< | אולם | | אשר פיש, מנצח | | < | ברליוז, צ'ייקובסקי - הסדרה הסימפונית | | 20:00 | | שבת | | 30.03.24 |
|
< | אולם | | סדרת כלים וקולות | | < | מריה ז'ואאו פירש מנגנת בטהובן - הקאמרטה הישראלית | | 21:00 | | שבת | | 30.03.24 |
|
< | אולם | | לגילאי 3-8 | | < | חליל הקסם - שעת אופרה לילדים | | 17:00 | | ג | | 02.04.24 |
|
< | אולם | | מנצח: מיקלה גמבה | | < | אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-24 | | 20:00 | | א | | 07.04.24 |
|
< | אולם | | מנצח: מיקלה גמבה | | < | אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-24 | | 19:30 | | ב | | 08.04.24 |
|
< | אכסדרת בית האופרה | | לגילאי 3-8 | | < | סינדרלה - שעת אופרה לילדים | | 17:00 | | ג | | 09.04.24 |
|
< | אולם | | מנצח: מיקלה גמבה | | < | אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-24 | | 20:00 | | ג | | 09.04.24 |
|
< | אולם | | מנצח: מיקלה גמבה | | < | אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-24 | | 20:00 | | ה | | 11.04.24 |
|
< | אולם | | מנצח: מיקלה גמבה | | < | אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-24 | | 13:00 | | ו | | 12.04.24 |
|
< | אולם | | מנצח: מיקלה גמבה | | < | אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-24 | | 20:00 | | שבת | | 13.04.24 |
|
< | אולם | | מנצח: מיקלה גמבה | | < | אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-24 | | 18:00 | | ג | | 16.04.24 |
|
< | אולם | | מנצח: מיקלה גמבה | | < | אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-24 | | 13:00 | | ו | | 19.04.24 |
|
< | אולם | | יצירה מקורית לתזמורת, תוכי מת ומקהלה | | < | הבשורה על-פי מונטי פייתון - תזמורת המהפכה | | 17:00 | | שבת | | 20.04.24 |
|
< | אולם | | מיטב השירים | | < | גרשווין והמהפכה - תזמורת המהפכה | | 17:00 | | שבת | | 20.04.24 |
|
< | אולם | | מיטב השירים | | < | גרשווין והמהפכה - תזמורת המהפכה | | 20:00 | | שבת | | 20.04.24 |
|
< | אולם | | יצירה מקורית לתזמורת, תוכי מת ומקהלה | | < | הבשורה על-פי מונטי פייתון - תזמורת המהפכה | | 20:00 | | שבת | | 20.04.24 |
|
< | אולם | | אנדוניס פוניאדקיס כוריאוגרפיה | | < | הבלט הישראלי - סרנדה לברבור | | 20:00 | | ה | | 02.05.24 |
|
< | אולם | | מיטב השירים | | < | גרשווין והמהפכה - תזמורת המהפכה | | 13:00 | | ו | | 03.05.24 |
|
< | אולם | | לגילאי 3-8 | | < | חליל הקסם - שעת אופרה לילדים | | 17:00 | | ג | | 07.05.24 |
|
< | אכסדרת בית האופרה | | לגילאי 3-8 | | < | הנזל וגרטל - שעת אופרה לילדים | | 17:00 | | ג | | 21.05.24 |
|
< | האולם הקטן | | לגילאי 10-5 | | < | אליסה בארץ הפלאות - האופרה הישראלית לכל המשפחה | | 10:30 | | שבת | | 25.05.24 |
|
< | אולם | | מנצח: אש פיש | | < | הדיאלוגים של הכרמליטיות | | 19:30 | | ג | | 28.05.24 |
|
< | אולם | | מנצח: אש פיש | | < | הדיאלוגים של הכרמליטיות | | 20:00 | | ה | | 30.05.24 |
|
< | אולם | | מנצח: אש פיש | | < | הדיאלוגים של הכרמליטיות | | 13:00 | | ו | | 31.05.24 |
|
< | אולם | | מנצח: אש פיש | | < | הדיאלוגים של הכרמליטיות | | 20:00 | | שבת | | 01.06.24 |
|
< | אולם | | מנצח: אש פיש | | < | הדיאלוגים של הכרמליטיות | | 18:00 | | ב | | 03.06.24 |
|
< | אכסדרת בית האופרה | | לגילאי 3-8 | | < | סינדרלה - שעת אופרה לילדים | | 17:00 | | ג | | 04.06.24 |
|
< | אולם | | קטעים ממחזות, מערכונים ועיבודים אופראיים | | < | חנוך לוין - האופרה | | 13:00 | | ו | | 14.06.24 |
|
< | אולם | | קטעים ממחזות, מערכונים ועיבודים אופראיים | | < | חנוך לוין - האופרה | | 21:00 | | שבת | | 15.06.24 |
|
< | אולם | | קטעים ממחזות, מערכונים ועיבודים אופראיים | | < | חנוך לוין - האופרה | | 20:00 | | א | | 16.06.24 |
|
< | אולם | | דן אטינגר, מנצח | | < | גריג, ברוקנר - הסדרה הסימפונית | | 20:00 | | ב | | 17.06.24 |
|
< | אולם | | לגילאי 3-8 | | < | חליל הקסם - שעת אופרה לילדים | | 17:00 | | ג | | 18.06.24 |
|
< | אולם | | מיטב השירים | | < | גרשווין והמהפכה - תזמורת המהפכה | | 13:00 | | ו | | 21.06.24 |
|
< | אולם | | יצירה מקורית לתזמורת, תוכי מת ומקהלה | | < | הבשורה על-פי מונטי פייתון - תזמורת המהפכה | | 20:00 | | ו | | 21.06.24 |
|
< | אולם | | מיטב השירים | | < | גרשווין והמהפכה - תזמורת המהפכה | | 21:00 | | ו | | 21.06.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 13:00 | | ו | | 05.07.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 19:30 | | א | | 07.07.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 20:00 | | ב | | 08.07.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 20:00 | | ג | | 09.07.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 20:00 | | ה | | 11.07.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 13:00 | | ו | | 12.07.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 20:00 | | שבת | | 13.07.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 20:00 | | א | | 14.07.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 18:00 | | ג | | 16.07.24 |
|
< | אולם | | מנצח: פאולו קריניאני | | < | ריגולטו - עונה 23-24 | | 20:00 | | ד | | 17.07.24 |
|
< | אולם | | יצירה מקורית לתזמורת, תוכי מת ומקהלה | | < | הבשורה על-פי מונטי פייתון - תזמורת המהפכה | | 20:00 | | ב | | 22.07.24 |
|
< | אולם | | ג'ון אקסלרוד, מנצח | | < | פרוקופייב, צ'ייקובסקי, לברי - הסדרה הסימפונית | | 20:00 | | א | | 28.07.24 |
|
|