
|
| | < | תיאטרון גשר | | על פי ספרו של יצחק בשביס-זינגר | | < | העבד (2018) - תיאטרון גשר | | 20:30 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | משפחה ברכבת - תיאטרון האינקובטור | | 20:30 |
|
| | < | סטודיו למשחק ניסן נתיב, תל אביב יפו | | שארלוט | | < | פסטיבל התיאטרון הבינלאומי יפו Jaffa Fest 2019 | | 20:30 |
|
| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | בימוי: שירלי דשא | | < | אניהו - הקאמרי | | 21:00 |
|
| | < | תיאטרון הבימה | | מחזה מוסיקלי | | < | בוסתן ספרדי | | 21:00 |
|
| | < | תיאטרון הבימה | | מחזה קומי ישראלי | | < | כפרה - הבימה | | 21:00 |
|
| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | מאת ובבימוי: מאור זגורי | | < | זה אני - הקאמרי | | 21:00 |
|
| | < | תיאטרון הבימה | | בימוי: משה קפטן | | < | עקומים - הבימה | | 21:00 |
|
| | < | צוותא - לתרבות מתקדמת | | דורי אנגל בימוי | | < | געוואלד! העולם התחתון היהודי- יידישפיל | | 21:00 |
|
< למופעי תיאטרון נוספים |
| |
| | < | בוהו הסטודיו של תמר בורר, תל אביב | | מופע חדש | | < | לשד - תמר בורר | | 21:00 | | מחול |
|
< למופעי מחול נוספים |
| |
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | מופע לילדים | | < | מסיבה קובנית צבעונית - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 11:00 | | מוזיקה |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | ספיריטואלס מגדות המסיסיפי - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 11:30 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | מלך החצוצרה - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 13:30 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | הולדת הג'אז | | < | הרצאות בפסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 15:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | הפרח הקטן של סידני בשה - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 15:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | הללויה! גוספל, בלוז וסווינג - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 17:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | דיוק אלינגטון - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 17:30 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | סווינגלנד | | < | מופעי חוצות - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 20:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | נשף כוכבי פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 21:00 |
|
| | < | בית היוצר - אקו"ם (האנגר 22), תל אביב | | שירים וסיפורים | | < | דורון רפאלי - המפתח | | 21:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | מארש דונדורמה | | < | מופעי חוצות - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 21:30 |
|
< למופעי מוזיקה נוספים |
| |
| | < | היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב | | שעת סיפור | | < | פנחס צוקרמן, אמנדה פורסיית והרביעייה הירושלמית | | 12:45 | | קלאסי |
|
| | < | היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב | | קונצרט קאמרי | | < | כריסטוף אשנבך ומאו פוג׳יטה בפילהרמונית | | 17:00 |
|
| | < | הקונסרבטוריון הישראלי למוסיקה - שטריקר | | שלישיית ירושלים | | < | קונצרטים מיוחדים 17 - פסטיבל ותחרות הקלרניתות - התזמורת הסימפונית ירושלים | | 21:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | שלישיית בן חיים | | < | הסדרה בגלריות 5 | | 21:00 |
|
< למופעי קלאסי נוספים |
| |
| | < | אנו - מוזיאון העם היהודי בית התפוצות לשעבר | | לכל המשפחה | | < | גיבורים בבית התפוצות | | 10:00 | | ילדים |
|
| | < | בית ציוני אמריקה | | לגילאי 6-9 | | < | שקשוקה ושוד הלימונים | | 10:30 |
|
| | < | תיאטרון מלנקי | | לגילאי 4-9 | | < | אגדת שלג - תיאטרון מלנקי | | 11:00 |
|
50 | | < | תיאטרון תמונע | | מופע מוזיקלי | | < | ג'ק וגרעין התירס | | 11:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | לגילאי 4 ומעלה | | < | מוצרט הקטן - גדית האגדית | | 11:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | מסיבה קובנית עליזה | | < | חמישיית Andrea Motis (ברצלונה) - ג'אז חם | | 11:00 |
|
| | < | צוותא - לתרבות מתקדמת | | קומדיה פרועה | | < | טרמינל 1 | | 11:00 |
|
| | < | בית אריאלה | | סדנה לגילאי 8-3 | | < | רעשים של מפלצות - סדנה לילדים בבית אריאלה | | 11:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | לגילאי 3-9 | | < | מספרים ציור | | 11:00 |
|
| | < | תיאטרון תמונע | | גיל 3 ומעלה | | < | העכבר שרצה לשאוג | | 11:00 |
|
| | < | תיאטרון קליפה | | לגילאי 3-8 | | < | מה קורה עם שבתאי? | | 11:30 |
|
| | < | בית אריאלה | | סדנה לגילאי 8-3 | | < | רעשים של מפלצות - סדנה לילדים בבית אריאלה | | 11:50 |
|
< למופעי ילדים נוספים |
| |
| | < | בית ציוני אמריקה | | מופע בידור | | < | טל סולומון | | 21:30 | | בידור |
|
| | < | אודיטוריום אניס, ת"א - יפו | | מופע בידור | | < | מוני מושונוב - מפגש מושונוב | | 21:30 |
|
| | < | רידינג 3 | | מופע קצב | | < | מיומנה - Gararge Six | | 21:30 |
|
| | < | בית ציוני אמריקה | | שבוע טוב | | < | מופעי ZOA קומדי בר | | 22:30 |
|
| | < | בית ציוני אמריקה | | סטנדאפ ונונסנס | | < | מופעי ZOA קומדי בר | | 23:59 |
|
< למופעי בידור נוספים |
| |
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | מופע לילדים | | < | מסיבה קובנית צבעונית - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 11:00 | | פסטיבלים |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | ספיריטואלס מגדות המסיסיפי - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 11:30 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | מלך החצוצרה - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 13:30 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | הפרח הקטן של סידני בשה - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 15:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | הולדת הג'אז | | < | הרצאות בפסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 15:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | הללויה! גוספל, בלוז וסווינג - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 17:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | דיוק אלינגטון - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 17:30 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | סווינגלנד | | < | מופעי חוצות - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 20:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | משפחה ברכבת - תיאטרון האינקובטור | | 20:30 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | פסטיבל ג'אז | | < | נשף כוכבי פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 21:00 |
|
| | < | מוזיאון תל אביב לאמנות | | מארש דונדורמה | | < | מופעי חוצות - פסטיבל ניו אורלינס 2019 | | 21:30 |
|
< למופעי פסטיבלים נוספים |
| |
| | < | אנו - מוזיאון העם היהודי בית התפוצות לשעבר | | לכל המשפחה | | < | גיבורים בבית התפוצות | | 10:00 | | עניין |
|
חינם | | < | בר קן הקוקיה | | הקראת שירה | | < | בר החורבות (Ruin Bar) גרסת בודפשט -תל אביב | | 17:00 |
|
| | < | תיאטרון הקאמרי החדש | | חייו ויצירתו | | < | אפרים קישון: ההומור, הבידור והסרטים - פסטיבל הקומדיה הישראלי | | 18:30 |
|
חינם | | < | בר קן הקוקיה | | מרטון הנגצ'י | | < | בר החורבות (Ruin Bar) גרסת בודפשט -תל אביב | | 21:00 |
|
< למופעי עניין נוספים |
| |