אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
הצגות לילדים, מופעים לילדים
לוח האירועים 2022 ינואר 
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
אירועי פסח
 
פסח 2019 בדרום
 
 
 
תמונות היכן ומתי

שדה בוקר

הנאים השכנים בעינייך? 
ביתו במדבר של דוד בן-גוריון, הידוע יותר כצריף בן-גוריון, כבר הפך מזמן לאחד הסממנים המוכרים ביותר של קיבוץ שדה בוקר, ובפסח הקרוב, המבקרים באתר יקבלו הזדמנות להקים צריף משלהם, ממש בסמוך לצריף המקורי אשר שימש כבית לראש הממשלה הראשון של ישראל. 
  
בעזרת מוטות עץ, צבועים בצבעו של הצריף המפורסם, יקימו המבקרים צריפי עץ זמניים ואף יאבזרו אותם בחפצים מתאימים וסמליים שיתאימו להיכנס לצריף החדש. 
  
בנוסף, מגוון תחנות משחק מהנות לכל המשפחה יהיו פרוסות ברחבי האתר, ויציגו אתגרים שונים בכל אזור. 
בשולחן החול הנמצא לצד הצריף יכירו את חזון בן-גוריון לנגב, ובעזרת דגמים מחימר שיבנו המבקרים, יבנו ויפתחו את הנגב בהתאם. בסמוך למפת תבליט ענקית של האזור, יתקיים משחק סוער של סולמות ונחשים, משולב עם חידות על האזור, ועל היתרונות של הנגב, ולמרגלות פסלו של דוד בן-גוריון עומד על הראש, יחכה משחק "פלונטר" משפחתי, שיבדוק קצת את הגמישות של בני המשפחה. 
  
בכל ימי חול המועד בשעה 15:00 תתקיים ההצגה "איש קטן גדול" העוסקת בשעות הקריטיות שקדמו להכרזת המדינה, בהן מתקיים מפגש דמיוני ומרתק בין הילד דוד גרין ודוד בן-גוריון. 


פסח בצריף בן גוריון צילום: צביקה שמעיה
  
בסיורים המודרכים שיתקיימו באתר, יכירו המבקרים טוב יותר את חייו של בן-גוריון, ואת הפריטים בהם בחר להציג בביתו. מדפי הספרים העמוסים, הדמויות ההיסטוריות אותן העריץ והסיפורים הקטנים מחיי היום יום בקיבוץ של ראש הממשלה ורעייתו – כל אלה ועוד ייחשפו אט אט במהלך הסיור המרתק, שבסופו יכירו את האיש הקטן-גדול הזה קצת יותר לעומק. 
  
פסח 2019 בצריף בן-גוריון, 21-24 באפריל
שעות פתיחה בחול המועד 8:30-17:00. משחקי הפעילות יתקיימו בין השעות 11:00-15:00 
מחיר:  15 ₪ לילד (עד גיל 18) 20 ₪ למבוגר. 
סיור מודרך יתקיים בשעה 10:00, בתוספת של 5 ₪ לאדם, ובהרשמה מראש בלבד דרך האתר. ההדרכה מותנת במספר משתתפים 
 

פסח מוטורי בערד

מופעי נהיגה ורכיבה הכי מקצועיים שיש של מכוניות מרוץ, מכוניות ראלי, אופנועי סופרמוטו, מכוניות דריפטינג, קארטינג ועוד. בנוסף במהלך הפסטיבל תתקיים אליפות ישראל ב 3 קטגוריות שונות.
במסגרת הפסטיבל יתקיימו שורה של אירועי ראווה של מותגי ספורט לרבות מכוניות מרוץ, מכוניות ראלי, אופנועי סופרמוטו, קארטינג ועוד.  לצד האירועים, יתקיימו בפסטיבל 3 אליפויות ישראל: אליפות MDC, אליפות  RACING 208 ואליפות MCD/B 

לכבוד הפסטיבל, מוזמן הקהל  לאטרקצייה האהובה והמבוקשת- נסיעת מירוץ  RACING208_TAXI ו- DRIFTֹTAXI לצד נהג מרוצים ולחוות מהמסלול חוויה מוטורית חד פעמית.

חול המועד פסח 22-23/4, מופע מוטורי ראשון ב 10:00, מופע מוטורי שני ב 14:00


פסח מוטורי צילום: רונן טופלברג

קיבוץ יד מרדכי

קיבוץ יד מרדכי ממשיך במסורת ומזמין את הקהל הרחב לפסטיבל יציאת מצרים החמישי, פסטיבל  מיוחד וחוויתי שיתקיים בכל ימי חול המועד. על רקע נוף קדומים יצאו המשפחות יחד עם מדריכים לשחזור האירועים שחוו בני ישראל במסלול יציאת מצרים. הם יתלבשו כבני ישראל ויצאו אחר משה רבנו למסע במדבר. במהלך המסע יחצו המשתתפים את "ים סוף" (נחל שקמה), יטפסו על ההר ועל הדיונה כשברקע ישמעו את סיפור יציאת מצרים. 
בנוסף לפעילות, ייהנו המבקרים מפעילות מתוקה בבית הדבש והדבורה. שם ניתן לצפות בעבודת הדבוראי ובחיי הדבורים בכוורת, ללקק דבש טהור ולהכין נרות עשויים דונג אמיתי. בנוסף, מוזמנים המבקרים להשתתף באטרקציה האהובה ביותר על הילדים: סיור מיוחד ברוח הקיבוץ על עגלה רתומה לטרקטור, שתוביל אותם לתחנות מלהיבות ברחבי הקיבוץ בהם: הרפת הקיבוצית, הפרדסים ,אתר שחזור קרב תש"ח ועוד. 
לאחר מכן, יבקרו המשפחות באתר שחזור הקרב המחודש. באתר יוכלו הילדים לזחול בין תעלות הקשר המקוריות, לטפס על טנקים שבמקום ולטייל בין הנופים המרהיבים המקיפים את הקיבוץ.

כמה זה עולה?: 
כרטיס משולב הכולל את בית הדבש, נסיעה בטרקטור, אתר שחזור הקרב, ופעילות יציאת מצריים – 55 ₪ לילד, 50 ₪ למבוגר. ילד מגיל 3 חייב בכרטיס (אין צורך בתיאום מראש).
פעילות יציאת מצריים בלבד – 25 ש"ח לאדם 
משך הפעילות: כ- 3 שעות, מ-10.00 עד 16.00.
פסטיבל יציאת מצרים: 20-27/04/2019, בין השעות 10:00-16:00


יציאת מצרים צילום: גלעד קוולרציק


פסטיבל מפה ומצה: 

חוה"מ פסח, 23-24/04/2019, בין השעות- 16:00 - 10:00. פעילות ללא תשלום
אירועי מפה ומצה של משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרים, מגיעים גם השנה לאתר שיחזור הקרב שביד מרדכי. 
הילדים יוכלו להתחפר בעמדות ההגנה, לשחזר את מהלך הקרבות וללמוד על הלחימה העיקשת. במסגרת הפסטיבל, יחכו לילדים מדריכים שיסבירו על ההיסטוריה המרתקת של יד מרדכי: מהקמת הקיבוץ, הקרב ההרואי במלחמת תש"ח והחיים שלאחר המלחמה. בנוסף על כך, תתקיים פעילות  לכל המשפחה: הפנינג משחקי חשיבה בהשתתפות מנחים מקצועיים שמסבירים וגם קצת נותנים רמזים. 
בנוסף ישתתפו המשפחות במשחק תיבות בריחה ייחודי "אוצר יד מרדכי". משחק המבוסס על תיבות נעולות שהמשתתפים יצטרכו לפתוח בזמן קצוב. החידות מבוססות על נקודות ציון שונות מסיפורו של קיבוץ יד מרדכי. 
בתאריכים אלה הכניסה והפעילות - בחינם ותתקיים בשעות 10:00-16:00. 
ניתן לשלב את הביקור בפעילות יציאת מצרים ומרכז המבקרים בית הדבורה והדבש בתשלום נפרד. 
בנוסף, בכל ערב של הפסטיבל יערך מופע מוסיקלי ברחבת פסל מרדכי אנילביץ',

בתאריך 23/04 בשעה 18:30 מופע שירי ביטלס לכל המשפחה. 
בתאריך 24/04 בשעה 18:30 מופע שירי ארץ ישראל לכל המשפחה. 
כניסת הקהל למופעים מוגבלת ומומלץ להרשם מראש למופעים 052-3923104

כתבי חידה "באר 007" – הרפתקה בעתיקה

רחובות העיר העתיקה מלאים באתרים היסטוריים מרתקים הממוקמים על ציר תיירותי שתחילתו בבאר אברהם וסופו במתחם הקטר 70414. במסגרת ההרפתקה "באר 007" הופקו כתבי חידה שונים אותם תצטרכו לפתור על מנת להציל את העיר באר שבע, בירת הסייבר של ישראל, שנמצאת תחת מתקפת סייבר - אתם תהפכו לסוכנים ליום אחד ותצילו את העיר מהמתקפה. בכתב החידה כל משפחה תקבל ערכה ובה חידות על אתרי התיירות בעיר העתיקה, בכל אתר ישנה חידה אחרת אותה תצטרכו לפתור. מי שיפתור את כל החידות ויפצח את הקוד יהפוך לסוכן חשאי. במסגרת הפעילות תטיילו בין רחובותיה הקסומים של העיר העתיקה ותבקרו באתרי התיירות והתרבות המרכזיים של העיר. בכל אתר תחכה לכם הפתעה אחרת ותוכלו להיכנס ולסייר באתרים וליהנות משלל הפעילויות והאטרקציות של פסטיבל "פסח בעתיקה".  
  
הפעילות אינה תחומה בזמן ותוכלו לקיימה בכל שעה ביום. 
לפרטים נוספים ולרכישת ערכת כתב החידה: נקודת המידע ברחבת באר אברהם ובמוקדי התיירות בעיר העתיקה, או בפייסבוק: "העיר העתיקה – באר שבע".
הערכה בתשלום 20 ₪. 


קווסט צילום: דייגו מיטלברג
  
סיורים תיאטרליים מודרכים בעיר העתיקה - 10:00-14:00

סיורים מודרכים לכל המשפחה יצאו במיניבוסים כל שעה עגולה מרחבת מרכז מבקרים באר אברהם. הסיורים יעברו במוקדי התיירות והתרבות בעיר העתיקה וילוו בסיפורים היסטוריים ופיקנטיים אודות העיר העתיקה בבאר שבע. הסיורים ילוו בקטעים תיאטרליים בביצוע שחקני תיאטרון הפרינג', שיפגשו את המבקרים במוקדי התיירות ברחבי העיר העתיקה. 
הסיורים ללא תשלום.
בהרשמה מראש. 
לפרטים נוספים: 08-6464980.
 
  
מרכז מבקרים בינלאומי באר אברהם – המחזת הסיפור "משה בא לבקר"

אתר מורשת חדשני המספר את סיפורה של באר המים המפורסמת ואברהם אבינו המארח הידוע, משכין השלום הראשון בעולם והאב הרוחני של שלוש הדתות המונותאיסטיות. במרכז תכנים חווייתיים ומיצג תלת ממד. 
בחוה"מ פסח, בימים ראשון - שלישי, 1-3.4 יתקיים במרכז הסיור "משה בא לבקר" - סיור מודרך וחוויתי במרכז המבקרים באר אברהם ולאחריו תחנות פעילות ברחבת הבאר המקראית. בנוסף, יתקיימו במרכז סיורים מודרכים הכוללים הדרכה מקצועית ע"י צוות מדריכים בלבוש אותנטי שילוו את המבקרים מרגע הכניסה ועד לסיום הפעילות ויעברו יחד איתם חוויה אור קולית בסיום ההליכה ייהנו המבקרים מסרט תלת ממד מרהיב, חוויתי ומרגש ויבקרו בבאר המקראית - מקור האמונה והשלום. 
ברחבה החיצונית של המתחם ימוקם דוכן הרשמה ומידע לסיורים הרכובים בעיר העתיקה. 
  
שעות הפעילות: 10:00-16:00.
הפעילות בתשלום.                                                                                                                            הרשמה לסיורים מראש. 
לפרטים נוספים: 08-6234613, שלוחה 1 . 
  
"הרכבת הצבעונית" – פעילויות יצירה במתחם הקטר 70414
מתחם הקטר 70414 מזמין אתכם ליהנות מאירועי פסח בעתיקה באווירה קסומה ומפעילות "הרכבת הצבעונית". המתחם יקושט בבלונים ודגלים צבעוניים, דוכני פעילויות יצירה מיוחדים, הצגות לכל המשפחה, סדנאות בהפתעה צבעונית ובועות סבון. 
מחיר:  ילד – 25 ₪ + ערכת יצירה אחת במתנה, הורה – 10 ₪. כל ערכות היצירה בעלות של 10 ש"ח. 
שעות פעילות האתר: תקף לכל ימי החג 1-5/4/18 בין השעות 10:00-18:00.
לפרטים נוספים: 08-6234613, שלוחה 2
  
תיאטרון הפרינג'

תיאטרון הפרינג' הינו תיאטרון ייחודי הפועל בלב העיר העתיקה. בפסח יציע התיאטרון הצגות לכל המשפחה – 

יום שני, 2.4, 11:00- 11:40

הצגת הילדים "אופרת סבון" - סיפורן של שתי דמויות מבעבעות שעולמן מושתת על בועות סבון וכיף חיים. האינטראקציה ביניהן יוצרת מסיבת בועות ענקית שמשגעת את הקהל ולא תוכלו להסיר ממנה את העיניים. צמד באבלישס יוצאות להרפתקה מבעבעת, יוצרות סיטואציות שונות ומבקרות במקומות דמיוניים בשימוש בחפצים, מוזיקה וכמובן המון בועות סבון. ההצגה זכתה בפרס חביבת הקהל בפסטיבל פסלים חיים 2014. 
  
יום שלישי, 3.4, 11:00- 11:45

הצגת הילדים "ארבעה משלים ומלכה" – מסופר על מלכה (קצת מטורללת) שלא רצתה למלא חובתה כשופטת, איבדה את פניה בהביטה בעצמה במראה. כשהגיעו החיות לבית המשפט ביער, פתרה המלכה כל תלונה ותלונה, ואז החלו פניה חוזרים אל השתקפותה. ההצגה זכתה בפרס ראשון בפסטיבל בינלאומי להצגות ילדים "ביטולינו" במקדוניה 2015, ובפרס השחקן על שם דודו דותן מטעם א.מ.י - איגוד שחקני ישראל 2013. 
הכניסה בתשלום: מחיר למנויים: 40 ₪, רכישה בודדת בקנייה מוקדמת: 50 ₪, רכישה במקום: 60 ₪. 
לפרטים נוספים: 08-6466657. 
  
פארק קרסו למדע: תערוכת "הממותה האחרונה"

פארק המדע הגדול בארץ ובו שילוב של מוזאון אינטראקטיבי וגן מדעי עם פעילויות לכל גיל. במהלך הביקור במקום ייפתח בפניכם שער לעולם מרתק של מדע וטכנולוגיה המסקרן ילדים ומבוגרים כאחד ומאפשר למבקרים לחוות, תוך משחק והתנסות את תהליך החקר המדעי, מרגע הגילוי ועד יישומיו השונים. בפסח בפארק קרסו תתקיים תערוכת "הממותה האחרונה" - מסע מרתק לעידן הקרח. לראשונה בישראל תערוכה בינלאומית שתיקח אתכם למסע בעידן הקרח מימי הממותות ודב המערות ועד להתחממות הגלובלית, בתערוכה תוכלו לפגוש 11 חיות פרה היסטוריות ענקיות – מגתיריום ענקי, ארמדיל, אייל אירי שרוחב קרניו 3 מטרים, נמר שן חרב ואפילו ממותה אמתית "דימה" שהובאה ארצה במיוחד מסיביר. בנוסף בפארק יתקיימו פעילויות ילדים ואטרקציות שונות – חדר "לגעת בקרח", מתחם חפירה פליאונטולוגי, חדר פאזלים, פעילות "מבוכים וקרחונים", סדנאות יצירה, הדגמות מדע ועוד. התערוכה תוצג בין החודשים מרץ – ספטמבר 2018. 
  
התערוכה פתוחה בחול המועד בין השעות 10:00-19:00, בימי שישי וערבי חג בין השעות 10:00-15:00, בימי שבת וחג בין השעות 18:00- 10:00. 
כניסה למשפחות וילדים מגיל 5 ומעלה. 
לפרטים נוספים: פארק קרסו למדע- טלפון: 08-6252600 רח' העצמאות 79. 
הכניסה לפארק בתשלום 
  
מוזאון הנגב לאמנות והמוזאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח:

מוזאון הנגב לאמנות בבאר שבע הינו המרכזי ביותר בדרום וממוקם במבנה בית המושל מהתקופה העות'מאנית. במוזאון תוצג בפסח התערוכה החדשה של האמנית אתי אברג'ל: "פיסול". ביום ראשון, 1.4 יתקיים ברחבת המוזאון מפגש עם האמנית.
המוזאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח ממוקם במבנה מרשים ובו חצר שהפכה לגן סמלי עם מזרקה מעוטרת. בחוה"מ פסח, תוצג במוזאון לתרבות האסלאם ועמי המזרח תערוכה חדשה "בסוף מערב אמנות ואומנות מארצות המגרב: מרוקו, אלג'יר ותוניסיה".
ביום שני -2.4: תתקיים סדנת הכנת תכשיטים ופעילות לחג ברחבת המוזאון.
ביום שלישי - 3.4: תתקיים הרצאה בנושא פסח ואומנות ברחבת המוזאון. 
שעות הפעילות: 10:00-16:00 
הדרכות משותפות יתקיימו בשני המוזאונים בכל שעה עגולה. 
הפעילות בתשלום. 
מתאים למשפחות 
לפרטים נוספים: 08-6993535. 


פסח צילום: גלעד קוולרציק
  
גלריה טרומפלדור: מרכז אומנות

ימים ראשון - שלישי 1-3.4.

לכבוד פסטיבל פסח בעתיקה, תוצג בגלריה התערוכה "בל שפיר וחנה אלרט: שבילים מפוצלים של זמן" אוצרת: שירה מושקין. שבילים מפוצלים של זמן היא תערוכה משותפת של האמניות בל שפיר וחנה אלרט. עבודות האמנות המוצגות נוצרו ממגוון חפצי "רדי-מייד" ומחומרים נוספים הקשורים לתעשיית הטקסטיל ולמלאכת יד: בדים, חוטים, צמר, כפתורים, חרוזים וכו'. האמניות עושות שימוש בקרושה, סריגה, תפירה, רקמה ואריגה, טכניקות מסורתיות שמקורן במלאכת יד ביתית. 

שעות פעילות: 10:00-14:00. 
הכניסה ללא תשלום, כולל סיור מודרך בתערוכה. 
לפרטים נוספים: 08-6247706. 
  
בית האמנים בנגב

חוה"מ פסח, ימים ראשון - שלישי, 1-3.4, בין השעות 10:00-15:00
גלריה לאמנויות המופעלת על ידי עמותת "יוצרים בנגב" ומוצגות בה תערוכות מתחלפות ויצירות מקומיות. במסגרת אירועי פסח בעתיקה תתקיים תערוכה של אמנים מקומיים בנושא אביב ופריחה.

הכניסה ללא תשלום. 
לפרטים נוספים: 08-6273828.
 
  
מרכז מבקרים השער לנגב

ימים ראשון - שלישי, 1-3.4.
במסגרת פסטיבל פסח בעיר העתיקה, יתקיימו במרכז המבקרים השער לנגב הצגות ילדים בשיתוף עם תאטרון הפרינג'. בנוסף, אתם מוזמנים לסיור מרתק במרכז המבקרים החדש בעבר-הווה-ועתיד של הנגב המתפתח והפוטנציאל האדיר הגלום בו. המבקרים ייהנו מהתנסות ערכית, חדשנית באמצעות מיצגים אינטראקטיביים ומהיכרות עם הקהילות בנגב. 

בכל יום יתקיימו שתי הצגות - הצגה ראשונה בשעה 10:00, הצגה שנייה בשעה 14:00. 
מחיר: 25 ₪ לכל ילד כולל סיור במרכז מבקרים. הורה מלווה ללא חיוב. 
לפרטים נוספים: 1-800-215-216.
 
  
המרכז להנצחת חיילי אנז"ק – סיפור יציאת מצרים שלא הכרתם
ימים ראשון - שלישי, 1-3.4.
יוצאים ממצרים עם פרשי האנז"ק – מספרים את יציאת מצרים שלא הכרתם. לכבוד פסטיבל "פסח בעתיקה" יתקיימו בכל שעה עגולה סיורים מודרכים במרכז ההנצחה הכוללים סיור מרתק בבית הקברות הבריטי הסמוך למקום. במקביל לסיורים הללו יצאו במהלך היום 3 סיורים המותאמים למשפחות עם בני נוער וילדים. בסיורי המשפחות יחולקו משימות חקר בבית הקברות וברחבת המרכז תמתין לילדים פינת יצירה של כובע אוסטרלי שתאפשר להורים לצפות במהלך ההפעלה בתכנים נוספים במרכז. במסגרת הסיורים תלמדו את סיפור שחרור העיר ועל מפת התקדמות כוחות האנז"ק והצבא הבריטי מסיני לישראל. 

הסיור הראשון ב 9:00 סיור אחרון ב- 16:00.
סיורי המשפחות בשעות 10:00, 13:00, 16:00.
הסיורים בתשלום – עלות כניסה למרכז להנצחת חיילי אנז"ק. 
לפרטים נוספים: 073-7689702.
לרשות המבקרים והמטיילים הרבים יעמדו תשעה חניוני חינם בעיר העתיקה. 
 
פסח רמת בנגב

בחופשת חוה"מ פסח אין יותר מתאים מלהגיע לטיול וסיור חוויתי עם כל המשפחה לרמת הנגב, למדבר. אחרי שהילדים שלנו קראו את ההגדה על סיפור יציאת מצרים והאתגרים שעמדו בפני עם ישראל בדרך לארץ המובטחת. העיתוי המושלם להראות להם את נפלאות המדבר, לפגוש את משה רבנו, לעשות איתו סלפי ואפילו להיות משה רבנו. אפשר להצטלם צילום עצמי או על ידי צלם מקצועי במחיר סמלי.
 
מדריכי "שביל הידע במדבר" אשר ינחו את הסיורים באזור, יהיו מחופשים למשה רבנו.  יספרו לילדים  כיצד  הישראלים של היום מצליחים להתמודד עם אתגרי המדבר ולגדל בהצלחה פירות וירקות. הגדלים חלקם במים מליחים,  לראות את החווה הסולארית הענקית שממנה מופקת חשמל בסינרגיה עם המגדל הסולארי הנודע בין הגבוהים בעולם.
בקיצור,  הישראלים ממשיכים להוכיח איך הם יודעים לעשות מהלימון לימונדה ומהשמש אנרגיה וחשמל.
 
מה כולל הסיור?
ביקור בחממות התיירותיות ולאחר טעימות מירקות העונה, משחק חידון למציאת האפיקומן וקבלת הפתעה פורחת לכל המשפחה, נמשיך לתצפית מודרכת על העמק הסולארי למבוגרים ופעילות סולארית לילדים.
וכמובן אי אפשר ללא  משה רבנו כשהוא ממתין לילדים בעמדת צילום עם מטה בידו.  כך כל אחת ואחד מהילדים יוכל לחזור הביתה עם מזכרת של שתיל ותמונות. וילדים  שירצו להכות בסלע ולראות אם יוצאים מים, מוזמנים לנסות.
 
מועדי הסיור: חול המועד פסח וחג שני, 21-27/4/2019, ט"ז – כ"ב בניסן תש"ע, בשעה 10:00.
משך הסיור: שעתיים וחצי.
 
נקודת המפגש: המרכז לחקלאות מדברית רמת הנגב.
עלות: 40 ₪, למשתתף מגיל 4.
פרטים מלאים והרשמה:  08-8528852.


פסטיבל אדמה וואבי סאבי

פסטיבל אדמה וואבי-סאבי
WABI-SABI

אמנים יוצרים וקהל מכל תחומי הביטוי האומנותי
שלושה ימים שבהם נפגש לרקוד לחפש לבדוק
לשאול להופיע להתנסות ללמוד ולנוע

22, 23, 24 באפריל, חוה”מ פסח 2019
מרכז אדמה מארח בחוה”מ פסחמחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
תגובת גולשים (0 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע