logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2019 אוגוסט
א ב ג ד ה ו ש
    
10
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 
תל אביב - מרכז סוזן דלל
  לוח מופעים
  
 
כתובת: רח' יחיאלי 5 נווה צדק תל-אביב 65149
טלפון מרכזיה: 03-5105657
טלפון קופה: 03-5105656
פקס: 03-5179634

שעות פתיחת קופה: ימים א-ה 09:00-17:00 יום ו 09:00-13:00 ושעה וחצי לפני כל מופע.

תחבורה: קווי דן העוצרים בסמוך למרכז 8, 10, 22, 40, 42, 46, 61, 62

חניה: שני חניונים בקרבת המרכז חניון המרד וחניון בסוף רח' פינס, מתחת לגשר שלוש.

קפיטריה: מזנון ובית קפה צמוד

סידור לנכים: מעלית

הערות: סטודיו סוזי מעל סטודיו ורדה


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולם סוזן דללבהשראת האופרה אורפיאו ואורידיצ׳ה<אורפיאו - עידן כהן21:00ד21.08.19
<אולם סוזן דללתל אביב דאנס<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00ד21.08.19
<אולם סוזן דללתל אביב דאנס<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו19:00ה22.08.19
<אולם סוזן דללתל אביב דאנס<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו14:00ו23.08.19
<אולם סוזן דללנטע פולברמכר<אוטופיה והלילה14:00ו23.08.19
<אולם סוזן דללתל אביב דאנס<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00שבת24.08.19
<אולם סוזן דללמחזמר<לה קאג' או פול - מחזמר20:00ג27.08.19
<אולם סוזן דללמחזמר<לה קאג' או פול - מחזמר14:00ד28.08.19
<אולם סוזן דללמחזמר<לה קאג' או פול - מחזמר20:00ד28.08.19
<אולם סוזן דללשתי יצירות בערב אחד<GIRLS AND BOYS - רועי אסף20:30ו30.08.19
<אולם סוזן דללבלט ירושלים<ממנטו - להקת בלט ירושלים21:00א01.09.19
<אולם סוזן דללספרד<בלט פלמנקו חוסה פורסל21:00ב02.09.19
<אולם סוזן דללספרד<בלט פלמנקו חוסה פורסל21:00ג03.09.19
<אולם סוזן דללרנה שינפלד<אופליה - ברברה הניגן ורנה שינפלד21:00ד04.09.19
<אולם סוזן דלללהקת ורטיגו<לידת הפניקס19:30ה05.09.19
<אולם סוזן דלללהקת ורטיגו<אחת. אחת ואחת - נעה ורטהיים21:00ה05.09.19
<אולם סוזן דלללהקת ורטיגו<לידת הפניקס19:30ו06.09.19
<אולם סוזן דללסין<תיאטרון מחול יאנג - עור צבוע21:00ה12.09.19
<אולם סוזן דללסין<תיאטרון מחול יאנג - עור צבוע21:00ו13.09.19
<אולם סוזן דלללהקת קומפאס<לונה אי מדיה - Luna y Media21:00שבת14.09.19
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ה19.09.19
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק14:00ו20.09.19
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ו20.09.19
<אולם סוזן דללצרפת<עמנואל גת דאנס - פולחן / עבודות21:00ו04.10.19
<אולם סוזן דללצרפת<עמנואל גת דאנס - פולחן / עבודות21:00שבת05.10.19
<אולם סוזן דלללהקת קומפאס<לונה אי מדיה - Luna y Media21:00ד23.10.19
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ה24.10.19
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק14:00ו25.10.19
<אולם סוזן דללאבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ו25.10.19
<סטודיו Aלגילאי 12 ומעלה<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף20:00שבת26.10.19
<אולם סוזן דללורטיגו<לילא - Leela - להקת ורטיגו21:00שבת26.10.19
<אולם סוזן דללורטיגו<לילא - Leela - להקת ורטיגו21:00א27.10.19
<אולם סוזן דלללהקת פרסקו<ג'נדרוסיטי - Genderosity - להקת פרסקו21:00ה31.10.19
<אולם סוזן דלללהקת קומפאס<לונה אי מדיה - Luna y Media21:00שבת09.11.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 21:00ה28.11.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 11:00ו29.11.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 21:00ו29.11.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 17:00שבת30.11.19
<אולם סוזן דללאנגליה<BalletBoyz 21:00שבת30.11.19
חזרה