אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2014 אוגוסט 
א ב ג ד ה ו ש
     
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
    לאתר הבית
תל אביב - היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב
   פרטים טכנים   מפת אולם   לוח מופעים
 
כתובת: הוברמן 1 ת''א
טלפון מרכזיה: 03-5289163
פקס: 03-6298776
דואר אלקטרוני: heikhal@hatarbut.co.il
שעות פתיחת קופה: פניות טלפוניות וקבלת קהל א '-ה' מ-9 בבוקר עד 6 בערב. יום ו' עד אחת בצהרים
חניה: ציבורית
קפטריה: בית קפה עם שולחנות + מזנונים
הערות: לרכישת כרטיסים למופעים יש לפנות למשרדי הכרטיסים ולא לטלפונים הרשומים כאן. משרדי התזמורת הפילהרמונית נמצאים בהיכל התרבות 
כרטיסים 03-6045000 פקס  03-5253695  טלמסר  03-6211766


 
בעלי תפקידים
מחיר הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<ג'אז<מנהטן טרנספר20:30ב01.09.14
<ארט גרופ<מקהלת טורצקי מרוסיה20:00ג23.09.14
<זובין מהטה מנצח<קונצרט גאלה 1 - הפילהרמונית20:00ב06.10.14
<זובין מהטה מנצח<7 בשבע 119:00ג07.10.14
<זובין מהטה מנצח<קלאסית קלה 1 - הפילהרמונית20:00שבת11.10.14
<זובין מהטה מנצח<השמינייה הקלאסית 120:00א12.10.14
<זובין מהטה<קלאסי במוצ"ש 1 - הפילהרמונית20:00ב13.10.14
<זובין מהטה מנצח<פילוקלאסיקה 1 - הפילהרמונית20:00ג14.10.14
<פרופ' יורם יובל מנחה<הפילהרמונית בג'ינס 122:00ה16.10.14
<זובין מהטה מנצח<שישי בשתיים 1 - הפילהרמונית14:00ו17.10.14
<מופע ראשון מבין שניים<פול אנקה21:00ו17.10.14
<מופע שני<פול אנקה21:00שבת18.10.14
<המיטב<מישל לגראן Michel Legrand20:30ב20.10.14
<חליל הקסם<הפילהרמונית לילדים 117:30ג25.11.14
<וסילי פטרנקו מנצח<קונצרט גאלה 2 - הפילהרמונית20:00ד03.12.14
<אניה בוקשטיין מנחה<הפילהרמונית בג'ינס 222:00ה04.12.14
<וסילי פטרנקו מנצח<אינטרמצו ת"א 1 - הפילהרמונית11:00ו05.12.14
<וסילי פטרנקו מנצח<7 בשבע 219:00ג09.12.14
<וסילי פטרנקו מנצח<השמינייה הקלאסית 220:00ד10.12.14
<זובין מהטה מנצח<קלאסי במוצ"ש 2 - הפילהרמונית20:00שבת20.12.14
<יואל לוי מנצח<שישי בשתיים 2 - הפילהרמונית14:00ו26.12.14
<יואל לוי מנצח<קונצרט גאלה 3 - הפילהרמונית20:00שבת27.12.14
<יואל לוי מנצח<השמינייה הקלאסית 320:00ב29.12.14
<יואל לוי מנצח<7 בשבע 319:00ג30.12.14
<מאריי פרחיה מנצח<פילוקלאסיקה 2 - הפילהרמונית20:00ה01.01.15
<מארי פרחייה מנצח<קלאסי במוצ"ש 3 - הפילהרמונית20:00שבת03.01.15
<מאריי פרחיה מנצח<קונצרט גאלה 4 - הפילהרמונית20:00א04.01.15
<פיאסטה ספרדית<הפילהרמונית לילדים 217:30ב05.01.15
<מאריי פרחיה מנצח<קלאסית קלה 2 - הפילהרמונית20:00ג06.01.15
<מארי פרחיה מנצח<השמינייה הקלאסית 420:00ד07.01.15
<מאריי פרחיה מנצח<אינטרמצו ת"א 2 - הפילהרמונית11:00ו09.01.15
<ולרי גרגייב מנצח<7 בשבע 419:00ב12.01.15
<מנפרד הונק מנצח<קונצרט גאלה 5 - הפילהרמונית20:00ד14.01.15
<מנפרד הוק מנצח<השמינייה הקלאסית 520:00ה15.01.15
<מנפרד הונק מנצח<שישי בשתיים 3 - הפילהרמונית14:00ו16.01.15
<מנפרד הונק מנצח<קלאסי במוצ"ש 4 - הפילהרמונית20:00שבת17.01.15
<מנפרד הונק מנצח<פילוקלאסיקה 3 - הפילהרמונית20:00א18.01.15
<ליונל ברנגייה מנצח<קלאסית קלה 3 - הפילהרמונית20:00שבת24.01.15
<ליונל ברנגייה מנצח<קונצרט גאלה 6 - הפילהרמונית20:00ד28.01.15
<שלומי שבן מנחה<הפילהרמונית בג'ינס 322:00ה29.01.15
<להב שני מנצח<7 בשבע 519:00ה05.02.15
<להב שני מנצח<אינטרמצו ת"א 3 - הפילהרמונית11:00ו06.02.15
<להב שני מנצח<קונצרט גאלה 7 - הפילהרמונית20:00א08.02.15
<כריסטוף פון דוהנני מנצח<קלאסי במוצ"ש 5 - הפילהרמונית20:00שבת14.02.15
<חיים בסרט<הפילהרמונית לילדים 317:30ה05.03.15
<ניקולאי זניידר מנצח<השמינייה הקלאסית 620:00ב09.03.15
<ניקולאי זניידר מנצח<פילוקלאסיקה 4 - הפילהרמונית20:00ה12.03.15
<ניקולאי זניידר מנצח<קלאסי במוצ"ש 6 - הפילהרמונית20:00שבת14.03.15
<זובין מהטה מנצח<קונצרט גאלה 8 - הפילהרמונית20:00ג17.03.15
<זובין מהטה מנצח<קלאסית קלה 4 - הפילהרמונית20:00ה19.03.15
<זובין מהטה מנצח<שישי בשתיים 4 - הפילהרמונית14:00ו20.03.15
<זובין מהטה מנצח<קלאסי במוצ"ש 7 - הפילהרמונית20:00שבת21.03.15
<כינור נעים עם נבל<הפילהרמונית לילדים 417:30ב27.04.15
<עומר מ. ולבר מנצח<קונצרט גאלה 9 - הפילהרמונית20:00א03.05.15
<דוד זבה מנחה<הפילהרמונית בג'ינס 422:00ה07.05.15
<עומר מ. ולבר מנצח<אינטרמצו ת"א 4 - הפילהרמונית11:00ו08.05.15
<עומר מ. ולבר מנצח<קלאסי במוצ"ש 8 - הפילהרמונית20:00שבת09.05.15
<יצחק פרלמן מנצח<7 בשבע 619:00ג19.05.15
<יצחק פרלמן מנצח<השמינייה הקלאסית 720:00ב25.05.15
<יצחק פרלמן מנצח<קלאסית קלה 5 - הפילהרמונית20:00ד27.05.15
<מוסיקה לילדים וילדים<הפילהרמונית לילדים 517:30ב01.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<שישי בשתיים 5 - הפילהרמונית14:00ו19.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<קלאסי במוצ"ש 9 - הפילהרמונית20:00שבת20.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<קונצרט גאלה 10 - הפילהרמונית20:00ג23.06.15
<זובין מהטה מנצח<שישי בשתיים 6 - הפילהרמונית14:00ד24.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<קלאסית קלה 6 - הפילהרמונית20:00ד24.06.15
<יורם ארבל מנחה<הפילהרמונית בג'ינס 522:00ה25.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<אינטרמצו ת"א 5 - הפילהרמונית11:00ו26.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<פילוקלאסיקה 5 - הפילהרמונית20:00א28.06.15
<זובין מהטה מנצח<קלאסי במוצ"ש 10 - הפילהרמונית20:00שבת04.07.15
<זובין מהטה מנצח<פילוקלאסיקה 6 - הפילהרמונית20:00ב06.07.15
<זובין מהטה מנצח<קונצרט גאלה 11 - הפילהרמונית20:00ג14.07.15
<זובין מהטה מנצח<קלאסי במוצ"ש 11 - הפילהרמונית20:00שבת18.07.15
<זובין מהטה מנצח<השמינייה הקלאסית 820:00א19.07.15
<זובין מהטה מנצח<7 בשבע 719:00ד22.07.15
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות