סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בירושלים
לוח האירועים 2019 ספטמבר 
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
2930
אודות   לאתר הבית
ירושלים - תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: רח' מרכוס 20, ת.ד. 4072 ירושלים 91040
טלפון מרכזיה: 02-5605757
טלפון קופה: 02-5605755
פקס: 02-5662153
דואר אלקטרוני: webmaster@jth.org.il

שעות פתיחת קופה: קבלת קהל בקופה בימים א' - ה' בשעות 9:30 עד 19:30 (לאחר השעה 19:30 ימכרו כרטיסים רק למופעי אותו ערב)ו

תחבורה: אוטובוס מספר 13 או במרחק הליכה מתחנות האוטובוס ברחוב עזה ובעמק רפאים.

חניה: אזורי חניה

קפיטריה: מציע תפריט חלבי עשיר ומגון בכל שעות היום והערב.

סידור לנכים: נגישות מלאה לנכים

הערות: חדש! ניתן להזמין באתר כרטיסים למקומות המיועדים לבעלי כסאות גלגלים.
מערכת שמע לכבדי-שמיעה ללא תשלום נוסף, באכסדרת התיאטרון לפני ההצגה.


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: בונג ג'ון הו<פרזיטים18:00ג24.09.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבימוי: פיליפ דה שבדרון<למה זה מגיע לי 219:00ג24.09.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט מיוחד<קונצרט חזנות - התזמורת הסימפונית ירושלים20:00ג24.09.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: ז'אן פייר דארדן ולוק דארדן<הבחירה20:15ג24.09.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןתיאטרונטו<תהליך תופס מקום19:00ד25.09.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןתיאטרונטו<אואזיס20:15ד25.09.19
<תיאטרון שרובראופרה קונצרטנטית<אורלנדו - סדרת הבארוק20:00ה26.09.19
<תיאטרון שרובראופרה<האיטלקיה באלג'יר - אופרה מוקרנת בקולנוע18:30ב30.09.19
<תיאטרון שרוברירוחם שרובסקי מנצח<הסימפונית ירושלים מארחת את הפילהרמונית של צפון מקדוניה20:00ד02.10.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט מיוחד<חג המוזיקה הישראלית - התזמורת הסימפונית ירושלים20:00ה03.10.19
<תיאטרון מיקרולכל המשפחה<המלך הראשון - תיאטרון מיקרו11:00ג15.10.19
<תיאטרון מיקרולכל המשפחה<המלך הראשון - תיאטרון מיקרו13:00ג15.10.19
<תיאטרון שרוברבימוי: רוני פינקוביץ'<משפחה חמה - בית ליסין21:00ה24.10.19
<תיאטרון שרוברבימוי: רוני פינקוביץ'<משפחה חמה - בית ליסין20:30שבת26.10.19
<תיאטרון שרוברבימוי: רוני פינקוביץ'<משפחה חמה - בית ליסין20:30א27.10.19
<תיאטרון שרוברבימוי: רוני פינקוביץ'<משפחה חמה - בית ליסין20:30ב28.10.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןדיקסילנד כאן ועכשיו!<ג’אז חם 2019-202021:00ב28.10.19
<תיאטרון שרוברבימוי: רמי דנון<תיקון - הקאמרי20:30ג29.10.19
<תיאטרון שרוברוהרצאה<האיטלקיה באלג'יר - רואים משם שומעים מכאן18:30ד30.10.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפתיחת העונה<הקלאסית 1 קונצרט 1- הסימפונית ירושלים20:00ד30.10.19
<תיאטרון שרוברבימוי: רמי דנון<תיקון - הקאמרי20:30ד30.10.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןמאסטרו שאזלן<פופולרית 2 - הסימפונית ירושלים20:00ד06.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפסטיבל פסנתרנים<פופולרית 3 - הסימפונית ירושלים20:00ד13.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט מיוחד<פסטיבל הפסנתר - התזמורת הסימפונית ירושלים20:00שבת16.11.19
<תיאטרון שרוברלגילאי 3-8<כספיון - תיאטרון נדנדה17:30א17.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצ'רטו איטלקי<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00א17.11.19
<תיאטרון שרוברבימוי: עומר זמרי<פלאשדנס - המחזמר20:30ב18.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןרובן גזריאן מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 1 - הסימפונית ירושלים20:00ד20.11.19
<אכסדרת התיאטרוןפסטיבל העוד<המדרסה מוואל בפואייה - פסטיבל העוד 201919:00ה21.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט מיוחד<קונצרט אמונה - הסימפונית ירושלים20:00ה21.11.19
<תיאטרון שרוברפסטיבל העוד<עומר פארוק טקבילק ובריאן קין - פסטיבל העוד 201921:00ה21.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפסטיבל העוד<ארא דינקיג'יאן - פסטיבל העוד 201921:00שבת23.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפסטיבל העוד<דיוואן סאז ומאסטר אוקאן מוראט אוזטורק - פסטיבל העוד 201921:00ב25.11.19
<תיאטרון שרוברההרפתקה הגדולה של המלט<Reduced Shakespeare Company - ההרפתקה הגדולה של המלט!20:30ג26.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפסטיבל העוד<הרב חיים לוק ומרואן חאג'י - פסטיבל העוד 201921:00ג26.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשירים פשוטים<סימפונית צעירה 1 - הסימפונית ירושלים17:00ד27.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשלמה גרוניך<פופולרית 4 - הסימפונית ירושלים20:00ד27.11.19
<תיאטרון שרוברפסטיבל העוד<מחווה לגדולי הזמר במצרים - פסטיבל העוד 201921:00ד27.11.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפסטיבל העוד<שאהיד פרבז ופרבין סולטאנה פסטיבל העוד 201920:00ה28.11.19
<אכסדרת התיאטרוןפסטיבל העוד<קלאסיקה צעירה - פסטיבל העוד 201919:00שבת30.11.19
<תיאטרון שרוברפסטיבל העוד<מופע נעילה - פסטיבל העוד 201921:00שבת30.11.19
<תיאטרון שרוברחורף 2019<חנן בן ארי 21:00ד11.12.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט מיוחד<תחרות האמן הצעיר - התזמורת הסימפונית ירושלים20:00ה12.12.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןדוד גריילסאמר<הקלאסית 1 קונצרט 2 - הסימפונית ירושלים20:00ד18.12.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןתעלומה בתזמורת<סימפונית צעירה 2 - הסימפונית ירושלים17:00ה26.12.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןגיא פדר מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 2 - הסימפונית ירושלים20:00ד01.01.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןאלפונסו סקראנו מנצח<הקלאסית 1 קונצרט 3 - הסימפונית ירושלים20:00ד08.01.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןדויד חימנז מנצח<הקלאסית 1 קונצרט 4 - הסימפונית ירושלים20:00ד22.01.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןגרשווין - רפסודיה בכחול<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00א26.01.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןסלבדור ברוטונס<פופולרית 5 - הסימפונית ירושלים20:00ד29.01.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןרני קלדרון מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 3 - הסימפונית ירושלים20:00ד05.02.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00א16.02.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןאולי מוסטונן מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 4 - הסימפונית ירושלים20:00ד19.02.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןחלומות<סימפונית צעירה 3 - הסימפונית ירושלים17:00ה27.02.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןירון גוטפריד מנצח<הקלאסית 1 קונצרט 5 - הסימפונית ירושלים20:00ד04.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןאריה ורדי מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 5 - הסימפונית ירושלים20:00ד11.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןסיפורי התנ"ך<סימפונית צעירה 4 - הסימפונית ירושלים17:00ה26.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןיניב ד'אור<פופולרית 6 - הסימפונית ירושלים20:00ה26.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןקוליה בלאכר מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 6 - הסימפונית ירושלים20:00ד01.04.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןשופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00א03.05.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןמיכאל לסקי מנצח<פופולרית 7 - הסימפונית ירושלים20:00ב11.05.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןעל אמנות ומוסיקה<סימפונית צעירה 5 - הסימפונית ירושלים17:00ה21.05.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןדמיטרי יבלונסקי מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 7 - הסימפונית ירושלים20:00ד03.06.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןמיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00א21.06.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןסטיבן סלואן מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד24.06.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןירוחם שרובסקי מנצח<פופולרית 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד15.07.20
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע