logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2020 פברואר
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
  לאתר הבית
תל אביב - מוזיאון תל-אביב לאמנות
  לוח מופעים
  
 
כתובת: שד' שאול המלך 27 ת''א
טלפון מרכזיה: 03-6077000
טלפון קופה: 03-6077020
טלפון מנויים: 03-6077070
פקס: 03-6958099
דואר אלקטרוני: events@tamuseum.com
מחלקת אירועים: 03-6077011

שעות פתיחת קופה: 10:00-22:00

תחבורה: קווי אוטובוסים 9, 18, 28, 70, 90, 111

חניה: מסביב לאולם וחניון בתשלום.

קפיטריה: קיימת עם שולחנות

סידור לנכים: שירותים + מעלון

הערות: שעות פתיחת המוזיאון:
א סגור, ב,ד 10:00-16:00  ג,ה  10:00-22:00  יום ו 10:00-14:00 
שבת 10:00-16:00

לאירועים בביתן הלנה רובינשטיין


 
בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ב17.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ב17.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ג18.02.20
<שדלובסקיאנסמבל כאן<אשכנזי זה שם מזרחי 20:30ג18.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ד19.02.20
<גלריה האפט עליוןרביעיית היידן<הסדרה בגלריות 320:00ד19.02.20
<אולם שטריתמנחה יאיר ברק<שישה מושגים וצילום19:00ה20.02.20
<רקאנטיקונצרט 9<שבילי הזמן - הקאמרית הישראלית20:00ה20.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו21.02.20
<שדלובסקיקומדיה לירית<הטענה של דון קיחוטה20:00ו21.02.20
<רקאנטיסיפור חייו של קזנג'ידיס<שלומי סרנגה - בעקבות האגדה סטליוס קזנג'ידיס21:00ו21.02.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 4-8<בגדי המלך החדשים - תזמורת הבמה10:30שבת22.02.20
<רקאנטילגילאי 3-5<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת22.02.20
<רקאנטילכל המשפחה<טררם קידס - כוח המשאלות11:30שבת22.02.20
<רקאנטילגילאי 6-9<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב12:00שבת22.02.20
<שדלובסקיקומדיה לירית<הטענה של דון קיחוטה20:00שבת22.02.20
<רקאנטיקונצרט 10<שבילי הזמן - הקאמרית הישראלית20:00שבת22.02.20
<רקאנטישופן<אנסמבל דאדא - פועם בלב 420:30שבת22.02.20
<שדלובסקיקומדיה לירית<הטענה של דון קיחוטה20:00ג25.02.20
<רקאנטיהמיסה הגדולה של באך<סדרת בארוקדה - קונצרט 320:00ד26.02.20
<רקאנטיקונצרט 10<אהבה בעיר האורות - הקאמרית הישראלית20:00ד26.02.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<מופת ב' - קונצרט 420:00ה27.02.20
<שדלובסקיקומדיה לירית<הטענה של דון קיחוטה20:00ה27.02.20
<רקאנטימופע קברטי<אוי אליאס אליאס 21:00ה27.02.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו28.02.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו28.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו28.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2014:00ו28.02.20
<רקאנטיקונצרט 10<אהבה בעיר האורות - הקאמרית הישראלית21:00ו28.02.20
<רקאנטילגילאי 4-9<פרצוף חמוץ10:00שבת29.02.20
<קאופמן גיטרלגילאי 1-3<המשאלה הגדולה - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת29.02.20
<שדלובסקילגילאי 1-2.5<צוציקים10:00שבת29.02.20
<שדלובסקילגילאי 5-10<אלאדין ומנורת הקסמים - אורנה פורת10:30שבת29.02.20
<רקאנטילגילאי 3-5<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת29.02.20
<רקאנטילגילאי 6-9<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב12:00שבת29.02.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<מופת א' - קונצרט 520:00שבת29.02.20
<רקאנטישמואל אלבז מנצח<עולם הקלאסיקה - תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית20:00א01.03.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<הסדרה בגלריות 420:00ב02.03.20
<רקאנטימופע 4<בחותם אישי - מסעות ערב עם הפסנתרנית אורית וולף20:00ג03.03.20
<רקאנטידיאנה וושינגטון<ג'אז חם - שנל ג'ונס שרה דיאנה וושינגטון21:00ה05.03.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו06.03.20
<רקאנטידיאנה וושינגטון<ג'אז חם - שנל ג'ונס שרה דיאנה וושינגטון21:30ו06.03.20
<קאופמן גיטרלגילאי 9-5<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת07.03.20
<שדלובסקילגילאי 7-4<עכבר העיר ועכבר השדה10:30שבת07.03.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 13 ומעלה<נראתה לאחרונה - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת07.03.20
<רקאנטידיאנה מלכת הלבבות<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת07.03.20
<קאופמן גיטרלגילאי 9-5<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת12:00שבת07.03.20
<רקאנטיפסיפס צבעוני<אנסמבל המאה ה-21 - תגליות20:00שבת07.03.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 8-5<גלי - מחזמר משיריו של אהוד מנור10:00ב09.03.20
<רקאנטילגילאי 5-10<המחזמר אלאדין10:30ב09.03.20
<שדלובסקילגילאי 2.5-1<צוציקים16:00ב09.03.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 7-3<המתנה של ג'ק16:00ב09.03.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 9-4<טרופותי - תיאטרון אורנה פורת10:00ג10.03.20
<רקאנטילגילאי 6-12<עלי באבא וארבעים השודדים 201910:00ג10.03.20
<שדלובסקילגילאי 3-1<תיאטרון פצפון10:00ג10.03.20
<קאופמן גיטרלגילאי 7-4<עכבר העיר ועכבר השדה10:30ג10.03.20
<שדלובסקילגילאי 2.5-1<בלונים16:00ג10.03.20
<שדלובסקילגילאי 2.5-1<בלונים17:00ג10.03.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג10.03.20
<רקאנטילגילאי 6-3<שועלון מחפש חברים10:00ד11.03.20
<שדלובסקילגילאי 2.5-1<צוציקים10:00ד11.03.20
<קאופמן גיטרלגילאי 3-1<המשאלה הגדולה - תיאטרון אורנה פורת10:30ד11.03.20
<רקאנטיTalk 2<MUSEUMS —THE DIRECTOR'S EYE - סדרת הרצאות18:30ג17.03.20
<אולם שטריתמנחה יאיר ברק<שישה מושגים וצילום19:00ה19.03.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 10-4<ויקטור מספר ושר - תזמורת הבמה10:30שבת21.03.20
<קאופמן גיטרלגילאי 4 ומעלה<יואל אמר11:00שבת21.03.20
<רקאנטימישל טילקין מנצח<סולנים בסערה 420:00א22.03.20
<רקאנטיקאמרי בגדול<מופת א' - קונצרט 620:00ג24.03.20
<רקאנטיאלצ'ינה<סדרת בארוקדה - קונצרט 420:00ד25.03.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו27.03.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו27.03.20
<רקאנטיWalk 1<MUSEUMS —THE DIRECTOR'S EYE - סדרת הרצאות10:00ו27.03.20
<רקאנטיאוהד בן ארי<האנסמבל הקולי הישראלי - קונצרט מס' 313:00ו27.03.20
<שדלובסקילגילאי 2.5-1<בלונים10:00שבת28.03.20
<רקאנטילגילאי 8-5<טובים השניים - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת28.03.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 8-5<זהבה ושלושת הדובים (ת. אורנה פורת)10:30שבת28.03.20
<קאופמן גיטרלגילאי 18-14<חיים פעם אחת10:30שבת28.03.20
<שדלובסקילגילאי 2.5-1<בלונים11:00שבת28.03.20
<רקאנטילגילאי 8-5<טובים השניים - תיאטרון אורנה פורת11:30שבת28.03.20
<רקאנטיפיין ארטס<מופת ב' - קונצרט 520:00ג31.03.20
<רקאנטיכריסטיאן לינדברג<אוצרותיה של התזמורת - תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית20:00ד01.04.20
<רקאנטיWalk 1<MUSEUMS —THE DIRECTOR'S EYE - סדרת הרצאות10:00ו03.04.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו03.04.20
<רקאנטילגילאי 3-1<טרופותי - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת04.04.20
<קאופמן גיטרלגילאי 9-5<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת04.04.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 9-6<זרעים של אמת - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת04.04.20
<שדלובסקילגילאי 5-3<הארגז של ביאליק - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת04.04.20
<רקאנטיקונצרט 11<ושלום לאקורדיון - הקאמרית הישראלית20:00ה16.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו17.04.20
<קאופמן גיטרלגילאי 9-3<החופשה11:00שבת18.04.20
<רקאנטילגילאי 4<שלגיה ושבעת הגמדים - COMPAS11:30שבת18.04.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 9-3<איה אאוץ' אווה - התיאטרון שלנו11:30שבת18.04.20
<רקאנטיקונצרט 11<ושלום לאקורדיון - הקאמרית הישראלית20:00שבת18.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00א19.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ב20.04.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג21.04.20
<גלריה האפט עליוןלושה פנג -סין<הסדרה בגלריות 520:00ד22.04.20
<רקאנטימרתון שוברט<בחותם אישי - סדרת הבוקר עם הפסנתרנית אורית וולף11:00ה23.04.20
<אולם שטריתמנחה יאיר ברק<שישה מושגים וצילום19:00ה23.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ה23.04.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו24.04.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו24.04.20
<רקאנטילגילאי 6-3<מחסן השטוזים של דתיה10:00שבת25.04.20
<קאופמן גיטרלגילאי 7-4<מרק כפתורים10:00שבת25.04.20
<שדלובסקילגילאי 11-7<הרצל - חלום שהתגשם10:30שבת25.04.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 15-10<מורה לחיים10:30שבת25.04.20
<רקאנטינעם צור מנצח<סולנים בסערה 521:00שבת25.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ב27.04.20
<רקאנטירביעיית המיתרים<מופת ב' - קונצרט 620:00ה30.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו01.05.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו01.05.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2014:00ו01.05.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג12.05.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו15.05.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו15.05.20
<רקאנטיTalk 3<MUSEUMS —THE DIRECTOR'S EYE - סדרת הרצאות18:30ג19.05.20
<רקאנטימופע 5<בחותם אישי - מסעות ערב עם הפסנתרנית אורית וולף20:00ג19.05.20
<רקאנטיוינה איסטנבול<סדרת בארוקדה - קונצרט 520:00ד20.05.20
<רקאנטירביעיית אביב<בחותם אישי - סדרת הבוקר עם הפסנתרנית אורית וולף11:00ה21.05.20
<רקאנטיקונצרט 12<כמיהה לחופש - הקאמרית הישראלית20:00ה21.05.20
<רקאנטיד"ר הנרי אונגר<בוקר שישי עם הנרי אונגר - בית אריאלה 202011:00ו22.05.20
<רקאנטיקונצרט 12<כמיהה לחופש - הקאמרית הישראלית21:00שבת23.05.20
<גלריה האפט עליוןרביעיית אמרנט<הסדרה בגלריות 620:00ד27.05.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<מופת א' - קונצרט 721:00שבת30.05.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<מופת ב' - קונצרט 720:00ב01.06.20
<רקאנטיד"ר הנרי אונגר<בוקר שישי עם הנרי אונגר - בית אריאלה 202011:00ו05.06.20
<רקאנטיהמלך מיילס<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת06.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ג09.06.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג09.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ג09.06.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו12.06.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו12.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו12.06.20
<רקאנטישלישיית אינק<מופת א' - קונצרט 821:00שבת13.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ב15.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ב15.06.20
<רקאנטישלישיית אינק<מופת ב' - קונצרט 820:00ג16.06.20
<רקאנטישלו עד אל מנצח<סולנים בסערה 620:00א21.06.20
<גלריה האפט עליוןקונצרט אחרון לעונה<הסדרה בגלריות 720:00ב22.06.20
<רקאנטימסע מווינה<בחותם אישי - סדרת הבוקר עם הפסנתרנית אורית וולף11:00ה25.06.20
<רקאנטיקונצרט 13<היוונים הבאים20:00ה25.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו26.06.20
<רקאנטיד"ר הנרי אונגר<בוקר שישי עם הנרי אונגר - בית אריאלה 202011:00ו26.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2014:00ו26.06.20
<רקאנטיקונצרט 13<היוונים הבאים21:00שבת27.06.20
<רקאנטיכריסטיאן לינדברג מנצח<בחירת הקהל - תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית20:00ד01.07.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו03.07.20
<רקאנטיגרשווין - אגדה של קצב<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת04.07.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג07.07.20
<רקאנטיקונצרט 14<ברוכה הבאה, מנדולינה! - הקאמרית הישראלית20:00ה09.07.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו10.07.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו10.07.20
<רקאנטיקונצרט 14<ברוכה הבאה, מנדולינה! - הקאמרית הישראלית21:00שבת11.07.20
<קאופמן גיטרלגילאי 3-7<המופע של אספדיחה ומושלמת11:00ב07.12.20
חזרה