logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2020 מאי
א ב ג ד ה ו ש
     
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
  לאתר הבית
תל אביב - בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: שדרות שאול המלך 19 תל אביב
טלפון מרכזיה: 03-6927700
טלפון קופה: 03-6927777
פקס: 03-6927733
דואר אלקטרוני: kupa@tapac.org.il.

שעות פתיחת קופה: א-ה 09:00-20:00 יום ו וערבי חג 09:00-13:00

תחבורה: קווי דן: קו 9 (גמר שירות 23:45) קו 18 (ג''ש 24:00) קו 56 (ג''ש 23:00)

חניה: בתשלום, חניון גולדה (הכניסה מרח' ליאונרדו דה וינצ'י או מרח' ברקוביץ)

קפיטריה: יש עם שולחנות

סידור לנכים: חניה, כניסות לאולם, שירותים, מעליות, מישור משופע

הערות:  משרדי האופרה הישראלית שוכנים במשכן לאמנויות הבמה:
 רח` ליאונרדו דה וינצ`י 28 ת``א 64369
 טל 03-6927803   פקס 03-6954886
דואל opera@mail.israel-opera.co.il


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית18:00ד27.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית13:00ה28.05.20
<אולםסדרת המהפכה<תזמורת המהפכה מארחת את הJ.Views - סדרת המהפכה21:00ב01.06.20
<אולםכוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות20:00ד03.06.20
<אולםכוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות20:00ה04.06.20
<אולםכוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות13:00ו05.06.20
<אולםכוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות20:00שבת06.06.20
<אולםהסדרה הסימפונית<ראוול - בלוך - מוסורגסקי - הסדרה הסימפונית20:00א07.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית13:00ו26.06.20
<אולםחגיגת קיץ<שבת של זהב 2019/2011:00שבת27.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית21:00שבת27.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00א28.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ג30.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ד01.07.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ה02.07.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית13:00ו03.07.20
<אולםתזמורת המהפכה<התרנגולים - סדרת המהפכה21:00שבת04.07.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ב06.07.20
<אולםסדרת מזרח מערב<הומאז' לפיירוז - סדרת מזרח מערב20:00ג07.07.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית18:00ד08.07.20
<אולםהשתקפויות<היפ הופ באופרה - שלומי שבן והקאמרטה21:00ב13.07.20
<אולםהסדרה הסימפונית<רחמנינוב - מאהלר - הסדרה הסימפונית 20:00ג14.07.20
<אולםבשילוב מוזיקה מקורית טיבטית<יאנג לי פינג - פולחן האביב20:00ה16.07.20
<אולםכוריאוגרפיה: יוהן אינגר<בלט בזל - כרמן20:00ה16.07.20
<אולםכוריאוגרפיה: יוהן אינגר<בלט בזל - כרמן13:00ו17.07.20
<אולםבשילוב מוזיקה מקורית טיבטית<יאנג לי פינג - פולחן האביב13:00ו17.07.20
<אולםבשילוב מוזיקה מקורית טיבטית<יאנג לי פינג - פולחן האביב12:00שבת18.07.20
<אולםבשילוב מוזיקה מקורית טיבטית<יאנג לי פינג - פולחן האביב20:00שבת18.07.20
<אולםבשילוב מוזיקה מקורית טיבטית<יאנג לי פינג - פולחן האביב21:00א19.07.20
חזרה