סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
פסטיבלים
לוח האירועים 2021 דצמבר 
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
262728293031
פסטיבלים שונים
 
פסטיבל יערות מנשה 2019
 
 
 
תמונות היכן ומתי

פסטיבל יערות מנשה, המתקיים זו הפעם ה-11 השנה, ממשיך מסורת מקומית המבקשת להביא קצוות שונים של החיים לכדי שילוב מפרה – אמנות, טבע וקהילה. מדי שנה, מתקיים מיקס רב-חושי, עוטף ומעשיר בין תחומים שונים של יצירה, מחוד החנית של המוזיקה הישראלית והעולמית דרך פרפורמנס, מחול ותיאטרון מרחיקי לכת ועד אינסטליישנים ופרוייקטים סביבתיים, לצד מפגש משמח של הקהילה את עצמה ומעגליה הרחבים יותר, והכל תחת מעטה אמירי העצים של יער הקיני, פכפוך נחלים, שמש מושלמת של ראשית הקיץ ואווירת החופש של אחד מהנופים הפתוחים היפים בארץ. 

מופעי המוזיקה:

במת שורש

יום חמישי, 30.5
21:00 - מארק אליהו
21:45 - יונתן קונדה ולהאור רובין עם Spirulina (במה קטנה)
22:00 - אסף אמדורסקי
23:00 - Roni M
23:15 - Tiny Fingers + שי בן צור
00:30 - TATRAN
02:00 - Treeboga

יום שישי, 31.5
16:00 - שי צברי ונבחרת הגרוב של המזרח התיכון
17:30 - Forestt
18:45 - The Paz Band
20:00 - Bemet מארח את אלון אולארצ'יק
21:10 - אדם זולוד
21:30 - אקו
23:00 - פלא אוזן ft. פישי הגדול, ג'אזז, טדי נגוסה
00:30 - עדי אולמנסקי
01:30 - Kabako

יום שבת, 1.6
10:30 - תומר ישעיהו
11:15 - שירי מסיבות (במה קטנה)
11:30 - Acid Moon and the Pregnant Sun
12:45 - סנגיט קולקטיב מארחים את AvevA
12:30 - איתמר גוב ארי
14:00 - רבע לאפריקה
15:30 - התקווה 6


תומר ישעיהו, צילום: זהר ראלט



במת קרחת יער

יום חמישי, 30.5
16:30 - Baladi Pop-Up
17:15 - אנסמבל מקאמאת למוזיקה מן המזרח
17:00 - נשים שרות
18:15 - Apo Shahgian מארח את מעין לינק ולירון מיוחס
19:15 - צלילי פלסטין בניצוחו של מועין שעיב
20:30 - אנסמבל פארן והזמרת טימה
21:30 - להקת שהריאר
22:30 - מומין ססלר וצועני קשאן
23:30 - מקלדות הרעם עם גיל רון שמע - קפה ג'לאל
00:30 - דיג'יי Menachem26

יום שישי, 31.5
10:00 - ילד בוץ - תיאטרון מחומר חי
11:00 - ILHAAM project
12:00 - אלון לוטרינגר
13:00 - Blue Meduza
14:00 - Kore Dada & Guma Ranks
16:00 - להקת מחול ביתא - BUG
17:00 - ביט בעברית
18:30 - גיל קרר - ארץ
19:30 - אבי בללי וגליה חי
20:30 - יעל קראוס
21:30 - נור פרשר לאב
23:30 - Pashtoota Rave

יום שבת, 1.6
09:00 - בארץ סין
10:00 - לירון מיוחס
11:00 - Trikudhim - טריו ריקודים הודיים
12:00 - ווימבו סימבה - שירת האריות


אבי בללי, צילום: הילה עמנואל גור


במת ארמגדון

יום חמישי, 30.5
16:00 - Youth Take Over
19:00 - הדיבור וזיו נדיב
19:30 - חלקי פנים
20:15 - זולי והחזזיות מארח את זאב טנא
21:15 - Vitis & Strier
22:00 - Plastic Soup
22:30 - Zohar Ginzburg
23:30 - Oy Li מארחים את קובי פרחי
00:30 - סירנות
01:00 - GOOD INTENSIOS
01:30 - Saffek
02:00 - Lower Splendor

יום שישי, 31.5
10:00 - רונן שמואלי והג'אז אינסטיטיוט של רימון מארחים את סגול 59
11:00 - שלישיית יוגב שטרית
12:00 - TIGRIS
13:00 - Blind Orchestra Yearot Menashe
14:00 - OUZO BAZOOKA
15:00 - O Mer
16:00 - אפטר מידנייט עם יהודה עדר ואורח מסתורי
17:00 - שאזאמאט
18:00 - תום פלוס
18:30 - נגה שלו וילדי הוודו
19:15 - PUFFERFISH
20:00 - טל פרידמן והחתולים השמנים
21:00 - Malox
22:00 - Dirty Fly
23:00 - Gunned Down Horses
00:00 - BEATFOOT
01:00 - TAWIL
01:30 - ארמגדון ג'אם

יום שבת, 1.6
09:00 - חמישיית שי חזן מארחים את אלברט בגר
10:00 - גלעד הראל והניו אורלינס פאנקשן במחווה לדייב טאראס
11:00 - טקסטיל
12:00 - Buddhahood
12:30 - ארמגדון ג'אם


טיגריס, צילום: מיקה חזן בלום



במת העץ

יום חמישי, 30.5
18:00 - אלון גילרון
19:30 - נועה שפירא ועלמות החן
20:30 - InAbell
21:30 - SAFE BOND
22:45 - יואב ארבל
23:45 - Other Face
02:00 - Monsta - Deep Dive session

יום שישי, 31.5
09:00 - במה פתוחה בעץ
10:30 - מירב הלינגר - פסנתר ונבל על העץ
11:30 - יובל סלע, אורן צור, נדב בכר
12:30 - לאון פלדמן מארח את אורי בראונר כינורות
13:00 - הדס אלימלך והפסנתר
13:45 - שלי לוי
14:35 - ספיר וולך והלהקה
15:30 - נדב הולנדר
17:30 - לאון פלדמן מארח את אביגיל קובארי
18:15 - ניר שלמה
19:15 - גיל בר הדס
20:00 לאון פלדמן מארח את עדי אולמנסקי
20:30 - לורן נוימן
21:30 - Oded
22:30 - טל פוגל
23:30 - אלה רונן והלהקה
00:30 - Dialgo

יום שבת, 1.6
09:00 - ספיישל 50 שנה לוודסטוק
09:00 - יאיר ורמוט - מופע טאר פרסי
09:45 - עונגי ציזלינג - Dj Set
12:15 / 13:45 - גיל מטוס מתקלט (כאן 88)
13:00 - Alma Madre Band


ספיר וולך, צילום: ליה רוז מגן




מחיר עיר שם האולם שעה יום תאריך

 
תגובת גולשים (2 תגובות)  
הוסף תגובה   לכל התגובות
2. אחלה פסטיבל 
אחלה פסטיבל , חיפה (03/05/2014)
1. סוף סוף פסטיבל אמיתי וישראלי, סוף סוף....  (ללא תוכן)
גד אסף , חיפה (13/06/2013)

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע