אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
תיאטרון
בי"ס ניסן נתיב ירושלים חוגג 25 שנה
הסטודיו למשחק ניסן נתיב ירושלים חוגג 25 שנה בפסטיבל של תיאטרון ויצירה בכל רחבי ירושלים
בי"ס ניסן נתיב ירושלים חוגג 25 שנה
וניה סוניה מאשה ושפיץ – צ'כוב בבלנדר
שחקנים נפלאים מעניקים לתבשיל אמריקאי מבריק את טעמו של המחזאי הרוסי
וניה סוניה מאשה ושפיץ – צ`כוב בבלנדר
תיאטרון קרוב מעלה את המלך ליר
ניקו ניתאי יביים את חזהו של שקספיר שיעלה בבכורה במסגרת אירועי "לילה פרינג'"
תיאטרון קרוב מעלה את המלך ליר
מתחת לעור - המחיקה הכואבת
מחזה ביכורים מורכב מעמת את הזיכרון ואת הרצון להבין מערכת יחסים כואבת
מתחת לעור - המחיקה הכואבת
פסטיבל שקספיר בתיאטרון הקאמרי
פסטיבל שקספיר בתיאטרון הקאמרי בפסטיבל ישתתפו הצגות מישראל, אנגליה, גיאורגיה, סלובניה, פולין וליטא
לוח האירועים 2014 אוקטובר 
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
262728293031
רכישת כרטיסים - מבחר ארועים
הבימה - שרי המלחמה
נא לגעת - לא על הלחם לבדו
תיאטרון גשר - דון ז'ואן
תיאטרון גשר - יונה ונער
תיאטרון גשר - פרימה דונה
תיאטרון הבימה - הסוחר מוונציה
שתי הצגות חדשות בבית צבי
תלמידי שנה ג' פותחים את שנת הלימודים החדשה עם ההצגות "אם נדע לאהוב" ו"החגיגה"
שתי הצגות חדשות בבית צבי
המוגבלים – בזכות השחקנים
צבי גורן מתחבט בין הנאתו מהצגת בית ליסין לתהייתו על העדר מסר של המחזה
המוגבלים – בזכות השחקנים
כיתות אמן בהנחיית יוסי יזרעאלי בתמונע
תיאטרון תמונע חוגג את יום הולדתו ה-450 של שייקספיר עם שלוש כיתות אמן בהנחיית יוסי יזרעאלי
כיתות אמן בהנחיית יוסי יזרעאלי בתמונע
תעלת בלאומילך – ממשיכים לחפור
הקאמרי לקח סיכון אבל ניצח בקרב על הנוסטלגיה ליצירתו של אפרים קישון
תעלת בלאומילך – ממשיכים לחפור
"רביזור" בתיאטרון יידישפיל
מייק בורשטיין ויעקב בודו משתתפים במחזהו של גוגול העולה כהצגה מוזיקלית ביידיש
"רביזור" בתיאטרון יידישפיל
האמא של הדוד וניה
השחקנית עירית פשטן משתתפת בהפקה החדשה של "הדוד וניה"בתיאטרון החאן. שיחה
האמא של הדוד וניה
לברוא מיתוס חדש: רפול והים
"כל מה שרפול שומר בפנים תוקף אותו מבחוץ דרך הים", יונתן לוי על יצירה חדשה בזירה הבין תחומית
לברוא מיתוס חדש: רפול והים
כולם רוצים לחיות – גם המוות
ההצגה הבורלסקית והצבעונית בקאמרי מחזירה לבמה מחזה-מוות עליז של חנוך לוין
כולם רוצים לחיות –  גם המוות
לחנך את ריטה בבית ליסין
רמי הויברגר ומגי אזרזר יככבו במחזהו המצליח של ווילי ראסל בתרגום יוסף אל דרור
לחנך את ריטה בבית ליסין
טרטיף - מעורב בטעם המזרח
אודי בן משה אפה בבית ליסין הצגה צבעונית מצופה בשכבה דקה של שוקולד צרפתי מריר
טרטיף  - מעורב בטעם המזרח
עוז זהבי וחן אמסלם יככבו ב"שיער"
המחזמר יעלה בתיאטרון הקאמרי בבימויו של משה קפטן. בצוות השחקנים גם דן שפירא ומיי פיינגולד
עוז זהבי וחן אמסלם יככבו ב"שיער"
חשמלית ושמה תשוקה בתיאטרון
תיאטרון הבימה והקאמרי מעלים במשותף את ההצגה "חשמלית ושמה תשוקה" מאת טנסי ויליאמס
חשמלית ושמה תשוקה בתיאטרון
אום כולת׳ום - השירה שבאישה
גלית גיאת נכנסת לנעליה של אום כולת'ום הגדולה במשחק מרגש במחזה מוזיקלי רגיש בתיאטרון יפו
אום כולת׳ום - השירה שבאישה
"אוי אליאס, אליאס" בתיאטרון היהלום
מופה הקברט של ליליאן ברטו, מוני מושונוב ודרור קרן, מיצירתו של חנוך לוין, יעלה ברמת גן
"אוי אליאס, אליאס" בתיאטרון היהלום
וריאציות גולדברג בתיאטרון תמונע
המחזה מאת ג'ורג' טאבורי בבימוי גיל אלון יעלה בתיאטרון תמונע בתל-אביב
וריאציות גולדברג בתיאטרון תמונע
המקרה המוזר של הכלב - השג מרגש
נדב נייטס כובש את הבמה בבימוי מסעיר של גלעד קמחי בתאטרון בית ליסין
המקרה המוזר של הכלב - השג מרגש
לונדון, סתיו 2014 - משחקי הכס הסקוטי
טרילוגיית מחזות על המאה ה-15 בתיאטרון הלאומי האנגלי מגלה כי אין חדש במערכת הפוליטית
לונדון, סתיו 2014 - משחקי הכס הסקוטי
סתיו 2014 בפריז: "השחורים" באודיאון
צבי גורן צפה בפריז במחזהו של ז'אן ז'נה שהותאם לתפיסת הבמה של רוברט וילסון, לטוב ולרע
סתיו 2014 בפריז: "השחורים" באודיאון
חדשות נוספות
שבטים – שני עברי הגבול
צבי גורן (29/06/2014)
הרגע שבו שעון החול מתהפך
ענת מוניץ (21/07/2014)
תכנית לימודים אישית לכל תלמיד משחק
טל גורדון (09/09/2014)
חברים של חברים – כולנו בודדים
צבי גורן (09/06/2014)
הנכד של לאקאן בתיאטרון החאן
טל גורדון (21/07/2014)
בחר אזור   כל אירועי התיאטרון
דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל - אביב
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ה30.10.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <המאהב (הבימה)20:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <ונוס בפרווה20:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <ציפור אש20:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00ה30.10.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ה30.10.14
<תיאטרון הסימטה<הכניסיני תחת כנפך20:30ה30.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<איש קטן מה עכשיו?20:30ה30.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<קזבלן (הקאמרי)20:30ה30.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<כהנא צדק20:30ה30.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 320:30ה30.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 321:00ה30.10.14
<בית ציוני אמריקה<בומרנג21:00ה30.10.14
<תיאטרון הסימטה<גאווה ודעה קדומה (תיאטרון הסימטה)21:00ה30.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 322:00ה30.10.14
<תיאטרון הבימה <קוראים בקפה11:30ו31.10.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)12:00ו31.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פרנהיים - אלית ובר14:00ו31.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס14:00ו31.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 314:00ו31.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 317:00ו31.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <הקורד - אלה רוטשילד17:00ו31.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הפושעים החדשים20:30ו31.10.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30ו31.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<לא להאכיל את החיות20:30ו31.10.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<הנזיר השחור (תיאטרון מלנקי)20:30ו31.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<Sweet William – My Life With Shakespeare (אנגליה)21:00ו31.10.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<סיראנו דה ברז'ראק21:00ו31.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 321:00ו31.10.14
<תיאטרון הסימטה<גאווה ודעה קדומה (תיאטרון הסימטה)21:30ו31.10.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<מייקל21:30ו31.10.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<לסלאו לא נחה22:00ו31.10.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <היידי - ענבל יומטוביאן17:00שבת01.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<Sweet William – My Life With Shakespeare (אנגליה)17:00שבת01.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 317:00שבת01.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<מתים מאהבה19:30שבת01.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 320:00שבת01.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <אמא של דיקטטור20:00שבת01.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00שבת01.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<Sweet William – My Life With Shakespeare (אנגליה)21:00שבת01.11.14
<גן מאיר, תל אביב<הנזיר השחור (תיאטרון מלנקי)21:00שבת01.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<למה אלפקה? - פותחים שולחן21:00שבת01.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<מתים מאהבה21:30שבת01.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <פסטיבל ויטרינה 322:00שבת01.11.14
<תיאטרון תמונע<המלט19:30א02.11.14
<תיאטרון תמונע<אסופי20:00א02.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00א02.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<כטוב בעינכם (גיאורגיה)20:30א02.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<ריצ'ארד השלישי (הקאמרי)20:30א02.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<Sweet William – My Life With Shakespeare (אנגליה)20:30א02.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<הנזיר השחור (תיאטרון מלנקי)20:30א02.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <אמא של דיקטטור21:00א02.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<מקבת (הקאמרי)17:30ב03.11.14
<בית ציוני אמריקה<הדלת ממול18:00ב03.11.14
<תיאטרון תמונע<אסופי20:00ב03.11.14
<תיאטרון תמונע<אי שפיות (אורתו-דה)20:00ב03.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<ריצ'ארד השלישי (הקאמרי)20:30ב03.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<מדליה להארי20:30ב03.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<משומשים - רון גואטה20:30ב03.11.14
<בית ציוני אמריקה<הדלת ממול21:00ב03.11.14
<גן מאיר, תל אביב<מבוקש צעיר משכיל ומיואש21:00ב03.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <אמא של דיקטטור21:00ב03.11.14
<בית ציוני אמריקה<הדלת ממול18:00ג04.11.14
<תיאטרון גשר<הדיבוק (גשר)20:00ג04.11.14
<תיאטרון תמונע<אי שפיות (אורתו-דה)20:00ג04.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<הציפור שעפה מאחור20:30ג04.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<מדליה להארי20:30ג04.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<ריצ'ארד השני (הקאמרי)20:30ג04.11.14
<בית ציוני אמריקה<הדלת ממול21:00ג04.11.14
<תיאטרון הבימה <אנא, פאיזה21:00ג04.11.14
<גן מאיר, תל אביב<מבוקש צעיר משכיל ומיואש21:00ג04.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הטרגדיה של מקבת (תיאטרון האינקובטור)17:00ד05.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ד05.11.14
<תיאטרון גשר<הדיבוק (גשר)20:00ד05.11.14
<תיאטרון תמונע<קילר ג'ו20:00ד05.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<מלך ישראל20:30ד05.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ד05.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<טוב - האקדמיה לאמנויות המופע20:30ד05.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<המוקיון20:30ד05.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<מדליה להארי20:30ד05.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הטרגדיה של מקבת (תיאטרון האינקובטור)21:00ד05.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00ד05.11.14
<תיאטרון הבימה <עין תחת אצבע21:00ד05.11.14
<בית תמי<פטר@בורג19:00ה06.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ה06.11.14
<תיאטרון גשר<הדיבוק (גשר)20:00ה06.11.14
<תיאטרון הבימה <חשמלית ושמה תשוקה (הקאמרי והבימה)20:00ה06.11.14
<תיאטרון תמונע<אפשר לעשות עם זה משהו - עודד ליפשיץ20:00ה06.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה20:30ה06.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אנסמבל טיקי-טאקא - הפרעות קשב וריכוז20:30ה06.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ה06.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<טוב - האקדמיה לאמנויות המופע20:30ה06.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<רומיאו ויוליה (ליטא)20:30ה06.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<שבטים20:30ה06.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<העיר הזאת - תיאטרון האינקובטור21:00ה06.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)12:00ו07.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<טוב - האקדמיה לאמנויות המופע12:30ו07.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)13:00ו07.11.14
<תיאטרון תמונע<אנטי - שפע13:00ו07.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה14:00ו07.11.14
<תיאטרון תמונע<אפשר לעשות עם זה משהו - עודד ליפשיץ20:00ו07.11.14
<תיאטרון תמונע<קילר ג'ו20:00ו07.11.14
<תיאטרון גשר<טרוריזם (תיאטרון גשר)20:30ו07.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<רומיאו ויוליה (ליטא)20:30ו07.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<שבטים21:30ו07.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:30ו07.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה21:30ו07.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)17:00שבת08.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<שבטים18:00שבת08.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00שבת08.11.14
<תיאטרון תמונע<מישו ופועה20:00שבת08.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה20:30שבת08.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<אותלו (סלובניה)20:30שבת08.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<פרויקט S- סצנות סקס מהחיים21:00שבת08.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה21:00שבת08.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00שבת08.11.14
<תיאטרון הבימה <אולי מחר אני אהיה21:00שבת08.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<מייקל21:30שבת08.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה16:00א09.11.14
<תיאטרון הבימה <וונדי ופיטר20:00א09.11.14
<תיאטרון תמונע<מישו ופועה20:00א09.11.14
<תיאטרון תמונע<ארבעתנו - החוג לתיאטרון אוניברסיטת ת"א20:00א09.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<אותלו (סלובניה)20:30א09.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה20:30א09.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30א09.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<סיפור ישן חדש20:30א09.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<כנר על הגג (הקאמרי)20:30א09.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<מקבת (הקאמרי)20:30א09.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00א09.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)17:00ב10.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<מקבת (הקאמרי)17:30ב10.11.14
<תיאטרון תמונע<פרדוקס20:00ב10.11.14
<תיאטרון תמונע<הרפתקאות יאן טיכי בכוכב הרובוטים20:00ב10.11.14
<תיאטרון הבימה <וונדי ופיטר20:00ב10.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הסוחר מוונציה (2012)20:30ב10.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<סיפור ישן חדש20:30ב10.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ב10.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה20:30ב10.11.14
<בית ציוני אמריקה<מאחורי הגדר (תיאטרון פסיק)21:00ב10.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00ב10.11.14
<תיאטרון תמונע<פרדוקס20:00ג11.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<סיפור ישן חדש20:30ג11.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<הסוחר מוונציה (2012)20:30ג11.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<כטוב בעינכם (גיאורגיה)20:30ג11.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ג11.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<קול ששון וקול כלה 20:30ג11.11.14
<בית ציוני אמריקה<מאחורי הגדר (תיאטרון פסיק)21:00ג11.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)17:00ד12.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הוא הולך בשדות 19:00ד12.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<חי - יוסי סיאס20:00ד12.11.14
<תיאטרון תמונע<Melting פות20:00ד12.11.14
<תיאטרון תמונע<Bפולארי (אנסמבל עיט)20:00ד12.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<מוחות - שירת נשים בישראל20:30ד12.11.14
<תיאטרון הסימטה<רכוש נטוש (תיאטרון נוצר)20:30ד12.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00ד12.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<לה מוסיקה21:00ד12.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<פפפפפפפ21:00ד12.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הוא הולך בשדות 17:00ה13.11.14
<תיאטרון תמונע<התינוק של בן שטרית19:00ה13.11.14
<תיאטרון תמונע<ז'אן ז'נה בן זונה20:00ה13.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<זכר לשכחה20:00ה13.11.14
<אודיטוריום אריסון<מוטי ודורין גלעדי - יידיש מיין אוצר20:00ה13.11.14
<תיאטרון הסימטה<הסתכלות (הסימטה)20:30ה13.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ה13.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<דברי אליי כמו גשם20:30ה13.11.14
<תיאטרון תמונע<התינוק של בן שטרית20:30ה13.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<ריליישנשיט 20:30ה13.11.14
<תחנה מרכזית, ת"א<מיינד דה גאפ (קבוצת מסתורין)20:30ה13.11.14
<תיאטרון קליפה<האישה שלא רצתה לרדת לקרקע20:30ה13.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00ה13.11.14
<תיאטרון קרוב<המלך ליר (תיאטרון קרוב)21:00ה13.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס21:00ה13.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס13:00ו14.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)13:00ו14.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה14:00ו14.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הוא הולך בשדות 14:00ו14.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן19:30ו14.11.14
<תיאטרון תמונע<פריחת ההדרים20:00ו14.11.14
<תיאטרון תמונע<מגנצה20:00ו14.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<דברי אליי כמו גשם20:30ו14.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<אוצר יקר20:30ו14.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן21:00ו14.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:30ו14.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<לא להאכיל את החיות22:00ו14.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)17:00שבת15.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן19:30שבת15.11.14
<אודיטוריום אריסון<מוטי ודורין גלעדי - יידיש מיין אוצר20:00שבת15.11.14
<תיאטרון תמונע<פריחת ההדרים20:00שבת15.11.14
<תיאטרון תמונע<על הבגידה20:00שבת15.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<ריליישנשיט 20:30שבת15.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הריקוד של פלורה20:30שבת15.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<אוצר יקר20:30שבת15.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה21:00שבת15.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<אליס - ליצנית רפואית21:00שבת15.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן21:00שבת15.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00שבת15.11.14
<תיאטרון הבימה <חוזרת בתשוקה21:00שבת15.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן19:30א16.11.14
<תיאטרון תמונע<על הבגידה20:00א16.11.14
<תיאטרון תמונע<בורות20:00א16.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<אוצר יקר20:30א16.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30א16.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<לא להאכיל את החיות20:30א16.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30א16.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<המפתח בחלון - ישי בן משה21:00א16.11.14
<תיאטרון גשר<נופל מחוץ לזמן21:00א16.11.14
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Cats (ההפקה המקורית מלונדון)21:00א16.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<פאפעג'ינה (בצק שלא תפח)18:30ב17.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<חמוץ19:30ב17.11.14
<תיאטרון תמונע<המורה לתנ"ך20:00ב17.11.14
<תיאטרון תמונע<האישה שלפני20:00ב17.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30ב17.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<משאלה אחת ימינה20:30ב17.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אחים20:30ב17.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ב17.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הטרגדיה של מקבת (תיאטרון האינקובטור)21:00ב17.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<המפתח בחלון - ישי בן משה21:00ב17.11.14
<תיאטרון קרוב<המלך ליר (תיאטרון קרוב)21:00ב17.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<חמוץ21:30ב17.11.14
<תיאטרון תמונע<Fairy tale20:00ג18.11.14
<תיאטרון תמונע<האישה שלפני20:00ג18.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<משאלה אחת ימינה20:30ג18.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אבנים (אורתו דה)20:30ג18.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אחים20:30ג18.11.14
<סמינר הקיבוצים<אהבתי הראשונה20:30ג18.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<פאפעג'ינה (בצק שלא תפח)20:30ג18.11.14
<תיאטרון הקאמרי החדש<אמא קוראז' (הקאמרי)20:30ג18.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<אגו - התיאטרון הירושלמי20:30ג18.11.14
<תיאטרון קליפה<דיבוק (קבוצת TNF , צ'כיה)20:30ג18.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<מייקל21:00ג18.11.14
<בית תמי<פטר@בורג19:00ד19.11.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00ד19.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<מסע של יום ארוך אל תוך הלילה20:00ד19.11.14
<תיאטרון תמונע<בוץ20:00ד19.11.14
<תיאטרון תמונע<ותכתוב20:00ד19.11.14
<תיאטרון קליפה<דיבוק (קבוצת TNF , צ'כיה)20:30ד19.11.14
<תיאטרון החדר<המשרתים (אורתו דה)20:30ד19.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים20:30ד19.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<האנשים הקטנים של צ'כוב20:30ד19.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30ד19.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<עשב השדה - האקדמיה לאמנויות המופע20:30ד19.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<העיר הזאת - תיאטרון האינקובטור21:00ד19.11.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00ה20.11.14
<תיאטרון תמונע<ותהר ותלד20:00ה20.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<מסע של יום ארוך אל תוך הלילה20:00ה20.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<בית מרקחת שטרן בלום20:30ה20.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<עשב השדה - האקדמיה לאמנויות המופע20:30ה20.11.14
<האקדמיה לאמנויות המופע, תל אביב<עשב השדה - האקדמיה לאמנויות המופע12:30ו21.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<פספורט13:00ו21.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<ארץ פוק (ניסן נתיב)13:30ו21.11.14
<תיאטרון תמונע<פנים אחרות20:00ו21.11.14
<תיאטרון תמונע<בוץ20:00ו21.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30ו21.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<בית מרקחת שטרן בלום21:30ו21.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים21:30ו21.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים18:00שבת22.11.14
<תיאטרון הבימה <אבא גוריו18:30שבת22.11.14
<תיאטרון תמונע<פנים אחרות20:00שבת22.11.14
<תיאטרון תמונע<אקליפסו - קבוצת התיאטרון הפיזי "מאגיקריוס", ברלין20:00שבת22.11.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00שבת22.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<פספורט20:30שבת22.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<בית מרקחת שטרן בלום20:30שבת22.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30שבת22.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<אום כולת'ום - מחזה מוזיקלי21:00שבת22.11.14
<אודיטוריום אניס<ואניה, סוניה, מאשה ושפיץ21:00שבת22.11.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <One Thing Show - ויטלי אזרין21:00שבת22.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<"מחשבות אסורות" - סיגל כהנא21:00שבת22.11.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00א23.11.14
<תיאטרון תמונע<שפתיים צמודות20:00א23.11.14
<תיאטרון תמונע<אמונה אהבה תקוה או ריקוד קטן של מוות20:00א23.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הוראות הפעלה20:30א23.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים20:30א23.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<טרטיף (בית ליסין)20:30א23.11.14
<תיאטרון הסימטה<מה הבעיה שלך?21:00א23.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ב24.11.14
<תיאטרון תמונע<Knit and Clean20:00ב24.11.14
<תיאטרון תמונע<זה תלוי - יצירה בימתית מאת נועה לב20:00ב24.11.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00ב24.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<כיוונים20:30ב24.11.14
<תיאטרון הסימטה<הסתכלות (הסימטה)20:30ב24.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<טרטיף (בית ליסין)20:30ב24.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<סיפור ישן חדש20:30ב24.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים20:30ב24.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ג25.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ג25.11.14
<תיאטרון תמונע<ספר הפנים שלי20:00ג25.11.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00ג25.11.14
<תיאטרון תמונע<תג מחיר20:00ג25.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<ללעוס בזוקה בארון20:30ג25.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<המלבוש20:30ג25.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<סיפור ישן חדש20:30ג25.11.14
<מוזיאון ארץ-ישראל<המוגבלים20:30ג25.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<טרטיף (בית ליסין)20:30ג25.11.14
<גן מאיר, תל אביב<דברי אליי כמו גשם21:00ג25.11.14
<תיאטרון הבימה <סמירה21:00ג25.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחברת העברית 19:00ד26.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ד26.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ד26.11.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00ד26.11.14
<תיאטרון תמונע<השולחן20:00ד26.11.14
<תיאטרון תמונע<בבל (תיאטרון האינקובטור)20:00ד26.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<עץ כף היד - נאוה פרנקל20:30ד26.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<כהנא צדק20:30ד26.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<טרטיף (בית ליסין)20:30ד26.11.14
<תיאטרון בית החייל תל אביב<סיפור ישן חדש20:30ד26.11.14
<גן מאיר, תל אביב<דברי אליי כמו גשם21:00ד26.11.14
<תיאטרון הבימה <מדוע הרגתי את אמא שלי21:00ד26.11.14
<תיאטרון קרוב<המלך ליר (תיאטרון קרוב)21:00ד26.11.14
<תיאטרון תמונע<הבן זונה עם הכובע 20:00ה27.11.14
<תיאטרון תמונע<השולחן20:00ה27.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ה27.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)20:00ה27.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<סינמה בלירה20:30ה27.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30ה27.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<עץ כף היד - נאוה פרנקל20:30ה27.11.14
<תיאטרון קליפה<פרדייז20:30ה27.11.14
<תיאטרון הסימטה<מה הבעיה שלך?21:00ה27.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<ברשת (תיאטרון מלנקי)21:00ה27.11.14
<אודיטוריום אריסון<רביזור (יידישפיל)12:00ו28.11.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<סיפור אהבה ארץ ישראלי12:00ו28.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<סדאם חוסיין13:00ו28.11.14
<תיאטרון תמונע<הבן זונה עם הכובע 14:30ו28.11.14
<תיאטרון תמונע<הנחש - שרון אלכסנדר20:00ו28.11.14
<תיאטרון תמונע<שיעור לדוגמא20:00ו28.11.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30ו28.11.14
<תיאטרון גשר<המחברת הגדולה (יורם לוינשטיין)20:30ו28.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30ו28.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<ברשת (תיאטרון מלנקי)21:00ו28.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אנסמבל טיקי-טאקא - הפרעות קשב וריכוז22:00ו28.11.14
<תיאטרון תמונע<הנחש - שרון אלכסנדר20:00שבת29.11.14
<בית ציוני אמריקה<לחנך את ריטה (בית ליסין)20:30שבת29.11.14
<המרכז העירוני לקהילה הגאה-גן מאיר<ברשת (תיאטרון מלנקי)21:00שבת29.11.14
<תיאטרון תמונע<אודישן20:00א30.11.14
<תיאטרון תמונע<חלום על נייר זכוכית20:00א30.11.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<סדאם חוסיין20:30א30.11.14
<תיאטרון יפו - ת.ערבי-עברי ביפו<אום כולת'ום - מחזה מוזיקלי20:30א30.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הדייר חיימוביץ'20:30א30.11.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הוראות הפעלה20:30א30.11.14
<גן מאיר, תל אביב<ברשת (תיאטרון מלנקי)21:00א30.11.14
<תיאטרון תמונע<התינוק של בן שטרית20:00ב01.12.14
<תיאטרון תמונע<אסתי של האורנים20:00ב01.12.14
<תיאטרון גשר<כפר (גשר)20:00ב01.12.14
<תיאטרון תמונע<אסתי של האורנים20:00ג02.12.14
<תיאטרון תמונע<התינוק של בן שטרית20:00ג02.12.14
<תיאטרון תמונע<יובל מסקין מעשן ומדבר18:00ד03.12.14
<תיאטרון תמונע<יובל מסקין מעשן ומדבר20:00ד03.12.14
<תיאטרון תמונע<התקלה20:00ד03.12.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס21:00ד03.12.14
<תיאטרון תמונע<חם בטבריה20:00ה04.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<קוראים לי יודה12:00ו05.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<וינסנט13:30ו05.12.14
<תיאטרון תמונע<ארבעתנו - החוג לתיאטרון אוניברסיטת ת"א20:00ו05.12.14
<גן מאיר, תל אביב<אורפיאוס במטרו20:30ו05.12.14
<תיאטרון תמונע<פנים אחרות20:00שבת06.12.14
<גן מאיר, תל אביב<אורפיאוס במטרו20:30שבת06.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<וינסנט20:30שבת06.12.14
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <One Thing Show - ויטלי אזרין21:00שבת06.12.14
<תיאטרון תמונע<מישו ופועה20:00א07.12.14
<תיאטרון תמונע<אמונה אהבה תקוה או ריקוד קטן של מוות20:00א07.12.14
<תיאטרון הבימה <גבירתי הנאווה (הבימה)20:00א07.12.14
<תיאטרון תמונע<אמונה אהבה תקוה או ריקוד קטן של מוות20:00ב08.12.14
<תיאטרון תמונע<Knit and Clean20:00ב08.12.14
<גן מאיר, תל אביב<דברי אליי כמו גשם21:00ב08.12.14
<תיאטרון תמונע<השולחן20:00ג09.12.14
<תיאטרון תמונע<טיק תיק20:00ג09.12.14
<גן מאיר, תל אביב<דברי אליי כמו גשם21:00ג09.12.14
<תיאטרון תמונע<אסופי20:00ד10.12.14
<תיאטרון תמונע<המנהרה20:00ד10.12.14
<אודיטוריום אריסון<מוטי ודורין גלעדי - יידיש מיין אוצר20:00ד10.12.14
<מרכז דוהל<הגיבן מנוטרדאם (תיאטרון באר שבע)20:30ד10.12.14
<אודיטוריום אריסון<מוטי ודורין גלעדי - יידיש מיין אוצר20:00ה11.12.14
<תיאטרון תמונע<בבל (תיאטרון האינקובטור)20:00ה11.12.14
<תיאטרון תמונע<אסופי20:00ה11.12.14
<תיאטרון קליפה<פרדייז20:30ה11.12.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס21:00ה11.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<סיפור אהבה ארץ ישראלי12:00ו12.12.14
<תיאטרון תמונע<אנטי - שפע13:00ו12.12.14
<תיאטרון תמונע<מגנצה20:00ו12.12.14
<תיאטרון תמונע<הרפתקאות יאן טיכי בכוכב הרובוטים20:00ו12.12.14
<תיאטרון תמונע<הרפתקאות יאן טיכי בכוכב הרובוטים20:00שבת13.12.14
<תיאטרון תמונע<מגנצה20:00שבת13.12.14
<תיאטרון תמונע<פנים אחרות20:00א14.12.14
<תיאטרון תמונע<מה קרה לקול שלי?20:00ב15.12.14
<תיאטרון תמונע<פרדוקס20:00ג16.12.14
<תיאטרון תמונע<Melting פות20:00ד17.12.14
<תיאטרון תמונע<עד ראיה (יורם לוינשטיין)20:00ד17.12.14
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<FOREVER/מעבר תיאטרון קליפה20:00ד17.12.14
<תיאטרון תמונע<Melting פות20:00ה18.12.14
<תיאטרון תמונע<עד ראיה (יורם לוינשטיין)20:00ו19.12.14
<תיאטרון תמונע<מישהו ימות בסוף20:00ו19.12.14
<תיאטרון תמונע<סלי עלא אל נביא - תמתין!20:00שבת20.12.14
<תיאטרון תמונע<אודישן20:00שבת20.12.14
<אודיטוריום אניס<חברים של חברים21:00שבת20.12.14
<תיאטרון תמונע<ותהר ותלד20:00א21.12.14
<תיאטרון תמונע<בורות20:00א21.12.14
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<צלילי המוסיקה - מחזמר17:00ב22.12.14
<תיאטרון תמונע<בורות20:00ב22.12.14
<תיאטרון תמונע<על הבגידה20:00ב22.12.14
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<צלילי המוסיקה - מחזמר17:00ג23.12.14
<תיאטרון תמונע<על הבגידה20:00ג23.12.14
<תיאטרון תמונע<תורת הזרע20:00ג23.12.14
<תיאטרון תמונע<המלט19:30ד24.12.14
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<צלילי המוסיקה - מחזמר19:30ד24.12.14
<תיאטרון תמונע<194820:00ד24.12.14
<תיאטרון תמונע<194820:00ה25.12.14
<תיאטרון תמונע<פריחת ההדרים20:00ה25.12.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אוי אליאס אליאס14:00ו26.12.14
<תיאטרון תמונע<Fairy tale14:30ו26.12.14
<תיאטרון תמונע<הבן זונה עם הכובע 14:30ו26.12.14
<תיאטרון תמונע<שופרא20:00ו26.12.14
<תיאטרון תמונע<שפתיים צמודות20:00ו26.12.14
<תיאטרון תמונע<פריחת ההדרים20:00ו26.12.14
<גן מאיר, תל אביב<מבוקש צעיר משכיל ומיואש21:00ו26.12.14
<תיאטרון תמונע<שפתיים צמודות20:00שבת27.12.14
<תיאטרון תמונע<הבן זונה עם הכובע 20:00שבת27.12.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:30שבת27.12.14
<גן מאיר, תל אביב<מבוקש צעיר משכיל ומיואש21:00שבת27.12.14
<תיאטרון תמונע<תג מחיר20:00א28.12.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00א28.12.14
<תיאטרון תמונע<האישה שלפני20:00א28.12.14
<תיאטרון גשר<הנפש הטובה מסצ'ואן (גשר)20:00ב29.12.14
<תיאטרון תמונע<האישה שלפני20:00ב29.12.14
<תיאטרון תמונע<גן ריקי (תיאטרון כאן)20:00ב29.12.14
<תיאטרון תמונע<ז'אן ז'נה בן זונה20:00ב29.12.14
<תיאטרון תמונע<וריאציות גולדברג20:00ג30.12.14
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הדייר חיימוביץ'20:30ג30.12.14
<תיאטרון תמונע<חלום על נייר זכוכית20:00ד31.12.14
<אנסמבל עיתים -נחמני 4<סדאם חוסיין20:30ה29.10.15