תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
לוח האירועים 2024 יולי 
א ב ג ד ה ו ש
 
10111213
14151617181920
21222324252627
28293031
  לאתר הבית
תל אביב - מרכז סוזן דלל
  לוח מופעים
  
 
כתובת: רח' יחיאלי 5 נווה צדק תל-אביב 65149
טלפון מרכזיה: 03-5105657
טלפון קופה: 03-5105656
פקס: 03-5179634

שעות פתיחת קופה: ימים א-ה 09:00-17:00 יום ו 09:00-13:00 ושעה וחצי לפני כל מופע.

תחבורה: קווי דן העוצרים בסמוך למרכז 8, 10, 22, 40, 42, 46, 61, 62

חניה: שני חניונים בקרבת המרכז חניון המרד וחניון בסוף רח' פינס, מתחת לגשר שלוש.

קפיטריה: מזנון ובית קפה צמוד

סידור לנכים: מעלית

הערות: סטודיו סוזי מעל סטודיו ורדה


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<רחבהלגילאי 5-3<פינת סיפור16:30ה18.07.24
<סטודיו זהבה וז'אק דללמגיל 4 ומעלה<רייצ'ל ארדוס - עמית ואיתי נוסעים למרחקים17:00ה18.07.24
<רחבהלגילאי 12-6<פינת סיפור17:30ה18.07.24
<אולם סוזן דללבימוי: קולו אור<קולו אור - קונטרול פריק18:00ה18.07.24
<אולם סוזן דללמופע מחול מיוחד<רקדני בת־שבע יוצרים - Atelier18:30ה18.07.24
<אולם סוזן דללמופע מחול מיוחד<רקדני בת־שבע יוצרים - Atelier21:00ה18.07.24
<רחבהלגילאי 12-6<פינת סיפור09:30ו19.07.24
<אולם סוזן דלללגילאי 2.5-5<סדנת קונטקידס09:30ו19.07.24
<רחבהלגילאי 12-6<פינת סיפור10:30ו19.07.24
<אולם ירון ירושלמיבימוי: צבי סהר<המפץ הגדול - אנסמבל עיתים11:00ו19.07.24
<אולם סוזן דללגילאים 6-12<הדר לוי - סטנד אפ לילדים12:00ו19.07.24
<סטודיו אורהגילאים 6-12<איך עושה בית - אורית ממרוד12:30ו19.07.24
<אולם סוזן דלללגילאי 9-5<סדנת גאגא למשפחות13:15ו19.07.24
<אולם סוזן דללמופע מחול מיוחד<רקדני בת־שבע יוצרים - Atelier14:00ו19.07.24
<אולם סוזן דללמופע מחול מיוחד<רקדני בת־שבע יוצרים - Atelier16:30ו19.07.24
<רחבהלגילאי 12-6<פינת סיפור09:30שבת20.07.24
<רחבהלגילאי 12-6<פינת סיפור09:30שבת20.07.24
<אולם סוזן דלללגילאי 2.5-6<סדנת בוגי ווגי10:00שבת20.07.24
<אולם סוזן דלללגיל 5 ומעלה<D.N.A - מיומנה לכל המשפחה - פסח 202410:00שבת20.07.24
<רחבהלגילאי 12-6<פינת סיפור10:30שבת20.07.24
<אולם ירון ירושלמימגיל 4 ומעלה<חוצפנים - גילי נבות11:00שבת20.07.24
<אולם סוזן דלללגילאי 2.5-6<סדנת בוגי ווגי11:15שבת20.07.24
<סטודיו זהבה וז'אק דלללגילאי 6 ומעלה<מופע החלומות של ג'וקלינה בלרינה ורקדני הכדורגל12:00שבת20.07.24
<אולם סוזן דלללגיל 5 ומעלה<D.N.A - מיומנה לכל המשפחה - פסח 202412:00שבת20.07.24
<רחבההורים וילדים מגיל 6<האיים - פעילות לכל המשפחה14:30שבת20.07.24
<רחבההורים וילדים מגיל 6<האיים - פעילות לכל המשפחה16:00שבת20.07.24
<סטודיו זהבה וז'אק דללמגיל 6 ומעלה<מופע החלומות של ג'וקלינה בלרינה ורקדני הכדורגל17:00שבת20.07.24
<אולם סוזן דללמסע בחזרה לעצמנו<דאראבר - DARABAR - להקת הפלמנקו רמנגאר 20:30ג23.07.24
<סטודיו אורהכוריאוגרפיה: עדי בוטרוס<עדי בוטרוס - כניעה 20:00ד24.07.24
<אולם סוזן דללבכורה עולמית<להקת קולבן דאנס - DUO20:30ד24.07.24
<אולם סוזן דללבכורה עולמית<להקת קולבן דאנס - DUO20:30ה25.07.24
<אולם ירון ירושלמיבתמיכת מועצת הפיס לתרבות ולאמנות<מחר כבר לא בא - תמיר גולן20:30ה25.07.24
<אולם סוזן דללבכורה עולמית<להקת קולבן דאנס - DUO20:30ו26.07.24
<סטודיו אורהבכורה ישראלית<נטע פולברמכר - הארכיון / היהודים אשמים בכל18:00שבת27.07.24
<אולם סוזן דללמיכל נתן כוריאוגרפיה<בעלות - להקת הפלמנקו הישראלית Compas21:00שבת27.07.24
<אולם סוזן דללמיכל נתן כוריאוגרפיה<בעלות - להקת הפלמנקו הישראלית Compas21:00ב29.07.24
<סטודיו אורהכוריאוגרפיה: עדי בוטרוס<עדי בוטרוס - כניעה 20:00ג30.07.24
<אולם סוזן דללמופע פתיחה<אורלי פורטל - אל-אטלאל20:00ה01.08.24
<אולם סוזן דללבחינת אתוסים של פולחן<פולחן האביב - יוסי ברג ועודד גרף21:30ה01.08.24
<סטודיו אורהעל בנות בנים אבא וסירנה<גון בירן - 202013:00ו02.08.24
<סטודיו זהבה וז'אק דלל+ שיח אמן<4 פנטזיות וקוף - תיאטרון מחול יוסי ברג ועודד גרף14:00ו02.08.24
<סטודיו אורהעל בנות בנים אבא וסירנה<גון בירן - 202016:00ו02.08.24
<אולם סוזן דללדימוי הספרדיות האקזוטי<הלל קוגן - THISISPAIN20:30ו02.08.24
<אולם ירון ירושלמיבמה ליוצרים חדשים<מופע סולואים – תוכנית 1|2|318:00שבת03.08.24
<סטודיו זהבה וז'אק דללסיפורים קצרים<יוסי ברג ועודד גרף - When Love Walked In21:00שבת03.08.24
<אולם ירון ירושלמישש עבודות בנות 10 דקות<מופע דואטים - במסגרת תוכנית 3|2|1 19:00א04.08.24
<אולם סוזן דללמופע פתיחה<אורלי פורטל - אל-אטלאל21:00א04.08.24
<אולם ירון ירושלמישש עבודות בנות 10 דקות<מופע דואטים - במסגרת תוכנית 3|2|1 21:30א04.08.24
<סטודיו זהבה וז'אק דללמשימה קבוצתית<קבוצת | מיכל סממה20:30ב05.08.24
<סטודיו זהבה וז'אק דללקווים, רשתות ומלכודת ו-כמה<ערב משותף – אבשלום לטוכה | ג'יאני נוטרניקולה 19:30ג06.08.24
<אולם סוזן דללצלילה לתוך הנפש האנושית<להקת המחול סול | ZIFT 21:00ג06.08.24
<סטודיו זהבה וז'אק דללהמורכבות של להיות יחד<ששש... - אנסמבל מחול קייזר אנטונינו19:00ד07.08.24
<אולם ירון ירושלמיתצלומים מחייה של אייקון<ג'קי במרכז - אורי לנקינסקי 21:00ד07.08.24
<סטודיו זהבה וז'אק דללסדרת מופעים אינטימיים<לוחם וחולם - נועה אשכול17:00שבת10.08.24
<אולם סוזן דלללגילאי 5 ומעלה<סוד האינסוף של נעה - שרונה פלורסהיים11:30שבת17.08.24
<סטודיו אורהנבחרת החלומות<שישי באורה - סדרת מופעים אינטימיים14:00ו23.08.24
<סטודיו אורהנבחרת החלומות<שישי באורה - סדרת מופעים אינטימיים14:00שבת24.08.24
<אולם סוזן דללמיכל נתן כוריאוגרפיה<בעלות - להקת הפלמנקו הישראלית Compas21:00שבת24.08.24
<סטודיו אורהכוריאוגרפיה: עדי בוטרוס<עדי בוטרוס - כניעה 20:00ב26.08.24
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: ענבל פינטו<החדר - ענבל פינטו20:30ה05.09.24
<אולם סוזן דללכוריאוגרפיה: ענבל פינטו<החדר - ענבל פינטו14:00ו06.09.24
<סטודיו אורהלא רך ולא קליל<שישי באורה - סדרת מופעים אינטימיים14:00ו06.09.24
<אולם סוזן דללמיכל נתן כוריאוגרפיה<בעלות - להקת הפלמנקו הישראלית Compas21:00שבת07.09.24
<סטודיו אורההולכת על שתיים<שישי באורה - סדרת מופעים אינטימיים14:00ו20.09.24
<אולם ירון ירושלמיעבודה בשלושה פרקים<דברים ראשונים - מיכאל גטמן20:30ג24.09.24
<אולם סוזן דללמסע בחזרה לעצמנו<דאראבר - DARABAR - להקת הפלמנקו רמנגאר 20:30ה28.11.24
חזרה