logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2017 אוקטובר
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
293031
הבלט הישראלי בבלט מקורי על פי בילבי
היוצרת הצעירה לנה רוזנברג יצרה מופע מחול לכל המשפחה על פי ספרה של אסטריד לינדגרן
הבלט הישראלי בבלט מקורי על פי בילבי
ככה הם עושים את זה
עודד צדוק וקזויו שינורי מתחזקים זוגיות אפלטונית ומעלים מופע משותף שני בתיאטרון קליפה. שיחה
ככה הם עושים את זה
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<אירועים מיוחדים במרכז ענבל20:00ב23.10.17
<תיאטרון תמונע<ערב יצירה עצמאית פולנית19:00ג24.10.17
<מרכז סוזן דלל<ערכת הישרדות - שרלוטה אופורהולם ורפי סעדי21:00ג24.10.17
<תיאטרון תמונע<אבי קייזר וסרג'יו אנטוניוניו - נוף 2 - NOF 220:00ד25.10.17
<מרכז סוזן דלל<ערכת הישרדות - שרלוטה אופורהולם ורפי סעדי21:00ד25.10.17
<תיאטרון תמונע<אדוה ירמיהו - MA20:00ה26.10.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת בלנקה לי20:00ה26.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<א-נ-נו-מי - סאלי אן פרידלנד20:30ה26.10.17
<מרכז סוזן דלל<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף21:00ה26.10.17
<מרכז סוזן דלל<פרויקט 48 מחול – מהדורה 5#21:00ה26.10.17
<תיאטרון תמונע<אדוה ירמיהו - MA12:30ו27.10.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת בלנקה לי13:00ו27.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<הברבור והסרסור15:00ו27.10.17
<תיאטרון תמונע<Just in Time20:00ו27.10.17
<מרכז סוזן דלל<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף21:00ו27.10.17
<תיאטרון הבית<מחול בבית - סטודיו פתוח21:00ו27.10.17
<מרכז סוזן דלל<פרויקט 48 מחול – מהדורה 5#22:00ו27.10.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת בלנקה לי16:00שבת28.10.17
<תיאטרון תמונע<Just in Time17:00שבת28.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<הברבור והסרסור21:00שבת28.10.17
<תיאטרון תמונע<דוריס אוליך - אוסטריה21:00א29.10.17
<מרכז סוזן דלל<זאו ליאנג - קללה תה21:00ב30.10.17
<בסקולה - חלל לקרקס עכשווי, תל אביב<MIDNIGHT LEGEND (מידנייט לג'נד) - אליזבת זהר19:30ג31.10.17
<תיאטרון תמונע<תתקרבי - סתיו מרין ומרב דגן20:30ג31.10.17
<מרכז סוזן דלל<זאו ליאנג - קללה תה21:00ג31.10.17
<תיאטרון תמונע<פליידד - מיטל רז ולי מאיר19:00ד01.11.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת המחול של ליזט אלפונסו מקובה20:00ד01.11.17
<תיאטרון תמונע<Ready To Snap20:00ד01.11.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת המחול של ליזט אלפונסו מקובה20:00ה02.11.17
<תיאטרון תמונע<אנא ואגאנא21:00ה02.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<קול היד האחת - שרונה פלורסהיים ויוחאי גינתון21:00ה02.11.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת המחול של ליזט אלפונסו מקובה13:00ו03.11.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שלגיה ושבעת הגמדים (COMPAS)11:30שבת04.11.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת המחול של ליזט אלפונסו מקובה20:00שבת04.11.17
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<בלט סוחישווילי21:00א05.11.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת המחול מארי שווינאר20:00ב06.11.17
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<בלט סוחישווילי21:00ב06.11.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת המחול מארי שווינאר20:00ג07.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<ביחד לבד20:30ד08.11.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<אגם הברבורים - תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה20:00ה09.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<ביחד לבד20:30ה09.11.17
<תיאטרון תמונע<Prelude on Love20:00ו10.11.17
<מרכז סוזן דלל<חתך זהב - להקת פרסקו21:00ב13.11.17
<תיאטרון תמונע<הגוף האחר - נטלי צוקרמן20:00ג14.11.17
<תיאטרון תמונע<רננה רז - WART20:00ה16.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<לא - לה - תופעת יחיד20:30ה16.11.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<סוד האינסוף של נעה - שרונה פלורסהיים11:30שבת18.11.17
<תיאטרון תמונע<Q&A - רייצ'ל ארדוס20:00שבת18.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<שירומחול - פרופ' ניסים קלדרון20:30ג21.11.17
<תיאטרון תמונע<נשמה את לא אשמה20:00ד22.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<טורקיז - מופע מחווה לשירי פיירוז21:00ד22.11.17
<מרכז סוזן דלל<חתך זהב - להקת פרסקו21:00ד22.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<א-נ-נו-מי - סאלי אן פרידלנד20:30ה23.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<ק.ט.מ.ו.ן מארחת - פרויקט מחול בענבל14:00ו24.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<פאסיב אגרסיב21:00ג28.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<פאסיב אגרסיב21:00ג28.11.17
<תיאטרון תמונע<רננה רז - WART21:00ה07.12.17
<תיאטרון תמונע<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף20:00שבת09.12.17
<תיאטרון תמונע<הגוף האחר - נטלי צוקרמן20:00א10.12.17
<תיאטרון תמונע<לא עלינו20:00ג12.12.17
<תיאטרון תמונע<כלוב לציפור20:00ד13.12.17
<תיאטרון תמונע<It Couldn't Have Happened Before14:00שבת16.12.17
<תיאטרון תמונע<דפי אלטבב - Its Now. Its Never20:00שבת16.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<YouMake ReMake ילדים מאת רננה רז11:00א17.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלומיני - קיץ 201711:30א17.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלומיני - קיץ 201717:30א17.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלומיני - קיץ 201711:30ב18.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלומיני - קיץ 201717:30ב18.12.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפה והחיה - הבלט הישראלי11:30ג19.12.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפה והחיה - הבלט הישראלי17:30ג19.12.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפה והחיה - הבלט הישראלי11:30ד20.12.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפה והחיה - הבלט הישראלי17:30ד20.12.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<שירומחול - פרופ' ניסים קלדרון20:30ד20.12.17
<תיאטרון תמונע<ZIZOUT - קולבן דאנס20:00ו22.12.17
<תיאטרון תמונע<Q&A - רייצ'ל ארדוס20:00שבת23.12.17
<תיאטרון תמונע<According To Law - ענת כץ וארז מעין20:00ה28.12.17
<תיאטרון תמונע<נשמה את לא אשמה20:00א31.12.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<ורטיגו ותזמורת המהפכה13:00ו19.01.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<ורטיגו ותזמורת המהפכה21:00שבת20.01.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת יאנג לי פינג20:00ה26.04.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת יאנג לי פינג13:00ו27.04.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת יאנג לי פינג20:00שבת28.04.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט ציריך - אנה קרינינה20:00ג26.06.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט ציריך - אנה קרינינה20:00ד27.06.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט ציריך - אנה קרינינה20:00ה28.06.18
אפרת רובין מתארחת בפרויקט יוצר-אוצר
אפרת רובין מתארחת בפרויקט יוצר-אוצר היוצרת הבינתחומית אצרה 3 ימים של מחול, אמנות, קולנוע, מיצג ואנימציה במחסן 2 ביפו