סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2024 מרץ 
א ב ג ד ה ו ש
     
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
אודות   לאתר הבית
תל אביב - בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: שדרות שאול המלך 19 תל אביב
טלפון מרכזיה: 03-6927700
טלפון קופה: 03-6927777
פקס: 03-6927733
דואר אלקטרוני: kupa@tapac.org.il.

שעות פתיחת קופה: א-ה 09:00-20:00 יום ו וערבי חג 09:00-13:00

תחבורה: קווי דן: קו 9 (גמר שירות 23:45) קו 18 (ג''ש 24:00) קו 56 (ג''ש 23:00)

חניה: בתשלום, חניון גולדה (הכניסה מרח' ליאונרדו דה וינצ'י או מרח' ברקוביץ)

קפיטריה: יש עם שולחנות

סידור לנכים: חניה, כניסות לאולם, שירותים, מעליות, מישור משופע

הערות:  משרדי האופרה הישראלית שוכנים במשכן לאמנויות הבמה:
 רח` ליאונרדו דה וינצ`י 28 ת``א 64369
 טל 03-6927803   פקס 03-6954886
דואל opera@mail.israel-opera.co.il


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולםמנצח דן אטינגר<רוסלקה20:00א03.03.24
<אולםמנצח דן אטינגר<רוסלקה19:30ב04.03.24
<אכסדרת בית האופרהלגילאי 3-8<סינדרלה - שעת אופרה לילדים17:00ג05.03.24
<אולםמנצח דן אטינגר<רוסלקה20:00ג05.03.24
<אולםמיטב השירים<גרשווין והמהפכה - תזמורת המהפכה17:00ד06.03.24
<אולםמיטב השירים<גרשווין והמהפכה - תזמורת המהפכה20:00ד06.03.24
<אולםמנצח דן אטינגר<רוסלקה20:00ה07.03.24
<אולםמנצח דן אטינגר<רוסלקה13:00ו08.03.24
<אולםמנצח דן אטינגר<רוסלקה20:00שבת09.03.24
<אולםמנצח דן אטינגר<רוסלקה18:00ג12.03.24
<אולםמנצח דן אטינגר<רוסלקה20:00ד13.03.24
<אולםמנצח דן אטינגר<רוסלקה13:00ו15.03.24
<אולםדן אטינגר, מנצח<מרתון רחמנינוב - הסדרה הסימפונית20:00א17.03.24
<אולםהשירים, המערכונים וקטעי הוידאו<יוסי בנאי ותזמורת המהפכה18:00ב18.03.24
<אכסדרת בית האופרהלגילאי 3-8<הנזל וגרטל - שעת אופרה לילדים17:00ג19.03.24
<אולםיצירת המופת של סטרווינסקי<יאנג לי פינג - פולחן האביב20:00ה21.03.24
<אולםיצירת המופת של סטרווינסקי<יאנג לי פינג - פולחן האביב13:00ו22.03.24
<אולםהשירים, המערכונים וקטעי הוידאו<יהורם גאון והגבעטרון - שרים נעמי שמר13:30ו22.03.24
<אולםיצירת המופת של סטרווינסקי<יאנג לי פינג - פולחן האביב21:00ו22.03.24
<האולם הקטןלגילאי 10-5<אליסה בארץ הפלאות - האופרה הישראלית לכל המשפחה10:30שבת23.03.24
<אולםיצירת המופת של סטרווינסקי<יאנג לי פינג - פולחן האביב13:00שבת23.03.24
<אולםיצירת המופת של סטרווינסקי<יאנג לי פינג - פולחן האביב18:00שבת23.03.24
<אולםאשר פיש, מנצח<ברליוז, צ'ייקובסקי - הסדרה הסימפונית20:00שבת30.03.24
<אולםסדרת כלים וקולות<מריה ז'ואאו פירש מנגנת בטהובן - הקאמרטה הישראלית21:00שבת30.03.24
<אולםלגילאי 3-8<חליל הקסם - שעת אופרה לילדים17:00ג02.04.24
<אולםמנצח: מיקלה גמבה<אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-2420:00א07.04.24
<אולםמנצח: מיקלה גמבה<אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-2419:30ב08.04.24
<אכסדרת בית האופרהלגילאי 3-8<סינדרלה - שעת אופרה לילדים17:00ג09.04.24
<אולםמנצח: מיקלה גמבה<אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-2420:00ג09.04.24
<אולםמנצח: מיקלה גמבה<אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-2420:00ה11.04.24
<אולםמנצח: מיקלה גמבה<אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-2413:00ו12.04.24
<אולםמנצח: מיקלה גמבה<אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-2420:00שבת13.04.24
<אולםמנצח: מיקלה גמבה<אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-2418:00ג16.04.24
<אולםמנצח: מיקלה גמבה<אורפיאו ואאורידיצ'ה - עונה 23-2413:00ו19.04.24
<אולםיצירה מקורית לתזמורת, תוכי מת ומקהלה<הבשורה על-פי מונטי פייתון - תזמורת המהפכה17:00שבת20.04.24
<אולםיצירה מקורית לתזמורת, תוכי מת ומקהלה<הבשורה על-פי מונטי פייתון - תזמורת המהפכה20:00שבת20.04.24
<אולםלגילאי 3-8<חליל הקסם - שעת אופרה לילדים17:00ג07.05.24
<אכסדרת בית האופרהלגילאי 3-8<הנזל וגרטל - שעת אופרה לילדים17:00ג21.05.24
<האולם הקטןלגילאי 10-5<אליסה בארץ הפלאות - האופרה הישראלית לכל המשפחה10:30שבת25.05.24
<אולםמנצח: אש פיש<הדיאלוגים של הכרמליטיות19:30ג28.05.24
<אולםמנצח: אש פיש<הדיאלוגים של הכרמליטיות20:00ה30.05.24
<אולםמנצח: אש פיש<הדיאלוגים של הכרמליטיות13:00ו31.05.24
<אולםמנצח: אש פיש<הדיאלוגים של הכרמליטיות20:00שבת01.06.24
<אולםמנצח: אש פיש<הדיאלוגים של הכרמליטיות18:00ב03.06.24
<אכסדרת בית האופרהלגילאי 3-8<סינדרלה - שעת אופרה לילדים17:00ג04.06.24
<אולםקטעים ממחזות, מערכונים ועיבודים אופראיים<חנוך לוין - האופרה13:00ו14.06.24
<אולםקטעים ממחזות, מערכונים ועיבודים אופראיים<חנוך לוין - האופרה21:00שבת15.06.24
<אולםקטעים ממחזות, מערכונים ועיבודים אופראיים<חנוך לוין - האופרה20:00א16.06.24
<אולםדן אטינגר, מנצח<גריג, ברוקנר - הסדרה הסימפונית20:00ב17.06.24
<אולםלגילאי 3-8<חליל הקסם - שעת אופרה לילדים17:00ג18.06.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2413:00ו05.07.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2419:30א07.07.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2420:00ב08.07.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2420:00ג09.07.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2420:00ה11.07.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2413:00ו12.07.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2420:00שבת13.07.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2420:00א14.07.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2418:00ג16.07.24
<אולםמנצח: פאולו קריניאני<ריגולטו - עונה 23-2420:00ד17.07.24
<אולםג'ון אקסלרוד, מנצח<פרוקופייב, צ'ייקובסקי, לברי - הסדרה הסימפונית20:00א28.07.24
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע