logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2020 פברואר
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
  לאתר הבית
תל אביב - מרכז סוזן דלל
  לוח מופעים
  
 
כתובת: רח' יחיאלי 5 נווה צדק תל-אביב 65149
טלפון מרכזיה: 03-5105657
טלפון קופה: 03-5105656
פקס: 03-5179634

שעות פתיחת קופה: ימים א-ה 09:00-17:00 יום ו 09:00-13:00 ושעה וחצי לפני כל מופע.

תחבורה: קווי דן העוצרים בסמוך למרכז 8, 10, 22, 40, 42, 46, 61, 62

חניה: שני חניונים בקרבת המרכז חניון המרד וחניון בסוף רח' פינס, מתחת לגשר שלוש.

קפיטריה: מזנון ובית קפה צמוד

סידור לנכים: מעלית

הערות: סטודיו סוזי מעל סטודיו ורדה


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולם ורדהיצירה חדשה<2019 - להקת בת שבע19:00ג25.02.20
<אולם ורדהיצירה חדשה<2019 - להקת בת שבע21:30ג25.02.20
<אולם סוזן דללמיכל נתן<KIMICA - להקת קומפאס21:00ד26.02.20
<אולם ורדהיצירה חדשה<2019 - להקת בת שבע19:00ה27.02.20
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ה27.02.20
<אולם ורדהיצירה חדשה<2019 - להקת בת שבע21:30ה27.02.20
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק14:00ו28.02.20
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ו28.02.20
<אולם סוזן דללאלתרמן לילדים<מגש הקצב - אלתרמן לילדים ולגדולים11:00שבת29.02.20
<סטודיו Aלגילאי 10-4<קישקושולוגיה מאת נעה זמיר11:00שבת29.02.20
<אולם סוזן דללשרון אייל כוריאוגרפיה<הבלט הישראלי - NOVA כרמן20:30שבת29.02.20
<אולם סוזן דללאוהד נהרין<ונצואלה - להקת בת שבע21:00ד04.03.20
<אולם סוזן דללאוהד נהרין<ונצואלה - להקת בת שבע21:00ה05.03.20
<סטודיו ירושלמימפגש 5<קיצור תולדות המחול - סדרת הרצאות מאת רן בראון11:00ו06.03.20
<אולם סוזן דללאוהד נהרין<ונצואלה - להקת בת שבע14:00ו06.03.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20912:00שבת14.03.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20917:00שבת14.03.20
<אולם סוזן דללמוסיקה חיה<GEM & יגור מנשיקוב 21:00ג17.03.20
<אולם סוזן דללמשירי סשה ארגוב<רגע רגע - התיאטרון הירושלמי20:30ד18.03.20
<אולם ירון ירושלמימפגש שלישי<בגוף ראשון - סדרת מפגשים - להקת הפלמנקו הישראלית20:30ה19.03.20
<אולם סוזן דללנעה ורטהיים כוריאוגרפיה<אחת. אחת ואחת - נעה ורטהיים21:00א22.03.20
<אולם סוזן דללנעה ורטהיים כוריאוגרפיה<אחת. אחת ואחת - נעה ורטהיים21:00ב23.03.20
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<קראמפ - תאטרון מחול אבשלום פולק21:00ג24.03.20
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<קראמפ - תאטרון מחול אבשלום פולק21:00ד25.03.20
<אולם סוזן דללפסטיבל ימי הפלמנקו<פלמנקו בדם משפחת לוס ראייס - ימי הפלמנקו 202021:00ה26.03.20
<סטודיו Aפסטיבל ימי הפלמנקו<כתת אמן חואן דה לוס ראייס - ימי הפלמנקו 202010:00ו27.03.20
<אולם סוזן דללמיכל בן צבי<תלות DEPENDENCIA - ימי הפלמנקו 202014:00ו27.03.20
<אולם סוזן דללפסטיבל ימי הפלמנקו<פלמנקו בדם משפחת לוס ראייס - ימי הפלמנקו 202022:00ו27.03.20
<אולם סוזן דללאלתרמן לילדים<מגש הקצב - אלתרמן לילדים ולגדולים11:00שבת28.03.20
<אולם סוזן דללפלמנקו עכשווית<מרחב פוטנציאלי אדוה ירמיהו - ימי הפלמנקו 202013:30שבת28.03.20
<אולם סוזן דלללכל המשפחה!<שגעון הפלמנקו - ימי הפלמנקו 202017:00שבת28.03.20
<אולם סוזן דללהפקה מיוחדת<ערב גאלה - ימי הפלמנקו 202020:30שבת28.03.20
<אולם סוזן דלללהקת הפלמנקו הישראלית<לונה אי מדיה - Luna y Media21:00ג31.03.20
<אולם סוזן דללקונאן<לוס פוטרוס מלמבו - ארגנטינה21:00ה09.04.20
<אולם סוזן דללקונאן<לוס פוטרוס מלמבו - ארגנטינה12:00ו10.04.20
<אולם סוזן דללקונאן<לוס פוטרוס מלמבו - ארגנטינה17:00שבת11.04.20
<אולם סוזן דללקונאן<לוס פוטרוס מלמבו - ארגנטינה21:00א12.04.20
<אולם סוזן דללקונאן<לוס פוטרוס מלמבו - ארגנטינה21:00ב13.04.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20915:00ו17.04.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20912:00שבת18.04.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20917:00שבת18.04.20
<אולם סוזן דלללהקת הפלמנקו הישראלית<לונה אי מדיה - Luna y Media21:00שבת18.04.20
<אולם ירון ירושלמימפגש רביעי<בגוף ראשון - סדרת מפגשים - להקת הפלמנקו הישראלית20:30ה23.04.20
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ה23.04.20
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק14:00ו24.04.20
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ו24.04.20
<אולם ירון ירושלמימפגש חמישי<בגוף ראשון - סדרת מפגשים - להקת הפלמנקו הישראלית20:30ה21.05.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20912:00שבת23.05.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20917:00שבת23.05.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20915:00ו26.06.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20912:00שבת27.06.20
<סטודיו ירושלמילגילאי 5 ומעלה<רוח רוח - אנסמבל 20917:00שבת27.06.20
חזרה