תרבות ראשי
עניין
פסטיבלים
בידור
ילדים
קלאסי
קולנוע
מוזיקה
מחול
תיאטרון
תרבות ראשי
לוח האירועים
2024 מרץ
א
ב
ג
ד
ה
ו
ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
חזרה
חיפה
-
תיאטרון חיפה
- במה ראשית, תיאטרון חיפה
פרטים טכנים
מפת אולם
לוח מופעים
לכל האולמות
במה ראשית, תיאטרון חיפה
במה 1, תיאטרון חיפה
במה 3, תיאטרון חיפה
במה 2, תיאטרון חיפה
חדר הפיג'מות תיאטרון חיפה
רחבה - אמפי עליון
חוצות - קרית הפסטיבל
רחבה
החצר האחורית
ביתנו תחתון-מתנ"ס הדר
ביתנו עליון-מתנ"ס הדר
ספריה, תיאטרון חיפה
חדר הפלאות, תיאטרון חיפה
תיאטרון הקופסא, תיאטרון חיפה
חדר הפלאות
כניסת אמנים
רחבת גן בנימין
אולם החממה
חדר בריחה
כתובת:
רחוב פבזנר 50 חיפה מיקוד 33134
טלפון מרכזיה:
04-8600555
סידור לנכים:
באולם יש גישה נוחה ומסודרת לנכים.
בעלי תפקידים
מחיר
הערה
שם האירוע
שעה
יום
תאריך
<
בימוי: מור פרנק
<
הקומיקאים - תיאטרון חיפה
20:30
ה
28.03.24
<
בימוי: מור פרנק
<
הקומיקאים - תיאטרון חיפה
21:00
שבת
30.03.24
<
בימוי: גדי צדקה
<
הנהג של מיס דייזי - התיאטרון עברי
20:30
ב
01.04.24
<
בימוי: גדי צדקה
<
הנהג של מיס דייזי - התיאטרון עברי
20:30
ג
02.04.24
<
בימוי: צביה הוברמן
<
סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה
20:30
ה
04.04.24
<
בימוי: צביה הוברמן
<
סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה
21:00
שבת
06.04.24
<
בימוי: תמר קינן
<
חנה לסלאו היא ד"ר רות ווסטהיימר - תיאטרון חיפה
20:30
ב
08.04.24
<
לגילאי 14-10
<
הרפתקה מהספרים - שירת דבורה
10:30
ד
24.04.24
<
לגילאי 14-10
<
הרפתקה מהספרים - שירת דבורה
12:30
ד
24.04.24
<
לגילאי 14-10
<
הרפתקה מהספרים - שירת דבורה
15:00
ד
24.04.24
<
גילאים 6-12
<
כראמל 2 ותעלומת הילד ויש - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער
10:00
ה
25.04.24
<
גילאים 6-12
<
כראמל 2 ותעלומת הילד ויש - תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער
12:00
ה
25.04.24
<
בימוי: ארז דריגס
<
המשתמט - בית ליסין
20:30
ד
01.05.24
<
בימוי: צביה הוברמן
<
סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה
21:00
שבת
04.05.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
16:30
א
19.05.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
20:30
ב
20.05.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
20:30
ד
22.05.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
20:30
ה
23.05.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
21:00
שבת
25.05.24
<
סטנדאפ
<
דניאל סטיופין - מופע קומי
21:00
שבת
25.05.24
<
בימוי: משה נאור
<
מפקח בא
20:30
א
26.05.24
<
בימוי: משה נאור
<
מפקח בא
20:30
ב
27.05.24
<
בימוי: עידו רוזנברג
<
סוניה - תיאטרון חיפה
20:30
ג
28.05.24
<
בימוי: עידו רוזנברג
<
סוניה - תיאטרון חיפה
20:30
ד
29.05.24
<
בימוי: צביה הוברמן
<
סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה
21:00
ב
03.06.24
<
בימוי: עידו רוזנברג
<
מלצרית - תיאטרון הקאמרי
20:30
ה
06.06.24
<
בימוי: צביה הוברמן
<
סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה
21:00
ה
06.06.24
<
בימוי: עידו רוזנברג
<
מלצרית - תיאטרון הקאמרי
20:30
שבת
08.06.24
<
בימוי: צביה הוברמן
<
סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה
21:00
שבת
08.06.24
<
בימוי: משה נאור
<
נלי תגר
21:30
שבת
08.06.24
<
בימוי: רוני ברודצקי
<
סטמפניו - בית ליסין
20:30
ב
17.06.24
<
בימוי: רוני ברודצקי
<
סטמפניו - בית ליסין
20:30
ג
18.06.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
20:30
ה
20.06.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
21:00
שבת
22.06.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
20:30
א
23.06.24
<
בימוי: אודי גוטשלק
<
סוף העולם שמאלה - תיאטרון חיפה
20:30
ה
04.07.24
<
בימוי: רימאס טומינאס
<
אנה קרנינה - תיאטרון גשר
20:30
א
07.07.24
<
בימוי: רימאס טומינאס
<
אנה קרנינה - תיאטרון גשר
20:30
ב
08.07.24
<
בימוי: עירד רובינשטיין
<
אדיפוס - הקאמרי
20:30
א
14.07.24
<
בימוי: עירד רובינשטיין
<
אדיפוס - הקאמרי
20:30
ב
15.07.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
20:30
ד
17.07.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
20:30
ה
18.07.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
21:00
שבת
20.07.24
<
בימוי: צביה הוברמן
<
סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה
21:00
ה
01.08.24
<
בימוי: צביה הוברמן
<
סווינג - מחזה מוזיקלי - תיאטרון חיפה
21:00
שבת
03.08.24
<
בימוי: אילן רונן
<
בין קודש לחולון - בית ליסין
20:30
ה
05.09.24
<
בימוי: אילן רונן
<
בין קודש לחולון - בית ליסין
21:00
שבת
07.09.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
20:30
ד
18.09.24
<
בימוי: משה נאור
<
אנפרנד - תיאטרון הבימה בשיתוף תיאטרון חיפה
20:30
ה
19.09.24
חזרה לתרבות ראשי
חזרה לרשימת האולמות