אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
תיאטרון
לוח האירועים 2022 ינואר 
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
ידיעה
 
מאת: מערכת הבמה הפסטיבל למוזיקה ווקאלית באבו גוש
 

 
 
 בין דבוז'ק לליאונרד כהן, בין באך ליוני רכטר – פסטיבל קולות מישראל, שווייץ והולנד


בפסטיבל אבו גוש למוזיקה ווקאלית יתארחו השנה מוזיקאים רבים ומפתיעים מישראל, הולנד, שווייץ ועוד.

בפסטיבל יבוצעו כ-150 יצירות קוליות מאת דבוז'ק, דה-פאיה, באך, הנדל, פרגולזי, ויוואלדי, סן-סאנס, מוצרט, גריג, שופן, שומאן, שוברט, פיאצולה ועוד. כמו כן יבוצעויצירות של שלל יוצרים ישראלים, מיוני רכטר ועד דוד זהבי. קונצרט מיוחד יוקדש לגדולי הרוק והבלוז, ליאונרד כהן ובוב דילן.

בין המבצעים שישתתפו בפסטיבל: קרן הדר, יעלה אביטל, קלייר מגנאג'י, טלי קצף, יונתן זק, יוני פרחי, יוסף ארידן, איזבל מארי האס, אלכסיי קנוניקוב, הדס פארן, נגן הקרן אלון ראובן, סעידה ברלב, יוליה רובינסקי, איילת אמוץ-אברמסון, אביטל דרי ועוד.

מהולנד יגיע מארטן אֶנְחֶלְטִיס, זמר הקונטרה-טנור, עם יצירות ששר בעשרות קונצרטים, בשתי תוכניות שונות ובהן יצירות מופת מאת באך, הנדל, ויוואלדי, פרסל, דאולנד ועוד. התקליטור של אנחלטיס, ובו שירים מאת פרסל ודאולנד, נמצא בראש מצעד התקליטורים.

עוד במשתתפים: ישראל גולני, טרובדור הלאוטה והתיאורבו, מהידועים באירופה, וכן ההרכב זמרי נביאי הקווינטה משווייץ.
 
מנהלת מוזיקלית: חנה צור.

רנסנס ספרדי סוחף

בקונצרט יבוצעו מיצירותיהם של אנטוניו דה-קבסון, חואן דל-אנסינה, גספר סאנס, אנטונין דבוז'ק, חוסה מרין, דיאגו אורטיס, פאבלו קזאלס, מנואל דה-פאיה, אייל לבר וסוליאה. במשתתפים: איילת אמוץ-אברמסון, מצו-סופרן, ויונתן זק, פסנתר.

בקונצרט יבוצע מחזור שירי הצוענים שהלחין דבוז'ק ב-1880 לתמלילים של המשורר הצ'כי אדולף היידוק, שקיבל את השראתו מחיי הצוענים בסלובקיה. עוד בקונצרט: מיצירות דה-פאיה, המלחין הלאומי של ספרד במאה ה-20, שיצירותיו החשובות ביותר מבוססות על הפולקלור הספרדי.

הקונצרט יתקיים ביום שלישי, 14 במאי 2013, ב-11:30.

מהולנד באהבה, תוכנית א'

בקונצרטיבצעו מארטן אֶנְחֶלְטִיס, זמר הקונטרה-טנור המפורסם, וישראל גולני, נגן תיאורבו ולאוטה, מיצירות ג'ון דאולנד, ניקולס ולט, ויוואלדי ובאך. עוד משתתפים: יזהר קרשון, עוגבן, ואנסמבל נגני ברוקדה.

מארטן אֶנְחֶלְטִיס, קונטרה-טנור, יליד 1984, החל את הקריירה בגיל 16, לאחר שירה כילד סופרן מגיל ארבע. ביצע תפקידים בכל יצירותיהם הקוליות החשובות של הנדל ובאך. השתלם בכיתות אמן של מייקל צ'אנס והופיע תחת שרביטם של מיטב המנצחים, ביניהם גוסטב לאונהרדט, ויליאם קריסטי וטון קופמן. הופיע בתפקידים ראשיים באופרות ובאורטוריות באמסטרדם, בהאג, בטוקיו, בבריסל ובפסטיבלים שונים למוזיקת ברוק באירופה. בוגר בהצטיינות של הקונסרבטוריון המלכותי בהאג. כיום לומד אצל אנדריאס שול.

ישראל גולני, נגן תיאורבו ולאוטה, סיים בהצטיינות את לימודי המוזיקולוגיה באוניברסיטת תל אביב וזכה במלגת קרן שרת. מתמקד בכלי פריטה עתיקים ולמד נגינה על לאוטה ותיאורבו (מתקופת הרנסנס) אצל פרד יקובס בקונסרבטוריון אמסטרדם ואצל אליזבת קני באקדמיה המלכותית בלונדון. הופיע עם תזמורות מובילות באירופה, תחת מנצחים כפול מק'קריש, יוס ואן-ולדהובן ומיכאל הופשטטר. כמו כן מבצע מוזיקה עכשווית בהרכבים מגוונים, והוציא לאור מבחר תקליטורים של יצירות רנסנס וברוק.

הקונצרט יתקיים ביום שלישי, 14 במאי 2013, ב-15:00. לרכישת כרטיסים

מארטן-אנגלטייז-אתר-אבו-גוש.jpg
מארטן אנחלטיס (מקור: אתר פסטיבל אבו-גוש)

חגיגה ונציאנית

מיצירות קלאודיו מונטוורדי, דומניקו צ'ימרוזה ואנטוניו ויוואלדי, עם יעלה אביטל, סופרן; אלה וילהלם, אלט; ראובנה הוד, חלילית; אנסמבל נגני ברוקדה והמקהלה הקאמרית תל אביב. מנצח: מיכאל שני.

בקונצרט יבוצע המגניפיקט של צ'ימרוזה, הכתוב למקהלה מעורבת ולתזמורת, יצירה קצרה וחגיגית מאוד, המצטיינת בפשטות רבה. כמו כן יבוצע המגניפיקט של ויוואלדי, בגרסה הסופית של היצירה, שנכתבה עבור חמש מתלמידותיו בקונסרבטריון הפייטה.

הקונצרט יתקיים ביום רביעי, 15 במאי 2013, ב-11:30. לרכישת כרטיסים

תהילה ותהילים

בקונצרט יבוצעו יצירות של באך, מנדלסון, לוטם עסנר, הנדל, ויליאם בירד, פרנסיס פולנק, מוצרט ופרגולזי.

במבצעים: קלייר מגנאג'י, סופרן; מקהלת הקיבוץ הארצי; ז'אנה קופילב, פסנתר, צ'מבלו ועוגב; ואנסמבל כלי קשת עם אליאנה לובנברג, דניאל פוקץ', כנרים; קרן סומך, ויולנית; אודי ובר, צ'לן; אורית צלניקר, קונטרבס. מנצח: יובל בן-עוזר.

יצירתו של באך, שתבוצע בקונצרט, המוטט "הללו את ה' כל העמים", נכתב כנראה לטקס אשכבה של נפטר חשוב. הטקסט הוא מספר תהילים, והמבנה אופייני למוטטים של המלחין.
יצירתו הדתית של מנדלסון, שהושפע מבאך, ותבוצע בקונצרט, כוללת שני המוטטים למקהלת נשים. עוד בקונצרט: "תפילה לשלום" של המלחינה הישראלית הצעירה לוטם עזנר, פסנתרנית, מעבדת וכותבת שירים, לטקסט של רבי נחמן מברסלב.

הקונצרט יסתיים ביצירתו של פרגולזי לטקסט מתהילים. פרגולזי הוא מהחשובים שבמלחינים האיטלקים של תקופת הברוק.

הקונצרט יתקיים ביום רביעי, 15 במאי 2013, ב-15:00. לרכישת כרטיסים

מהולנד באהבה, תוכנית ב'

מארטן אֶנְחֶלְטִיס, קונטרה-טנור, וישראל גולני, תיאורבו ולאוטה, יבצעו מיצירות הנרי פרסל, רוברט דה-ויזה, ויוואלדי ובאך. עוד משתתפים: יזהר קרשון, עוגב; ראובנה הוד, חלילית; ואנסמבל נגני ברוקדה.

הנרי פרסל היה המלחין האנגלי החשוב ביותר בתקופת הברוק והיה מפורסם גם מחוץ לגבולות ארצו. הוא החל להלחין בגיל צעיר ביותר, ובאמתחתו אופרות, יצירות לקול, לתזמורת, לתיאטרון, דתיות וחילוניות כאחת. יצירה שתבוצע בקונצרט, "מוזיקה לשעה קלה", היא הפרק השני מתוך המוזיקה שהלחין פרסל למחזה "אדיפוס". יצירה אחרת, "מתוק משושנים", היא אחד משני שירי האהבה שהלחין למחזה "פאוזאניוס, הבוגד בארצו".

יצירתו של באך שתבוצע בקונצרט, קנטטה מס' 53, בשנת 1713, נכתבה ככל הנראה בעת שהותו בעיר ואיימר, כשהגיש את מועמדותו למשרת העוגבן של כנסיית הַאלֶה. שלושה מלחינים נוספים הגישו את מועמדותם למשרה זו, ובסופו של דבר ויתר באך על הצעת העבודה.

עוד בקונצרט: "ניסי דומינוס" מאת ויוואלדי, מוטט דתי המכיל תשעה פרקים לקול ולהרכב כלי. זהו אחד המוטטים הארוכים ביותר מפרי עטו לקול סולו, ותשעת פרקיו הקצרים מקיפים מגוון רחב של הלכי רוח.

הקונצרט יתקיים ביום רביעי, 15 במאי 2013, ב-18:30. לרכישת כרטיסים

רקוויאם גרמני

בקונצרט יבוצעו "אושר אחרון", אופ' 104 מס' 3, ו"רקוויאם גרמני", אופ' 45, של המלחין יוהנס ברהמס. במבצעים: נטליה ויג'ראל, סופרן; גיא פלץ, בריטון; אירינה לונקביץ', בנג'מין גודמן, פסנתר; והמקהלה הקאמרית שליד האקדמיה למוזיקה ירושלים. מנצח: סטנלי ספרבר.

נטליה ויגַ'רֶאָל, סופרן, היא ילידת קאלי שבקולומביה, שם למדה פיתוח קול. הגיעה ארצה כסטודנטית מחו"ל ב-2006 ולמדה לתואר ראשון כפול בביצוע ובהכשרת מורים באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים, בכיתתם של מרים מלצר ועידו אריאל. השתתפה באופרה "חליל הקסם" מאת מוצרט. בשנה זו מסיימת תואר שני בביצוע באקדמיה וזה כארבע שנים חברה במקהלה הקאמרית של האקדמיה.

גיא פלץ, בריטון, נולד ב-1992. לומד בשנה השלישית באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים במחלקה קולית בכיתת מרינה לויט ועידו אריאל, ושנה שנייה במחלקה לניצוח תזמורת אצל יבגני צירלין. משרת בצה"ל כמוזיקאי מצטיין. הופיע כסולן עם הרכבי ברוק ותזמורות שונים, וזכה בפרסים ובמלגות רבים.

הקונצרט יתקיים ביום שישי, 17 במאי 2013, ב-11:30. לרכישת כרטיסים

המקהלה-הקאמרית-יונתן-דרור.jpg
המקהלה הקאמרית (צילום: יונתן דרור)

עיבודים לשירים עממיים

בקונצרט יבוצעו שירי עם של אנטונין דבוז'ק, שירים ממחזור "האהובה" של סיבליוס, ארבעה שירי חתונה סלובקיים של בלה ברטוק ויצירות של ברהמס, סירילוס קְרֶק ומנדלסון.

עם טלי קצף, סופרן; בוריס זוֹבין, פסנתר; מקהלת שחר, רחובות. מנצחת: גילה בריל.

בפתח הקונצרט יבוצעו עיבודים לשירים עממיים מאת גדולי המלחינים האירופים. השירים הללו הם עדות להתעוררות הלאומית שהציפה את אירופה במחצית השנייה של המאה ה-19.

מקהלת שחר, רחובות, נוסדה בשנת 1994 על-ידי גילה בריל, המנצחת והמנהלת המוזיקלית שלה. המקהלה מתמחה בביצוע מוזיקת ברוק, אך מבצעת גם מוזיקה מודרנית, אמנותית ופופולרית. בהופעותיה ביצעה קונצרטים א-קפלה ושיתפה פעולה עם תזמורת בארוקדה, דואו הנקשנים פרקדו, התזמורת הסימפונית ירושלים, תזמורת הבארוק ירושלים ועוד.

הקונצרט יתקיים ביום שישי, 17 במאי 2013, ב-15:00. לרכישת כרטיסים

מחווה לאבנר איתי

מחווה לפרופ' אבנר איתי עם פרישתו מניצוח פעיל על מקהלות. יצירות של יקובוס גאלוס, מוצרט, מרדכי זעירא, אבנר איתי, ברהמס, דב כרמל, יחזקאל בראון, מתתיהו שלם, נורית הירש, מנדלסון, יוני רכטר.

בין האמנים: פיליפ לוריא, פסנתר; אבנר איתי, אבוב ד'אמורה; זמרי קולגיום;מקהלת האיחוד. מנצחים: ברק טל ורונן בורשבסקי.

אבנר איתי הוא דמות מרכזית ב-50 השנים האחרונות בחיי שירת המקהלה האמנותית בארץ. הוא החל את פעילותו בתחום שירת המקהלה האמנותית ב-1962, לאחר השתלמות בפריז אצל פיליפ קאייאר, וניצח על שלוש מקהלות: מקהלת האיחוד, קאמרן וקולגיום תל-אביב, שאת שתי האחרונות הקים וגיבש. כמו כן הקים את בית-הספר לשירת מקהלה, ניהל את הזמרייה במשך 24 שנים, טיפח קשרים אמנותיים עם שכנינו הערבים בארץ ומארצות ערב והוציא תקליטורים רבים. בשנים האחרונות עוסק איתי בעיבוד למקהלה של שירים מן הקלאסיקה של הזמר הישראלי.

הקונצרט יתקיים ביום שישי, 17 במאי 2013, ב-18:30. לרכישת כרטיסים

יעלה-אביטל-ושרון-דבורין-יחצ.jpg
יעלה אביטל ושרון דבורין (צילום: יח"צ)

אורטוריה לחג המולד

מיצירות סן-סאנס, קריסטובל דה-מורלס, לאוש ינצ'ק, דוד זהבי וקורט וייל. עם איזבל מרי האס, לילך רפאלוביץ, סופרן; דפנה זהבי, מצו-סופרן; פליקס ליבשיץ, טנור; אלכסיי קנוניקוב, באס; סעידה ברלב, כינור; יוליה רובינסקי, נבל; גבי ארגוב, פסנתר ועוגב; המקהלה הקאמרית רמת גן. מנצחת: חנה צור.

הקונצרט מוקדש ליצירות קודש בעברית, בלטינית ובצ'כית של מורלס, מגדולי מלחיני ספרד מתקופת הרנסנס המאוחר; ינצ'ק, מגדולי מלחיני צ'כיה; שירו של דוד זהבי "בעדן ילדים"; קידוש לשבת של וייל ואורטוריה של סן-סאנס, שהקדיש לבאך.

הקונצרט יתקיים ביום שבת, 18 במאי 2013, ב-11:30. לרכישת כרטיסים

אנסמבל נביאי הקווינטה

מיצירות סלומונה רוסי, "שיר המעלות"; אוטביו רינוצ'יני, "אדם חולה אהבה", ג'ובני בטיסטה גואריני, אלסנדרו פיצ'יניני, עילם רותם, מונטוורדי, שיבוצעו על-ידי אורחי הפסטיבל משווייץ, אנסמבל נביאי הקווינטה.

הקונצרט מציג טעימות מן העושר המוזיקלי של הברוק האיטלקי המוקדם, שבו מתמחים נביאי הקווינטה, לצד יצירות חדשות ברוח התקופה, המבוצעות לראשונה.

אנסמבל נביאי הקווינטה הוקם בישראל ופועל כיום בעיר באזל שבשווייץ, שם השתלמו חבריו במוזיקה עתיקה. ההרכב מתמקד ברפרטואר מהמאה ה-16 וראשית המאה ה-17. גרעין ההרכב מונה חמישה זמרים גברים, שאליהם מצטרפים נגנים וזמרים נוספים לפי הצורך. ההרכב זכה בתחרות להרכבים בתחום המוזיקה העתיקה ב-2011 ביורק, אנגליה, וכן השתתף בצילומי הסרט התיעודי Hebreo, העוסק בסלומונה רוסי. ההרכב מופיע בקביעות בפסטיבלים באירופה. בקרוב ייצאו שלושה דיסקים חדשים של ההרכב.

הקונצרט יתקיים ביום שבת, 18 במאי 2013, ב-15:00. לרכישת כרטיסים

קרן הדר שרה ברהמס, שוברט ועוד

בקונצרט יבוצעו מיצירות שומאן, ברהמס, גאטנו דוניצטי, ורדי, שוברט, ברליוז ובנג'מין בריטן, בביצוע של קרן הדר, סופרן; אלון ראובן, קרן יער; יוני פרחי, פסנתר; אנסמבל קולות נשים נעמה וגברים ממקהלת מגידו. מנצחת: פנינה ענבר.

יצירות בלתי שגרתיות, קטעי סולו ומקהלה, דתיים וחילוניים, רובם מן התקופה הרומנטית במוזיקה, ובחלקם כוללים את קרן היער ככלי מלווה.

קרן הדר, סופרן, היא בוגרת בית-צבי. מופיעה עם תזמורות בארץ ובעולם וברסיטלים בארץ ומחוצה לה, לצד הופעות בפסטיבלים רבים בישראל ובאירופה. השתתפה במבחר הצגות תיאטרון ובאופרות בארץ. למדה אופרה בברלין בזכות מלגה מיוחדת שהוענקה לה על-ידי דניאל בארנבוים. זוכת תחרות ריינסברג בגרמניה לשירת אופרה. ב-2007 יצא לאור הדיסק השני שלה, המוקדש ליצירתה של אלה מילך-שריף, "שחורה אני ונאווה". הדר היא אמן נבחר של הקרן למצוינות בתרבות משנת 2008.

הקונצרט יתקיים ביום שבת, 18 במאי 2013, ב-18:30. לרכישת כרטיסים

קרן-הדר-דניאל-צציק.jpg
קרן הדר (צילום: דניאל צ'ציק)

מוצרט, פנטסיה רומנטית

בקונצרט יבוצעו אריות ודואטים מתוך האופרות "כך עושות כולן", "נישואי פיגרו", "דון ג'ובני", "חליל הקסם" ועוד, של מוצרט. עם הדס פארן-אסיה, סופרן; גאי פלץ, בריטון; אייל פלץ, פסנתר.

הקונצרט יתקיים ביום רביעי, 15 במאי 2013, ב-14:00.

הקולות של סילביה קיגל

סילביה קיגל שרה רמירז, פיאצולה ומוזיקה מארגנטינה, ברזיל, וונצואלה, מקסיקו, צ'ילה והאיים הקריביים. עם גדעון ברטלר, גיטרה.

סילביה קיגל, אלט, נשמה בילדותה את השירה הדרום-אמריקאית על כל גווניה, ועם עלייתה לארץ למדה מוזיקה והחלה להופיע בפסטיבלים בארץ ובחו"ל. בין הבולטים שבהם: פסטיבל המוזיקה הקולית באבו-גוש, שבו הופיעה למעלה מעשר שנים כסולנית ביצירה הידועה "קנטו חנרל" מאת פבלו נרודה ומיקיס תיאודורקיס, כסולנית ביצירה "מטהאוזן" לתיאודורקיס ובפסטיבל של מוזיקה קלאסית בצפון. במקביל יצרה תוכניות של שירי טנגו ואהבה, פולקלור דרום-אמריקאי ושירי מחאה בשיתוף נגני התזמורת הפילהרמונית הישראלית ומוזיקאים מובילים אחרים.

הקונצרט יתקיים ביום רביעי, 15 במאי 2013, ב-16:15.

סילביה-קיגל-01.jpg
סילביה קיגל (צילום: יח"צ)


לשיר רנסנס עם זמרי גלוריאנה

מסע מוזיקלי דרך גרמניה וצרפת של ימי הביניים והרנסנס, עם יצירות של ז'אן רישַפוֹר, הנס ליאו הסלר, גיום דה-מאשו, אורלנדו די-לאסו, לודוויג זנפל ופייר פַּסְרוֹ.

עם אנמסבל גלוריאנה: אביטל דרי, מצו-סופרן; נוער לי-נגן, קונטרה-טנור; דוד נורטמן, טנור; גאי פלץ, בריטון.

התוכנית סובבת סביב המיסה של הסלר, אורגניסט ומלחין מפורסם בן המאה ה-16, וכן שתי בלדות אהבה שכתב והלחין ואת הפרק האחרון מתוך יצירת המופת שלו, "המיסה של גבירתנו". כמו כן יבוצעו שלוש יצירות מאת המלחין הפלמי המפורסם ביותר במאה ה-16, ז'וסקן דה פרה.

אנסמבל גלוריאנה, רביעייה קולית צעירה, מתמחה במוזיקה פוליפונית מתקופת הרנסנס והבארוק, והחלה את דרכה בשנת 2010. הופיעה בירושלים ובתל-אביב בתוכניות ייחודיות ובמגוון שילובים קוליים וכליים. האנסמבל השתתף בסדנת-אמן בהדרכת הקבוצה הצרפתית לה-פואם ארמוניק ובסדרות קונצרטים ירושלמיים.

הקונצרט יתקיים ביום שישי, 17 במאי 2013, ב-14:00.

הללויה – משירי ליאונרד כהן ובוב דילן

מופע מחווה לשני ענקי הפולק היהודים הגדולים, בוב דילן האמריקאי וליאונרד כהן הקנדי, עם השירים הנפלאים והידועים בעיקר מתקופת יצירתם המוקדמת. במופע ינוגנו גם שירים של המקבילה הבריטית שלהם באותן שנים – דונובן. שירי המופע נאספו בקפידה על-ידי נגן הפולק הוותיק שי טוחנר, יחד עם הזמרת הצעירה מיה יוהנה-מנחם. אל השניים מצטרף מוזיקאי ווירטואוז רב-כלי, יונתן מילר.

הקונצרט יתקיים ביום שישי, 17 במאי 2013, ב-16:15.

חלום ליל קיץ

נוקטורנושל שופן, דואטים של מנדלסון, מתוך "פר גינט" של גריג, ואלס של שופן ויצירות של פולין ויארדו. עם שרון דבורין, סופרן; קארין שיפרין, מצו-סופרן; יוני פרחי, פסנתר.

שרון דבורין, סופרן, למדה באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. תחילה נגינה בטרומבון ולאחר מכן זמרה. השתתפה בהפקות רבות בתפקידים מובילים באופרה הישראלית ושרה עם מירב התזמורות החשובות בארץ, תחת שרביטיהם של נועם שריף, אשר פיש ודני אטינגר, וכסולנית בפסטיבל אבו גוש ובביאנלה למוזיקה של המאה ה-20.

הקונצרט ייערך בשבת, 18 במאי 2013, ב-14:00.

הדס-פארן-אסיה-וקלייר-מקאנגי-יחצ.jpg
הדס פארן-אסיה וקלייר מקאנג'י (צילום: יח"צ)

עלי שלכת – מנעמים בניחוח פריזאי

מיצירות אֶטְיֶאן מוּלִיניֶיה, ז'וליאן פֶּרישון, פּיֶיר גֶדְרוֹן, גַבּריאל בַּטָאי, רובֶּר בַּלַאר, אֶטְיֶאן מוּלִיניֶיה, ניקולה ואלֶה, סבסטיאֶן לה-קַמוּ, מרק-אנטואן שַרְפַּנטִיֶיה, רובֶּר דה-ויזֶה, ז'אן בטיסט מוֹרוֹ, פרנסואה קוּפְּרֵן, וג'וסף קוֹסְמָה.

עם יעלה אביטל, סופרן; ישראל גולני, תיאורבו ולאוטה.

הקונצרט ייערך בשבת, 18 במאי 2013, ב-16:15.

הפסטיבל יתקיים בימים שלישי עד שבת, 14–18 במאי 2013, באבו גוש. לרכישת כרטיסים: 02-5341305 או 054-4399799. אתר הפסטיבל17/04/2013   :תאריך יצירה
הדפס הוסף תגובה

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע