logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2019 יוני
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
30
חזרה
 
תל אביב - מרכז סוזן דלל - אולם סוזן דלל
   פרטים טכנים   מפת אולם   לוח מופעים
 
 
כתובת: רח' יחיאלי 5 נווה צדק תל-אביב 65149
טלפון מרכזיה: 03-5105657


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
מחיר הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<לכל המשפחה<שלגיה ושבעת הגמדים 2019 - הבלט הישראלי 11:00שבת29.06.19
<פרויקט קו חיים<להקת בלט ירושלים - כנר על הגג20:30שבת29.06.19
<2 יצירות<ורודים - תיאטרון מחול ירושלים21:00א30.06.19
<רמי באר<אזרח טוב - להקת המחול הקיבוצית21:00א07.07.19
<רמי באר<אזרח טוב - להקת המחול הקיבוצית21:00ב08.07.19
<אבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ה11.07.19
<אבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק14:00ו12.07.19
<אבשלום פולק<אנטו – ANTU - תיאטרון מחול אבשלום פולק21:00ו12.07.19
<קולבן דאנס<מלכת השלג - קולבן דאנס11:00שבת13.07.19
<קולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת21:00ג16.07.19
<קולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת19:00ד17.07.19
<קולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת21:00ה18.07.19
<קולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת14:00ו19.07.19
<קולומביה<להקת אנסלסטה - אמריקה רוקדת12:00שבת20.07.19
<קולבן דאנס<מלכת השלג - קולבן דאנס17:30ג23.07.19
<2 יצירות<ורודים - תיאטרון מחול ירושלים14:00ו26.07.19
<מאת יורם כרמי<ג'נדרוסיטי - Genderosity - להקת פרסקו21:00ג30.07.19
<מאת יורם כרמי<ג'נדרוסיטי - Genderosity - להקת פרסקו21:00ד31.07.19
<ארה"ב<להקת פרידאנס21:00ה01.08.19
<מיכל נתן<אלבה - להקת הפלמנקו הישראלית14:00ו02.08.19
<מיכל נתן<אלבה - להקת הפלמנקו הישראלית21:00שבת03.08.19
<בכורה עולמית<להקת מחול שרון פרידמן21:00ד07.08.19
<ספרד<מריה חונקל - רומנסת החיים21:00ו09.08.19
<ספרד<מריה חונקל - רומנסת החיים14:00שבת10.08.19
<טטריס מון אמור<מועדון גיא ורוני עם להקת סלאגוורק דן האג21:00ב12.08.19
<טטריס מון אמור<מועדון גיא ורוני עם להקת סלאגוורק דן האג21:00ג13.08.19
<טטריס מון אמור<מועדון גיא ורוני עם להקת סלאגוורק דן האג21:00ד14.08.19
<בלרוס/ישראל/צרפת<ארקדי זיידס - טאלוס21:00ה15.08.19
<ארבע יצירות מחול<מחול עכשווי מקוריאה21:00ו16.08.19
<ארבע יצירות מחול<מחול עכשווי מקוריאה21:00שבת17.08.19
<ארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00ב19.08.19
<ארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00ג20.08.19
<ארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00ד21.08.19
<ארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו19:00ה22.08.19
<ארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו14:00ו23.08.19
<ארגנטינה<להקת טנגו מרכוס אשאלה - אסטור טנגו21:00שבת24.08.19
<ספרד<בלט פלמנקו חוסה פורסל21:00ב02.09.19
<ספרד<בלט פלמנקו חוסה פורסל21:00ג03.09.19
<סין<תיאטרון מחול יאנג - עור צבוע21:00ה12.09.19
<סין<תיאטרון מחול יאנג - עור צבוע21:00ו13.09.19
<צרפת<עמנואל גת דאנס - פולחן / עבודות21:00ו04.10.19
<צרפת<עמנואל גת דאנס - פולחן / עבודות21:00שבת05.10.19
<ורטיגו<לילא - Leela - להקת ורטיגו21:00שבת26.10.19
<ורטיגו<לילא - Leela - להקת ורטיגו21:00א27.10.19
<אנגליה<BalletBoyz 21:00ה28.11.19
<אנגליה<BalletBoyz 11:00ו29.11.19
<אנגליה<BalletBoyz 21:00ו29.11.19
<אנגליה<BalletBoyz 17:00שבת30.11.19
<אנגליה<BalletBoyz 21:00שבת30.11.19
חזרה לתרבות ראשי חזרה לרשימת האולמות