logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2019 יוני
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
30
  לאתר הבית
תל אביב - בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: שדרות שאול המלך 19 תל אביב
טלפון מרכזיה: 03-6927700
טלפון קופה: 03-6927777
פקס: 03-6927733
דואר אלקטרוני: kupa@tapac.org.il.

שעות פתיחת קופה: א-ה 09:00-20:00 יום ו וערבי חג 09:00-13:00

תחבורה: קווי דן: קו 9 (גמר שירות 23:45) קו 18 (ג''ש 24:00) קו 56 (ג''ש 23:00)

חניה: בתשלום, חניון גולדה (הכניסה מרח' ליאונרדו דה וינצ'י או מרח' ברקוביץ)

קפיטריה: יש עם שולחנות

סידור לנכים: חניה, כניסות לאולם, שירותים, מעליות, מישור משופע

הערות:  משרדי האופרה הישראלית שוכנים במשכן לאמנויות הבמה:
 רח` ליאונרדו דה וינצ`י 28 ת``א 64369
 טל 03-6927803   פקס 03-6954886
דואל opera@mail.israel-opera.co.il


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולםניצה שאול<צלילי קסם - מוצרט ילד הפלא17:00ג18.06.19
<אולםניצה שאול<צלילי קסם - מוצרט ילד הפלא17:00ד19.06.19
<אולםניצה שאול<צלילי קסם - מוצרט ילד הפלא17:00ה20.06.19
<אולםוידיאו ארט ותזמורת חיה<תזמורת המהפכה - RE:PLAY II - הופעה חיה עם אמנים מתים21:00ה20.06.19
<אולםסדרת המהפכה<תזמורת המהפכה Re:Play - ישראל21:00ה20.06.19
<לובילגילאי 8-3<סינדרלה - שעת אופרה לילדים17:00ג25.06.19
<אולםגיל 4-9<מה עושות האיילות - האופרה הישראלית לילדים11:00שבת29.06.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1920:00ד03.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1913:00ו05.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1921:00שבת06.07.19
<אולםאבנר בירון מנצח<חווה אלברשטיין והתזמורת - הקאמרטה הישראלית21:00א07.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1920:00ב08.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1920:00ג09.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1918:00ה11.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1913:00ו12.07.19
<אולםחגיגת הקיץ<שבת של זהב 201911:00שבת13.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1921:00שבת13.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1920:00א14.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1920:00ב15.07.19
<אולםהקאמרטה הישראלית<חווה אלברשטיין והתזמורת - הקאמרטה הישראלית21:00ב15.07.19
<אולםמחווה לזוהר ארגוב<תזמורת מזרח מערב - זוהר20:00ג16.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1920:00ד17.07.19
<אולםג'וזפה ורדי<סימון בוקנגרה - האופרה הישראלית 18/1913:00ו19.07.19
<אולםמחול<בלט היספניקו - כרמן מאקייה20:00שבת20.07.19
<אולםמחול<בלט היספניקו - כרמן מאקייה20:00א21.07.19
<אולםמחול<בלט היספניקו - כרמן מאקייה20:00ב22.07.19
<אולםמגיל 7<חליל הקסם לילדים - האופרה הישראלית17:00ג23.07.19
<אולםאוון אלכסיס כריסט מנצח<החצוצרה תריע - הסימפונית ראשון לציון20:00א28.07.19
<אולםשנת תרבות הונגריה ישראל<ריקוד החתונה - מחזמר כליזמרים20:30ה12.09.19
<אולםשנת תרבות הונגריה ישראל<ריקוד החתונה - מחזמר כליזמרים13:00ו13.09.19
חזרה