אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
תיאטרון
פסטיבל תמונע 2014
הפסטיבל שיתקיים באוקטובר מאגד בתוכו מופעי מחול, תיאטרון, פרפורמנס ומוזיקה
פסטיבל תמונע 2014
וניה סוניה מאשה ושפיץ – צ'כוב בבלנדר
שחקנים נפלאים מעניקים לתבשיל אמריקאי מבריק את טעמו של המחזאי הרוסי
וניה סוניה מאשה ושפיץ – צ`כוב בבלנדר
המוגבלים – בזכות השחקנים
צבי גורן מתחבט בין הנאתו מהצגת בית ליסין לתהייתו על העדר מסר של המחזה
המוגבלים – בזכות השחקנים
תעלת בלאומילך – ממשיכים לחפור
הקאמרי לקח סיכון אבל ניצח בקרב על הנוסטלגיה ליצירתו של אפרים קישון
תעלת בלאומילך – ממשיכים לחפור
פסטיבל שקספיר בתיאטרון הקאמרי
פסטיבל שקספיר בתיאטרון הקאמרי בפסטיבל ישתתפו הצגות מישראל, אנגליה, גיאורגיה, סלובניה, פולין וליטא
לוח האירועים 2014 אוקטובר 
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
262728293031
רכישת כרטיסים - מבחר ארועים
הבימה - שרי המלחמה
נא לגעת - לא על הלחם לבדו
תיאטרון גשר - דון ז'ואן
תיאטרון גשר - יונה ונער
תיאטרון גשר - פרימה דונה
תיאטרון הבימה - הסוחר מוונציה
שתי הצגות חדשות בבית צבי
תלמידי שנה ג' פותחים את שנת הלימודים החדשה עם ההצגות "אם נדע לאהוב" ו"החגיגה"
שתי הצגות חדשות בבית צבי
מכירה מיוחדת בתיאטרון בית ליסין
תיאטרון בית ליסין יקיים מכירה חד פעמית של פריטים ממחסני התיאטרון
מכירה מיוחדת בתיאטרון בית ליסין
כיתות אמן בהנחיית יוסי יזרעאלי בתמונע
תיאטרון תמונע חוגג את יום הולדתו ה-450 של שייקספיר עם שלוש כיתות אמן בהנחיית יוסי יזרעאלי
כיתות אמן בהנחיית יוסי יזרעאלי בתמונע
שיח במאים בנושא: "גוף העבודה"
אביטל דבורי, חנה ואזנה- גרינוולד, יחזקאל לזרוב ושלמה פלסנר ישתתפו בפאנל במאים בקאמרי
שיח במאים בנושא: "גוף העבודה"
"רביזור" בתיאטרון יידישפיל
מייק בורשטיין ויעקב בודו משתתפים במחזהו של גוגול העולה כהצגה מוזיקלית ביידיש
"רביזור" בתיאטרון יידישפיל
האמא של הדוד וניה
השחקנית עירית פשטן משתתפת בהפקה החדשה של "הדוד וניה"בתיאטרון החאן. שיחה
האמא של הדוד וניה
לברוא מיתוס חדש: רפול והים
"כל מה שרפול שומר בפנים תוקף אותו מבחוץ דרך הים", יונתן לוי על יצירה חדשה בזירה הבין תחומית
לברוא מיתוס חדש: רפול והים
כולם רוצים לחיות – גם המוות
ההצגה הבורלסקית והצבעונית בקאמרי מחזירה לבמה מחזה-מוות עליז של חנוך לוין
כולם רוצים לחיות –  גם המוות
לחנך את ריטה בבית ליסין
רמי הויברגר ומגי אזרזר יככבו במחזהו המצליח של ווילי ראסל בתרגום יוסף אל דרור
לחנך את ריטה בבית ליסין
טרטיף - מעורב בטעם המזרח
אודי בן משה אפה בבית ליסין הצגה צבעונית מצופה בשכבה דקה של שוקולד צרפתי מריר
טרטיף  - מעורב בטעם המזרח
אלקטרה - משחק רב עוצמה
העלאת גרסת הקאמרי לסופוקלס במהלך ימי "צוק איתן" מקיימת את מצוות התיאטרון כחובה אזרחית
אלקטרה - משחק רב עוצמה
חשמלית ושמה תשוקה בתיאטרון
תיאטרון הבימה והקאמרי מעלים במשותף את ההצגה "חשמלית ושמה תשוקה" מאת טנסי ויליאמס
חשמלית ושמה תשוקה בתיאטרון
אום כולת׳ום - השירה שבאישה
גלית גיאת נכנסת לנעליה של אום כולת'ום הגדולה במשחק מרגש במחזה מוזיקלי רגיש בתיאטרון יפו
אום כולת׳ום - השירה שבאישה
"אוי אליאס, אליאס" בתיאטרון היהלום
מופה הקברט של ליליאן ברטו, מוני מושונוב ודרור קרן, מיצירתו של חנוך לוין, יעלה ברמת גן
"אוי אליאס, אליאס" בתיאטרון היהלום
וריאציות גולדברג בתיאטרון תמונע
המחזה מאת ג'ורג' טאבורי בבימוי גיל אלון יעלה בתיאטרון תמונע בתל-אביב
וריאציות גולדברג בתיאטרון תמונע
המקרה המוזר של הכלב - השג מרגש
נדב נייטס כובש את הבמה בבימוי מסעיר של גלעד קמחי בתאטרון בית ליסין
המקרה המוזר של הכלב - השג מרגש
לונדון, סתיו 2014 - משחקי הכס הסקוטי
טרילוגיית מחזות על המאה ה-15 בתיאטרון הלאומי האנגלי מגלה כי אין חדש במערכת הפוליטית
לונדון, סתיו 2014 - משחקי הכס הסקוטי
סתיו 2014 בפריז: "השחורים" באודיאון
צבי גורן צפה בפריז במחזהו של ז'אן ז'נה שהותאם לתפיסת הבמה של רוברט וילסון, לטוב ולרע
סתיו 2014 בפריז: "השחורים" באודיאון
חדשות נוספות
שבטים – שני עברי הגבול
צבי גורן (29/06/2014)
הרגע שבו שעון החול מתהפך
ענת מוניץ (21/07/2014)
תכנית לימודים אישית לכל תלמיד משחק
טל גורדון (09/09/2014)
חברים של חברים – כולנו בודדים
צבי גורן (09/06/2014)
הנכד של לאקאן בתיאטרון החאן
טל גורדון (21/07/2014)
בחר אזור   כל אירועי התיאטרון
דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל - אביב
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<תיאטרון בית ליסין<מכירה מיוחדת בתיאטרון בית ליסין16:00א26.10.14
<תיאטרון תמונע<תורת הזרע19:00א26.10.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00א26.10.14
<תיאטרון הבימה <משהו טוב20:00א26.10.14
<בית ציוני אמריקה<סיפור ישן חדש20:30א26.10.14
<תיאטרון הסימטה<קולות – דרמה לשחקנים ולרמקול20:30א26.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<אמא קוראז' (הקאמרי)20:30א26.10.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<FOREVER/מעבר תיאטרון קליפה20:30א26.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<כיוונים20:30א26.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הדייר חיימוביץ'20:30א26.10.14
<תיאטרון הבימה <האנשים הקטנים של צ'כוב21:00א26.10.14
<תיאטרון הסימטה<אין לי שם כי אין לי ילד21:00א26.10.14
<תיאטרון הבימה <החולה ההודי (הבימה)20:00ב27.10.14
<תיאטרון הבימה <ונוס בפרווה20:00ב27.10.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00ב27.10.14
<תיאטרון תמונע<אפשר לעשות עם זה משהו - עודד ליפשיץ20:00ב27.10.14
<תיאטרון תמונע<האישה שלפני20:00ב27.10.14
<תיאטרון הסימטה<קולות – דרמה לשחקנים ולרמקול20:30ב27.10.14
<בית ציוני אמריקה<סיפור ישן חדש20:30ב27.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<גטו (הקאמרי)20:30ב27.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הפושעים החדשים20:30ב27.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<שבע (צוותא)20:30ב27.10.14
<תיאטרון הסימטה<אללה בית"ר21:00ב27.10.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ג28.10.14
<תיאטרון תמונע<פריחת ההדרים20:00ג28.10.14
<תיאטרון תמונע<אפשר לעשות עם זה משהו - עודד ליפשיץ20:00ג28.10.14
<תיאטרון הבימה <ארץ חדשה (הבימה)20:00ג28.10.14
<תיאטרון הבימה <ונוס בפרווה20:00ג28.10.14
<תיאטרון הבימה <החולה ההודי (הבימה)20:00ג28.10.14
<בית ציוני אמריקה<סיפור ישן חדש20:30ג28.10.14
<תיאטרון הסימטה<שחקן מחפש במה20:30ג28.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הרטיטי את ליבי20:30ג28.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<קזבלן (הקאמרי)20:30ג28.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הריקוד של פלורה20:30ג28.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<מקבת (הקאמרי)20:30ג28.10.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<ריאקציה21:00ג28.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<בובצ'קה21:00ג28.10.14
<תיאטרון הסימטה<אללה בית"ר21:00ג28.10.14
<תיאטרון הבימה <ארץ חדשה (הבימה)16:30ד29.10.14
<בית תמי<פטר@בורג19:00ד29.10.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ד29.10.14
<תיאטרון תמונע<הנחש - שרון אלכסנדר20:00ד29.10.14
<תיאטרון תמונע<פריחת ההדרים20:00ד29.10.14
<תיאטרון הבימה <ארץ חדשה (הבימה)20:00ד29.10.14
<תיאטרון הבימה <ונוס בפרווה20:00ד29.10.14
<תיאטרון הבימה <החולה ההודי (הבימה)20:00ד29.10.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00ד29.10.14
<בית ציוני אמריקה<סיפור ישן חדש20:30ד29.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<איש קטן מה עכשיו?20:30ד29.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הוראות הפעלה20:30ד29.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הטרגדיה של מקבת (תיאטרון האינקובטור)21:00ד29.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<קזבלן (הקאמרי)21:00ד29.10.14
<תיאטרון הסימטה<גאווה ודעה קדומה (תיאטרון הסימטה)21:00ד29.10.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<מתחת לעור21:00ד29.10.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ה30.10.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ה30.10.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <המאהב (הבימה)20:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <ונוס בפרווה20:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <ציפור אש20:00ה30.10.14
<תיאטרון הסימטה<הכניסיני תחת כנפך20:30ה30.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<איש קטן מה עכשיו?20:30ה30.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<קזבלן (הקאמרי)20:30ה30.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<כהנא צדק20:30ה30.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 320:30ה30.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 321:00ה30.10.14
<תיאטרון הסימטה<גאווה ודעה קדומה (תיאטרון הסימטה)21:00ה30.10.14
<בית ציוני אמריקה<בומרנג21:00ה30.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 322:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <קוראים בקפה11:30ו31.10.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)12:00ו31.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס14:00ו31.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 314:00ו31.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 317:00ו31.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הפושעים החדשים20:30ו31.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<לא להאכיל את החיות20:30ו31.10.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<הנזיר השחור (תיאטרון מלנקי)20:30ו31.10.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30ו31.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<סיראנו דה ברז'ראק21:00ו31.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<Sweet William – My Life With Shakespeare (אנגליה)21:00ו31.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 321:00ו31.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<מייקל21:30ו31.10.14
<תיאטרון הסימטה<גאווה ודעה קדומה (תיאטרון הסימטה)21:30ו31.10.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<לסלאו לא נחה22:00ו31.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<Sweet William – My Life With Shakespeare (אנגליה)17:00שבת01.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 317:00שבת01.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 320:00שבת01.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00שבת01.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<Sweet William – My Life With Shakespeare (אנגליה)21:00שבת01.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 322:00שבת01.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00א02.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<Sweet William – My Life With Shakespeare (אנגליה)20:30א02.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<כטוב בעינכם (גיאורגיה)20:30א02.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<ריצ'ארד השלישי (הקאמרי)20:30א02.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<הנזיר השחור (תיאטרון מלנקי)20:30א02.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<מקבת (הקאמרי)17:30ב03.11.14
<בית ציוני אמריקה<הדלת ממול18:00ב03.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<ריצ'ארד השלישי (הקאמרי)20:30ב03.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<מדליה להארי20:30ב03.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<משומשים - רון גואטה20:30ב03.11.14
<בית ציוני אמריקה<הדלת ממול21:00ב03.11.14
<בית ציוני אמריקה<הדלת ממול18:00ג04.11.14
<תיאטרון גשר<הדיבוק (גשר)20:00ג04.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<הציפור שעפה מאחור20:30ג04.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<מדליה להארי20:30ג04.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<ריצ'ארד השני (הקאמרי)20:30ג04.11.14
<בית ציוני אמריקה<הדלת ממול21:00ג04.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הטרגדיה של מקבת (תיאטרון האינקובטור)17:00ד05.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ד05.11.14
<תיאטרון גשר<הדיבוק (גשר)20:00ד05.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<מלך ישראל20:30ד05.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ד05.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<המוקיון20:30ד05.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<טוב - האקדמיה לאמנויות המופע20:30ד05.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<מדליה להארי20:30ד05.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הטרגדיה של מקבת (תיאטרון האינקובטור)21:00ד05.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00ד05.11.14
<בית תמי<פטר@בורג19:00ה06.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ה06.11.14
<תיאטרון הבימה <חשמלית ושמה תשוקה (הקאמרי והבימה)20:00ה06.11.14
<תיאטרון גשר<הדיבוק (גשר)20:00ה06.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ה06.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אנסמבל טיקי-טאקא - הפרעות קשב וריכוז20:30ה06.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<רומיאו ויוליה (ליטא)20:30ה06.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה20:30ה06.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<שבטים20:30ה06.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<טוב - האקדמיה לאמנויות המופע20:30ה06.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<העיר הזאת - תיאטרון האינקובטור21:00ה06.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)12:00ו07.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<טוב - האקדמיה לאמנויות המופע12:30ו07.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)13:00ו07.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה14:00ו07.11.14
<תיאטרון גשר<טרוריזם (תיאטרון גשר)20:30ו07.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<רומיאו ויוליה (ליטא)20:30ו07.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה21:30ו07.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:30ו07.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<שבטים21:30ו07.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)17:00שבת08.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<שבטים18:00שבת08.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00שבת08.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה20:30שבת08.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<אותלו (סלובניה)20:30שבת08.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00שבת08.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה21:00שבת08.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<פרויקט S- סצנות סקס מהחיים21:00שבת08.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה16:00א09.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<אותלו (סלובניה)20:30א09.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<מקבת (הקאמרי)20:30א09.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה20:30א09.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<כנר על הגג (הקאמרי)20:30א09.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<סיפור ישן חדש20:30א09.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30א09.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00א09.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)17:00ב10.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<מקבת (הקאמרי)17:30ב10.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הסוחר מוונציה (2012)20:30ב10.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה20:30ב10.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<סיפור ישן חדש20:30ב10.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ב10.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00ב10.11.14
<בית ציוני אמריקה<מאחורי הגדר (תיאטרון פסיק)21:00ב10.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<כטוב בעינכם (גיאורגיה)20:30ג11.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הסוחר מוונציה (2012)20:30ג11.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<סיפור ישן חדש20:30ג11.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ג11.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<קול ששון וקול כלה 20:30ג11.11.14
<בית ציוני אמריקה<מאחורי הגדר (תיאטרון פסיק)21:00ג11.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)17:00ד12.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הוא הולך בשדות 19:00ד12.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<חי - יוסי סיאס20:00ד12.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<פפפפפפפ21:00ד12.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<לה מוסיקה21:00ד12.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הוא הולך בשדות 17:00ה13.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<זכר לשכחה20:00ה13.11.14
<אודיטוריום אריסון<מוטי ודורין גלעדי - יידיש מיין אוצר20:00ה13.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<דברי אליי כמו גשם20:30ה13.11.14
<תיאטרון הסימטה<הסתכלות (הסימטה)20:30ה13.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ה13.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס21:00ה13.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הוא הולך בשדות 12:00ו14.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)13:00ו14.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס13:00ו14.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה14:00ו14.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן19:30ו14.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<דברי אליי כמו גשם20:30ו14.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<אוצר יקר20:30ו14.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן21:00ו14.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:30ו14.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<לא להאכיל את החיות22:00ו14.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)17:00שבת15.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן19:30שבת15.11.14
<אודיטוריום אריסון<מוטי ודורין גלעדי - יידיש מיין אוצר20:00שבת15.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<אוצר יקר20:30שבת15.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הריקוד של פלורה20:30שבת15.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה21:00שבת15.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<אליס - ליצנית רפואית21:00שבת15.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן21:00שבת15.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן19:30א16.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30א16.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<אוצר יקר20:30א16.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30א16.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<לא להאכיל את החיות20:30א16.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<המפתח בחלון - ישי בן משה21:00א16.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן21:00א16.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<פאפעג'ינה (בצק שלא תפח)18:30ב17.11.14
<תיאטרון תמונע<האישה שלפני20:00ב17.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30ב17.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<משאלה אחת ימינה20:30ב17.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ב17.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אחים20:30ב17.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הטרגדיה של מקבת (תיאטרון האינקובטור)21:00ב17.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<המפתח בחלון - ישי בן משה21:00ב17.11.14
<תיאטרון תמונע<האישה שלפני20:00ג18.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<משאלה אחת ימינה20:30ג18.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<אמא קוראז' (הקאמרי)20:30ג18.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אבנים (אורתו דה)20:30ג18.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אחים20:30ג18.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ג18.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<פאפעג'ינה (בצק שלא תפח)20:30ג18.11.14
<בית תמי<פטר@בורג19:00ד19.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים20:30ד19.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30ד19.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<עשב השדה - האקדמיה לאמנויות המופע20:30ד19.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<האנשים הקטנים של צ'כוב20:30ד19.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<העיר הזאת - תיאטרון האינקובטור21:00ד19.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<עשב השדה - האקדמיה לאמנויות המופע20:30ה20.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<בית מרקחת שטרן בלום20:30ה20.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<עשב השדה - האקדמיה לאמנויות המופע12:30ו21.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<ארץ פוק (ניסן נתיב)13:30ו21.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30ו21.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<בית מרקחת שטרן בלום21:30ו21.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים21:30ו21.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים18:00שבת22.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<בית מרקחת שטרן בלום20:30שבת22.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30שבת22.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<אום כולת'ום - מחזה מוזיקלי21:00שבת22.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <One Thing Show - ויטלי אזרין21:00שבת22.11.14
<אודיטוריום אניס<ואניה, סוניה, מאשה ושפיץ21:00שבת22.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<טרטיף (בית ליסין)20:30א23.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים20:30א23.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הוראות הפעלה20:30א23.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ב24.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<כיוונים20:30ב24.11.14
<תיאטרון הסימטה<הסתכלות (הסימטה)20:30ב24.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<סיפור ישן חדש20:30ב24.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<טרטיף (בית ליסין)20:30ב24.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים20:30ב24.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ג25.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ג25.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<טרטיף (בית ליסין)20:30ג25.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<סיפור ישן חדש20:30ג25.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים20:30ג25.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<המלבוש20:30ג25.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<ללעוס בזוקה בארון20:30ג25.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ד26.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ד26.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ד26.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<סיפור ישן חדש20:30ד26.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<טרטיף (בית ליסין)20:30ד26.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<כהנא צדק20:30ד26.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ה27.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ה27.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30ה27.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<סינמה בלירה20:30ה27.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<ברשת (תיאטרון מלנקי)21:00ה27.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)12:00ו28.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<סיפור אהבה ארץ ישראלי12:00ו28.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30ו28.11.14
<תיאטרון גשר<המחברת הגדולה (יורם לוינשטיין)20:30ו28.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30ו28.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<ברשת (תיאטרון מלנקי)21:00ו28.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אנסמבל טיקי-טאקא - הפרעות קשב וריכוז22:00ו28.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30שבת29.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<FOREVER/מעבר תיאטרון קליפה20:30שבת29.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<ברשת (תיאטרון מלנקי)21:00שבת29.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הדייר חיימוביץ'20:30א30.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הוראות הפעלה20:30א30.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<אום כולת'ום - מחזה מוזיקלי20:30א30.11.14
<תיאטרון גשר<כפר (גשר)20:00ב01.12.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס21:00ד03.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<קוראים לי יודה12:00ו05.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<וינסנט13:30ו05.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<FOREVER/מעבר תיאטרון קליפה16:00ו05.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<וינסנט20:30שבת06.12.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <One Thing Show - ויטלי אזרין21:00שבת06.12.14
<אודיטוריום אריסון<מוטי ודורין גלעדי - יידיש מיין אוצר20:00ד10.12.14
<מרכז דוהל<הגיבן מנוטרדאם (תיאטרון באר שבע)20:30ד10.12.14
<אודיטוריום אריסון<מוטי ודורין גלעדי - יידיש מיין אוצר20:00ה11.12.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס21:00ה11.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<סיפור אהבה ארץ ישראלי12:00ו12.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<FOREVER/מעבר תיאטרון קליפה20:00ד17.12.14
<אודיטוריום אניס<חברים של חברים21:00שבת20.12.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס14:00ו26.12.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30שבת27.12.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00א28.12.14
<תיאטרון תמונע<האישה שלפני20:00א28.12.14
<תיאטרון תמונע<האישה שלפני20:00ב29.12.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ב29.12.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הדייר חיימוביץ'20:30ג30.12.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<סדאם חוסיין20:30ה29.10.15
רשימת גופים/ז'אנר
כ י ט ח ז ו ה ד ג ב א
ת ש ר ק צ פ ע ס נ מ ל
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת תל אביב
אופרה
אורחים
אירוע
אירועי חוצות
אירועי חנוכה
אירועי לילה לבן
אנסמבל עיתים
ארכיון הקאמרי
ארכיון תיאטרון אוניברסיטת חיפה
ביכורי העתים
בית אבי חי
בית הספר בית-צבי
בית הספר לאמנויות הבמה של סופי מוסקוביץ
בית הספר למשחק ואמנויות הבמה בנגב
בית הספר לתיאטרון בובות ודרמה
בית הקונפדרציה
בית ליסין
בית ליסין והקאמרי
בית ספר לתיאטרון חזותי י-ם
בית רוקח
בית שמואל - מרכז שמשון
בית תמי
במת מיצג - מקלט 209
גשר
האקדמיה לאמנויות המופע
הבוסתן
הבימה
הזירה הבין-תחומית
החג של החגים 2013-אירועי הפסטיבל
החוג לתיאטרון אוניברסיטת חיפה
היכל התרבות מודיעין
המכון הצרפתי
המעבדה - המרכז לאמניות הבמה
המרכז לתיאטרון בובות חולון
המרכז לתיאטרון עכו
המשכן לאמנויות הבמה
הסטודיו למשחק חולון
הסטודיו למשחק ניסן נתיב
הסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין
הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון בובות ירושלים 2014-אירועי הפסטיבל
הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון ולסרטי בובות 2014-לנוער ולמבוגרים
הפסטיבל הבינלאומי לתיאטרון ולסרטי בובות 2014-מופע פתיחה
הצגות בשפה הערבית
הצגות ילדים
הצגות סטודנטים
הצגות שונות
הצגת בידור
הצגת יחיד
הקאמרי
הקאמרי ואנסמבל עיתים
הקאמרי והבימה
הקאמרי ויורם לוינשטיין
הקאמרי ותיאטרון באר שבע
התזמורת הסימפונית חיפה
התיאטרון העברי
התיאטרון העירוני נתניה
התיבה
וידאו ארט
חג המוסיקה הישראלית 2014-
חג המוסיקה הישראלית 2014-אירועי חג המוסיקה בחיפה
חג המחזמר - חנוכה 2013-המחזמר
כל הארץ במה 2013 בצוותא-הצגות יום שבת
כל הארץ במה 2013 בצוותא-הצגות יום שישי
לילה לבן 2014-אירועי הפסטיבל
מדיטק
מוזיאון תל-אביב לאמנות
מוזיקלי
מופעים
מחול שלם
מחולוהט 2014-מופעי הפסטיבל
מחזות זמר
מסרחיד 2008
מרכז הבמה - גני תקווה
מרכז הבמה-הצגות יחיד
מרכז המגשימים הדסה
מרכז הפרינג` של בית ציוני אמריקה
מרכז ז`ראר בכר
מרכז שלומי לתיאטרון אלטרנטיבי
סדנאות
סדנאות הבמה 2012-13
סיגדיאדה 2013 - פסטיבל תרבות אתיופית-הצגות
סיורים
סמינר הקיבוצים
עניין
ערבי זמר ושירה בציבור
פותחים במה 2006
פותחים במה 2008
פותחים מסך 2005
פותחים מסך 7
פסטיבל אביב בסמטה 2014-אירועי הפסטיבל
פסטיבל אביב בסמטה 2014-הצגות התחרות
פסטיבל א-ז'אנר 2012-אירועים מיוחדים
פסטיבל א-ז'אנר 2012-ראה שם 1
פסטיבל א-ז'אנר 2012-ראה שם 2
פסטיבל אישה 2014-מופעי הפסטיבל
פסטיבל אשה 2010-אירועי ה3.3.10
פסטיבל אשה 2010-אירועי ה5.3.10
פסטיבל אשה 2010-אירועי ה6.3.10
פסטיבל בבית 2011
פסטיבל בבית 2014-המופעים
פסטיבל בינלאומי לעוגב 2012/3-כיתות אמן
פסטיבל בינלאומי לתיאטרון בובות בירושלים 2013-הצגות מישראל
פסטיבל בינלאומי לתיאטרון ולסרטי בובות 2014-הצגות לילדים ולכל המשפחה
פסטיבל בינלאומי לתיאטרון ולסרטי בובות 2014-הצגות נוער ומבוגרים
פסטיבל בינלאומי לתיאטרון ולסרטי בובות 2014-סדנת אמן
פסטיבל בית ליסין לתיאטרון פרינג'-הצגות
פסטיבל בכובע-אילת 2013-מופעים סטטים
פסטיבל בציר חדש ביבנה
פסטיבל בציר חדש ביבנה 2014-מופעי חוצות
פסטיבל בציר חדש ביבנה 2014-מופעים בהיכל התרבות
פסטיבל בציר חדש ביבנה-הצגות
פסטיבל בציר חדש ביבנה-מופעי חוצות
פסטיבל בציר חדש ביבנה-מופעים מוסיקליים
פסטיבל בציר חדש ביבנה-מפגשי ספרות
פסטיבל בת ים הבינלאומי לתיאטרון ברחוב 2013-בכורות בישראל
פסטיבל בת ים הבינלאומי לתיאטרון ברחוב 2013-מופעים אורחים מאירופה
פסטיבל בת ים הבינלאומי לתיאטרון ברחוב 2013-מופעים אורחים מישראל
פסטיבל בת ים הבינלאומי לתיאטרון ברחוב 2013-מחול במרחב הציבורי
פסטיבל בת ים הבינלאומי לתיאטרון רחוב 2009- אירופה ברחוב
פסטיבל בת ים הבינלאומי לתיאטרון רחוב 2009-הצגות התחרות
פסטיבל בת ים לתיאטרון ברחוב
פסטיבל בת-ים לתיאטרון רחוב 2010-אירועי הביאנלה
פסטיבל בת-ים לתיאטרון רחוב 2010-הצגות תחרות
פסטיבל בת-ים לתיאטרון רחוב 2010-התכנית הבינלאומית
פסטיבל בת-ים לתיאטרון רחוב 2010-מופעים אורחים
פסטיבל דובר אנגלית - 2012 stage one-סטנד אפ
פסטיבל דולוס-מופעי הפסטיבל
פסטיבל האזרח כאן 2013-הצגות
פסטיבל האזרח כאן 2013-קריאה מבויימת
פסטיבל האזרח כאן 2013-רב שיח
פסטיבל הבובות הבינלאומי 2010-הצגות ילדים
פסטיבל הבובות הבינלאומי 2010-הצגות מבוגרים
פסטיבל הדור הבא בתיאטרון 2012-ההצגות
פסטיבל הולגאב 2013-אירועי הפסטיבל
פסטיבל העוד
פסטיבל העוד בצוותא 2011-המופעים
פסטיבל העוד בצוותא 2014-מופעי הפסטיבל
פסטיבל הפיוט
פסטיבל הפיוט בירושלים 2013-מופעים
פסטיבל הצגות חנוך לוין הבינלאומי הראשון-אירועי מחווה
פסטיבל הצגות חנוך לוין הבינלאומי הראשון-הצגות מתארחות מאירופה
פסטיבל הצגות חנוך לוין הבינלאומי הראשון-הצגות מתארחות מישראל
פסטיבל התקווה 2013-הצגות
פסטיבל ויטרינה 3-הצגות
פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2014-הצגות אורחות
פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2014-הצגות מאירופה - חוצות
פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2014-הצגות מישראל - חוצות
פסטיבל חיפה להצגות ילדים
פסטיבל חלום של תיאטרון 2013-הצגות ילדים
פסטיבל חנוכה במודיעין 2013-אירועי הפסטיבל
פסטיבל ימי זמר בחולון 2012-אירועי יום א
פסטיבל יפו להצגות ילדים 2014-הצגות
פסטיבל ירושלים לאמנויות
פסטיבל ירושלים לאמנויות - 2013-מופעים
פסטיבל ירושלים לאמנויות 2011-מחול
פסטיבל ירושלים לאמנויות 2011-תיאטרון
פסטיבל ישראל 2009
פסטיבל ישראל 2011
פסטיבל ישראל 2011-מוזיקת ג`אז
פסטיבל ישראל 2011-מחול
פסטיבל ישראל 2011-תיאטרון
פסטיבל ישראל 2012-תיאטרון רב תחומי
פסטיבל ישראל 2014
פסטיבל ישראל 2014-הצגות ילדים
פסטיבל ישראל 2014-מופעים ללא תשלום
פסטיבל ישראל 2014-תיאטרון ורב-תחומי
פסטיבל כל הארץ במה 10
פסטיבל לבי במזרח 2014-המופעים
פסטיבל לילה פרינג' 2010-ההצגות המשתתפות
פסטיבל ליצנים בצוותא 2014-הצגות
פסטיבל לצאת מהקרון 3-מופעים
פסטיבל מאסטרו 2011-קונצרטים
פסטיבל מה שלומי על הגבול 2012-אירועים מיוחדים בחינם
פסטיבל מה שלומי על הגבול 2012-הצגות ואירועי תיאטרון
פסטיבל מסרחיד
פסטיבל מסרחיד 2014-אירועים מיוחדים
פסטיבל מסרחיד 2014-הצגות התחרות
פסטיבל מרכז הבמה 2014-הצגות יחיד
פסטיבל נווה יוסף 2012-האירועים
פסטיבל ניסוי 7, 2009-מופעים
פסטיבל ניסוי 7, 2009-מיצב/מיצג
פסטיבל ניסוי כלים 2012-אמנות הבמה
פסטיבל ניסן נתיב - דור חדש בתיאטרון-הצגות
פסטיבל סוף הקיץ בירושלים 2014-מופעי מוסיקה
פסטיבל סתיו תיאטרוני 2013-הצגות התחרות
פסטיבל עכו
פסטיבל עכו 2009-בכורות בחוצות
פסטיבל עכו 2009-הצגות התחרות
פסטיבל עכו 2009-מחווה ל30 שנה
פסטיבל עכו 2009-פסטיבל עכו מארח
פסטיבל עכו 2009-תיאטרון רחוב אורחים
פסטיבל עכו 2009-תיאטרון רחוב מישראל
פסטיבל עכו 2011-הצגות התחרות
פסטיבל עכו 2011-עכו 2
פסטיבל עכו 2011-פסטיבל עכו-אירועים מיוחדים
פסטיבל עכו 2011-פסטיבל עכו-הצגות אורחות
פסטיבל עכו 2011-תיאטרון רחוב
פסטיבל עכו 2014-א. הצגות התחרות
פסטיבל עכו 2014-ב. אירועים מיוחדים
פסטיבל עכו 2014-ג. הצגות אורחות
פסטיבל עכו 2014-ד. תיאטרון רחוב-מופעי רחוב
פסטיבל עתיד התיאטרון 5-הצגות הפסטיבל
פסטיבל עתיד התיאטרון 9-הצגות
פסטיבל עתיד התיאטרון 9-סדנאות
פסטיבל פותחים במה 11-הצגות
פסטיבל פותחים במה 11-קריאה מבוימת
פסטיבל פליציה בלומנטל למוזיקה 2014-סרטים
פסטיבל פרינג' B7-הצגות בכורה
פסטיבל פרינג' גשר 2014-הצגות
פסטיבל צו קריאה 5-מחזות הפסטיבל
פסטיבל צו קריאה 6-תיאטרון קריאה
פסטיבל צו קריאה 9 צוותא 2014-המחזות
פסטיבל קהילתי דרום 2-הצגות
פסטיבל קולה של המילה 2013-אירועי הפסטיבל
פסטיבל קליפה אדומה 2012-מופעים מהארץ
פסטיבל קליפה אדומה 2012-מופעים מרחבי העולם
פסטיבל קליפה אדומה 2012-ערבי יצירה ישראלית
פסטיבל קליפה אדומה 2014-יצירה ישראלית חדשה
פסטיבל קליפה אדומה 2014-מופעים בינלאומיים
פסטיבל קליפה אדומה 2014-סדנאות
פסטיבל קרקס בינלאומי במודיעין - סוכות 2014-מופעים ללא תשלום
פסטיבל ראשון לציון
פסטיבל שקספיר הבינלאומי 2014-הצגות מהארץ
פסטיבל שקספיר הבינלאומי 2014-הצגות מהעולם
פסטיבל תיאטרון מקורי-הצגות
פסטיבל תיאטרון פלייבק 2011-הרצאות
פסטיבל תיאטרון פלייבק 2011-מופעים
פסטיבל תיאטרון קצר 2008-מקצרון 1
פסטיבל תיאטרון קצר 2009-מקצרון 1
פסטיבל תיאטרון קצר 2009-מקצרון 2
פסטיבל תיאטרון קצר 2010-מקצרון 1
פסטיבל תיאטרון קצר 2010-מקצרון 2
פסטיבל תיאטרון קצר 2010-מקצרון 3
פסטיבל תיאטרון קצר 2012-מקצרון 1 - זמן
פסטיבל תיאטרון קצר 2012-מקצרון 2 - בית
פסטיבל תיאטרון קצר 2012-מקצרון 3 - מלחמה
פסטיבל תיאטרונטו 2011-הצגות אורחות
פסטיבל תיאטרונטו 2011-הצגות ילדים
פסטיבל תיאטרונטו 2011-הצגות למבוגרים
פסטיבל תיאטרונטו 2011-תיאטרונטו בינלאומי
פסטיבל תיאטרונטו 2014- הצגות תחרות מבוגרים
פסטיבל תיאטרונטו 2014-אירועים מיוחדים
פסטיבל תמונע 2014-מופעי הפסטיבל
פסטיבל תמונע 2014-פלטפורמת מחול ישראלית פולנית
פסטיבל תרבות של שלום 2010-אירועי הפסטיבל
פסטיבל תשרי מהאגדות 2011-הצגות
פסטיבלים שונים
צוותא
קבוצת אורתו-דה
קבוצת התיאטרון הירושלמי
קבוצת זיגותה
קבוצת מסתורין
קולנוע תיעודי
קומדיה
קונצרטים
קוראים בצוותא
קריאות מבוימות
שבוע הגיטרה 2014 במרכז פליציה בלומנטל-פניני גיטרה - יום 2
שער - פסטיבל השירה הבינלאומי 2010-אירועי 21/10
תיאטרון אוניברסיטת חיפה
תיאטרון אוניברסיטת תל אביב
תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער
תיאטרון אנסמבל הרצליה
תיאטרון אשדוד
תיאטרון באר שבע
תיאטרון בובות
תיאטרון בלט פאנוב אשדוד
תיאטרון גבעתיים
תיאטרון הגוף
תיאטרון הולגאב
תיאטרון החאן
תיאטרון החאן והתיאטרון הלאומי הבימה
תיאטרון החדר
תיאטרון הידית
תיאטרון הנגב
תיאטרון הנפש
תיאטרון הסימטה
תיאטרון הספריה
תיאטרון הספריה והבימה
תיאטרון הספריה מארח
תיאטרון הפרינג`
תיאטרון הצפון
תיאטרון הקיבוץ
תיאטרון הקרון
תיאטרון חולון
תיאטרון חיפה
תיאטרון יידישפיל
תיאטרון ללא מילים
תיאטרון מופע
תיאטרון מחול ירושלים
תיאטרון מיקרו
תיאטרון מראה
תיאטרון מרכז הבמה - מגשימים
תיאטרון נוצר
תיאטרון נטלה
תיאטרון ערבי-עברי
תיאטרון צילינדר
תיאטרון קהילתי
תיאטרון קליפה
תיאטרון קרוב
תיאטרון שיאים
תיאטרון תאיר
תיאטרון תל אביב
תיאטרונטו - עכו 2007
תיאטרונטו 2005
תיאטרונטו 2006
תמונע (תיאטרון)