logo tel aviv
תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
  כל מופעי החודש  
2022 אוגוסט
א ב ג ד ה ו ש
 
10111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
תל אביב - מוזיאון תל אביב לאמנות
  לוח מופעים
  
 
כתובת: שד' שאול המלך 27 ת''א
טלפון מרכזיה: 03-6077000
טלפון קופה: 03-6077020
טלפון מנויים: 03-6077070
פקס: 03-6958099
דואר אלקטרוני: events@tamuseum.com
מחלקת אירועים: 03-6077011

שעות פתיחת קופה: 10:00-22:00

תחבורה: קווי אוטובוסים 9, 18, 28, 70, 90, 111

חניה: מסביב לאולם וחניון בתשלום.

קפיטריה: קיימת עם שולחנות

סידור לנכים: שירותים + מעלון

הערות:

שעות פתיחת המוזיאון:
ראשון-שני - סגור
שלישי, רביעי - 18:00-12:00
חמישי - 21:00-15:00
שישי - 14:00-10:00
שבת - 18:00-10:00

לאירועים בביתן הלנה רובינשטיין



 
בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<שדלובסקילגילאי 3-6<הלפת הענקית11:00ב15.08.22
<שדלובסקילגילאי 3-6<הלפת הענקית11:00ג16.08.22
<שדלובסקיעיבוד ובימוי: דורית ניתאי<המבול - תיאטרון קרוב20:30ג16.08.22
<שדלובסקילגילאי 3-6<הלפת הענקית11:00ב22.08.22
<רקאנטילגילאי 7-3<הביצה שהתחפשה - התיאטרון שלנו11:30ב22.08.22
<שדלובסקילגילאי 3-6<הלפת הענקית11:00ג23.08.22
<שדלובסקילגילאי 3-6<הלפת הענקית11:00ד24.08.22
<רקאנטיגילאים: 4-8<בכוורת - תיאטרון אלמינא17:00ד24.08.22
<גלריה אסיאבידור<אנסמבל ציפורלה - עקיצה טבעית21:00ד24.08.22
<שדלובסקילגילאי 3-6<הלפת הענקית11:00ה25.08.22
<רקאנטילגילאי 8-3<הברווזון המכוער - התיאטרון שלנו11:30ה25.08.22
<רקאנטיגילאים: 7-12<פלא - תיאטרון אלמינא11:00שבת27.08.22
<שדלובסקילגילאי 5-7<עלילות חומית12:00שבת27.08.22
<שדלובסקילגילאי 2.5-1<תיאטרון פצפון10:00א28.08.22
<רקאנטילגילאי 6-3<מחסן השטוזים של דתיה10:00א28.08.22
<גלריה אסיאלגילאי 6-12<האגדה על מולאן - תיאטרון אורנה פורת10:30א28.08.22
<רקאנטיבימוי: יקי מחרז<מחסן השטוזים של דתיה11:30א28.08.22
<גלריה אסיאלגילאי 4-7<טביעת האצבע של איל 10:00ב29.08.22
<רקאנטילגילאי 9-6<שקשוקה ושוד הלימונים10:30ב29.08.22
<קאופמן גיטרלגילאי 4-8<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:30ב29.08.22
<רקאנטילגילאי 9-6<שעת סיפור - מר זוטא ועץ התפוחים10:30ב29.08.22
<גלריה אסיאלגילאים 8-12<הרון הלא נכון 17:30ב29.08.22
<שדלובסקילגילאי 1-2.5<צוציקים - תיאטרון אורנה פורת לילדים10:00ג30.08.22
<רקאנטילגילאי 5-8<גלי - שירי אהוד מנור - אורנה פורת 10:00ג30.08.22
<קאופמן גיטרלגילאי 6-3<אורחת פורחת - תיאטרון אורנה פורת10:30ג30.08.22
<רקאנטילגילאי 5-8<גלי - שירי אהוד מנור - אורנה פורת 11:30ג30.08.22
<רקאנטילגילאי 3-9<איה אאוץ' אווה - התיאטרון שלנו11:30ד31.08.22
<רקאנטילגילאי 7-3<טרופותי - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת03.09.22
<קאופמן גיטרלגילאי 6-3<אורחת פורחת - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת03.09.22
<שדלובסקילגילאי 2.5 - 1<צוציקים - תיאטרון אורנה פורת לילדים11:00שבת03.09.22
<אסיא באגף החדשלגילאי 18-9<אלוף העולם - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת03.09.22
<שדלובסקיעיבוד ובימוי: דורית ניתאי<המבול - תיאטרון קרוב20:30ה08.09.22
<רקאנטילגילאי 2-8<אבא עושה בושות11:30שבת10.09.22
<גלריה אסיאבידור<אנסמבל ציפורלה - עקיצה טבעית21:00שבת10.09.22
<גלריה אסיאקטעים תיאטרליים<אנסמבל ציפורלה - התקפת לב21:00ד21.09.22
<שדלובסקיעיבוד ובימוי: דורית ניתאי<המבול - תיאטרון קרוב20:30ה29.09.22
<גלריה אסיאלגילאי 4-7<טביעת האצבע של איל 10:30שבת01.10.22
<רקאנטיבימוי: עידן עמית<אבא עושה בושות11:00שבת08.10.22
<גלריה אסיאבימוי: יקי מחרז<מחסן השטוזים של דתיה10:30שבת22.10.22
<שדלובסקילגילאי 2.5-1<תיאטרון פצפון10:30שבת22.10.22
<קאופמן גיטרלגילאי 15 ומעלה<חיים פעם אחת11:00שבת22.10.22
<רקאנטילגילאי 11-6<שבעת הגמדים ושלגיה - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת22.10.22
<קאופמן גיטרלגילאי 9-5<ליצן החצר11:00שבת12.11.22
<רקאנטילגילאי 6-3<זהבה ושלושת הדובים - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת03.12.22
<שדלובסקילגילאי 1-2.5<צוציקים - תיאטרון אורנה פורת לילדים10:30שבת03.12.22
<רקאנטימוזיקה יוונית<דימיטריס בסיס ולהקתו21:00ב12.12.22
<רקאנטיבימוי: יקי מחרז<מחסן השטוזים של דתיה10:30שבת17.12.22
<קאופמן גיטרלגילאי 4-8<פלפלים - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת17.12.22
<שדלובסקילגילאי 8-4<הלל - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת17.12.22
<גלריה אסיאלגילאי 5-10<היפה והחיה - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת17.12.22
<אסיא באגף החדשלגילאי 11-6<שבעת הגמדים ושלגיה - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת07.01.23
<קאופמן גיטרלגילאי 6-3<איתמר וכובע הקסמים - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת28.01.23
<קאופמן גיטרלגילאי 8-4<הלל - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת04.02.23
<רקאנטיגיל 10 - 15<מורה לחיים - אורנה פורת10:30שבת04.02.23
<גלריה אסיאלגילאים 6-12<תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - כראמל11:00שבת04.02.23
<שדלובסקילגילאי 7-4<המשאלה הגדולה - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת04.02.23
<רקאנטילגילאי 7-3<טרופותי - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת18.02.23
<קאופמן גיטרלגילאי 6-3<אורחת פורחת - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת18.02.23
<גלריה אסיאלגילאים 8-12<הרון הלא נכון 11:00שבת18.02.23
<קאופמן גיטרלגילאי 6-3<אורחת פורחת - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת01.04.23
<רקאנטילגילאי 7-3<טרופותי - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת20.05.23
<שדלובסקילגילאי 2.5 - 1<צוציקים - תיאטרון אורנה פורת לילדים10:30שבת20.05.23
<קאופמן גיטרלגילאי 8-12<אריות בירושלים11:00שבת20.05.23
<רקאנטילגילאי 3-7<מסיבה בגינה10:30שבת27.05.23
<אסיא באגף החדשלגילאי 11-6<שבעת הגמדים ושלגיה - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת27.05.23
<שדלובסקילגילאי 7-4<המשאלה הגדולה - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת27.05.23
חזרה