logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2019 יוני
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
30
 
תל אביב - מרכז סוזן דלל
  לוח מופעים
  
 
כתובת: רח' יחיאלי 5 נווה צדק תל-אביב 65149
טלפון מרכזיה: 03-5105657
טלפון קופה: 03-5105656
פקס: 03-5179634

שעות פתיחת קופה: ימים א-ה 09:00-17:00 יום ו 09:00-13:00 ושעה וחצי לפני כל מופע.

תחבורה: קווי דן העוצרים בסמוך למרכז 8, 10, 22, 40, 42, 46, 61, 62

חניה: שני חניונים בקרבת המרכז חניון המרד וחניון בסוף רח' פינס, מתחת לגשר שלוש.

קפיטריה: מזנון ובית קפה צמוד

סידור לנכים: מעלית

הערות: סטודיו סוזי מעל סטודיו ורדה


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולם ורדהרקדנים יוצרים<מלנין - רקדני אנסמבל בת שבע יוצרים19:00ה27.06.19
<אולם ורדהרקדנים יוצרים<מלנין - רקדני אנסמבל בת שבע יוצרים21:00ה27.06.19
<סטודיו ירושלמימפגש 5<קיצור תולדות המחול - סדרת הרצאות מאת רן בראון11:00ו28.06.19
<אולם ורדהרקדנים יוצרים<מלנין - רקדני אנסמבל בת שבע יוצרים19:00ו28.06.19
<אולם ורדהרקדנים יוצרים<מלנין - רקדני אנסמבל בת שבע יוצרים21:00ו28.06.19
<אולם סוזן דלללכל המשפחה<שלגיה ושבעת הגמדים 2019 - הבלט הישראלי 11:00שבת29.06.19
<אולם ורדהרקדנים יוצרים<מלנין - רקדני אנסמבל בת שבע יוצרים19:00שבת29.06.19
<אולם סוזן דללפרויקט קו חיים<להקת בלט ירושלים - כנר על הגג20:30שבת29.06.19
<אולם ורדהרקדנים יוצרים<מלנין - רקדני אנסמבל בת שבע יוצרים21:00שבת29.06.19
<אולם סוזן דלל2 יצירות<ורודים - תיאטרון מחול ירושלים21:00א30.06.19
<אולם סוזן דללרמי באר<אזרח טוב - להקת המחול הקיבוצית21:00א07.07.19
<אולם סוזן דללרמי באר<אזרח טוב - להקת המחול הקיבוצית21:00ב08.07.19
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ה11.07.19
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק14:00ו12.07.19
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ו12.07.19
<אולם סוזן דללקולבן דאנס<מלכת השלג - קולבן דאנס11:30שבת13.07.19
<אולם סוזן דללקולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת21:00ג16.07.19
<אולם סוזן דללקולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת19:00ד17.07.19
<אולם סוזן דללקולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת21:00ה18.07.19
<אולם סוזן דללקולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת14:00ו19.07.19
<אולם סוזן דללקולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת12:00שבת20.07.19
<אולם סוזן דללקולבן דאנס<מלכת השלג - קולבן דאנס17:00ג23.07.19
<אולם סוזן דלל2 יצירות<ורודים - תיאטרון מחול ירושלים14:00ו26.07.19
<אולם סוזן דללמאת יורם כרמי<ג'נדרוסיטי - Genderosity - להקת פרסקו21:00ג30.07.19
<אולם סוזן דללמאת יורם כרמי<ג'נדרוסיטי - Genderosity - להקת פרסקו21:00ד31.07.19
<אולם סוזן דללארה"ב<להקת פרידאנס21:00ה01.08.19
<אולם סוזן דללמיכל נתן<אלבה - להקת הפלמנקו הישראלית14:00ו02.08.19
<אולם סוזן דללמיכל נתן<אלבה - להקת הפלמנקו הישראלית21:00שבת03.08.19
<אולם סוזן דללבכורה עולמית<להקת מחול שרון פרידמן21:00ד07.08.19
<אולם סוזן דללספרד<מריה חונקל - רומנסת החיים21:00ו09.08.19
<אולם סוזן דללספרד<מריה חונקל - רומנסת החיים14:00שבת10.08.19
<אולם ירון ירושלמיארה"ב/שוודיה<אורי פלומין והלנה פראנזן - לפגוש אותך21:00א11.08.19
<אולם ירון ירושלמיארה"ב/שוודיה<אורי פלומין והלנה פראנזן - לפגוש אותך19:00ב12.08.19
<אולם סוזן דללטטריס מון אמור<מועדון גיא ורוני עם להקת סלאגוורק דן האג21:00ב12.08.19
<אולם סוזן דללטטריס מון אמור<מועדון גיא ורוני עם להקת סלאגוורק דן האג21:00ג13.08.19
<אולם סוזן דללטטריס מון אמור<מועדון גיא ורוני עם להקת סלאגוורק דן האג21:00ד14.08.19
<אולם סוזן דללבלרוס/ישראל/צרפת<ארקדי זיידס - טאלוס21:00ה15.08.19
<אולם סוזן דללארבע יצירות מחול<מחול עכשווי מקוריאה21:00ו16.08.19
<אולם סוזן דללארבע יצירות מחול<מחול עכשווי מקוריאה21:00שבת17.08.19
<אולם סוזן דללארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00ב19.08.19
<אולם סוזן דללארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00ג20.08.19
<אולם סוזן דללארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00ד21.08.19
<אולם סוזן דללארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו19:00ה22.08.19
<אולם סוזן דללארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו14:00ו23.08.19
<אולם סוזן דללארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00שבת24.08.19
<אולם סוזן דללספרד<בלט פלמנקו חוסה פורסל21:00ב02.09.19
<אולם סוזן דללספרד<בלט פלמנקו חוסה פורסל21:00ג03.09.19
<אולם סוזן דללסין<תיאטרון מחול יאנג - עור צבוע21:00ה12.09.19
<אולם סוזן דללסין<תיאטרון מחול יאנג - עור צבוע21:00ו13.09.19
<אולם סוזן דללצרפת<עמנואל גת דאנס - פולחן / עבודות21:00ו04.10.19
<אולם סוזן דללצרפת<עמנואל גת דאנס - פולחן / עבודות21:00שבת05.10.19
<אולם סוזן דללורטיגו<לילא - Leela - להקת ורטיגו21:00שבת26.10.19
<אולם סוזן דללורטיגו<לילא - Leela - להקת ורטיגו21:00א27.10.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 21:00ה28.11.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 11:00ו29.11.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 21:00ו29.11.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 17:00שבת30.11.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 21:00שבת30.11.19
חזרה