logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2017 נובמבר
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
2627282930
הבלט הישראלי בבלט מקורי על פי בילבי
היוצרת הצעירה לנה רוזנברג יצרה מופע מחול לכל המשפחה על פי ספרה של אסטריד לינדגרן
הבלט הישראלי בבלט מקורי על פי בילבי
ככה הם עושים את זה
עודד צדוק וקזויו שינורי מתחזקים זוגיות אפלטונית ומעלים מופע משותף שני בתיאטרון קליפה. שיחה
ככה הם עושים את זה
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<סוד האינסוף של נעה - שרונה פלורסהיים11:30שבת18.11.17
<תיאטרון תמונע<Q&A - רייצ'ל ארדוס20:00שבת18.11.17
<מרכז סוזן דלל<הרמת מסך 201721:00שבת18.11.17
<מרכז סוזן דלל<החדר השרוף - נעה צוק ואהד פישוף19:00ב20.11.17
<מרכז סוזן דלל<החדר השרוף - נעה צוק ואהד פישוף21:00ב20.11.17
<התיבה<META - תמר בורר21:00ב20.11.17
<מרכז סוזן דלל<השתיקה - להקת קולבן דאנס21:00ב20.11.17
<התיבה<META - תמר בורר21:00ג21.11.17
<מרכז סוזן דלל<השתיקה - להקת קולבן דאנס21:00ג21.11.17
<תיאטרון תמונע<נשמה את לא אשמה20:00ד22.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<טורקיז - מופע מחווה לשירי פיירוז21:00ד22.11.17
<מרכז סוזן דלל<חתך זהב - להקת פרסקו21:00ד22.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<א-נ-נו-מי - סאלי אן פרידלנד20:30ה23.11.17
<מרכז סוזן דלל<הרמת מסך 201721:00ה23.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<ק.ט.מ.ו.ן מארחת - פרויקט מחול בענבל14:00ו24.11.17
<מרכז סוזן דלל<הרמת מסך 201722:00ו24.11.17
<בית להקת הפלמנקו הישראלית COMPAS<חווית הפלמנקו - להקת קומפאס11:00שבת25.11.17
<מרכז סוזן דלל<הרמת מסך 201721:00שבת25.11.17
<מרכז סוזן דלל<להקת הפלמנקו רמנגאר - Temblor21:00ב27.11.17
<מרכז סוזן דלל<הפסיון של מתיאוס 2727 - להקת קמע21:00ג28.11.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<פאסיב אגרסיב21:00ג28.11.17
<בית פרסקו<אבי קייזר וסרג'יו אנטוניוניו - נוף 2 - NOF 220:30ד29.11.17
<מרכז סוזן דלל<הפסיון של מתיאוס 2727 - להקת קמע21:00ד29.11.17
<תיאטרון קליפה<I-Dare-U - אורין יוחנן21:00ד29.11.17
<תיאטרון קליפה<I-Dare-U - אורין יוחנן21:00ה30.11.17
<מרכז סוזן דלל<ונצואלה - להקת בת שבע21:00ה30.11.17
<מרכז סוזן דלל<ונצואלה - להקת בת שבע14:00ו01.12.17
<מרכז סוזן דלל<ונצואלה - להקת בת שבע21:00שבת02.12.17
<מרכז סוזן דלל<ונצואלה - להקת בת שבע21:00ב04.12.17
<מרכז סוזן דלל<ונצואלה - להקת בת שבע21:00ג05.12.17
<מרכז סוזן דלל<ונצואלה - להקת בת שבע20:00ד06.12.17
<תיאטרון תמונע<רננה רז - WART21:00ה07.12.17
<מרכז סוזן דלל<חלב אם - להקת המחול הקיבוצית10:30ו08.12.17
<תיאטרון תמונע<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף20:00שבת09.12.17
<תיאטרון תמונע<הגוף האחר - נטלי צוקרמן20:00א10.12.17
<מרכז סוזן דלל<עצקרח - להקת ענבל פינטו ואבשלום פולק21:00א10.12.17
<מרכז סוזן דלל<עצקרח - להקת ענבל פינטו ואבשלום פולק21:00ב11.12.17
<תיאטרון תמונע<לא עלינו20:00ג12.12.17
<מרכז סוזן דלל<עצקרח - להקת ענבל פינטו ואבשלום פולק21:00ג12.12.17
<תיאטרון תמונע<כלוב לציפור20:00ד13.12.17
<מרכז תרבות מנדל<YouMake ReMake ילדים מאת רננה רז13:00ה14.12.17
<מרכז תרבות מנדל<ג'ודוקא - מופע מחול+ סדנה11:00ו15.12.17
<מרכז סוזן דלל<שלגיה ושבעת הגמדים (COMPAS)11:30שבת16.12.17
<מרכז תרבות מנדל<ג'ודוקא - מופע מחול+ סדנה12:00שבת16.12.17
<תיאטרון תמונע<It Couldn't Have Happened Before14:00שבת16.12.17
<תיאטרון תמונע<דפי אלטבב - Its Now. Its Never20:00שבת16.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<YouMake ReMake ילדים מאת רננה רז11:00א17.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלומיני - קיץ 201711:30א17.12.17
<מרכז סוזן דלל<נעה דר - עננוצה11:30א17.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלומיני - קיץ 201717:30א17.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלומיני - קיץ 201711:30ב18.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלומיני - קיץ 201717:30ב18.12.17
<מרכז סוזן דלל<להקת הפלמנקו הישראלית COMPAS חוגגת 20 שנות יצירה 21:00ב18.12.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפה והחיה - הבלט הישראלי11:30ג19.12.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפה והחיה - הבלט הישראלי17:30ג19.12.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפה והחיה - הבלט הישראלי11:30ד20.12.17
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפה והחיה - הבלט הישראלי17:30ד20.12.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<שירומחול - פרופ' ניסים קלדרון20:30ד20.12.17
<מרכז סוזן דלל<חתך זהב - להקת פרסקו21:00ד20.12.17
<מרכז סוזן דלל<דקהדאנס - אנסמבל בת שבע21:00ה21.12.17
<מרכז סוזן דלל<דקהדאנס - אנסמבל בת שבע14:00ו22.12.17
<תיאטרון תמונע<ZIZOUT - קולבן דאנס20:00ו22.12.17
<תיאטרון תמונע<Q&A - רייצ'ל ארדוס20:00שבת23.12.17
<מרכז סוזן דלל<דקהדאנס - אנסמבל בת שבע21:00שבת23.12.17
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<נע באוזן 2.0 - קבוצת מחול דנה רוטנברג20:00ג26.12.17
<תיאטרון תמונע<According To Law - ענת כץ וארז מעין20:00ה28.12.17
<תיאטרון גשר<עבודה אחרונה - להקת בת שבע21:00ו29.12.17
<תיאטרון גשר<עבודה אחרונה - להקת בת שבע21:00שבת30.12.17
<מרכז סוזן דלל<להקת הפלמנקו רמנגאר - Temblor21:00שבת30.12.17
<תיאטרון תמונע<נשמה את לא אשמה20:00א31.12.17
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<הברבור והסרסור21:00ב01.01.18
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<הברבור והסרסור21:00ג02.01.18
<מרכז סוזן דלל<חתך זהב - להקת פרסקו21:00ה04.01.18
<מרכז סוזן דלל<אויסטר21:00ו05.01.18
<מרכז סוזן דלל<אויסטר17:00שבת06.01.18
<מרכז סוזן דלל<אויסטר21:00שבת06.01.18
<מרכז סוזן דלל<חלב אם - להקת המחול הקיבוצית21:00ב08.01.18
<מרכז סוזן דלל<חלב אם - להקת המחול הקיבוצית21:00ג09.01.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<ורטיגו ותזמורת המהפכה13:00ו19.01.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<ורטיגו ותזמורת המהפכה21:00שבת20.01.18
<מרכז סוזן דלל<היופי של צ'ינגהאי - סין20:00ב29.01.18
<מרכז סוזן דלל<היופי של צ'ינגהאי - סין20:00ג30.01.18
<מרכז סוזן דלל<היופי של צ'ינגהאי - סין20:00ד31.01.18
<מרכז סוזן דלל<היופי של צ'ינגהאי - סין20:00ה01.02.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת יאנג לי פינג20:00ה26.04.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת יאנג לי פינג13:00ו27.04.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<להקת יאנג לי פינג20:00שבת28.04.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט ציריך - אנה קרינינה20:00ג26.06.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט ציריך - אנה קרינינה20:00ד27.06.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלט ציריך - אנה קרינינה20:00ה28.06.18
אפרת רובין מתארחת בפרויקט יוצר-אוצר
אפרת רובין מתארחת בפרויקט יוצר-אוצר היוצרת הבינתחומית אצרה 3 ימים של מחול, אמנות, קולנוע, מיצג ואנימציה במחסן 2 ביפו