סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בירושלים
לוח האירועים 2019 מרץ 
א ב ג ד ה ו ש
     
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
אודות   לאתר הבית
ירושלים - תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: רח' מרכוס 20, ת.ד. 4072 ירושלים 91040
טלפון מרכזיה: 02-5605757
טלפון קופה: 02-5605755
פקס: 02-5662153
דואר אלקטרוני: webmaster@jth.org.il

שעות פתיחת קופה: קבלת קהל בקופה בימים א' - ה' בשעות 9:30 עד 19:30 (לאחר השעה 19:30 ימכרו כרטיסים רק למופעי אותו ערב)ו

תחבורה: אוטובוס מספר 13 או במרחק הליכה מתחנות האוטובוס ברחוב עזה ובעמק רפאים.

חניה: אזורי חניה

קפיטריה: מציע תפריט חלבי עשיר ומגון בכל שעות היום והערב.

סידור לנכים: נגישות מלאה לנכים

הערות: חדש! ניתן להזמין באתר כרטיסים למקומות המיועדים לבעלי כסאות גלגלים.
מערכת שמע לכבדי-שמיעה ללא תשלום נוסף, באכסדרת התיאטרון לפני ההצגה.


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<עצם העניין - שמן הולך לפניהן11:00ג26.03.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: לוק אסדונט<נערה18:00ג26.03.19
<תיאטרון שרוברהארלם<הערים המרתקות בעולם - תיאטרון ירושלים19:30ג26.03.19
<תיאטרון שרוברבימוי: יונתן אסתרקין<רצות אל הקוגל - יידישפיל20:00ג26.03.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: פיטר פארלי<הספר הירוק20:15ג26.03.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: חוויאר פסר<צ'מפיונס19:00ד27.03.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפרדריק שאזלן מנצח<סדרת הפסנתרנים 7 - הסימפונית ירושלים 20:00ד27.03.19
<תיאטרון שרוברבימוי: עירד רובינשטיין<מלך הכלבים - בית ליסין20:30ד27.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבימוי: לוק אסדונט<נערה21:00ד27.03.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: דניאל נוח<מקס רוז21:15ד27.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןהרצאה וסרט<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה28.03.19
<תיאטרון מיקרובכורה ישראלית<ואגנר? לא בא בחשבון - תיאטרון מיקרו20:30שבת30.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןעפ"י טוביה החולב<להקת בלט ירושלים - כנר על הגג21:00שבת30.03.19
<תיאטרון שרוברחוה שרה ושלומי מנגן<חוה אלברשטיין ושלומי שבן21:30שבת30.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב01.04.19
<תיאטרון שרובראלן טן דאמה<ג'אז חם 2019 21:00ב01.04.19
<תיאטרון שרוברהצגת ילדים<מיקי - האריה שאהב תות17:30ג02.04.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרלגילאי 4-8<חברים על הגשר17:00ד03.04.19
<תיאטרון שרובר3 יצירות<להקת הבלט אספן סנטה פה20:30ד03.04.19
<תיאטרון מיקרובימוי: יפים ריננברג<שמשון - תיאטרון מיקרו20:00ה04.04.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרמופע חדש<רועי לוי21:00ה04.04.19
<תיאטרון שרוברבכורה בתיאטרון<אורסטיאה - תיאטרון גשר20:30שבת06.04.19
<תיאטרון מיקרובימוי: יפים גרינברג<שמשון - תיאטרון מיקרו20:30שבת06.04.19
<תיאטרון מיקרובימוי: יפים גרינברג<רועי לוי20:30שבת06.04.19
<אכסדרת התיאטרוןמופע נודד<מסע בין הקלעים - תיאטרון ירושלים16:30א07.04.19
<תיאטרון שרוברבכורה בתיאטרון<אורסטיאה - תיאטרון גשר20:30א07.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבימוי: ראשיד האמי<המורה למוזיקה11:00ב08.04.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפול גודווין מנצח<סטאבאט מאטר - הקאמרטה הישראלית20:00ב08.04.19
<תיאטרון שרוברבכורה בתיאטרון<לילה אחד, מרקוביץ' - בית ליסין20:30ב08.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג09.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמפגש וסרט<מריה קאלאס, במילותיה17:00ג09.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד10.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןנירית נלסון מנחה<אמנות עכשווית 19:00ד10.04.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןדמיטרי יבלונסקי מנצח<המנצחים 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד10.04.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןדמיטרי יבלונסקי מנצח<סדרת הסולנים 7 - הסימפונית ירושלים20:00ד10.04.19
<תיאטרון מיקרובימוי: אירנה גורליק<עיר שמיים - תיאטרון מיקרו20:00ד10.04.19
<תיאטרון שרוברבכורה בתיאטרון<לילה אחד, מרקוביץ' - בית ליסין20:30ד10.04.19
<אכסדרת התיאטרוןסיור חווייתי<סיור מאחורי הקלעים בתיאטרון ירושלים18:30ה11.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה11.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר חיים שפירא<מפגשים עם אנשים מופלאים19:00ה11.04.19
<תיאטרון מיקרובימוי: אירנה גורליק<עיר שמיים - תיאטרון מיקרו20:30ה11.04.19
<תיאטרון שרוברבכורה בתיאטרון<לילה אחד, מרקוביץ' - בית ליסין21:00ה11.04.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרסטנד אפ<עידן ניידיץ21:30ה11.04.19
<תיאטרון מיקרובימוי - יפים ריננברג<דם דם דא דם - תיאטרון מיקרו20:30שבת13.04.19
<תיאטרון מיקרובימוי - יפים ריננברג<דם דם דא דם - תיאטרון מיקרו20:00א14.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיל שוחט מארח<ביצועי המופת ליצירות הנצח - ולהיפך!11:00ב15.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןקומדיה מוזיקלית<אוזו ומוזו מכפר קאקרוזו17:00ב15.04.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב15.04.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשוחט מארח<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:00ב15.04.19
<תיאטרון שרוברדרמה ישראלית<היורשת - בית ליסין20:30ב15.04.19
<תיאטרון שרוברקום והתהלך בארץ<70 שנה ושיר - סדרת זמר עברי20:00ג16.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד17.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבימוי: אורי וידיסלבסקי<הנסיך הקטן - תיאטרון דימונה11:00ג23.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבימוי: אורי וידיסלבסקי<הנסיך הקטן - תיאטרון דימונה16:30ג23.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןאמיר אשר מנחה<קצר וקולח - אמנים קוראים ספרות21:00ב29.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<עצם העניין - שמן הולך לפניהן11:00ג30.04.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןאבנר בירון מנצח<שירי שוליה נודד - הקאמרטה הישראלית20:00ג30.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןהרצאה וסרט<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה02.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב06.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג07.05.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןבפעם הראשונה<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 201920:00א12.05.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב13.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד15.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד15.05.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןהסימפונית רוקדת<סימפונית צעירה 5 - הסימפונית ירושלים17:00ה16.05.19
<תיאטרון שרוברמופע אקפלה<הווקה פיפל21:00שבת25.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<עצם העניין - שמן הולך לפניהן11:00ג04.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןנירית נלסון מנחה<אמנות עכשווית 19:00ד05.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןמקסים ונגרוב מנצח<המנצחים 9 - הסימפונית ירושלים20:00ה06.06.19
<תיאטרון שרוברתמיד עולה המנגינה<70 שנה ושיר - סדרת זמר עברי20:00ג11.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד12.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר חיים שפירא<מפגשים עם אנשים מופלאים19:00ה13.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב17.06.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב17.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיל שוחט מארח<ביצועי המופת ליצירות הנצח - ולהיפך!11:00ג18.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשוחט מארח<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:00ג18.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןירוחם שרובסקי מנצח<סדרת הסולנים 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד19.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןהרצאה וסרט<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה20.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה20.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשלומי שבן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 201920:00א23.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג25.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןאנסמבל זמרי מורן<קנטטה לשבת ויום א' - הקאמרטה הישראלית20:00ג25.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפרדריק שאזלן מנצח<סדרת הפסנתרנים 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד26.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןאנסמבל זמרי מורן<קנטטה לשבת ויום א' - הקאמרטה הישראלית20:00א30.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפרדריק שאזלן מנצח<סדרת הסולנים 9 - הסימפונית ירושלים20:00ד03.07.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה04.07.19
<תיאטרון שרובראבנר בירון מנצח<חווה אלברשטיין והתזמורת - הקאמרטה הישראלית20:00ב08.07.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיל שוחט מארח<ביצועי המופת ליצירות הנצח - ולהיפך!11:00ג09.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשוחט מארח<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:00ג09.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןעומר מאיר ולבר מנצח<המנצחים 10 - הסימפונית ירושלים20:00ד10.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןעומר מ. ולבר מנצח<סדרת הסולנים 10 - הסימפונית ירושלים20:00ד10.07.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר חיים שפירא<מפגשים עם אנשים מופלאים19:00ה11.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןרוברטו פטרנוסטרו מנצח<סדרת הפסנתרנים 9 - הסימפונית ירושלים20:00ד17.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןרוברטו פטרנוסטרו מנצח<המנצחים 11 - הסימפונית ירושלים20:00ד17.07.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבימוי: פרניל פישר כריסטנסן<להיות אסטריד18:00ד28.08.19
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע