סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
הצגות לילדים, מופעים לילדים
לוח האירועים 2021 אוקטובר 
א ב ג ד ה ו ש
     
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
אירועי פסח
 
פסטיבל תיאטרון הנוער הארצי
 
 
 
תמונות היכן ומתי

השנה חוגגת בת ים 90 שנים להיווסדותה ו 22 שנים לקיומו של פסטיבל תיאטרון הנוער. את הפסטיבל מובילה קרן כהן ישראלי- המנהלת האמנותית, זו השנה הרביעית.

תכנית הפסטיבל

4.4 יום ב' - מתחם ניצנה - פסט'פקטורי בשעה  17:00

במה אלטרנטיבית

"גברת לוי בעלך מת"- מאת אלדד כהן/ בימוי דניאל זהבי/ ביצוע מגמת התיאטרון תיכון לאמנויות ירושלים.
סצנה המפגישה את הצופה עם שורת עלילות הזויות התלושות מהמציאות הישראלית , הצבאית והמנוכרת.
אנדו אמלק- הרכב אמהרי
הפקה מעבדת פיס לתרבות בית סיסטם עאלי ומגדלור ניסנבאום בת ים.
 
5.4 יום ג' - היכל התרבות

9:00 טקס פתיחת הפסטיבל
"חיות במה"
בימוי איציק צדיק/ביצוע נוער "בית צבי"- בי"ס לאמנויות הבמה רמת גן

9:30
"מסע האחים מקס"
בהשראת סיפור מאת חנוך לוין
בימוי ועובוד לידר קוגמן/ הנחיה מיקי מרמור /ביצוע מגמת התאטרון גמנסיה הרצוג, חולון

10:00
"חתול רחוב"
מאת גורן אגמון/ בימוי שחר גולן/הנחייה עדי נוי ונטע אבשלום/ ביצוע מגמת התאטרון ברנקו וויס

12:00
"הבחורות בדלת ממול"
מאת תום גריפין / בימוי דנה חלילי/ הנחיה מיקי ברמור ועירית בנדק/ ביצוע מגמת התיאטרון גימנסיה הרצוג חולון
"משחקים בחצר האחורית"
מאת עדנה מזי"א/ בימוי מרב אלטחן אלבז/ מדריך חברתי ג'רום ארוש/ ביצוע קבוצת התנוער של תאטרון ברמוזה אשדוד

14:00
כיתת אמן/ אימפרו עם תומר שרון
סדנת אמן חיה ובועטת עם היוצר תומר שרון.

16:00
"איזדורה"
בימוי מיקי מרין/ביצוע פרויקט התאטרון של בי"ס לאומניות הבוסתן, נתניה

17:00
"הנסיך הקטן"
בימוי רותם פרל/עיבוד שי כהן/ הנחיה לנה מישוריס ויעל תירוש/ ביצוע מגמת התאטרון בי"ס הריאלי בית בירם חיפה.

18:00
"היי, יפה - מדריך לנערה המתבגרת"
בימוי יוסי ג'וז כהן/הפקה מחלקת נוער באר יעקב/ ביצוע תיאטרונוער באר יעקב 

19:00
"מחכות"
בימוי ועיבוד אהוד לוסין/ביצוע מגמת התאטרון תיכון ליד"ה ירושלים
"משמרת לילה"
בימוי רועי הרץ רוסו/ ביצוע מגמת התאטרון של תיכון שז"ר בת ים.
 
6.4 יום ד' היכל התרבות - סמטת אופיר 3 בת ים

9:00 "בשביל הלב" -היכל התרבות, הצגת ילדים!
מאת כנרת פלד/הנחיה חיים טל/מוזיקה דורון שלום/כראוגרפיה ימית כהן/ הפקה הסטודיו למשחק תיאטרון חולון/ביצוע בי"ס עמל וכצנלסון חולון

9:30 "משוגעת" -אודיטוריום
מאת יעל רונן/ בימוי גאיה אולמן/עיבוד לינוי איקובי/ הנחיה לנה מישוריס ויעל תירוש/ביצוע מגמת התיאטרון בי"ס בית בירם

11:00 בלילה הזה - היכל התרבות
מאת דפנה אנג'ל/ביצוע קבוצת התאטרון של תיכון ברנקו וויס מודיעין

11:30 לבחור ברגע
כתיבה ובימוי אלה לוי/ניהול מוזיקלי עודד גדיר/ ביצוע תאטרון אופק כלא אופק

 12:30 מחאה שקטה -מופע מחול, היכל התרבות
כראוגרפיה אור מרין ביצוע קבוצת ההפקה של בי"ס הבוסתן נתניה

 14:00 יש משהו בפנים -מופע ספוקן וורד שירה וראפ
מדריך יונתן קונדה/הפקה מעבדת פיס לתרבות בית סיסטם עאלי בת ים/ ביצוע קבוצת כתיבה של אורט ללנטל רמלה.

15:00 "שחקן על האש"
מפגש יוצא דופן עם וסי מרשק

16:30 מבעד למראה
כתיבה יאיר מוסל / ביצוע סטודיו לאומנויות התיאטרון מיסודו של יורם לוינשטיין בשיתוף תיכון דתי צייטלין תל אביב




מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
תגובת גולשים (0 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע