תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
לוח האירועים 2020 פברואר 
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
פסטיבל בית גלים 2014
3 ימים של תערוכות, הרצאות, הופעות מחול ומוזיקה, הצגות ילדים ומבוגרים. הכניסה חופשית!
פסטיבל בית גלים  2014
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<בית ציוני אמריקה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג25.02.20
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<אברהם טל19:30ג25.02.20
<מועדון בארבי<דודו טסה20:30ג25.02.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<בעיר זרה - לאורה ריבלין21:00ג25.02.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<סמוקי - Smokie21:00ג25.02.20
<תיאטרון תמונע<מאיר ישראל נותן ברוק22:00ג25.02.20
<בית ציוני אמריקה<שירים שעשו עלייה - בית אריאלה 202010:30ד26.02.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אהוד בנאי21:00ד26.02.20
<רידינג 3<הפרויקט של רביבו22:00ד26.02.20
<תיאטרון תמונע<Albert tales22:00ד26.02.20
<זאפה תל אביב<שרית חדד 22:00ד26.02.20
<מרכז סוזן דלל<יעל נחשון לוין20:00ה27.02.20
<מועדון בארבי<אביתר בנאי ותמיר מוסקט20:30ה27.02.20
<בית מזרח מערב, יפו<טריו קול עוד תוף21:00ה27.02.20
<האנגר 11<לירן דנינו21:30ה27.02.20
<זאפה תל אביב<עמיר בניון22:00ה27.02.20
<רידינג 3<חיים משה22:00ה27.02.20
<תיאטרון תמונע<SYZYGYX22:00ה27.02.20
<מסעדת עדנה, תל אביב<אביב בכר22:00ה27.02.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<יהודה פוליקר - 30 שנה לאלבום אפר ואבק14:00ו28.02.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<קרן אן14:00ו28.02.20
<זאפה תל אביב<ABBA LIVE 14:30ו28.02.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<קרן אן21:00ו28.02.20
<זאפה תל אביב<ריקי גל22:00ו28.02.20
<מועדון התיאטרון<היהודים22:00ו28.02.20
<מרכז ענב לתרבות<אלה הם בנאי20:30שבת29.02.20
<מועדון בארבי<מארק אליהו20:30שבת29.02.20
<מועדון התיאטרון<שלום חנוך - קונצרט רוק21:00שבת29.02.20
<זאפה תל אביב<אלדד ציטרין22:00שבת29.02.20
<תיאטרון תמונע<בייב - מופע איחוד22:00שבת29.02.20
<היכל מנורה מבטחים<ליונל ריצ'י - Lionel Richie19:00ב02.03.20
<נווה שכטר, תל אביב<הופכות את היוצרות - מופע נשים יוצרות20:00ד04.03.20
<צוותא - לתרבות מתקדמת<יום האישה בצוותא 202020:00ד04.03.20
<צוותא - לתרבות מתקדמת<שלמה ארצי21:00ד04.03.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם - שנל ג'ונס שרה דיאנה וושינגטון21:00ה05.03.20
<היכל מנורה מבטחים<ישי ריבו ונתן גושן - ביחד ולחוד21:30ה05.03.20
<היכל מנורה מבטחים<ישי ריבו ונתן גושן - ביחד ולחוד12:30ו06.03.20
<האנגר 11<אברהם טל מארח את נטע ברזילי - פורים 202013:00ו06.03.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם - שנל ג'ונס שרה דיאנה וושינגטון21:30ו06.03.20
<הוואנה מיוזיק, ת"א<The Black Magic - מופע המחווה למייקל ג'קסון, סטיבי וונדר ופרינס21:30ו06.03.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<אסף אשתר - כל המילים השמחות21:00שבת07.03.20
<תיאטרון תמונע<הטיש הגדול - משה להב23:00ב09.03.20
<צוותא - לתרבות מתקדמת<שלמה ארצי21:00ג10.03.20
<תיאטרון תמונע<העכבישים מפלוטו במחווה לדיוויד בואי22:00ד11.03.20
<זאפה תל אביב<שולי רנד22:00ה12.03.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<בבל - אבי בנימין טריו12:30ו13.03.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<ירדנה ארזי13:30ו13.03.20
<צוותא - לתרבות מתקדמת<יום האישה בצוותא 202020:00ו13.03.20
<רדיו איפיג'יבי EPGB, ת"א<SHELI21:00שבת14.03.20
<בית ציוני אמריקה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג17.03.20
<תיאטרון בית החייל תל אביב<שרים החלונות הגבוהים - אסף אמדורסקי, שלומי שבן ויעל קראוס21:00ד18.03.20
<מועדון בארבי<Balthazar20:30ה19.03.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<קול הקטיפה של הג׳אז - חגית גולדברג21:00ה19.03.20
<מועדון התיאטרון<עידן רפאל חביב21:00ה19.03.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<מירי מסיקה21:00ה19.03.20
<התיבה<מיכאל גוטליב21:00ה19.03.20
<צוותא - לתרבות מתקדמת<שלמה ארצי21:00ה19.03.20
<זאפה תל אביב<גלי עטרי22:00ה19.03.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<לה בוהם - מופע מחווה לשארל אזנבור21:00ו20.03.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<מרינה פיינגולד21:00שבת21.03.20
<מועדון התיאטרון<אסתר רדא וקרולינה21:00שבת21.03.20
<היכל מנורה מבטחים<נסרין קדרי21:30שבת21.03.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<טרמן - אבי בנימין טריו21:00ב23.03.20
<בית ציוני אמריקה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג24.03.20
<מועדון בארבי<דודו טסה20:30ג24.03.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<ציפורלה והמהפכה - סדרת המהפכה21:00ג24.03.20
<מועדון בארבי<דודו טסה20:30ד25.03.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מאור כהן - אפשר לחשוב21:00ד25.03.20
<רידינג 3<שירי מימון21:30ד25.03.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<ישי ריבו פינת אלדד ציטרין21:00ה26.03.20
<היכל מנורה מבטחים<אולסטאר 202014:00ו27.03.20
<זאפה תל אביב<מוש בן ארי - אספר לך הכל14:30ו27.03.20
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<ההרצלים21:00שבת28.03.20
<רידינג 3<זהבה בן וזאב נחמה22:00שבת28.03.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<שירי ארץ אהבתי חוה אלברשטיין ותום כהן - סדרת מזרח מערב20:00ב30.03.20
<בית ציוני אמריקה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג31.03.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<חנן בן ארי 21:00ד01.04.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<המלך הרועה - סדרת הבארוק20:00ה02.04.20
<האנגר 11<הפרויקט של רביבו14:00ו03.04.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<להקת אלפאוויל21:00שבת04.04.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<גלעד שמואלי - תוצרת הארץ21:00ב06.04.20
<היכל מנורה מבטחים<SUPERSTAR - פסח 202010:30ו10.04.20
<היכל מנורה מבטחים<SUPERSTAR - פסח 202015:00ו10.04.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<לה בוהם - מופע מחווה לשארל אזנבור21:30ו10.04.20
<לבונטין 7, ת"א<בעיר זרה - לאורה ריבלין20:00שבת11.04.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<בבל - אבי בנימין טריו21:00שבת11.04.20
<היכל מנורה מבטחים<SUPERSTAR - פסח 202015:30א12.04.20
<היכל מנורה מבטחים<SUPERSTAR - פסח 202019:45א12.04.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<הקוורטט מארח - רחל שפירא21:00א12.04.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בחזרה למזל גדי - שלומי שבן והקאמרטה21:00ב13.04.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<הקוורטט עם רבקה מיכאלי - אין לה רגע דל18:30ה16.04.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<בעיר זרה - לאורה ריבלין21:00שבת18.04.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<דנדן גלאור ויאן חיוט - נעמי שמר והביטלס21:30ו24.04.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<דנדן גלאור ויאן חיוט - נעמי שמר והביטלס18:30שבת25.04.20
<מועדון בארבי<טונה20:30ה30.04.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<בעיר זרה - לאורה ריבלין21:00שבת09.05.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<בבל - אבי בנימין טריו21:30ו15.05.20
<אצטדיון בלומפילד<איירון מיידן - Iron Maiden18:00שבת30.05.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<תזמורת המהפכה מארחת את הJ.Views - סדרת המהפכה21:00ב01.06.20
<גני יהושע<רד הוט צ'ילי פפרס16:00ד10.06.20
<מועדון בארבי<Be Svendsen23:00ה11.06.20
<זאפה תל אביב<אריק סיני22:00ו12.06.20
<אצטדיון בלומפילד<ניק קייב והבאד סידס18:00ד17.06.20
<מועדון בארבי<BBNO$20:30ב06.07.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<הומאז' לפיירוז - סדרת מזרח מערב20:00ג07.07.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפ הופ באופרה - שלומי שבן והקאמרטה21:00ב13.07.20
<גני התערוכה<פיקסיז - PIXIES21:00ג14.07.20
<גני יהושע<סלין דיון20:00ג04.08.20
<גני יהושע<סלין דיון20:00ד05.08.20
<היכל מנורה מבטחים<עדן בן זקן21:30ה06.08.20
הביג בנד חיפה פותחת עונה עם חברים
הביג בנד חיפה פותחת עונה עם חברים ג'ף הווארד ינצח על קונצרט הפתיחה של התזמורת. אורחים: ואדים אנדרייה, מאי ספדיה ומיכאל קורבין