logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2019 דצמבר
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
293031
מפגשים עם סופרים בבית אריאלה
הספרייה בתל אביב מזמינה אתכם למפגשים עם סופרים, סדנאות יצירה ושעות סיפור לילדים
מפגשים עם סופרים בבית אריאלה
בכורה לילדים בבלט הישראלי
הפקת ענק סוחפת ומרהיבה של היצירה הקלאסית "שלגיה ושבעת הגמדים" לכל המשפחה
בכורה לילדים בבלט הישראלי
מה עושים עם הילדים בשבת? 25.5.19
שבת מקסימה עם שפע הצגות, מופעי מוזיקה ומחול, תערוכות, קרקס ועוד
מה עושים עם הילדים בשבת? 25.5.19
מיקום שם האירוע שעה יום תאריך
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בלונים10:00שבת14.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שועלון מחפש חברים10:00שבת14.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הנחשול10:30שבת14.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הארגז של ביאליק - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת14.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בלונים11:00שבת14.12.19
<בית אריאלה<מדוע הילד צחק בחלום? - סדרה בבית אריאלה11:00שבת14.12.19
<תיאטרון תמונע<הקוף הטוב - תיאטרון תמונע11:00שבת14.12.19
<תיאטרון תמונע<פטר והזאב - תמונע11:00שבת14.12.19
<תיאטרון הפארק - פארק הירקון<שמח במטבח - תיאטרון הילדים הישראלי11:00שבת14.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת14.12.19
<בית ציוני אמריקה<שמוליקיפוד וחברים - תיאטרון הילדים הישראלי11:30שבת14.12.19
<צוותא - לתרבות מתקדמת<ליעלי יש חווה - תיאטרון במבולה11:30שבת14.12.19
<בית ציוני אמריקה<כיפה אדומה - תיאטרון הילדים הישראלי11:30שבת14.12.19
<מרכז סוזן דלל<מי לקח את הגבינה שלי? - להקת קולבן דאנס11:30שבת14.12.19
<בית אריאלה<מדוע הילד צחק בחלום? - סדרה בבית אריאלה12:00שבת14.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב12:00שבת14.12.19
<מרכז סוזן דלל<רוח רוח - אנסמבל 20912:00שבת14.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<קרטון11:00ה19.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<ארנבים - תיאטרון אלמינא16:00ה19.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<קרטון17:00ה19.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<קרטון13:30ו20.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<המתנה של סבא14:00ו20.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<אה-או - תיאטרון אלמינא10:00שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<שמוליקיפוד - תיאטרון אלמינא10:00שבת21.12.19
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<חיות המוזיקה - הקאמרית הישראלית10:30שבת21.12.19
<תיאטרון תמונע<משקפי הקסם של ליאור - תמונעקידס11:00שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<קרקס החנונים - תיאטרון אלמינא11:00שבת21.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<ים - תיאטרון אלמינא11:30שבת21.12.19
<צוותא - לתרבות מתקדמת<אל תקרא לי זחל - תיאטרון הזמיר11:30שבת21.12.19
<היכל התרבות ע"ש צ'רלס ברונפמן, תל אביב<חיות המוזיקה - הקאמרית הישראלית12:00שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<פלא - תיאטרון אלמינא12:00שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<האיש והתיבה12:00שבת21.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב12:00שבת21.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201912:30שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<קרקס החנונים - תיאטרון אלמינא13:00שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<ארנבים - תיאטרון אלמינא13:30שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<באבל טראבל 14:00שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<קונצרט צ'רלי צ'פלין14:30שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<האיש והתיבה15:30שבת21.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201916:00שבת21.12.19
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<שניים על גג אחד16:30שבת21.12.19
<גני התערוכה<פסטיגל PLAY 201919:55שבת21.12.19
<גני התערוכה<פסטיגל PLAY 201916:00א22.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בלאגן בקרקס - חנוכה 201917:00ב23.12.19
<תיאטרון הקאמרי החדש<שלמה המלך ומלכת שבא - חנוכה 201909:30ג24.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שקשוקה ושוד הלימונים10:00ג24.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<גלי - מחזמר משיריו של אהוד מנור10:30ג24.12.19
<תיאטרון בית ליסין<פיטר הארנב בלונדון - תיאטרון הילדים הישראלי10:30ג24.12.19
<תיאטרון תמונע<המלך בוג רוצה עד השמיים11:00ג24.12.19
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הנסיך הקטן עם אמנית החול12:00ג24.12.19
<האנגר 11<כמו גדולים משירי אריק אינשטיין - חנוכה 201912:30ג24.12.19
<בית ציוני אמריקה<זרעים של אמת - תיאטרון אורנה פורת12:30ג24.12.19
<תיאטרון הקאמרי החדש<שלמה המלך ומלכת שבא - חנוכה 201914:00ג24.12.19
<צוותא - לתרבות מתקדמת<הנסיך הקטן עם אמנית החול15:00ג24.12.19
<תיאטרון בית ליסין<פיטר הארנב בלונדון - תיאטרון הילדים הישראלי16:00ג24.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<תיאטרון פצפון16:00ג24.12.19
<בית אריאלה<חנוכה 2019 בבית אריאלה16:30ג24.12.19
<תיאטרון בית ליסין<פיטר הארנב בלונדון - תיאטרון הילדים הישראלי17:30ג24.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<המתנה של ג'ק17:30ג24.12.19
<האנגר 11<כמו גדולים משירי אריק אינשטיין - חנוכה 201918:30ג24.12.19
<האנגר 11<כמו גדולים משירי אריק אינשטיין - חנוכה 201909:00ד25.12.19
<תיאטרון הקאמרי החדש<עוץ לי גוץ לי - הקאמרי - חנוכה 201910:00ד25.12.19
<תיאטרון גשר<מסעות אודיסאוס11:00ד25.12.19
<תיאטרון תמונע<המלך הלך לישון - תמונע11:00ד25.12.19
<תיאטרון הקאמרי החדש<עוץ לי גוץ לי - הקאמרי - חנוכה 201912:30ד25.12.19
<תיאטרון גשר<מסעות אודיסאוס13:00ד25.12.19
<האנגר 11<כמו גדולים משירי אריק אינשטיין - חנוכה 201916:00ד25.12.19
<בית אריאלה<חנוכה 2019 בבית אריאלה17:00ד25.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בילבי - חנוכה 201918:15ד25.12.19
<גני התערוכה<פסטיגל PLAY 201909:30ה26.12.19
<מתחם ביאליק חדש<חנוכה 2019 בבית ביאליק10:00ה26.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201910:00ה26.12.19
<מתחם ביאליק חדש<חנוכה 2019 בבית ביאליק10:00ה26.12.19
<תיאטרון גשר<רוח התיאטרון - תיאטרון גשר11:00ה26.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201912:30ה26.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בילבי - חנוכה 201912:30ה26.12.19
<תיאטרון גשר<רוח התיאטרון - תיאטרון גשר13:00ה26.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201915:30ה26.12.19
<בית ציוני אמריקה<המשאלה הגדולה - תיאטרון אורנה פורת16:00ה26.12.19
<האנגר 11<כמו גדולים משירי אריק אינשטיין - חנוכה 201918:30ה26.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<חמישיית Andrea Motis (ברצלונה) - ג'אז חם21:00ה26.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב09:45ו27.12.19
<בית ציוני אמריקה<טרופותי - תיאטרון אורנה פורת10:00ו27.12.19
<מתחם ביאליק חדש<חנוכה 2019 בבית ביאליק10:00ו27.12.19
<מתחם ביאליק חדש<חנוכה 2019 בבית ביאליק10:00ו27.12.19
<בית ציוני אמריקה<שבת הזהב10:30ו27.12.19
<בית להקת הפלמנקו הישראלית COMPAS<חווית הפלמנקו לכל המשפחה - להקת הפלמנקו הישראלית11:00ו27.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בילבי - חנוכה 201912:00ו27.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201912:30ו27.12.19
<תיאטרון הקאמרי החדש<שבעת הגמדים ושלגיה - תיאטרון אורנה פורת12:30ו27.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב12:45ו27.12.19
<האנגר 11<כמו גדולים משירי אריק אינשטיין - חנוכה 201913:15ו27.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201915:30ו27.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<חמישיית Andrea Motis (ברצלונה) - ג'אז חם21:30ו27.12.19
<מתחם ביאליק חדש<חנוכה 2019 בבית ביאליק10:00שבת28.12.19
<מתחם ביאליק חדש<חנוכה 2019 בבית ביאליק10:00שבת28.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201910:00שבת28.12.19
<בית ציוני אמריקה<זהבה ושלושת הדובים (ת. אורנה פורת)10:30שבת28.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת28.12.19
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי11:00שבת28.12.19
<תיאטרון תמונע<הנסיכה שלבשה שקית נייר11:00שבת28.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת28.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<האוצר - שירים לקטנים ולגדולים11:30שבת28.12.19
<צוותא - לתרבות מתקדמת<דובידן הסקרן - תיאטרון הזמיר11:30שבת28.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב12:00שבת28.12.19
<מרכז סוזן דלל<רוח רוח - אנסמבל 20912:00שבת28.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201912:30שבת28.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בילבי - חנוכה 201912:30שבת28.12.19
<זאפה תל אביב<ענן על מקל12:30שבת28.12.19
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי13:00שבת28.12.19
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי15:00שבת28.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201915:30שבת28.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בילבי - חנוכה 201915:45שבת28.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב16:30שבת28.12.19
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי17:00שבת28.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<קרקס מיומנה לילדים - חנוכה 201918:00שבת28.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב19:30שבת28.12.19
<היכל מנורה מבטחים<TIK TOK SHOW - חנוכה 201909:30א29.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב09:45א29.12.19
<האנגר 11<כמו גדולים משירי אריק אינשטיין - חנוכה 201909:45א29.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מרק כפתורים10:00א29.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מחסן השטוזים של דתיה10:00א29.12.19
<זאפה תל אביב<הרפתקאות ינץ לוי10:00א29.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בילבי - חנוכה 201910:00א29.12.19
<תיאטרון בית ליסין<תירס חם - בים בם בם10:30א29.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הארגז של ביאליק - תיאטרון אורנה פורת11:00א29.12.19
<אודיטוריום ע"ש סמולרש, אוניברסיטת ת"א<שבעת הגמדים ושלגיה - תיאטרון אורנה פורת12:00א29.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב12:45א29.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב15:45א29.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<היה היה אף - תיאטרון אורנה פורת16:00א29.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הנעליים של אדון סימון16:00א29.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בלונים16:00א29.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בלונים17:00א29.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שרלוק הולמס - תיאטרון אורנה פורת17:30א29.12.19
<תיאטרון בית ליסין<תירס חם - בים בם בם17:30א29.12.19
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי18:00א29.12.19
<האנגר 11<כמו גדולים משירי אריק אינשטיין - חנוכה 201918:30א29.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב18:45א29.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב09:45ב30.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלאדין ומנורת הקסמים - אורנה פורת10:00ב30.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בילבי - חנוכה 201910:00ב30.12.19
<תיאטרון בית ליסין<שמוליקיפוד וחברים - תיאטרון הילדים הישראלי10:30ב30.12.19
<זאפה תל אביב<ילדי בית העץ - המופע12:30ב30.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב12:45ב30.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב15:45ב30.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הארגז של ביאליק - תיאטרון אורנה פורת16:00ב30.12.19
<בית אריאלה<חנוכה 2019 בבית אריאלה17:00ב30.12.19
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פטר והזאב (תיאטרון אורנה פורת)17:30ב30.12.19
<תיאטרון בית ליסין<שמוליקיפוד וחברים - תיאטרון הילדים הישראלי17:30ב30.12.19
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי18:00ב30.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<בילבי - חנוכה 201918:15ב30.12.19
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<אנני - תיאטרון תל אביב18:45ב30.12.19
<גני התערוכה<פסטיגל PLAY 201916:00ג31.12.19
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<שיקוי האהבה - שעת אופרה לילדים17:00ג31.12.19
<גני התערוכה<פסטיגל PLAY 201919:15ג31.12.19
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי18:00ד01.01.20
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי18:00ה02.01.20
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי11:00שבת04.01.20
<בית אריאלה<מדוע הילד צחק בחלום? - סדרה בבית אריאלה11:00שבת04.01.20
<תיאטרון תמונע<הקוף הטוב - תיאטרון תמונע11:00שבת04.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הטרקטור בארגז החול11:00שבת04.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<איתמר פוגש ארנב - האנסמבל הקולי הישראלי11:30שבת04.01.20
<בית אריאלה<מדוע הילד צחק בחלום? - סדרה בבית אריאלה12:00שבת04.01.20
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי13:00שבת04.01.20
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי15:00שבת04.01.20
<תיאטרון מלנקי<אגדת שלג - תיאטרון מלנקי17:00שבת04.01.20
<בית ציוני אמריקה<פיטר הארנב בלונדון - תיאטרון הילדים הישראלי10:00שבת11.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הודיני10:00שבת11.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<תיאטרון פצפון10:00שבת11.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<היה היה אף - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת11.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אש בראש - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת11.01.20
<בית ציוני אמריקה<פיטר הארנב בלונדון - תיאטרון הילדים הישראלי11:30שבת11.01.20
<מוזיאון ארץ-ישראל<מחסן השטוזים של דתיה10:30שבת18.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ביט ביט הקטנה - תזמורת הבמה10:30שבת18.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת18.01.20
<בית אריאלה<מדוע הילד צחק בחלום? - סדרה בבית אריאלה11:00שבת18.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<תעלולי בריגלה וארלקינו11:30שבת18.01.20
<בית אריאלה<מדוע הילד צחק בחלום? - סדרה בבית אריאלה12:00שבת18.01.20
<בית פרנקפורט <איה אאוץ' אווה - התיאטרון שלנו17:30ג21.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<רכבות אל החופש10:30שבת25.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<שבת הזהב10:30שבת25.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<הניצחון הסופי - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת25.01.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<קורצ'אק - עשר קופסאות גפרורים11:00שבת25.01.20
<תיאטרון תמונע<פטר והזאב - תמונע11:00שבת25.01.20
<בית ציוני אמריקה<איה אאוץ' אווה - התיאטרון שלנו11:30שבת25.01.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<עלי באבא וארבעים השודדים 201910:30שבת01.02.20
<בית אריאלה<מדוע הילד צחק בחלום? - סדרה בבית אריאלה11:00שבת01.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<איתמר פוגש ארנב - האנסמבל הקולי הישראלי11:30שבת01.02.20
<בית אריאלה<מדוע הילד צחק בחלום? - סדרה בבית אריאלה12:00שבת01.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<דניאל סלומון, דנה עדיני, בן ארצי - פמפושקה13:00שבת01.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<קונצרט בחולות - תיאטרון הקרון11:00שבת08.02.20
<תיאטרון תמונע<המלך בוג רוצה עד השמיים11:00שבת08.02.20
<בית ציוני אמריקה<זרעים של אמת - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת08.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת08.02.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<שיקוי האהבה - שעת אופרה לילדים17:00ג11.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<תיאטרון פצפון10:00שבת15.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<מורה לחיים10:30שבת15.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<חברים על הגשר10:30שבת15.02.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<מסע בין חלמונים11:00שבת15.02.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<מסע בין חלמונים12:30שבת15.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<בגדי המלך החדשים - תזמורת הבמה10:30שבת22.02.20
<תיאטרון תמונע<הקוף הטוב - תיאטרון תמונע11:00שבת22.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<טררם קידס - כוח המשאלות11:30שבת22.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<פרצוף חמוץ10:00שבת29.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<צוציקים10:00שבת29.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<המשאלה הגדולה - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת29.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<אלאדין ומנורת הקסמים - אורנה פורת10:30שבת29.02.20
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<דב דובוני - הקאמרית הישראלית10:30שבת29.02.20
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<דב דובוני - הקאמרית הישראלית12:00שבת29.02.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת07.03.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<מסע בין חלמונים11:00שבת07.03.20
<בית ציוני אמריקה<הביצה שהתחפשה - התיאטרון שלנו11:30שבת07.03.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<מסע בין חלמונים12:30שבת07.03.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<מרק כפתורים16:30ד11.03.20
<בית ציוני אמריקה<תשמעו סיפור - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת14.03.20
<בית ציוני אמריקה<אדיסון11:00שבת14.03.20
<בית ציוני אמריקה<גלי - מחזמר משיריו של אהוד מנור10:30שבת21.03.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<חליל הקסם לילדים - האופרה הישראלית 201917:00ב06.04.20
<בסקולה - חלל לקרקס עכשווי, תל אביב<זאת תזמורת? זה קרקס! - הקאמרית הישראלית 10:30שבת11.04.20
<בסקולה - חלל לקרקס עכשווי, תל אביב<זאת תזמורת? זה קרקס! - הקאמרית הישראלית 12:00שבת11.04.20
<בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה<שיקוי האהבה - שעת אופרה לילדים11:00א12.04.20
<בית ציוני אמריקה<הצמיד של אופירה11:00שבת02.05.20
<בית ציוני אמריקה<שרלוק הולמס - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת09.05.20
<תיאטרון הקאמרי החדש<עלי באבא וארבעים השודדים 201910:30שבת16.05.20
<בית ציוני אמריקה<תשמעו סיפור - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת06.06.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת06.06.20
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<קסמים ונפלאות באופרה - הקאמרית הישראלית10:30שבת13.06.20
<מרכז המוסיקה ת"א-יפו<קסמים ונפלאות באופרה - הקאמרית הישראלית12:00שבת13.06.20
<בית ציוני אמריקה<אש בראש - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת20.06.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת04.07.20
<מוזיאון תל-אביב לאמנות<המופע של אספדיחה ומושלמת11:00ב07.12.20
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<צלילי המוסיקה - תיאטרון ארצי לנוער - חנוכה 201911:00ו25.12.20
<תיאטרון תל אביב (ויצמן 60 ת"א)<צלילי המוסיקה - תיאטרון ארצי לנוער - חנוכה 201915:00ו25.12.20
הצגות לילדים בתמונעקידס
הצגות לילדים בתמונעקידס במסגרת סדרת הצגות הילדים של תיאטרון תמונע יעלו "ג'ק וגרעין התירס" ו"משקפי הקסם של ליאור"