logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2019 דצמבר
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
293031
חוגגים עשור ל"עברים" במתחם ביאליק
מסיבה חד פעמית של קולנוע ויצירה עברית כולל הקרנת בכורה פתוחה לסרט "לבנטינית"
חוגגים עשור ל"עברים" במתחם ביאליק
בית התפוצות בין מרקש לוורשה
הווירטואוזים נטע אלקיים וחנן בר סלע במופע חד פעמי במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות
בית התפוצות בין מרקש לוורשה
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<מועדון בארבי<Electric Zoo20:30שבת14.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פועם בלב - קונצרט 220:30שבת14.12.19
<האנגר 11<עברי לידר21:00שבת14.12.19
<היכל מנורה מבטחים<לארה פביאן - Lara Fabian21:00שבת14.12.19
<זאפה תל אביב<ישראל גוריון ואסף אמדורסקי - שרים הדודאים21:30שבת14.12.19
<תיאטרון תמונע<עומר מץ22:00שבת14.12.19
<מועדון בארבי<Hooverphonic20:30ב16.12.19
<זאפה תל אביב<עילי בוטנר וילדי החוץ22:00ב16.12.19
<מועדון בארבי<שירי מרפסת - רועי כפרי וטל טירנגל20:30ג17.12.19
<זאפה תל אביב<להקת רד בנד22:00ג17.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מאיה בלזיצמן ומתן אפרת - Crazy he calls me20:00ד18.12.19
<בית היוצר - אקו"ם (האנגר 22), תל אביב<אבי בניון21:00ה19.12.19
<האנגר 11<ישי ריבו21:00ה19.12.19
<זאפה תל אביב<ירדנה ארזי21:30ה19.12.19
<תיאטרון תמונע<נפתלי אלטר שר אסי דיין22:00ה19.12.19
<מועדון האומן 17, תל אביב<ההרכב האלקטרוני pan pot23:30ה19.12.19
<האנגר 11<ישי ריבו13:00ו20.12.19
<זאפה תל אביב<כנסיית השכל14:30ו20.12.19
<מועדון בארבי<Jaga Jazzist20:30ו20.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<יובל שר יוסי21:00ו20.12.19
<מועדון בארבי<שירי מרפסת - רועי כפרי וטל טירנגל21:30ו20.12.19
<זאפה תל אביב<אביב גפן עם ערן מיטלמן ועומרי אגמון22:00ו20.12.19
<תיאטרון הקאמרי החדש<לאורה ריבלין - אישה נוסעת18:30שבת21.12.19
<האנגר 11<ישי ריבו21:00שבת21.12.19
<תיאטרון הקאמרי החדש<טרמן - אבי בנימין טריו21:00שבת21.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<טריו ברצלונה21:00שבת21.12.19
<רידינג 3<רביד פלוטניק - נצ'י נצ'22:00שבת21.12.19
<תיאטרון תמונע<GERAD22:00שבת21.12.19
<זאפה תל אביב<מג'יקל בנד - מופע שנות ה-60 Summer Of Love 22:00שבת21.12.19
<מועדון בארבי<BORIS20:30א22.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<שלומי שבת ויובל דיין - אירוע התרמה השנתי למען בית החולים לוינשטיין20:30א22.12.19
<זאפה תל אביב<מאיה בוסקילה22:00א22.12.19
<זאפה תל אביב<יהודה פוליקר - המופע האקוסטי21:30ב23.12.19
<רידינג 3<ברי סחרוף - הצד האחר21:30ב23.12.19
<זאפה תל אביב<מג'יקל מיסטרי טור - מופע הצדעה לביטלס10:00ג24.12.19
<מועדון בארבי<להקת טאטרן TATRAN20:30ג24.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בחזרה למזל גדי - שלומי שבן והקאמרטה21:00ג24.12.19
<רידינג 3<ברי סחרוף - הצד האחר21:30ג24.12.19
<זאפה תל אביב<אליעד 14:30ד25.12.19
<מועדון בארבי<להקת טיפקס20:30ד25.12.19
<זאפה תל אביב<סינגולדה22:00ד25.12.19
<זאפה תל אביב<אליעד 14:30ה26.12.19
<רידינג 3<אורפנד לנד21:00ה26.12.19
<זאפה תל אביב<ארקדי דוכין22:00ה26.12.19
<זאפה תל אביב<גידי גוב12:45ו27.12.19
<הכנסייה הארמנית-מנזר ניקולאוס הקדוש, ביפו<נשף וינאי ביפו18:00ו27.12.19
<הכנסייה הארמנית-מנזר ניקולאוס הקדוש, ביפו<נשף וינאי ביפו20:30ו27.12.19
<מועדון התיאטרון<אברהם טל21:30ו27.12.19
<מועדון בארבי<טונה21:30ו27.12.19
<תיאטרון הבימה <צחי סיטון פוגש את טל ברגמן - הערב מחזמר21:30ו27.12.19
<זאפה תל אביב<דני בסן22:00ו27.12.19
<בית היוצר - אקו"ם (האנגר 22), תל אביב<דני גלבוע21:00שבת28.12.19
<מועדון התיאטרון<אברהם טל21:30שבת28.12.19
<תיאטרון תמונע<רג'יניאנו פרוג'קט - Reginiano Project22:00שבת28.12.19
<זאפה תל אביב<יוני רכטר22:00שבת28.12.19
<זאפה תל אביב<אוהד חיטמן - שר דיסני בפסנתר15:00א29.12.19
<זאפה תל אביב<ABBA LIVE 22:00א29.12.19
<רידינג 3<שלומי שבת21:00ב30.12.19
<זאפה תל אביב<להקת ג'יין בורדו21:30ב30.12.19
<זאפה תל אביב<יהורם גאון22:00ג31.12.19
<בית ציוני אמריקה<שירים שעשו עלייה10:30ד01.01.20
<זאפה תל אביב<להקת שלוה22:00ה02.01.20
<האנגר 11<אביב גפן והתעויוט21:00שבת04.01.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<חוה אלברשטיין ושלומי שבן21:00שבת04.01.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<סלוניקי מו - סדרת מזרח-מערב20:00א05.01.20
<רידינג 3<להקת טיפקס במופע התרמה לארגון "בקול"21:00א05.01.20
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<הגבעטרון וחנן יובל - פגישה חצי פגישה12:30ו10.01.20
<היכל מנורה מבטחים<רדיו בלה בלה20:00שבת11.01.20
<היכל מנורה מבטחים<רדיו בלה בלה20:00א12.01.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<Echoes - מחווה לפינק פלויד21:00ג14.01.20
<בית ציוני אמריקה<שירים שעשו עלייה10:30ד15.01.20
<זאפה תל אביב<רונה קינן20:00ד15.01.20
<מועדון בארבי<דניאלה ספקטור21:00ד15.01.20
<זאפה תל אביב<קובי אפללו20:00שבת18.01.20
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<ג'נטלי - המחזמר20:30ב27.01.20
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<ג'נטלי - המחזמר20:30ג28.01.20
<בית ציוני אמריקה<שירים שעשו עלייה10:30ד29.01.20
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<ג'נטלי - המחזמר20:30ד29.01.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<דיקלה21:00שבת01.02.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<אבישי כהן והחצוצרה - שלומי שבן והקאמרטה21:00א02.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<תמונות שרות - האנסמבל הקולי הישראלי18:00ד05.02.20
<תיאטרון בית החייל תל אביב<ההרצלים20:30ה06.02.20
<בית ציוני אמריקה<שירים שעשו עלייה10:30ד12.02.20
<מועדון בארבי<לולה מארש 20:30ד19.02.20
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<סמוקי - Smokie21:00ג25.02.20
<בית ציוני אמריקה<שירים שעשו עלייה10:30ד26.02.20
<היכל מנורה מבטחים<ליונל ריצ'י - Lionel Richie20:30ב02.03.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<ציפורלה והמהפכה - סדרת המהפכה21:00ג24.03.20
<תיאטרון בית החייל תל אביב<ההרצלים21:00שבת28.03.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<שירי ארץ אהבתי חוה אלברשטיין ותום כהן - סדרת מזרח מערב20:00ב30.03.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<המלך הרועה - סדרת הבארוק20:00ה02.04.20
<אצטדיון בלומפילד<איירון מיידן - Iron Maiden19:00שבת30.05.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<תזמורת המהפכה מארחת את הJ.Views - סדרת המהפכה21:00ב01.06.20
<אצטדיון בלומפילד<ניק קייב והבאד סידס18:00ד17.06.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<הומאז' לפיירוז - סדרת מזרח מערב20:00ג07.07.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<היפ הופ באופרה - שלומי שבן והקאמרטה21:00ב13.07.20
<גני התערוכה<פיקסיז - PIXIES21:00ג14.07.20
<גני יהושע<סלין דיון20:00ג04.08.20
<גני יהושע<סלין דיון20:00ד05.08.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<התרנגולים - סדרת המהפכה21:00ה17.12.20
אירוויזיון 2019 - גאווה ישראלית
אירוויזיון 2019 - גאווה ישראלית מרימי סיים בדמעות אבל ישראל יצאה נהדר מהאירוויזיון הזה. חתיכת מקום להתגאות בו