אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2014 אפריל 
א ב ג ד ה ו ש
  
101112
13141516171819
20212223242526
27282930
    לאתר הבית
תל אביב - היכל התרבות תל אביב
   פרטים טכנים   מפת אולם   לוח מופעים
 
כתובת: הוברמן 1 ת''א
טלפון מרכזיה: 03-5289163
פקס: 03-6298776
דואר אלקטרוני: heikhal@hatarbut.co.il
שעות פתיחת קופה: פניות טלפוניות וקבלת קהל א '-ה' מ-9 בבוקר עד 6 בערב. יום ו' עד אחת בצהרים
חניה: ציבורית
קפטריה: בית קפה עם שולחנות + מזנונים
הערות: לרכישת כרטיסים למופעים יש לפנות למשרדי הכרטיסים ולא לטלפונים הרשומים כאן. משרדי התזמורת הפילהרמונית נמצאים בהיכל התרבות 
כרטיסים 03-6045000 פקס  03-5253695  טלמסר  03-6211766


 
בעלי תפקידים
מחיר הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<226רוני פורת מנצח<הפילהרמונית לילדים 417:30ה24.04.14
<המיטב<שלמה ארצי13:30ו25.04.14
<קונצרט 5<קלאסית קלה 5 - הפילהרמונית20:30ב28.04.14
<קונצרט 6<השמינייה הקלאסית 620:30ד30.04.14
<קונצרט 5<פילוקלאסיקה 5 - הפילהרמונית20:30ה01.05.14
<צ'יקובסקי, אורף<שישי בשתיים 5 - הפילהרמונית14:00ו02.05.14
<קונצרט 9<קלאסי במוצ"ש 9 - הפילהרמונית20:30שבת03.05.14
<קונצרט 6<7 בשבע 619:00ה08.05.14
<רון חולדאי מנחה<הפילהרמונית בג'ינס 422:00ה08.05.14
<אורן נהרי מנחה<אינטרמצו ת"א 4 - הפילהרמונית11:00ו09.05.14
<קונצרט 9<קונצרט גאלה 9 - הפילהרמונית20:30שבת10.05.14
<מוסיקה אלקטרונית<Tangerine Dream טנג'רין דרים21:00א18.05.14
<226ירון גוטפריד מנצח<הפילהרמונית לילדים 517:30ה22.05.14
<200–500לוקאס קריטינוס מנצח<מריה פרנדורי וג'ורג' דלארס21:00ה22.05.14
<200–500לוקאס קריטינוס מנצח<מריה פרנדורי וג'ורג' דלארס21:00שבת24.05.14
<שלב הגמר<גמר תחרות ע"ש ארתור רובינשטיין 201420:30א25.05.14
<שלב הגמר<גמר תחרות ע"ש ארתור רובינשטיין 201420:30ב26.05.14
<שלב הגמר<גמר תחרות ע"ש ארתור רובינשטיין 201420:30ד28.05.14
<שלב הגמר<גמר תחרות ע"ש ארתור רובינשטיין 201419:30ה29.05.14
<המיטב<עברי לידר המיטב21:30שבת31.05.14
<קונצרט 10<קונצרט גאלה 10 - הפילהרמונית20:30ב23.06.14
<קונצרט 7<השמינייה הקלאסית 720:30ג24.06.14
<BIG Nightmare Music<אלכסיי איגודסמן וריצ'רד יונג-קי ג'ו20:30ד25.06.14
<קונצרט 10<קלאסי במוצ"ש 10 - הפילהרמונית20:30שבת28.06.14
<קונצרט 6<קלאסית קלה 6 - הפילהרמונית20:30ב30.06.14
<רוני פורת מנחה<אינטרמצו ת"א 5 - הפילהרמונית11:00ו04.07.14
<קונצרט 11<קונצרט גאלה 11 - הפילהרמונית20:30א06.07.14
<קונצרט 6<פילוקלאסיקה 6 - הפילהרמונית20:30ב07.07.14
<קונצרט 7<7 בשבע 719:00ה10.07.14
<דיוויד בלאט מנחה<הפילהרמונית בג'ינס 522:00ה10.07.14
<זובין מהטה מנצח<שישי בשתיים 6 - הפילהרמונית14:00ו11.07.14
<קונצרט 11<קלאסי במוצ"ש 11 - הפילהרמונית20:30שבת12.07.14
<קונצרט 8<השמינייה הקלאסית 820:30א13.07.14
<ארט גרופ<מקהלת טורצקי מרוסיה20:00ג23.09.14
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות