logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2020 פברואר
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
  לאתר הבית
תל אביב - בית ציוני אמריקה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: דניאל פריש 1 תל - אביב 64731
טלפון: 03-6959341
פקס: 03-6916012
משרד קומדי בר: 03-5660778

תחבורה: קווי דן 26, 9, 6, 28, 82, 22, 70, 91 קווי אגד 89, 174

חניה: חניונים בתשלום או בהסדרי תשלום מול מחלקת האירועים

קפיטריה: בית קפה מעוצב . בר קפה ומסעדת פיוז'ן

סידור לנכים: יש, שירותים, מכירת כרטיסים לכסאות גלגלים בשורה 14 (אחרונה).


 
בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולם מאירהוףסטנד אפ<שלום אסייג 21:30ה20.02.20
<קומדי ברעושים צחוק<מופעי ZOA קומדי בר21:30ה20.02.20
<קומדי ברנותנים בראש<מופעי ZOA קומדי בר23:30ה20.02.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<לאונרד כהן פינת מל ברוקס - בית אריאלה 202011:00ו21.02.20
<קומדי ברסיבה למסיבה<מופעי ZOA קומדי בר22:30ו21.02.20
<אולם מרלןסטנדאפ<דניאל כהן22:30ו21.02.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<אמירם טובים22:30ו21.02.20
<אולם מאירהוףסטנד אפ<מיקי גבע21:30שבת22.02.20
<קומדי ברשבוע טוב<מופעי ZOA קומדי בר21:30שבת22.02.20
<אולם מרלןסטנד אפ<בני ברוכים21:30שבת22.02.20
<קומדי ברהמופע המרכזי<מופעי ZOA קומדי בר23:30שבת22.02.20
<אולם מרלןהקוסם הזקן<הארי פוטר והספרייה הפנטסטית – בית אריאלה 202019:00א23.02.20
<קומדי ברהמופע המרכזי<מופעי ZOA קומדי בר23:30א23.02.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב24.02.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב24.02.20
<אולם מאירהוףמאת ובבימוי איה קפלן<סיפור על אהבה וחושך - תיאטרון החאן18:00ב24.02.20
<אולם מאירהוףמאת ובבימוי איה קפלן<סיפור על אהבה וחושך - תיאטרון החאן21:00ב24.02.20
<אולם מאירהוףמאת ובבימוי איה קפלן<סיפור על אהבה וחושך - תיאטרון החאן18:00ג25.02.20
<אולם מאירהוףמרצים משתנה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג25.02.20
<אולם מאירהוףמאת ובבימוי איה קפלן<סיפור על אהבה וחושך - תיאטרון החאן21:00ג25.02.20
<אולם מאירהוףהאוטו שלנו גדול וירוק<שירים שעשו עלייה - בית אריאלה 202010:30ד26.02.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<נפלאות המוח - בית אריאלה 202010:30ה27.02.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<בנות עם ביצים21:00ה27.02.20
<אולם מאירהוףמופע בידור<ליטל שוורץ21:00ה27.02.20
<קומדי ברעושים צחוק<מופעי ZOA קומדי בר21:30ה27.02.20
<קומדי ברנותנים בראש<מופעי ZOA קומדי בר23:30ה27.02.20
<קומדי ברסיבה למסיבה<מופעי ZOA קומדי בר22:30ו28.02.20
<אולם מרלןסטנדאפ<דניאל כהן22:30ו28.02.20
<אולם מרתהסטנדאפ<ארז שלם 22:30ו28.02.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<נאור ציון22:30ו28.02.20
<אולם מאירהוףסטנד אפ<ענת מגן שבו21:00שבת29.02.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<אמירם טובים21:30שבת29.02.20
<קומדי ברשבוע טוב<מופעי ZOA קומדי בר21:30שבת29.02.20
<קומדי ברהמופע המרכזי<מופעי ZOA קומדי בר23:30שבת29.02.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<בנות עם ביצים21:00א01.03.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד04.03.20
<אולם מאירהוףבימוי: אורי גבריאל<הבנות של אבא20:30ד04.03.20
<אולם מרתהסטנד אפ<אורי ברויר22:00ה05.03.20
<אולם מאירהוףלגילאי 2-7<הביצה שהתחפשה - התיאטרון שלנו11:30שבת07.03.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א08.03.20
<אולם מרלןחיות פלא<הארי פוטר והספרייה הפנטסטית – בית אריאלה 202019:00א08.03.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב09.03.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב09.03.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<נפלאות המוח - בית אריאלה 202010:30ה12.03.20
<אולם מרתהלגילאי 12-16<תשמעו סיפור - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת14.03.20
<אולם מאירהוףלגילאי 8-12<אדיסון11:00שבת14.03.20
<אולם מאירהוףסטנד אפ<יעקב כהן - סטנדאפ21:00שבת14.03.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א15.03.20
<אולם מאירהוףקומדיה<שוקו וניל - התיאטרון העברי20:30א15.03.20
<אולם מאירהוףמרצים משתנה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג17.03.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד18.03.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<בנות עם ביצים21:00ה19.03.20
<אולם מאירהוףסטנד אפ<שלום אסייג 21:30ה19.03.20
<אולם מרלןסטנדאפ<דניאל אסייג22:30ה19.03.20
<אולם מרתהלגילאי 7-4<חברים על הגשר10:00שבת21.03.20
<אולם מאירהוףלגילאי 5-8<גלי - מחזמר משיריו של אהוד מנור10:30שבת21.03.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<נאור ציון21:30שבת21.03.20
<אולם מרתהסטנדאפ<ארז שלם 21:30שבת21.03.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א22.03.20
<אולם מרלןגיבור הולך לעיבוד<הארי פוטר והספרייה הפנטסטית – בית אריאלה 202019:00א22.03.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב23.03.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב23.03.20
<אולם מאירהוףמרצים משתנה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג24.03.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<נפלאות המוח - בית אריאלה 202010:30ה26.03.20
<אולם מרתהמופע בידור<שתי פולניות וזהו21:00ה26.03.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<אלי ומריאנו 222:00ו27.03.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א29.03.20
<אולם מאירהוףמרצים משתנה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג31.03.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד01.04.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א05.04.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב06.04.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב06.04.20
<אולם מאירהוףלגילאי 12 ומעלה<הניצחון הסופי - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת18.04.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א19.04.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב20.04.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד22.04.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<בנות עם ביצים21:00ה23.04.20
<אולם מאירהוףמופע בידור<מוני מושונוב - מפגש מושונוב21:00שבת25.04.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א26.04.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב27.04.20
<אולם מאירהוףלגילאי 8-12<הצמיד של אופירה11:00שבת02.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א03.05.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב04.05.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד06.05.20
<אולם מאירהוףלגילאי 9-12<שרלוק הולמס - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת09.05.20
<אולם מרתהמופע בידור<שתי פולניות וזהו21:00שבת09.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א10.05.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב11.05.20
<אולם מרלןסטנדאפ<דניאל אסייג22:30ה14.05.20
<אולם מאירהוףלגילאי 7-3<העץ הנדיב - תיאטרון הילדים הישראלי11:00שבת16.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א17.05.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב18.05.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<בנות עם ביצים21:00ה21.05.20
<אולם מרתהסטנדאפ<ארז שלם 21:30שבת23.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א24.05.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב25.05.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד27.05.20
<אולם מרתהסטנד אפ<אורי ברויר22:00ו29.05.20
<אולם מאירהוףמופע בידור<מוני מושונוב - מפגש מושונוב21:00שבת30.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א31.05.20
<אולם מרתהלגילאי 12-16<תשמעו סיפור - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת06.06.20
<אולם מאירהוף8-12<הודיני11:00שבת06.06.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א07.06.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב08.06.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד10.06.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א14.06.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<בנות עם ביצים21:00ה18.06.20
<אולם מרתהסטנד אפ<אורי ברויר22:00ו19.06.20
<אולם מרתהלגילאי 9-12<אש בראש - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת20.06.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א21.06.20
<אולם מרתהסטנדאפ<ארז שלם 21:30שבת27.06.20
<אולם מאירהוףמופע בידור<מוני מושונוב - מפגש מושונוב21:00ה02.07.20
<אולם מרתהסטנדאפ<ארז שלם 21:30שבת25.07.20
חזרה