סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2020 ינואר 
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
262728293031
חזרה
 
תל אביב - בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה - אולם
   פרטים טכנים   מפת אולם   לוח מופעים
 
 
כתובת: שדרות שאול המלך 19 תל אביב
טלפון מרכזיה: 03-6927700


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
מחיר הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<מיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ב20.01.20
<מיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ג21.01.20
<מיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ה23.01.20
<מיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ו24.01.20
<מיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00שבת25.01.20
<ניצה שאול<צלילי קסם - בואו נבשל אופרה17:30א26.01.20
<ניצה שאול<צלילי קסם - בואו נבשל אופרה17:00ב27.01.20
<מיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ב27.01.20
<ניצה שאול<צלילי קסם - בואו נבשל אופרה17:00ג28.01.20
<מיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 18:00ג28.01.20
<ניצה שאול<צלילי קסם - בואו נבשל אופרה17:00ד29.01.20
<מיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ד29.01.20
<ניצה שאול<צלילי קסם - בואו נבשל אופרה17:00ה30.01.20
<מיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ו31.01.20
<לגילאי 4-9<אליסה בארץ הפלאות - האופרה הישראלית לכל המשפחה11:00שבת01.02.20
<לגילאי 4-9<אליסה בארץ הפלאות - האופרה הישראלית לכל המשפחה13:00שבת01.02.20
<השתקפויות<אבישי כהן והחצוצרה - שלומי שבן והקאמרטה21:00א02.02.20
<הסדרה הסימפונית<מוצרט - מאהלר - הסדרה הסימפונית20:00ב03.02.20
<בשילוב מוזיקה מקורית טיבט...<יאנג לי פינג - פולחן האביב20:00ד05.02.20
<בשילוב מוזיקה מקורית טיבט...<יאנג לי פינג - פולחן האביב20:00ה06.02.20
<בשילוב מוזיקה מקורית טיבט...<יאנג לי פינג - פולחן האביב13:00ו07.02.20
<בשילוב מוזיקה מקורית טיבט...<יאנג לי פינג - פולחן האביב21:00שבת08.02.20
<גיל 4-9<מה עושות האיילות - האופרה הישראלית לילדים11:00שבת15.02.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו21.02.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00א23.02.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00ב24.02.20
<מגיל 7<חליל הקסם לילדים - האופרה הישראלית 201917:00ג25.02.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00ג25.02.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00ה27.02.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו28.02.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00שבת29.02.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00א01.03.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית18:00ב02.03.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00ד04.03.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו06.03.20
<אלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00שבת07.03.20
<צ'ייקובסקי ופושקין<קאמרי בשישי 5 - הסימפונית ראשון לציון20:30ה12.03.20
<דניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ו20.03.20
<דניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00א22.03.20
<דניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ב23.03.20
<סדרת המהפכה<ציפורלה והמהפכה - סדרת המהפכה21:00ג24.03.20
<דניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ד25.03.20
<דניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ה26.03.20
<דניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ו27.03.20
<אדונים ומשרתים<שבת של זהב 2019/2011:00שבת28.03.20
<דניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00שבת28.03.20
<סדרת מזרח מערב<שירי ארץ אהבתי חוה אלברשטיין ותום כהן - סדרת מזרח מערב20:00ב30.03.20
<דניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ג31.03.20
<דניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית18:00ד01.04.20
<מוצרט<המלך הרועה - סדרת הבארוק20:00ה02.04.20
<3 יצירות<בלט דורטמונד - פורסייט, אינגר, אקמן20:00ד22.04.20
<3 יצירות<בלט דורטמונד - פורסייט, אינגר, אקמן20:00ה23.04.20
<3 יצירות<בלט דורטמונד - פורסייט, אינגר, אקמן13:00ו24.04.20
<הסדרה הסימפונית<שריף - גריג - פרוקופייב - הסדרה הסימפונית20:00א26.04.20
<מוצרט ורוסיני<קאמרי בשישי 6 - הסימפונית ראשון לציון20:00ב04.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ד13.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ה14.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו15.05.20
<הורים וילדים<שבת של זהב 2019/2011:00שבת16.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית21:00שבת16.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ב18.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ג19.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ד20.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו22.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית21:00שבת23.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00א24.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית18:00ד27.05.20
<דן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית13:00ה28.05.20
<סדרת המהפכה<תזמורת המהפכה מארחת את הJ.Views - סדרת המהפכה21:00ב01.06.20
<כוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות20:00ד03.06.20
<כוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות20:00ה04.06.20
<כוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות13:00ו05.06.20
<כוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות20:00שבת06.06.20
<הסדרה הסימפונית<ראוול - בלוך - מוסורגסקי - הסדרה הסימפונית20:00א07.06.20
<אשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית13:00ו26.06.20
<חגיגת קיץ<שבת של זהב 2019/2011:00שבת27.06.20
<אשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית21:00שבת27.06.20
<אשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00א28.06.20
<אשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ג30.06.20
<אשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ד01.07.20
<אשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ה02.07.20
<אשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית13:00ו03.07.20
<אשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ב06.07.20
<סדרת מזרח מערב<הומאז' לפיירוז - סדרת מזרח מערב20:00ג07.07.20
<אשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית18:00ד08.07.20
<השתקפויות<היפ הופ באופרה - שלומי שבן והקאמרטה21:00ב13.07.20
<הסדרה הסימפונית<רחמנינוב - מאהלר - הסדרה הסימפונית 20:00ג14.07.20
<כוריאוגרפיה: יוהן אינגר<בלט בזל - כרמן20:00ה16.07.20
<כוריאוגרפיה: יוהן אינגר<בלט בזל - כרמן13:00ו17.07.20
<סדרת המהפכה<התרנגולים - סדרת המהפכה21:00ה17.12.20
חזרה חזרה לרשימת האולמות

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע