logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2017 ספטמבר
א ב ג ד ה ו ש
     
10111213141516
17181920212223
24252627282930
הבלט הישראלי בבלט מקורי על פי בילבי
היוצרת הצעירה לנה רוזנברג יצרה מופע מחול לכל המשפחה על פי ספרה של אסטריד לינדגרן
הבלט הישראלי בבלט מקורי על פי בילבי
ככה הם עושים את זה
עודד צדוק וקזויו שינורי מתחזקים זוגיות אפלטונית ומעלים מופע משותף שני בתיאטרון קליפה. שיחה
ככה הם עושים את זה
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<תיאטרון תמונע<אוטרופלמנקו - ארספואטיקה20:00שבת23.09.17
<תיאטרון קליפה<Mr. Nice Guy - ענת גריגוריו21:00שבת23.09.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<ערב משותף לנעה שדור ואנדראה קוסטנזו מרטיני20:30א24.09.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<פיקסל PIXEL - להקת קאפיג20:00ב25.09.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<פיקסל PIXEL - להקת קאפיג20:00ג26.09.17
<תיאטרון תמונע<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף20:00ג26.09.17
<מרכז סוזן דלל<Q&A - רייצ'ל ארדוס21:00ג26.09.17
<תיאטרון תמונע<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף20:00ד27.09.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<פיקסל PIXEL - להקת קאפיג20:00ד27.09.17
<מרכז סוזן דלל<חלב אם - להקת המחול הקיבוצית21:00ד27.09.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<פיקסל PIXEL - להקת קאפיג20:00ה28.09.17
<מרכז סוזן דלל<חלב אם - להקת המחול הקיבוצית21:00ה28.09.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<פגישות פרטיות - פרויקט מחול בענבל20:30ב02.10.17
<מרכז סוזן דלל<עצקרח - להקת ענבל פינטו ואבשלום פולק21:00ה05.10.17
<מרכז סוזן דלל<עצקרח - להקת ענבל פינטו ואבשלום פולק14:00ו06.10.17
<מרכז סוזן דלל<עצקרח - להקת ענבל פינטו ואבשלום פולק21:00שבת07.10.17
<מרכז סוזן דלל<שלגיה ושבעת הגמדים (COMPAS)16:00א08.10.17
<מרכז סוזן דלל<שלגיה ושבעת הגמדים (COMPAS)18:00א08.10.17
<מרכז סוזן דלל<שלגיה ושבעת הגמדים (COMPAS)12:00ב09.10.17
<מרכז סוזן דלל<שלגיה ושבעת הגמדים (COMPAS)14:00ב09.10.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת דרזדן-פרנקפורט13:00ו13.10.17
<מרכז סוזן דלל<להקת המחול תיירי סמיטס - נשמה בוערת14:00ו13.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<הברבור והסרסור15:00ו13.10.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת דרזדן-פרנקפורט16:00שבת14.10.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת דרזדן-פרנקפורט20:00שבת14.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<הברבור והסרסור21:00שבת14.10.17
<מרכז סוזן דלל<להקת המחול תיירי סמיטס - נשמה בוערת21:00שבת14.10.17
<תיאטרון תמונע<הגוף האחר - נטלי צוקרמן20:00א15.10.17
<מרכז סוזן דלל<גוטייה דאנס - תיאטרון מחול שטוטגרט 21:00ב16.10.17
<מרכז סוזן דלל<גוטייה דאנס - תיאטרון מחול שטוטגרט 21:00ג17.10.17
<תיאטרון תמונע<נשמה את לא אשמה20:00ד18.10.17
<מרכז סוזן דלל<להקת המחול תיירי סמיטס - נשמה בוערת21:00ד18.10.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<גוטייה דאנס - תיאטרון מחול שטוטגרט 20:00ה19.10.17
<מרכז סוזן דלל<להקת המחול תיירי סמיטס - נשמה בוערת21:00ה19.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<איריס ארז - לוקאלי21:00ה19.10.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<גוטייה דאנס - תיאטרון מחול שטוטגרט 13:00ו20.10.17
<מרכז סוזן דלל<דרכון טוב, דרכון רע - חוויה גבולית21:00שבת21.10.17
<מרכז סוזן דלל<דרכון טוב, דרכון רע - חוויה גבולית21:00א22.10.17
<תיאטרון תמונע<ערב יצירה עצמאית פולנית19:00ג24.10.17
<מרכז סוזן דלל<ערכת הישרדות - שרלוטה אופורהולם ורפי סעדי21:00ג24.10.17
<תיאטרון תמונע<אבי קייזר וסרג'יו אנטוניוניו - נוף 2 - NOF 220:00ד25.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<שירומחול - פרופ' ניסים קלדרון20:30ד25.10.17
<מרכז סוזן דלל<ערכת הישרדות - שרלוטה אופורהולם ורפי סעדי21:00ד25.10.17
<תיאטרון תמונע<אדוה ירמיהו - MA20:00ה26.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<אנמוני - סאלי אן פרידלנד20:30ה26.10.17
<מרכז סוזן דלל<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף21:00ה26.10.17
<תיאטרון תמונע<אדוה ירמיהו - MA12:30ו27.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<הברבור והסרסור15:00ו27.10.17
<תיאטרון תמונע<Just in Time20:00ו27.10.17
<מרכז סוזן דלל<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף21:00ו27.10.17
<תיאטרון תמונע<Just in Time17:00שבת28.10.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<הברבור והסרסור21:00שבת28.10.17
<תיאטרון תמונע<דוריס אוליך - אוסטריה21:00א29.10.17
<מרכז סוזן דלל<זאו ליאנג - קללה תה21:00ב30.10.17
<תיאטרון תמונע<תתקרבי - סתיו מרין ומרב דגן20:30ג31.10.17
<מרכז סוזן דלל<זאו ליאנג - קללה תה21:00ג31.10.17
<תיאטרון תמונע<פליידד - מיטל רז ולי מאיר19:00ד01.11.17
<תיאטרון תמונע<Ready To Snap20:00ד01.11.17
<תיאטרון תמונע<אנא ואגאנא21:00ה02.11.17
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<בלט סוחישווילי21:00א05.11.17
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<בלט סוחישווילי21:00ב06.11.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<אגם הברבורים - תיאטרון הבלט הלאומי של רוסיה20:00ה09.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<לא - לה - תופעת יחיד20:30ה16.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<שירומחול - פרופ' ניסים קלדרון20:30ג21.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<אנמוני - סאלי אן פרידלנד20:30ה23.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<שירומחול - פרופ' ניסים קלדרון20:30ד20.12.17
אפרת רובין מתארחת בפרויקט יוצר-אוצר
אפרת רובין מתארחת בפרויקט יוצר-אוצר היוצרת הבינתחומית אצרה 3 ימים של מחול, אמנות, קולנוע, מיצג ואנימציה במחסן 2 ביפו