סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בירושלים
לוח האירועים 2018 ספטמבר 
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
30
אודות   לאתר הבית
ירושלים - תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: רח' מרכוס 20, ת.ד. 4072 ירושלים 91040
טלפון מרכזיה: 02-5605757
טלפון קופה: 02-5605755
פקס: 02-5662153
דואר אלקטרוני: webmaster@jth.org.il

שעות פתיחת קופה: קבלת קהל בקופה בימים א' - ה' בשעות 9:30 עד 19:30 (לאחר השעה 19:30 ימכרו כרטיסים רק למופעי אותו ערב)ו

תחבורה: אוטובוס מספר 13 או במרחק הליכה מתחנות האוטובוס ברחוב עזה ובעמק רפאים.

חניה: אזורי חניה

קפיטריה: מציע תפריט חלבי עשיר ומגון בכל שעות היום והערב.

סידור לנכים: נגישות מלאה לנכים

הערות: חדש! ניתן להזמין באתר כרטיסים למקומות המיועדים לבעלי כסאות גלגלים.
מערכת שמע לכבדי-שמיעה ללא תשלום נוסף, באכסדרת התיאטרון לפני ההצגה.


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<תיאטרון שרוברלגילאי 2-7<קריוס ובקטוס17:00ד26.09.18
<תיאטרון שרוברלכל המשפחה<סוכות 2018 - הקרקס מת מצחוק17:00ד26.09.18
<תיאטרון מיקרולגילאי 8 ומעלה<שאול המלך - תיאטרון מיקרו11:00ה27.09.18
<תיאטרון מיקרולגילאי 8 ומעלה<שאול המלך - תיאטרון מיקרו13:00ה27.09.18
<תיאטרון שרוברבימוי: יאיר שרמן<הלוויה חורפית - תיאטרון באר שבע21:00ה04.10.18
<תיאטרון שרוברבימוי: יאיר שרמן<הלוויה חורפית - תיאטרון באר שבע20:30שבת06.10.18
<תיאטרון שרוברבימוי: יאיר שרמן<הלוויה חורפית - תיאטרון באר שבע20:30א07.10.18
<תיאטרון שרוברהצגה מוסיקלית<א יידישע חפלה20:00ב08.10.18
<תיאטרון שרוברארצנו הקטנטונת<70 שנה ושיר - סדרת זמר עברי20:00ג09.10.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט פתיחה<המנצחים 1 - הסימפונית ירושלים20:00ד10.10.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבימוי: שרה פון שוורצה<טרור - תיאטרון הקאמרי20:30ד10.10.18
<תיאטרון שרוברבימוי: הלל מיטלפונקט<האחרים - הקאמרי20:30שבת13.10.18
<תיאטרון שרוברבימוי: הלל מיטלפונקט<האחרים - הקאמרי20:30א14.10.18
<תיאטרון שרוברבימוי: הלל מיטלפונקט<האחרים - הקאמרי20:30ב15.10.18
<תיאטרון שרוברבימוי: נתן דטנר<מר גרין - בית ליסין17:00ג16.10.18
<תיאטרון שרוברבימוי: נתן דטנר<מר גרין - בית ליסין20:30ג16.10.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןג'ורג' פריטהום מנצח<פופולרית 1 - הסימפונית ירושלים20:00ד17.10.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןדרמה<רישיון לחיים - הקאמרי20:00ד17.10.18
<תיאטרון שרוברבימוי: נתן דטנר<מר גרין - בית ליסין20:30ד17.10.18
<תיאטרון שרוברלגילאי 2-7<יובל המבולבל - מעשה בחמישה בלונים17:30ה18.10.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןסלים עבוד אשקר מנצח<סדרת הפסנתרנים 1 - הסימפונית ירושלים20:00ד24.10.18
<תיאטרון שרוברקומדיה ישראלית<רומיאו ואמא - הקאמרי20:30א28.10.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב29.10.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןסופרות וסופרים<כך כתבתי את ירושלים19:00ב29.10.18
<תיאטרון שרוברבימוי: רוני פינקוביץ'<היורשת - בית ליסין20:30ב29.10.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<שמן הולך לפניהן11:00ג30.10.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיל שוחט מארח<ביצועי המופת ליצירות הנצח - ולהיפך!11:00ג30.10.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןגיל שוחט מארח<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:00ג30.10.18
<תיאטרון שרוברטרגדיה שקספירית<אותלו - הקאמרי20:30ג30.10.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד31.10.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןדמיטרי יבלונסקי מנצח<סדרת הפסנתרנים 2 - הסימפונית ירושלים20:00ד31.10.18
<תיאטרון שרוברטרגדיה שקספירית<אותלו - הקאמרי20:30ד31.10.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד07.11.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןהתזמורת שלי<סימפונית צעירה 1 - הסימפונית ירושלים17:00ה08.11.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןחן צימבליסטה מנצח<פופולרית 2 - הסימפונית ירושלים20:00ה08.11.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןמוצרט<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 201820:00א11.11.18
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב12.11.18
<תיאטרון שרוברסימונה מדימונה<70 שנה ושיר - סדרת זמר עברי20:00ג13.11.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןלהצלת יהודי דנמרק<המנצחים 2 - הסימפונית ירושלים20:00ד14.11.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןאולי מוסטונן מנצח<סדרת הפסנתרנים 3 - הסימפונית ירושלים20:00ד14.11.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה15.11.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןהרצאה וסרט<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה15.11.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג20.11.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןנירית נלסון מנחה<אמנות עכשווית 19:00ד21.11.18
<תיאטרון שרוברנעה ורטהיים: כוריאוגרפיה<רעש לבן - ורטיגו ותזמורת המהפכה20:30ד21.11.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב26.11.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןאמיר אשר מנחה<קצר וקולח - אמנים קוראים ספרות21:00ב26.11.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<שמן הולך לפניהן11:00ג27.11.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד28.11.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט ברזילאי<המנצחים 3 - הסימפונית ירושלים20:00ד28.11.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט ברזילאי<פופולרית 3 - הסימפונית ירושלים20:00ד28.11.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט ברזילאי<פופולרית 3 - הסימפונית ירושלים20:00ה29.11.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןקונצרט ברזילאי<המנצחים 3 - הסימפונית ירושלים20:00ה29.11.18
<תיאטרון שרוברבימוי: צדי צרפתי<אנני - מחזמר15:00א02.12.18
<תיאטרון שרוברבימוי: צדי צרפתי<אנני - מחזמר17:45א02.12.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןדמיטרי יבלונסקי מנצח<סדרת הפסנתרנים 4 - הסימפונית ירושלים20:00ה06.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג11.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד12.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןנירית נלסון מנחה<אמנות עכשווית 19:00ד12.12.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןאליהו ענבל מנצח<סדרת הסולנים 1- הסימפונית ירושלים20:00ד12.12.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןאליהו ענבל מנצח<המנצחים 4 - הסימפונית ירושלים20:00ד12.12.18
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב17.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןסופרות וסופרים<כך כתבתי את ירושלים19:00ב17.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב24.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<שמן הולך לפניהן11:00ג25.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד26.12.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןמישל טבצ'ניק מנצח<המנצחים 5 - הסימפונית ירושלים20:00ד26.12.18
<אולם ע''ש הנרי קראוןמישל טבצ'ניק מנצח<סדרת הסולנים 2- הסימפונית ירושלים20:00ד26.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןהרצאה וסרט<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה27.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה27.12.18
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיל שוחט מארח<ביצועי המופת ליצירות הנצח - ולהיפך!11:00ג01.01.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןגיל שוחט מארח<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:00ג01.01.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפלוריאן בץ מרץ מנצח<סדרת הפסנתרנים 5 - הסימפונית ירושלים20:00ד02.01.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפלוריאן בץ מרץ מנצח<פופולרית 4 - הסימפונית ירושלים20:00ד02.01.19
<תיאטרון שרוברקרנבל בנח"ל<70 שנה ושיר - סדרת זמר עברי20:00ג08.01.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד09.01.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןחוסה אריאן מנצח<המנצחים 6 - הסימפונית ירושלים20:00ד09.01.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןחוסה אריאן מנצח<סדרת הסולנים 3 - הסימפונית ירושלים20:00ד09.01.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב14.01.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןאמיר אשר מנחה<קצר וקולח - אמנים קוראים ספרות21:00ב14.01.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןנירית נלסון מנחה<אמנות עכשווית 19:00ד16.01.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןהומור ומשחקי ילדים<סימפונית צעירה 2 - הסימפונית ירושלים17:00ה17.01.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןמחול האש<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 201820:00א20.01.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןסופרות וסופרים<כך כתבתי את ירושלים19:00ב21.01.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד23.01.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה24.01.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב28.01.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג29.01.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפרדריק שאזלן מנצח<סדרת הסולנים 4 - הסימפונית ירושלים20:00ד30.01.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןסופרות וסופרים<כך כתבתי את ירושלים19:00ב04.02.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד06.02.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפרדריק שאזלן מנצח<סדרת הסולנים 5 - הסימפונית ירושלים20:00ד06.02.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפרדריק שאזלן מנצח<סדרת הסולנים 6 - הסימפונית ירושלים20:00ד13.02.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןארבע העונות<פופולרית 5 - הסימפונית ירושלים20:00ד13.02.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה14.02.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןהרצאה וסרט<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה14.02.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב18.02.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג19.02.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד20.02.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןמוזיקה באש ובמים<סימפונית צעירה 3 - הסימפונית ירושלים17:00ה21.02.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןהקלרינט הלוהט<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 201820:00א24.02.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיל שוחט מארח<ביצועי המופת ליצירות הנצח - ולהיפך!11:00ג26.02.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<שמן הולך לפניהן11:00ג26.02.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןסבסטיאן אמדורסקי<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:00ג26.02.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב04.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד06.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןנירית נלסון מנחה<אמנות עכשווית 19:00ד06.03.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןאריאל צוקרמן מנצח<המנצחים 7 - הסימפונית ירושלים20:00ד06.03.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןאריאל צוקרמן מנצח<סדרת הפסנתרנים 6 - הסימפונית ירושלים20:00ד06.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה07.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןאמיר אשר מנחה<קצר וקולח - אמנים קוראים ספרות21:00ב11.03.19
<תיאטרון שרוברהמגפיים של ברוך<70 שנה ושיר - סדרת זמר עברי20:00ג12.03.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןעל גיבורים ויצורי קסם<סימפונית צעירה 4 - הסימפונית ירושלים17:00ה14.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר חיים שפירא<מפגשים עם אנשים מופלאים19:00ה14.03.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןגיבורים ומיתוסים<פופולרית 6 - הסימפונית ירושלים20:00ה14.03.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב18.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןסופרות וסופרים<כך כתבתי את ירושלים19:00ב18.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג19.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד20.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<שמן הולך לפניהן11:00ג26.03.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפרדריק שאזלן מנצח<סדרת הפסנתרנים 7 - הסימפונית ירושלים 20:00ד27.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןהרצאה וסרט<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה28.03.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב01.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג09.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד10.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןנירית נלסון מנחה<אמנות עכשווית 19:00ד10.04.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןדמיטרי יבלונסקי מנצח<סדרת הסולנים 7 - הסימפונית ירושלים20:00ד10.04.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןדמיטרי יבלונסקי מנצח<המנצחים 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד10.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה11.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר חיים שפירא<מפגשים עם אנשים מופלאים19:00ה11.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיל שוחט מארח<ביצועי המופת ליצירות הנצח - ולהיפך!11:00ב15.04.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב15.04.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשוחט מארח<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:00ב15.04.19
<תיאטרון שרוברקום והתהלך בארץ<70 שנה ושיר - סדרת זמר עברי20:00ג16.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד17.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןאמיר אשר מנחה<קצר וקולח - אמנים קוראים ספרות21:00ב29.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<שמן הולך לפניהן11:00ג30.04.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןהרצאה וסרט<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה02.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב06.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג07.05.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןבפעם הראשונה<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 201820:00א12.05.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב13.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד15.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןבלהה בן אליהו מנחה<אומרים, אהבה יש בעולם-מה זאת אהבה?19:00ד15.05.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןהסימפונית רוקדת<סימפונית צעירה 5 - הסימפונית ירושלים17:00ה16.05.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מיכל שיר-אל מנחה<שמן הולך לפניהן11:00ג04.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןנירית נלסון מנחה<אמנות עכשווית 19:00ד05.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןמקסים ונגרוב מנצח<המנצחים 9 - הסימפונית ירושלים20:00ה06.06.19
<תיאטרון שרוברתמיד עולה המנגינה<70 שנה ושיר - סדרת זמר עברי20:00ג11.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר מרדכי יושקובסקי<יידיש על קצה הלשון11:00ד12.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר חיים שפירא<מפגשים עם אנשים מופלאים19:00ה13.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמנחה אירי ריקין<למה אנחנו?11:00ב17.06.19
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרד"ר עו"ד שמואל ברקוביץ<ירושלים והמקומות הקדושים17:00ב17.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיל שוחט מארח<ביצועי המופת ליצירות הנצח - ולהיפך!11:00ג18.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשוחט מארח<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:00ג18.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןירוחם שרובסקי מנצח<סדרת הסולנים 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד19.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןהרצאה וסרט<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה20.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה20.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשלומי שבן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 201820:00א23.06.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןרונן בורשבסקי מנצח ומנחה<מסע מוסיקלי חובק עולם11:00ג25.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפרדריק שאזלן מנצח<סדרת הפסנתרנים 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד26.06.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןפרדריק שאזלן מנצח<סדרת הסולנים 9 - הסימפונית ירושלים20:00ד03.07.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר דורון לוריא מרצה<האוצר של האוצר19:00ה04.07.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיל שוחט מארח<ביצועי המופת ליצירות הנצח - ולהיפך!11:00ג09.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןשוחט מארח<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:00ג09.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןעומר מאיר ולבר מנצח<המנצחים 10 - הסימפונית ירושלים20:00ד10.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןעומר מ. ולבר מנצח<סדרת הסולנים 10 - הסימפונית ירושלים20:00ד10.07.19
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןד"ר חיים שפירא<מפגשים עם אנשים מופלאים19:00ה11.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןרוברטו פטרנוסטרו מנצח<סדרת הפסנתרנים 9 - הסימפונית ירושלים20:00ד17.07.19
<אולם ע''ש הנרי קראוןרוברטו פטרנוסטרו מנצח<המנצחים 11 - הסימפונית ירושלים20:00ד17.07.19
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע