סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2020 פברואר 
א ב ג ד ה ו ש
      
101112131415
16171819202122
23242526272829
אודות   לאתר הבית
ירושלים - תיאטרון ירושלים לאמנויות הבמה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: רח' מרכוס 20, ת.ד. 4072 ירושלים 91040
טלפון מרכזיה: 02-5605757
טלפון קופה: 02-5605755
פקס: 02-5662153
דואר אלקטרוני: webmaster@jth.org.il

שעות פתיחת קופה: קבלת קהל בקופה בימים א' - ה' בשעות 9:30 עד 19:30 (לאחר השעה 19:30 ימכרו כרטיסים רק למופעי אותו ערב)ו

תחבורה: אוטובוס מספר 13 או במרחק הליכה מתחנות האוטובוס ברחוב עזה ובעמק רפאים.

חניה: אזורי חניה

קפיטריה: מציע תפריט חלבי עשיר ומגון בכל שעות היום והערב.

סידור לנכים: נגישות מלאה לנכים

הערות: חדש! ניתן להזמין באתר כרטיסים למקומות המיועדים לבעלי כסאות גלגלים.
מערכת שמע לכבדי-שמיעה ללא תשלום נוסף, באכסדרת התיאטרון לפני ההצגה.


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןחייה<יידיש בטעם ביתי11:00ג18.02.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןאנדרס מוסטנן מנצח<יוהאנס פסיון - הקאמרטה הישראלית ירושלים 20:00ג18.02.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: לולו וואנג<הפרידה20:20ג18.02.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: רופרט גולד<ג'ודי - מעבר לקשת20:20ג18.02.20
<תיאטרון שרוברדרמה קומית<הנכד - הקאמרי20:30ג18.02.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: טרנס מאליק<חיים נסתרים17:00ד19.02.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןאולי מוסטונן מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 4 - הסימפונית ירושלים20:00ד19.02.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרבימוי: בונג ג'ון הו<פרזיטים20:20ד19.02.20
<תיאטרון שרוברבימוי אביחי חכם<לא רק בלונדינית - המחזמר 202020:30ד19.02.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןאילנה אליה אורחת<אנסמבל גלעד אפרת - שביל ישראל20:00ה20.02.20
<תיאטרון שרוברהמיטב של יוסי בנאי<יובל שר יוסי20:30ה20.02.20
<תיאטרון שרובראורח: אברהם טל<קרן פלס21:00שבת22.02.20
<תיאטרון שרוברמופע בידורסטנדאפ<אבי גרייניק ועידן אלתרמן - ילדים סורגים 221:30שבת22.02.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןאלבר קאמי<אפלטון ופרויד נכנסו לבר - תיאטרון ירושלים11:00ב24.02.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןלגילאי 4-8<פינוקיו - תיאטרון השעה17:00ב24.02.20
<תיאטרון שרוברדוניצטי<שיקוי אהבה - הסינפונייטה הישראלית באר שבע20:30ב24.02.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןמוסטונןפסט<הסדרה הווקאלית 4 - הסימפונית ירושלים20:00ג25.02.20
<תיאטרון שרוברלגילאי 6-2<מיקי - האריה שאהב תות17:30ד26.02.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרעל הדחף להיזכר<עם בוא הזכרון - קריאה בספרות העברית18:00ד26.02.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןאילן כרמי כוריאוגרפיה<ג'נדרוסיטי - Genderosity - להקת פרסקו20:30ד26.02.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןחלומות<סימפונית צעירה 3 - הסימפונית ירושלים17:00ה27.02.20
<תיאטרון שרוברלגילאי 12-2<מגילת אסתר 2 עם רינת גבאי18:00ה27.02.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןסרטי איכות<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה27.02.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןהמיטב<דיקלה21:00שבת29.02.20
<תיאטרון שרוברסטנד אפ<עידן ניידיץ21:30שבת29.02.20
<תיאטרון שרוברבימוי: רוני פינקוביץ'<משפחה חמה - בית ליסין20:30א01.03.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןדיאנה וושינגטון<ג'אז חם - שנל ג'ונס שרה דיאנה וושינגטון21:00ב02.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןירון גוטפריד מנצח<הקלאסית 1 קונצרט 5 - הסימפונית ירושלים20:00ד04.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןאריה ורדי מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 5 - הסימפונית ירושלים20:00ד11.03.20
<תיאטרון מיקרובכורה ישראלית<הלידה - תיאטרון מיקרו20:00ה12.03.20
<תיאטרון מיקרובכורה ישראלית<הלידה - תיאטרון מיקרו20:00שבת14.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןהרמיקס<התרנגולים - סדרת המהפכה20:30שבת14.03.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןאיין ראנד<אפלטון ופרויד נכנסו לבר - תיאטרון ירושלים11:00ב16.03.20
<תיאטרון שרוברנאשוויל<הערים המרתקות בעולם - תיאטרון ירושלים19:30ג17.03.20
<תיאטרון מיקרובכורה ישראלית<הלידה - תיאטרון מיקרו20:00ד18.03.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמפגש שלישי<דברים שרציתי לומר - תיאטרון ירושלים19:30ה19.03.20
<תיאטרון מיקרובכורה ישראלית<הלידה - תיאטרון מיקרו20:00ה19.03.20
<תיאטרון שרוברהמיטב<שלומי שבת20:30ה19.03.20
<תיאטרון שרוברמופע בידור<ליטל שוורץ21:00שבת21.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןשיר חדש בלב<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:30ב23.03.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרמסובין<ש"י עגנון - הדרך לפרס נובל12:00ג24.03.20
<תיאטרון שרוברבימוי: רוני פינקוביץ'<עבדאללה שוורץ - בית ליסין20:30ג24.03.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרזיכרון: מראה, קול, מגע<עם בוא הזכרון - קריאה בספרות העברית18:00ד25.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןסיפורי התנ"ך<סימפונית צעירה 4 - הסימפונית ירושלים17:00ה26.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןיניב ד'אור<פופולרית 6 - הסימפונית ירושלים20:00ה26.03.20
<תיאטרון שרוברסטנד אפ<מיקי גבע21:30שבת28.03.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןקוליה בלאכר מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 6 - הסימפונית ירושלים20:00ד01.04.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןסרטי איכות<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה02.04.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןתיאטרון ווקאלי<ההרצלים21:00ה02.04.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןוילנה יהודית דרך צחוק ודמע<יידיש בטעם ביתי11:00ד22.04.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרכבר אינך זוכר מתי שכחת משהו בפעם האחרונה<עם בוא הזכרון - קריאה בספרות העברית18:00ד22.04.20
<תיאטרון שרובר2 יצירות<ציפור האש ושחרזאדה - אנדריס לייפה 20:00ד22.04.20
<תיאטרון שרובר2 יצירות<ציפור האש ושחרזאדה - אנדריס לייפה 20:00ה23.04.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןשופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00א03.05.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןזיגמונד פרויד<אפלטון ופרויד נכנסו לבר - תיאטרון ירושלים11:00ב04.05.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןלהיות אדם<הקלאסי פוגש את הפופ - תיאטרון ירושלים20:30ב04.05.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןסרטי איכות<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה07.05.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןמיכאל לסקי מנצח<פופולרית 7 - הסימפונית ירושלים20:00ב11.05.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןשפינוזה מרחוב השוק<יידיש בטעם ביתי11:00ד13.05.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןלגילאי 6-2<סבתא בישלה דייסה17:30ד20.05.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרמביתי ישן<עם בוא הזכרון - קריאה בספרות העברית18:00ד20.05.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןעל אמנות ומוסיקה<סימפונית צעירה 5 - הסימפונית ירושלים17:00ה21.05.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמפגש רביעי<דברים שרציתי לומר - תיאטרון ירושלים19:30ה21.05.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןמישל וולבק<אפלטון ופרויד נכנסו לבר - תיאטרון ירושלים11:00ב25.05.20
<תיאטרון שרובררומא מהסרטים<הערים המרתקות בעולם - תיאטרון ירושלים19:30ג26.05.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרמזל דגים<ש"י עגנון - הדרך לפרס נובל12:00ג02.06.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןדמיטרי יבלונסקי מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 7 - הסימפונית ירושלים20:00ד03.06.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרהצייר במכחולו והסופר בקולמוסו<ש"י עגנון - הדרך לפרס נובל12:00ג16.06.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןמיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00א21.06.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןברוך שפינוזה<אפלטון ופרויד נכנסו לבר - תיאטרון ירושלים11:00ב22.06.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןגיבור הסאטירה ביידיש<יידיש בטעם ביתי11:00ד24.06.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןסטיבן סלואן מנצח<הקלאסית 2 קונצרט 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד24.06.20
<אודיטוריום ע''ש רבקה קראוןסרטי איכות<סדרת טרום בכורה בקולנוע - תיאטרון ירושלים19:00ה25.06.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרעל הזיכרון כברית אהבה<עם בוא הזכרון - קריאה בספרות העברית18:00ד01.07.20
<התיאטרון הקטן אולם עוזי וכסלרואני יושב בתוך כינור<ש"י עגנון - הדרך לפרס נובל12:00ג14.07.20
<אולם ע''ש הנרי קראוןירוחם שרובסקי מנצח<פופולרית 8 - הסימפונית ירושלים20:00ד15.07.20
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע