סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
מחול
המים המתוקים של להקת הפלמנקו
להקת הפלמנקו הישראלית קומפאס מעלה את המופע AguaDulce של הכוריאוגרפית מיכל נתן
המים המתוקים של להקת הפלמנקו
הבכורה של יעל אורני במוזיאון תל אביב
יוצרת המחול המרתקת מארחת במופע הבכורה שלה ארבעה כוריאוגרפים מהארץ ומחו"ל
הבכורה של יעל אורני במוזיאון תל אביב
פוגה - מחול לעולם נמשך
יצירתה העצמאית החדשה של ענבל פינטו היא פיוט יפהפה שמקים לתחייה עולם שלם
פוגה - מחול לעולם נמשך
להקת ורטיגו לסיבוב באמריקה הלטינית
יצירתה של נעה ורטהיים "רעש לבן" יוצאת לסבב הופעות במקסיקו, פנמה פרו וקולומביה
להקת ורטיגו לסיבוב באמריקה הלטינית
עשור לבלט ירושלים עם כנר על הגג
עשור לבלט ירושלים עם כנר על הגג להקת הבלט חוגגת עשור בבכורה עולמית של המופע המצליח על פי הסיפור "טוביה החולב"
לוח האירועים 2018 אוקטובר 
א ב ג ד ה ו ש
 
10111213
14151617181920
21222324252627
28293031
רכישת כרטיסים - מבחר ארועים
"אגם הברבורים" - בולשוי
Cuadros - מופע פלמנקו
אלווין איילי
הבלט הישראלי - רומיאו ויוליה
טזוקה
להקת רוק דה בלט
לוליק חוגג 80 עם להקת קומפאס
להקת הפלמנקו הישראלית מלווה את הזמר הוותיק בכוריאוגרפיה מיוחדת פרי יצירתה של מיכל נתן
לוליק חוגג 80 עם להקת קומפאס
להקת קמע רוקדת את כרמינה בורנה
המופע המצליח של להקת המחול קמע חוזר לבמה ויפתח את עונת 2018-19
להקת קמע רוקדת את כרמינה בורנה
להקת בת שבע בסבב של "ממותות"
ללא טקסט, ללא אביזרים: תשעה רקדנים עם מוזיקה אקלקטית מיפן ביצירה של אוהד נהרין
להקת בת שבע בסבב של "ממותות"
NOVA כרמן, לא מה שחשבתם
עמרי משעל, מסולני הפקת הבלט הישראלי, בריאיון על הכוריאוגרפית שרון אייל ועל שבירת קונבנציות
NOVA כרמן, לא מה שחשבתם
אסילום - אין לאן לברוח
יצירת המחול החדשה של רמי באר בלהקה הקיבוצית היא קינת געגועים אצורה בין החומות
אסילום - אין לאן לברוח
להקת קמע על רחבת הריקודים
הלהקה מעלה את יצירתו החדשה של תמיר גינץ שמתכתבת בהומור עם הריאליטי הטלוויזיוני
להקת קמע על רחבת הריקודים
פרידה מגברי לוי (2018-1937)
במלאת שלושים למותו, עמוס אורן נפרד מחלוץ מחול הפולקלור הישראלי, עם פנייה למירי רגב
פרידה מגברי לוי (2018-1937)
"כמויות" של בת שבע: פרועה וסוחפת
מופע המחול לילדים של אוהד נהרין לאנסמבל בת שבע מנהל דיאלוג פתוח ומהפנט עם הקהל הצעיר
"כמויות" של בת שבע: פרועה וסוחפת
NOVA כרמן - הנעלם שבמגדר
יצירתה החדשה של שרון אייל מתלבשת על להקת הבלט הישראלי כמו כפפה ליד
NOVA כרמן - הנעלם שבמגדר
ניב מצהיב 3 - הלגו שבאדם
להקת בת שבע מתמסרת כליל לכוריאוגרפית אורחת ביצירה שיש בה יופי, הומור ואכזבה
ניב מצהיב 3 - הלגו שבאדם
לחולל את הבלתי אפשרי
המוגבלות לא מפחידה את טלי ורטהיים וחי כהן, יוזמי תכנית הכשרת מורי מחול לרקדנים ונכים
לחולל את הבלתי אפשרי
מנמוזין - אור מתוך הערפילים
יצירתו החדשה של תמיר גינץ עם קמע היא אירוע מחול יפהפה, נגיש ומענג עד הסוף
מנמוזין - אור מתוך הערפילים
חדשות נוספות
שינפלד ולאור בדואט אהבה
ענת זכריה (31/05/2018)
נעה ורטהיים מרעישה עולמות
מרב יודילוביץ' (29/05/2018)
אוהד נהרין - מחולל במילים
מרב יודילוביץ' (16/07/2017)
אינטימדאנס מאחה את השברים
ענת זכריה (25/06/2018)
GIRLS & BOYS - השלם גדול מחלקיו
צבי גורן (22/03/2018)
בחר אזור   כל אירועי המחול
דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל - אביב
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<סטודיו למחול, נעה דר<נוע נוע - נועה דר14:00ו19.10.18
<מרכז סוזן דלל<יובל פיק, ריליו לה-פאפ - צרפת21:00ו19.10.18
<סטודיו למחול, נעה דר<נוע נוע - נועה דר20:30שבת20.10.18
<מרכז סוזן דלל<יובל פיק, ריליו לה-פאפ - צרפת21:00שבת20.10.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט בוריס אייפמן - צ'ייקובסקי, בעד ונגד20:00ב22.10.18
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<Tragedy of being הטרגדיה שבלהיות - ענת גריגוריו20:30ב22.10.18
<מרכז סוזן דלל<מוד לה פלאדק - אורליאן צרפת 21:00ב22.10.18
<מרכז סוזן דלל<מוד לה פלאדק - אורליאן צרפת 19:00ג23.10.18
<תיאטרון תמונע<נשמה את לא אשמה20:00ג23.10.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט בוריס אייפמן - צ'ייקובסקי, בעד ונגד20:00ג23.10.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט בוריס אייפמן - צ'ייקובסקי, בעד ונגד16:00ד24.10.18
<מרכז סוזן דלל<ממותות19:00ה25.10.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט בוריס אייפמן - המלט הרוסי20:00ה25.10.18
<מרכז סוזן דלל<ממותות21:00ה25.10.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט בוריס אייפמן - המלט הרוסי13:00ו26.10.18
<מרכז סוזן דלל<ממותות14:00ו26.10.18
<מרכז סוזן דלל<ממותות16:00ו26.10.18
<מרכז סוזן דלל<הפואיה20:30ו26.10.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט בוריס אייפמן - המלט הרוסי21:00ו26.10.18
<מרכז סוזן דלל<היפיפיות הנמות - להקת הבלט של האופרה הלאומית של ריין צרפת21:00ו26.10.18
<מרכז סוזן דלל<היפיפיות הנמות - להקת הבלט של האופרה הלאומית של ריין צרפת17:00שבת27.10.18
<מרכז סוזן דלל<ממותות19:00שבת27.10.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט בוריס אייפמן - המלט הרוסי20:00שבת27.10.18
<מרכז סוזן דלל<ממותות21:00שבת27.10.18
<מרכז סוזן דלל<מנמוזין - להקת המחול קמע21:00ד31.10.18
<בית היוצר - אקו"ם (האנגר 22), תל אביב<לוליק לוי ולהקת הפלמנקו הישראלית21:00ה01.11.18
<מרכז סוזן דלל<עונות של מלחמה - תיאטרון מחול ירושלים21:00ג06.11.18
<מרכז סוזן דלל<כרמינה בורנה - להקת מחול קמע21:00א11.11.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<לה ביידר20:30ה22.11.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<לה ביידר13:00ו23.11.18
<מרכז סוזן דלל<אסילום (Asylum) - להקת המחול הקיבוצית21:00א25.11.18
<מרכז סוזן דלל<אסילום (Asylum) - להקת המחול הקיבוצית21:00ב26.11.18
<מרכז סוזן דלל<גחליליות מאת ברונו בושה21:00ב26.11.18
<מרכז סוזן דלל<גחליליות מאת ברונו בושה21:00ג27.11.18
<מרכז סוזן דלל<סוכריות חמוצות - להקת המחול פרסקו21:00ד28.11.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת ויין מקרגור20:00ה29.11.18
<מרכז סוזן דלל<הפואיה20:30ה29.11.18
<מרכז סוזן דלל<סוכריות חמוצות - להקת המחול פרסקו21:00ה29.11.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת ויין מקרגור13:00ו30.11.18
<מרכז סוזן דלל<Aguadulce - להקת הפלמנקו Compas14:00ו30.11.18
<מרכז סוזן דלל<מנמוזין - להקת המחול קמע21:00ד12.12.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<ספרטקוס - תיאטרון מחול יורי גריגורוביץ'20:00ה13.12.18
<מרכז סוזן דלל<עונות של מלחמה - תיאטרון מחול ירושלים21:00ה13.12.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<ספרטקוס - תיאטרון מחול יורי גריגורוביץ'13:00ו14.12.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<ספרטקוס - תיאטרון מחול יורי גריגורוביץ'21:00שבת15.12.18
<מרכז סוזן דלל<אסילום (Asylum) - להקת המחול הקיבוצית21:00ד19.12.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<הבלט הקנדי הגדול20:00ד27.02.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<הבלט הקנדי הגדול20:00ה28.02.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<הבלט הקנדי הגדול13:00ו01.03.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<הבלט הקנדי הגדול20:00שבת02.03.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת סשה וולץ20:00ד15.05.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת סשה וולץ20:00ה16.05.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת סשה וולץ13:00ו17.05.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת סשה וולץ20:00שבת18.05.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט היספניקו20:00שבת20.07.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט היספניקו20:00א21.07.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט היספניקו20:00ב22.07.19
רשימת גופים/ז'אנר
כ י ט ח ז ו ה ד ג ב א
ת ש ר ק צ פ ע ס נ מ ל
JAFFA FEST 2018-תכנית אורחת
אהבה זה דוקר 2016-17-מופעים
אורחים
אינטימדאנס 2018-שברי גלריה
אינטימדאנס 2018-תכנית א
אינטימדאנס 2018-תכנית ב
אינטימדאנס 2018-תכנית ג
אינטימדאנס 2018-תכנית ד
אירוע
אירועי לילה לבן
אירועי סוכות
אירועי פסח
אירועי שבועות
אירועים לילדים
ארכיון להקת המחול הקיבוצית
ביכורי העתים
בית אבי חי
בית הספר בית-צבי
בית הקונפדרציה
בית ליסין
בית שמואל - מרכז שמשון
בית תמי
בלט ירושלים
גוונים במחול
גשר
ד.ד.דאנס
דאנסאירופה 2006
האופרה הישראלית 2009/10
האופרה הישראלית 2013/14
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
הבוסתן
הבלט הישראלי
הבמה הגדולה
הזירה הבין-תחומית
היכל אמנויות הבמה הרצליה
המרכז לתיאטרון עכו
המשכן לאמנויות הבמה
הפסטיבל הבינלאומי לריקודים סלוניים 2016-אירועי הפסטיבל
הצגות ילדים
הצגות שונות
הרמת מסך
הרמת מסך 2006
הרמת מסך 2017-מופעי מחול
הרצאות
התיבה
יוצרים צעירים
ימי הפלמנקו
ימי הפלמנקו 2015-אירועי ימי הפלמנקו
ימי הפלמנקו 2015-המופע המרכזי
יסמין גודר
ישרוטל
כיתת אמן
להקת בת-דור
להקת המחול אדמ-מה
להקת המחול אשרה אלקיים
להקת המחול בומר
להקת המחול ביתא
להקת המחול בת שבע
להקת המחול הקיבוצית
להקת המחול ורטיגו
להקת המחול ענבל
להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק
להקת המחול ענת דניאלי
להקת המחול פרסקו-יורם כרמי
להקת המחול קמע
להקת הפלמנקו הישראלית
להקת מחול מוזע
להקת מחול מריה קונג
להקת מחול עמנואל גת
להקת סלביה דוראן
להקת קולבן דאנס
ליאת דרור ניר בן גל הלהקה
מוזיאון ארץ ישראל
מוזיאון תל-אביב לאמנות
מוזיקת עולם
מועדון הפסנתר
מופעים
מופעים בבית קולטורה
מחול אתני
מחול במשכן
מחול במשכן 13/14
מחול במשכן 2010/11
מחול במשכן 2011/2012
מחול במשכן 2012/13
מחול שלם
מחולה מרכז המחול בירושלים
מחולה תל אביב
מחולוהט 2014-אורחים
מחולוהט 2014-מופעי בכורה
מחולוהט 2014-מופעי הפסטיבל
מימי רץ-ויזנברג
מסיבות
מעבדת תרבות דימונה
מקהלות מורן
מרכז ז`ראר בכר
מרכז פליציה בלומנטל למוזיקה
סדנאות
סובייטי
סמינר הקיבוצים
עדו תדמור הלהקה
עמותת מאיה ארבטובה
ענבל - מרכז אתני רב-תחומי
עניין
פניני מוסיקה קלאסית
פסטיבל Live Experience-אירועי הפסטיבל
פסטיבל RE-SEARCH-אירועי הפסטיבל
פסטיבל אודסה תל אביב 2017-מופעי הפסטיבל
פסטיבל אלמינא לילדים 2017-הצגות ילדים
פסטיבל אלעד להצגות ילדים חנוכה 2017-המופעים
פסטיבל בין שמיים וארץ 2017-מופעים
פסטיבל בת ים לתיאטרון ברחוב
פסטיבל בתנועה- דרך גוף BodyWays-אירועי הפסטיבל
פסטיבל גוונים במחול 2015-מופעי הפסטיבל
פסטיבל דובר אנגלית - 2012 stage one-מוסיקה
פסטיבל דרום אדום 2018-מופעים
פסטיבל האביב הבינלאומי 2017-מוזיקה
פסטיבל האביב הבינלאומי 2017-מחול
פסטיבל המחולות הוד השרון 2012-המופעים
פסטיבל העוד
פסטיבל העוד בצוותא 2014-מופעי הפסטיבל
פסטיבל וולנטיין 2017 בהרצליה-אירועי הוולנטיין דיי
פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים 2015-הצגות אורחות
פסטיבל חלב ודבש 2018-מופעים
פסטיבל ימי הפלמנקו 2012-מופעים
פסטיבל ימי הפלמנקו 2018 Dias de flamenco-אירועי הפסטיבל
פסטיבל יערות מנשה 2017-פסטיבל יערות מנשה 2017
פסטיבל ירושלים לאמנויות
פסטיבל ירושלים לאמנויות - 2013-מופעים
פסטיבל ירושלים לאמנויות 2011-מחול
פסטיבל ישראל
פסטיבל ישראל 2009
פסטיבל ישראל 2011
פסטיבל ישראל 2011-מוזיקת ג`אז
פסטיבל ישראל 2011-מחול
פסטיבל ישראל 2012-מחול
פסטיבל ישראל 2012-תיאטרון רב תחומי
פסטיבל ישראל 2014
פסטיבל ישראל 2014-מוזיקה ישראלית
פסטיבל ישראל 2014-מחול
פסטיבל ישראל 2014-תיאטרון ורב-תחומי
פסטיבל ישראל 2015
פסטיבל ישראל 2015-בתנועה
פסטיבל ישראל 2015-יצירה ישראלית
פסטיבל ישראל 2016-לכל המשפחה
פסטיבל ישראל 2016-מחול
פסטיבל ישראל 2017-מחול
פסטיבל ישראל 2017-משמרת לילה
פסטיבל ישראל 2017-פרפורמנס
פסטיבל ישראל 2018-מחול
פסטיבל כרמיאל 2008
פסטיבל לילה פרינג' 2016-אירועי הערב השני
פסטיבל מאסטרו 2011-סדנה
פסטיבל מחול - ארנבת מחול ישראלי בינלאומי-מופעים
פסטיבל מחול בכפר - סוכות 2018-מופעים
פסטיבל מחול פרינג' 2014-מופעים
פסטיבל מחול פרינג' 2014-סרטים
פסטיבל מיפו עד אגריפס 2018-מופעים
פסטיבל ניסוי 7, 2009-מופעים
פסטיבל נס המזרח 2018-מופעים
פסטיבל נס ציונה הבינלאומי למחול
פסטיבל נפגשות 2018-מופעים
פסטיבל נשים יוצרות-מופעים
פסטיבל סולם יעקב
פסטיבל סולם יעקב 2013-פעילויות וסדנאות
פסטיבל סולם יעקב 2018-פעילויות וסדנאות
פסטיבל עכו
פסטיבל עתיד התיאטרון 9-הצגות
פסטיבל פותחים במה 2013-אירועים מיוחדים
פסטיבל צוללן 2017-סוף שבוע שלישי
פסטיבל צוללן 2017-סוף שבוע שני
פסטיבל קו הסיום 2015-אירועי הפסטיבל
פסטיבל קו רוחב - בת שבע מארחת 2017-המופעים
פסטיבל קליפה אדומה 2012-מופעים מהארץ
פסטיבל קליפה אדומה 2014-מופעים בינלאומיים
פסטיבל קליפה אדומה 2014-סדנאות
פסטיבל קסם של אגדה 2010-הצגות הפסטיבל
פסטיבל קסם של מחול 2013-מופעים
פסטיבל קסם של מחול 2013-סדנאות
פסטיבל רוקדים בתיאטרון ירושלים 2018-אירועי הפסטיבל
פסטיבל ריקודי חדר 2017-אירועי הפסטיבל
פסטיבל תל אביב דאנס 2016-מופעים מחוץ לארץ
פסטיבל תל אביב דאנס 2016-מופעים מישראל
פסטיבל תשרי מהאגדות 2011-הצגות
פסטיבלים שונים
צוותא
קבוצת התיאטרון הירושלמי
קבוצת מחול נעה דר
קבוצת מסתורין
קולנוע תיעודי
קונצרטים
קלאסי בים האדום 2014-קונצרטים קאמריים
קרוב מאוד - פסטיבל תנועה אורבנית חיפה-מופעים
קשר צרפתי
ריקודי בטן
שבוע המחול הבינלאומי 2016-מופעים
תזמורת הבארוק ירושלים
תיאטרון בלט פאנוב אשדוד
תיאטרון גושן
תיאטרון הידית
תיאטרון הסימטה
תיאטרון הקיבוץ
תיאטרון חיפה
תיאטרון מחול ירושלים
תיאטרון מחול רנה שינפלד
תיאטרון ערבי-עברי
תיאטרון קליפה
תיאטרון קרוב
תיעודי
תמונע (תיאטרון)
ביקורות
עבור
ארכיון
עבור
קישורים נבחרים

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע