סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2015 אפריל 
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
תל אביב - היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב
   פרטים טכנים   מפת אולם   לוח מופעים
 
כתובת: הוברמן 1 ת''א
טלפון מרכזיה: 03-5289163
פקס: 03-6298776
דואר אלקטרוני: heikhal@hatarbut.co.il
שעות פתיחת קופה: פניות טלפוניות וקבלת קהל א '-ה' מ-9 בבוקר עד 6 בערב. יום ו' עד אחת בצהרים
חניה: ציבורית
קפטריה: בית קפה עם שולחנות + מזנונים
הערות: לרכישת כרטיסים למופעים יש לפנות למשרדי הכרטיסים ולא לטלפונים הרשומים כאן. משרדי התזמורת הפילהרמונית נמצאים בהיכל התרבות 
כרטיסים 03-6045000 פקס  03-5253695  טלמסר  03-6211766

אתר התזמורת הפילהרמונית


 
בעלי תפקידים
מחיר הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<כינור נעים עם נבל<הפילהרמונית לילדים 417:30ב27.04.15
<עומר מ. ולבר מנצח<קונצרט גאלה 9 - הפילהרמונית20:00א03.05.15
<סיבוב פרידה<ז'ולייט גרקו JULIETTE GRECO20:30ב04.05.15
<דוד זבה מנחה<הפילהרמונית בג'ינס 422:00ה07.05.15
<עומר מ. ולבר מנצח<אינטרמצו ת"א 4 - הפילהרמונית11:00ו08.05.15
<עומר מ. ולבר מנצח<קלאסי במוצ"ש 8 - הפילהרמונית20:00שבת09.05.15
<המיטב<גידי גוב, דני סנדרסון וחברים14:00ו15.05.15
<יצחק פרלמן מנצח<7 בשבע 619:00ג19.05.15
<יצחק פרלמן מנצח<השמינייה הקלאסית 720:00ב25.05.15
<יצחק פרלמן מנצח<קלאסית קלה 5 - הפילהרמונית20:00ד27.05.15
<מוסיקה לילדים וילדים<הפילהרמונית לילדים 517:30ב01.06.15
<מיטב השירים<אנגלברט המפרדינק - Engelbert Humperdinck20:30ג02.06.15
<מיטב השירים<אנגלברט המפרדינק - Engelbert Humperdinck20:30ד03.06.15
<1000-250אילן מוכיח מנצח<סוזן וגה והפילהרמונית21:00ג09.06.15
<1000-250אילן מוכיח מנצח<סוזן וגה והפילהרמונית21:00ד10.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<שישי בשתיים 5 - הפילהרמונית14:00ו19.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<קלאסי במוצ"ש 9 - הפילהרמונית20:00שבת20.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<קונצרט גאלה 10 - הפילהרמונית20:00ג23.06.15
<זובין מהטה מנצח<שישי בשתיים 6 - הפילהרמונית14:00ד24.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<קלאסית קלה 6 - הפילהרמונית20:00ד24.06.15
<יורם ארבל מנחה<הפילהרמונית בג'ינס 522:00ה25.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<אינטרמצו ת"א 5 - הפילהרמונית11:00ו26.06.15
<ג'נאנדראה נוזדה מנצח<פילוקלאסיקה 5 - הפילהרמונית20:00א28.06.15
<זובין מהטה מנצח<קלאסי במוצ"ש 10 - הפילהרמונית20:00שבת04.07.15
<זובין מהטה מנצח<פילוקלאסיקה 6 - הפילהרמונית20:00ב06.07.15
<זובין מהטה מנצח<קונצרט גאלה 11 - הפילהרמונית20:00ג14.07.15
<זובין מהטה מנצח<קלאסי במוצ"ש 11 - הפילהרמונית20:00שבת18.07.15
<זובין מהטה מנצח<השמינייה הקלאסית 820:00א19.07.15
<זובין מהטה מנצח<7 בשבע 719:00ד22.07.15
<I will survive<גלוריה גיינור Gloria Gaynor21:00ד29.07.15
<מיטב הלהיטים<האורקסטרה אי אל או - The Orchestra ELO21:00ה30.07.15
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות