logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2018 נובמבר
א ב ג ד ה ו ש
    
10
11121314151617
18192021222324
252627282930
המלך ואני - עוצר נשימה לפרקים
גלית גיאת ואיציק כהן, תלבושות יפהפיות, מוזיקה על זמנית בהפקה שנוסקת אחרי השליש הראשון
המלך ואני - עוצר נשימה לפרקים
הבלט הישראלי בבלט מקורי על פי בילבי
היוצרת הצעירה לנה רוזנברג יצרה מופע מחול לכל המשפחה על פי ספרה של אסטריד לינדגרן
הבלט הישראלי בבלט מקורי על פי בילבי
הנסיך הקטן והטייס הקשיש
סרט האנימציה של מארק אוסבורן מציע, באמצעות סיפור מסגרת, פרשנות אלגנטית לסיפור המקורי
הנסיך הקטן והטייס הקשיש
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ה15.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ו16.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00שבת17.11.18
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי11:00שבת17.11.18
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת17.11.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<כרמן לילדים - להקת הפלמנקו COMPAS11:00שבת17.11.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<האוצר - שירים לקטנים ולגדולים11:00שבת17.11.18
<מוזיאון ארץ-ישראל<סינדרלה - הצגת ילדים מוזיקלית11:00שבת17.11.18
<תיאטרון קליפה<השיר של לולה11:30שבת17.11.18
<בית ציוני אמריקה<הלילה הזה11:30שבת17.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00א18.11.18
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<משפחת פה-מי-לה17:30א18.11.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<צלילי קסם - ריקודי בארוק - באך וחברים18:00א18.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ב19.11.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<צלילי קסם - ריקודי בארוק - באך וחברים17:00ב19.11.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<הפילהרמונית לילדים 201817:30ב19.11.18
<מרכז ענבל - המרכז האתני הרב תחומי<משפחת פה-מי-לה17:30ב19.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ג20.11.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<צלילי קסם - ריקודי בארוק - באך וחברים17:00ג20.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ד21.11.18
<בית אריאלה<ילדים מאיירים – אני והעיר שלי בבית אריאלה16:30ד21.11.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<צלילי קסם - ריקודי בארוק - באך וחברים17:00ד21.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ה22.11.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<צלילי קסם - ריקודי בארוק - באך וחברים17:00ה22.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ו23.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00שבת24.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00שבת24.11.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מעבר לקשת - חני נחמיאס ותזמורת הבמה הישראלית10:30שבת24.11.18
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת24.11.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם לילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת24.11.18
<גלריה תיאטרון החנות, תל אביב <ים קטן - תיאטרון בובות11:00שבת24.11.18
<תיאטרון קליפה<מה קורה עם שבתאי?11:30שבת24.11.18
<זאפה תל אביב<יהונתן גפן - איך שיר נולד?11:30שבת24.11.18
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אל תקרא לי זחל11:30שבת24.11.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בלונים11:30שבת24.11.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מרק כפתורים11:30שבת24.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00א25.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ב26.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ג27.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ד28.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ה29.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ו30.11.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00שבת01.12.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<קרקס על הקרח ממוסקבה - מלכת השלג - חנוכה 201811:00שבת01.12.18
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת01.12.18
<תיאטרון קליפה<השיר של לולה11:30שבת01.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00א02.12.18
<מחסן 2 בית למחול-מתחם לאמנות נמל יפו<קיוסק הפחים11:00א02.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201816:00א02.12.18
<מרכז דוהל<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201817:00א02.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201818:30א02.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ב03.12.18
<תיאטרון מלנקי<עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי11:00ב03.12.18
<תיאטרון מלנקי<עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי13:00ב03.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201814:00ב03.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201816:00ב03.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201816:30ב03.12.18
<תיאטרון גשר<גוליבר - תיאטרון גשר17:00ב03.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201818:00ב03.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201818:45ב03.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ג04.12.18
<תיאטרון גשר<גוליבר - תיאטרון גשר10:30ג04.12.18
<תיאטרון מלנקי<עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי11:00ג04.12.18
<בית התפוצות<חכמים בלילה - אגדת חלם12:00ג04.12.18
<תיאטרון מלנקי<עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי13:00ג04.12.18
<תיאטרון גשר<גוליבר - תיאטרון גשר13:00ג04.12.18
<בית התפוצות<חכמים בלילה - אגדת חלם14:00ג04.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201814:00ג04.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בלונים16:00ג04.12.18
<אודיטוריום אריסון, תל אביב<מחסן השטוזים של דתיה16:00ג04.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201816:00ג04.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201816:30ג04.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בלונים17:00ג04.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אי המטמון - תיאטרון אורנה פורת18:00ג04.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201818:00ג04.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201818:45ג04.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ד05.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אפצ'י10:00ד05.12.18
<תיאטרון גשר<גוליבר - תיאטרון גשר10:30ד05.12.18
<תיאטרון גשר<רוח התיאטרון - תיאטרון גשר10:30ד05.12.18
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<מפצח האגוזים - הבלט הישראלי11:00ד05.12.18
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אל תקרא לי זחל11:00ד05.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<איתמר פוגש ארנב - האנסמבל הקולי הישראלי11:30ד05.12.18
<בית התפוצות<חכמים בלילה - אגדת חלם12:00ד05.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הדבר העגול הזה12:30ד05.12.18
<תיאטרון גשר<גוליבר - תיאטרון גשר13:00ד05.12.18
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<מפצח האגוזים - הבלט הישראלי14:00ד05.12.18
<בית התפוצות<חכמים בלילה - אגדת חלם14:00ד05.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201814:00ד05.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201816:00ד05.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201816:30ד05.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אחים סמארטפון17:00ד05.12.18
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<מפצח האגוזים - הבלט הישראלי17:30ד05.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201818:00ד05.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201818:45ד05.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר09:45ה06.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201810:00ה06.12.18
<מרכז תרבות מנדל<אה-או - תיאטרון אלמינא10:00ה06.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ה06.12.18
<מרכז תרבות מנדל<תיאטרון המריונטות - מופע אורח מאיטליה11:00ה06.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ילדי בית העץ - המופע11:00ה06.12.18
<מרכז תרבות מנדל<Jaffa Fest - הנעליים של טנבורי11:15ה06.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בובו ולוסינדה11:30ה06.12.18
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<מפצח האגוזים - הבלט הישראלי11:30ה06.12.18
<מרכז תרבות מנדל<קבורקה - אורי ונעה וייס12:00ה06.12.18
<בית התפוצות<חכמים בלילה - אגדת חלם12:00ה06.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201812:30ה06.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר12:45ה06.12.18
<מרכז תרבות מנדל<Jaffa Fest - הנעליים של טנבורי13:00ה06.12.18
<מרכז תרבות מנדל<טרופותי - תיאטרון אלמינא13:00ה06.12.18
<בית התפוצות<חכמים בלילה - אגדת חלם14:00ה06.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201814:00ה06.12.18
<מרכז תרבות מנדל<טרופותי - תיאטרון אלמינא14:15ה06.12.18
<מרכז תרבות מנדל<קרוואן - תיאטרון אלמינא15:30ה06.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר15:45ה06.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201816:00ה06.12.18
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<מפצח האגוזים - הבלט הישראלי16:00ה06.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201816:30ה06.12.18
<מרכז תרבות מנדל<פלא - תיאטרון אלמינא16:30ה06.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הנסיכה וסוד הדרקון17:00ה06.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201818:00ה06.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר18:45ה06.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201818:45ה06.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת09:00ו07.12.18
<מרכז תרבות מנדל<הסיפור שלנו - תיאטרון אלמינא09:30ו07.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר09:45ו07.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים10:00ו07.12.18
<מתחם ביאליק חדש<חנוכה 2018 בבית ביאליק10:00ו07.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ו07.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<עכבר העיר ועכבר השדה10:30ו07.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שועלון מחפש חברים10:30ו07.12.18
<מרכז תרבות מנדל<תיאטרון המריונטות - מופע אורח מאיטליה10:45ו07.12.18
<תיאטרון גשר<מסעות אודיסאוס11:00ו07.12.18
<מרכז תרבות מנדל<מפתח הלב - תיאטרון אלמינא11:30ו07.12.18
<מרכז תרבות מנדל<The Black Sheep – הצגה אורחת מאיטליה12:00ו07.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<עכבר העיר ועכבר השדה12:00ו07.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שועלון מחפש חברים12:00ו07.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים12:30ו07.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר12:45ו07.12.18
<מרכז תרבות מנדל<הר’ול על ההר13:00ו07.12.18
<מרכז תרבות מנדל<קרוואן - תיאטרון אלמינא14:00ו07.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים15:00ו07.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים10:00שבת08.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<טרופותי - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת08.12.18
<מתחם ביאליק חדש<חנוכה 2018 בבית ביאליק10:00שבת08.12.18
<מרכז תרבות מנדל<אה-או - תיאטרון אלמינא10:00שבת08.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00שבת08.12.18
<תיאטרון הקאמרי החדש<עלי באבא וארבעים השודדים 201810:30שבת08.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שבת הזהב10:30שבת08.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<תיאטרון פצפון10:30שבת08.12.18
<מרכז תרבות מנדל<שמוליקיפוד - תיאטרון אלמינא11:00שבת08.12.18
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת08.12.18
<מרכז תרבות מנדל<אה-או - תיאטרון אלמינא11:30שבת08.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<תיאטרון פצפון11:30שבת08.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<טרופותי - תיאטרון אורנה פורת11:30שבת08.12.18
<תיאטרון קליפה<מה קורה עם שבתאי?11:30שבת08.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שבת הזהב12:00שבת08.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<רובין הוד - תיאטרון אורנה פורת12:00שבת08.12.18
<תיאטרון הקאמרי החדש<עלי באבא וארבעים השודדים 201812:00שבת08.12.18
<מרכז תרבות מנדל<קבורקה - אורי ונעה וייס12:15שבת08.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים12:30שבת08.12.18
<מרכז תרבות מנדל<The Black Sheep – הצגה אורחת מאיטליה13:00שבת08.12.18
<מרכז תרבות מנדל<תהיה בריא מוריס מגי13:30שבת08.12.18
<מרכז תרבות מנדל<כשביאליק ופיירוז נפגשים - תיאטרון אלמינא15:00שבת08.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים15:00שבת08.12.18
<מרכז תרבות מנדל<תיאטרון המריונטות - מופע אורח מאיטליה17:00שבת08.12.18
<מרכז תרבות מנדל<פלא - תיאטרון אלמינא17:30שבת08.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים17:30שבת08.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר18:45שבת08.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201809:00א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<צוציקים09:30א09.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר09:45א09.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<תירס חם 201810:00א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ליצן החצר10:00א09.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הנעליים של אדון סימון10:30א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<צוציקים10:30א09.12.18
<תיאטרון מלנקי<עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי11:00א09.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201811:30א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<צוציקים11:30א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שקשוקה ושוד הלימונים12:00א09.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<תירס חם 201812:00א09.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר12:45א09.12.18
<תיאטרון מלנקי<עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי13:00א09.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201814:00א09.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר15:45א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מרק כפתורים16:00א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בלונים16:00א09.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201816:30א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בלונים17:00א09.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<זהבה ושלושת הדובים (ת. אורנה פורת)17:30א09.12.18
<תיאטרון תמונע<מסביב לעץ התות17:30א09.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201818:45א09.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר18:45א09.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201809:00ב10.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר09:45ב10.12.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201810:00ב10.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פרצוף חמוץ10:00ב10.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ב10.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<חברים על הגשר10:30ב10.12.18
<תיאטרון מלנקי<עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי11:00ב10.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201811:30ב10.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בגן של ביאליק11:30ב10.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פרצוף חמוץ11:30ב10.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת11:30ב10.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<חברים על הגשר12:00ב10.12.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201812:30ב10.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר12:45ב10.12.18
<תיאטרון מלנקי<עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי13:00ב10.12.18
<זאפה תל אביב<יהונתן גפן - הכבש הזה הוא אני13:30ב10.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201814:00ב10.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר15:45ב10.12.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201816:00ב10.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201816:30ב10.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בגן של ביאליק17:30ב10.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<האוצר שאינו נגמר17:30ב10.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פטר והזאב (תיאטרון אורנה פורת)18:00ב10.12.18
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<עמי ותמי - המחזמר - חנוכה 201818:00ב10.12.18
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<אנני - מחזמר18:45ב10.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201818:45ב10.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ג11.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201816:00ג11.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201818:30ג11.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ד12.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201816:00ד12.12.18
<האנגר 11<עולם האגדות - חנוכה 201818:30ד12.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ה13.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ו14.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים14:00ו14.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים16:00ו14.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים10:00שבת15.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00שבת15.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<קרנבל החיות - תז' הבמה הישראלית10:30שבת15.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<עליסה והקרקס הישן - תיאטרון מלנקי11:00שבת15.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם לילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת15.12.18
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת15.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים12:30שבת15.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים15:00שבת15.12.18
<תיאטרון בית החייל תל אביב<קרקס מיומנה לילדים16:30שבת15.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00א16.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ב17.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ג18.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ד19.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אנדלוסית של זהב18:00ד19.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ה20.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ו21.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00שבת22.12.18
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<בת הים הקטנה - הקאמרית הישראלית10:30שבת22.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בגדי המלך החדשים (הקרון)10:30שבת22.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הגשם של סבא אהרון11:00שבת22.12.18
<תיאטרון קליפה<השיר של לולה11:30שבת22.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<כאן גרים האחים גרים11:30שבת22.12.18
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<בת הים הקטנה - הקאמרית הישראלית12:00שבת22.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00א23.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ב24.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ג25.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ד26.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ה27.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00ו28.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00שבת29.12.18
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת29.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מרק כפתורים11:00שבת29.12.18
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי11:00שבת29.12.18
<תיאטרון קליפה<מה קורה עם שבתאי?11:30שבת29.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<גלי - מחזמר משיריו של אהוד מנור11:30שבת29.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הלילה הזה12:00שבת29.12.18
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<דבר עברית (ת. אורנה פורת)12:00שבת29.12.18
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי13:00שבת29.12.18
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי15:00שבת29.12.18
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי17:00שבת29.12.18
<בית התפוצות<גיבורים בבית התפוצות10:00א30.12.18
<מחסן 2 בית למחול-מתחם לאמנות נמל יפו<קיוסק הפחים11:00א30.12.18
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי11:00ב31.12.18
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי13:00ב31.12.18
<מרכז סוזן דלל<שבת בבוקר - ע"פ שיריו של יוני רכטר11:00שבת05.01.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת05.01.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת12.01.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת19.01.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחסן השטוזים של דתיה10:30שבת26.01.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת26.01.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת02.02.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת02.02.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת09.02.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת16.02.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שועלון מחפש חברים11:30שבת16.02.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת23.02.19
<בית ציוני אמריקה<החבר הכי טוב שלי - תיאטרון הקיבוץ11:30שבת23.02.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחסן השטוזים של דתיה10:00שבת02.03.19
<מרכז סוזן דלל<החבר הכי טוב שלי - תיאטרון הקיבוץ11:00שבת02.03.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת02.03.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחסן השטוזים של דתיה11:30שבת02.03.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת09.03.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת16.03.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת16.03.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת23.03.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שבתות בתיאטרון הפארק11:00שבת30.03.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת13.04.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת27.04.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת11.05.19
<בית ציוני אמריקה<החבר הכי טוב שלי - תיאטרון הקיבוץ11:30שבת18.05.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת08.06.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שועלון מחפש חברים11:30שבת08.06.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בטהובן - קונצ'רטי לפסנתר (מס' 2,3,4) - הקאמרית הישראלית18:00ד19.06.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בטהובן - קונצ'רטי לפסנתר (מס' 1 ו-5)- הקאמרית הישראלית21:00ד19.06.19
<בית ציוני אמריקה<מחסן השטוזים של דתיה10:00שבת29.06.19
<בית ציוני אמריקה<מחסן השטוזים של דתיה11:30שבת29.06.19
<בית פרנקפורט <מחזמר לילדים - ספר הג'ונגל - יחד לעולם17:30ד27.11.19
  לחץ על שם הסרט לקבלת מועדים ומקומות הקרנהסרטים
  שניים על גג אחד
שעת אופרה לילדים פותחת עונה
שעת אופרה לילדים פותחת עונה "חליל הקסם", "הנזל וגרטל" ועוד בעונה החדשה של שעת אופרה לילדים באופרה הישראלית