סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2019 דצמבר 
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
293031
אודות   לאתר הבית
תל אביב - מוזיאון תל-אביב לאמנות
  לוח מופעים
  
 
כתובת: שד' שאול המלך 27 ת''א
טלפון מרכזיה: 03-6077000
טלפון קופה: 03-6077020
טלפון מנויים: 03-6077070
פקס: 03-6958099
דואר אלקטרוני: events@tamuseum.com
מחלקת אירועים: 03-6077011

שעות פתיחת קופה: 10:00-22:00

תחבורה: קווי אוטובוסים 9, 18, 28, 70, 90, 111

חניה: מסביב לאולם וחניון בתשלום.

קפיטריה: קיימת עם שולחנות

סידור לנכים: שירותים + מעלון

הערות: שעות פתיחת המוזיאון:
א סגור, ב,ד 10:00-16:00  ג,ה  10:00-22:00  יום ו 10:00-14:00 
שבת 10:00-16:00

לאירועים בביתן הלנה רובינשטיין


 
בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<רקאנטילגילאי 3-6<שועלון מחפש חברים10:00שבת14.12.19
<שדלובסקילגילאי 1-2.5<בלונים10:00שבת14.12.19
<קאופמן גיטרלגילאי 3-5<הארגז של ביאליק - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת14.12.19
<אסיא באגף החדשלגילאי 12-17<הנחשול10:30שבת14.12.19
<רקאנטילגילאי 3-5<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת14.12.19
<שדלובסקילגילאי 1-2.5<בלונים11:00שבת14.12.19
<רקאנטילגילאי 6-9<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב12:00שבת14.12.19
<רקאנטיקונצרט 5<יצירה בצל הרודנות - הקאמרית הישראלית20:00שבת14.12.19
<שדלובסקיבימוי: יעל קרמסקי<לאה - קבוצת אנסמבל פספורט 20:00שבת14.12.19
<רקאנטיקונצרט מס' 2<פועם בלב - קונצרט 220:30שבת14.12.19
<סדנאות בניין עמירסיפורי משפחה בדרמה היוונית<המשפחה והעיר - שרון אס19:30ב16.12.19
<רקאנטימגניפיקט<סדרת בארוקדה - קונצרט 220:00ג17.12.19
<אסיא באגף החדשפסטיבל הג'אז תל אביב<מאיה בלזיצמן ומתן אפרת - Crazy he calls me20:00ד18.12.19
<אולם שטריתמנחה יאיר ברק<שישה מושגים וצילום19:00ה19.12.19
<רקאנטילגילאי 3-5<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת21.12.19
<רקאנטילגילאי 6-9<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב12:00שבת21.12.19
<סדנאות בניין עמירסיפורי משפחה בדרמה היוונית<המשפחה והעיר - שרון אס19:30ב23.12.19
<רקאנטילגילאי 6-9<שקשוקה ושוד הלימונים10:00ג24.12.19
<אסיא באגף החדשלגילאי 5-8<גלי - מחזמר משיריו של אהוד מנור10:30ג24.12.19
<שדלובסקילגילאי 1-2.5<תיאטרון פצפון16:00ג24.12.19
<אסיא באגף החדשלגילאי 3-7<המתנה של ג'ק17:30ג24.12.19
<רקאנטיריקוד מושחת מברצלונה<חמישיית Andrea Motis (ברצלונה) - ג'אז חם21:00ה26.12.19
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו27.12.19
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו27.12.19
<שדלובסקיאנסמבל כאן<אשכנזי זה שם מזרחי 15:00ו27.12.19
<רקאנטיריקוד מושחת מברצלונה<חמישיית Andrea Motis (ברצלונה) - ג'אז חם21:30ו27.12.19
<רקאנטיאנדריאה וחצוצרת הקסם הספרדית<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת28.12.19
<רקאנטילגילאי 3-5<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב11:00שבת28.12.19
<קאופמן גיטרמופע מוזיקלי<האוצר - שירים לקטנים ולגדולים11:30שבת28.12.19
<רקאנטילגילאי 6-9<שבתות הורים וילדים במוזיאון תל אביב12:00שבת28.12.19
<קאופמן גיטרלגילאי 4-7<מרק כפתורים10:00א29.12.19
<רקאנטילגילאי 3-6<מחסן השטוזים של דתיה10:00א29.12.19
<שדלובסקילגילאי 3-5<הארגז של ביאליק - תיאטרון אורנה פורת11:00א29.12.19
<אסיא באגף החדשלגילאי 5-9<היה היה אף - תיאטרון אורנה פורת16:00א29.12.19
<שדלובסקילגילאי 1-2.5<בלונים16:00א29.12.19
<קאופמן גיטרלגילאי 4-7<הנעליים של אדון סימון16:00א29.12.19
<שדלובסקילגילאי 1-2.5<בלונים17:00א29.12.19
<רקאנטילגילאי 7-12<שרלוק הולמס - תיאטרון אורנה פורת17:30א29.12.19
<רקאנטילגילאי 5-10<אלאדין ומנורת הקסמים - אורנה פורת10:00ב30.12.19
<שדלובסקילגילאי 3-5<הארגז של ביאליק - תיאטרון אורנה פורת16:00ב30.12.19
<קאופמן גיטרלגילאי 4-8<פטר והזאב (תיאטרון אורנה פורת)17:30ב30.12.19
<רקאנטימרתון בטהובן<בחותם אישי - סדרת הבוקר עם הפסנתרנית אורית וולף11:00ה02.01.20
<רקאנטייובל בן עוזר מנצח<האורטוריה יהודה המכבי - האנסמבל הקולי הישראלי20:30ה02.01.20
<רקאנטיגרשווין - רפסודיה בכחול<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו03.01.20
<קאופמן גיטרלגילאי 3-7<הטרקטור בארגז החול11:00שבת04.01.20
<רקאנטילגילאי 4 ומעלה<איתמר פוגש ארנב - האנסמבל הקולי הישראלי11:30שבת04.01.20
<רקאנטיאבנר בירון מנצח<סולנים בסערה 320:00שבת04.01.20
<חדר סדנאותסיפורי משפחה בדרמה היוונית<המשפחה והעיר - שרון אס19:30ב06.01.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג07.01.20
<רקאנטיקאמרי בגדול<מופת ב' - קונצרט 220:00ג07.01.20
<גלריה האפט עליוןדביסי, בטהובן<הסדרה בגלריות 220:00ד08.01.20
<רקאנטיקונצרט 7<כל הדרכים מובילות לרומא - הקאמרית הישראלית20:00ה09.01.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו10.01.20
<קאופמן גיטרבעקבות ש"י עגנון<ספר, אשה, בית11:30ו10.01.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 8-12<הודיני10:00שבת11.01.20
<שדלובסקילגילאי 1-3<תיאטרון פצפון10:00שבת11.01.20
<קאופמן גיטרלגילאי 9-12<אש בראש - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת11.01.20
<רקאנטילגילאי 5-9<היה היה אף - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת11.01.20
<רקאנטיקונצרט 7<כל הדרכים מובילות לרומא - הקאמרית הישראלית20:00שבת11.01.20
<חדר סדנאותסיפורי משפחה בדרמה היוונית<המשפחה והעיר - שרון אס19:30ב13.01.20
<שדלובסקיהדיאלוג בחברה המודרנית<אי שם - אנסמבל פספורט20:00ב13.01.20
<רקאנטי20 שנה לפטירתו של חנוך לוין<אוי אליאס אליאס 13:00ו17.01.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 4-8<ביט ביט הקטנה - תזמורת הבמה10:30שבת18.01.20
<רקאנטיהסיפור על מרינה, החתולים והתופים<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת18.01.20
<קאופמן גיטרלגילאי 5-8<תעלולי בריגלה וארלקינו11:30שבת18.01.20
<שדלובסקיאנסמבל כאן<אשכנזי זה שם מזרחי 20:30שבת18.01.20
<רקאנטיגרשווין - רפסודיה בכחול<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ב20.01.20
<חדר סדנאותסיפורי משפחה בדרמה היוונית<המשפחה והעיר - שרון אס19:30ב20.01.20
<רקאנטיגרשווין - רפסודיה בכחול<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ב20.01.20
<שדלובסקיאנסמבל כאן<אשכנזי זה שם מזרחי 20:30ב20.01.20
<רקאנטיגרשווין - רפסודיה בכחול<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ג21.01.20
<רקאנטיגרשווין - רפסודיה בכחול<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ג21.01.20
<אולם שטריתמנחה יאיר ברק<שישה מושגים וצילום19:00ה23.01.20
<רקאנטיקונצרט 8<יום הולדת 223 לשוברט - הקאמרית הישראלית20:00ה23.01.20
<רקאנטיגיא בורנשטיין מנצח<כוכב עולה - תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית13:00ו24.01.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 9-12<רכבות אל החופש10:30שבת25.01.20
<קאופמן גיטרלגילאי 4-8<שבת הזהב10:30שבת25.01.20
<רקאנטילגילאי 12 ומעלה<הניצחון הסופי - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת25.01.20
<שדלובסקילגילאי 7-11<קורצ'אק - עשר קופסאות גפרורים11:00שבת25.01.20
<שדלובסקיבימוי: יעל קרמסקי<לאה - קבוצת אנסמבל פספורט 20:00שבת25.01.20
<רקאנטיקונצרט 8<יום הולדת 223 לשוברט - הקאמרית הישראלית20:00שבת25.01.20
<רקאנטימופע 3<בחותם אישי - מסעות ערב עם הפסנתרנית אורית וולף20:00ג28.01.20
<שדלובסקיהדיאלוג בחברה המודרנית<אי שם - אנסמבל פספורט20:00ד29.01.20
<רקאנטינגיעות ים תיכון<בחותם אישי - סדרת הבוקר עם הפסנתרנית אורית וולף11:00ה30.01.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו31.01.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו31.01.20
<רקאנטיגרשווין - רפסודיה בכחול<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו31.01.20
<רקאנטיגרשווין - רפסודיה בכחול<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2014:00ו31.01.20
<רקאנטימופע בידור<מוני מושונוב - מפגש מושונוב21:30ו31.01.20
<רקאנטילגילאי 4 ומעלה<איתמר פוגש ארנב - האנסמבל הקולי הישראלי11:30שבת01.02.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 3-8<דניאל סלומון, דנה עדיני, בן ארצי - פמפושקה13:00שבת01.02.20
<רקאנטירביעיית מטיס<מופת א' - קונצרט 320:00שבת01.02.20
<חדר סדנאותסיפורי משפחה בדרמה היוונית<המשפחה והעיר - שרון אס19:30ב03.02.20
<בחלל המוזיאוןמסע מוזיקלי<תמונות שרות - האנסמבל הקולי הישראלי18:00ד05.02.20
<רקאנטיהטון של אלינגטון<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת08.02.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 5 ומעלה<קונצרט בחולות - תיאטרון הקרון11:00שבת08.02.20
<שדלובסקיבימוי: יעל קרמסקי<לאה - קבוצת אנסמבל פספורט 20:00שבת08.02.20
<רקאנטייו קוסוגה<מופת ב' - קונצרט 320:00שבת08.02.20
<חדר סדנאותסיפורי משפחה בדרמה היוונית<המשפחה והעיר - שרון אס19:30ב10.02.20
<שדלובסקיהדיאלוג בחברה המודרנית<אי שם - אנסמבל פספורט20:00ב10.02.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג11.02.20
<רקאנטייו קוסוגה<מופת א' - קונצרט 420:00ה13.02.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו14.02.20
<רקאנטילגילאי 8-12<הגיבן מנוטרדאם - תיאטרון באר שבע10:00שבת15.02.20
<שדלובסקילגילאי 1-3<תיאטרון פצפון10:00שבת15.02.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 10-15<מורה לחיים10:30שבת15.02.20
<קאופמן גיטרלגילאי 4-7<חברים על הגשר10:30שבת15.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ב17.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ב17.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ג18.02.20
<שדלובסקיאנסמבל כאן<אשכנזי זה שם מזרחי 20:30ג18.02.20
<גלריה האפט עליוןרביעיית היידן<הסדרה בגלריות 320:00ד19.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ד19.02.20
<אולם שטריתמנחה יאיר ברק<שישה מושגים וצילום19:00ה20.02.20
<רקאנטיקונצרט 9<שבילי הזמן - הקאמרית הישראלית20:00ה20.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו21.02.20
<שדלובסקיקומדיה לירית<הטענה של דון קיחוטה20:00ו21.02.20
<אסיא באגף החדשלגילאי 4-8<בגדי המלך החדשים - תזמורת הבמה10:30שבת22.02.20
<רקאנטילכל המשפחה<טררם קידס - כוח המשאלות11:30שבת22.02.20
<רקאנטיקונצרט 10<שבילי הזמן - הקאמרית הישראלית20:00שבת22.02.20
<שדלובסקיקומדיה לירית<הטענה של דון קיחוטה20:00שבת22.02.20
<שדלובסקיקומדיה לירית<הטענה של דון קיחוטה20:00ג25.02.20
<רקאנטיהמיסה הגדולה של באך<סדרת בארוקדה - קונצרט 320:00ד26.02.20
<רקאנטיקונצרט 10<אהבה בעיר האורות - הקאמרית הישראלית20:00ד26.02.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<מופת ב' - קונצרט 420:00ה27.02.20
<שדלובסקיקומדיה לירית<הטענה של דון קיחוטה20:00ה27.02.20
<רקאנטימופע קברטי<אוי אליאס אליאס 21:00ה27.02.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו28.02.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו28.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו28.02.20
<שדלובסקיהדיאלוג בחברה המודרנית<אי שם - אנסמבל פספורט13:00ו28.02.20
<רקאנטיגיורא פיידמן<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2014:00ו28.02.20
<רקאנטיקונצרט 10<אהבה בעיר האורות - הקאמרית הישראלית21:00ו28.02.20
<רקאנטילגילאי 4-9<פרצוף חמוץ10:00שבת29.02.20
<קאופמן גיטרלגילאי 1-3<המשאלה הגדולה - תיאטרון אורנה פורת10:00שבת29.02.20
<שדלובסקילגילאי 1-2.5<צוציקים10:00שבת29.02.20
<שדלובסקילגילאי 5-10<אלאדין ומנורת הקסמים - אורנה פורת10:30שבת29.02.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<מופת א' - קונצרט 520:00שבת29.02.20
<שדלובסקיאנסמבל כאן<אשכנזי זה שם מזרחי 20:30שבת29.02.20
<רקאנטישמואל אלבז מנצח<עולם הקלאסיקה - תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית20:00א01.03.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<הסדרה בגלריות 420:00ב02.03.20
<רקאנטימופע 4<בחותם אישי - מסעות ערב עם הפסנתרנית אורית וולף20:00ג03.03.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו06.03.20
<רקאנטידיאנה מלכת הלבבות<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת07.03.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג10.03.20
<אולם שטריתמנחה יאיר ברק<שישה מושגים וצילום19:00ה19.03.20
<רקאנטימישל טילקין מנצח<סולנים בסערה 420:00א22.03.20
<רקאנטיקאמרי בגדול<מופת א' - קונצרט 620:00ג24.03.20
<רקאנטיאלצ'ינה<סדרת בארוקדה - קונצרט 420:00ד25.03.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו27.03.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו27.03.20
<רקאנטיפיין ארטס<מופת ב' - קונצרט 520:00ג31.03.20
<רקאנטיכריסטיאן לינדברג<אוצרותיה של התזמורת - תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית20:00ד01.04.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו03.04.20
<רקאנטיקונצרט 11<ושלום לאקורדיון - הקאמרית הישראלית20:00ה16.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו17.04.20
<רקאנטיקונצרט 11<ושלום לאקורדיון - הקאמרית הישראלית20:00שבת18.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00א19.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ב20.04.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג21.04.20
<גלריה האפט עליוןלושה פנג -סין<הסדרה בגלריות 520:00ד22.04.20
<רקאנטימרתון שוברט<בחותם אישי - סדרת הבוקר עם הפסנתרנית אורית וולף11:00ה23.04.20
<אולם שטריתמנחה יאיר ברק<שישה מושגים וצילום19:00ה23.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ה23.04.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו24.04.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו24.04.20
<רקאנטינעם צור מנצח<סולנים בסערה 521:00שבת25.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ב27.04.20
<רקאנטירביעיית המיתרים<מופת ב' - קונצרט 620:00ה30.04.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו01.05.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו01.05.20
<רקאנטישופן - סביב וואלס<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2014:00ו01.05.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג12.05.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו15.05.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו15.05.20
<רקאנטימופע 5<בחותם אישי - מסעות ערב עם הפסנתרנית אורית וולף20:00ג19.05.20
<רקאנטיוינה איסטנבול<סדרת בארוקדה - קונצרט 520:00ד20.05.20
<רקאנטירביעיית אביב<בחותם אישי - סדרת הבוקר עם הפסנתרנית אורית וולף11:00ה21.05.20
<רקאנטיקונצרט 12<כמיהה לחופש - הקאמרית הישראלית20:00ה21.05.20
<רקאנטיקונצרט 12<כמיהה לחופש - הקאמרית הישראלית21:00שבת23.05.20
<גלריה האפט עליוןרביעיית אמרנט<הסדרה בגלריות 620:00ד27.05.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<מופת א' - קונצרט 721:00שבת30.05.20
<רקאנטיהרביעייה הירושלמית<מופת ב' - קונצרט 720:00ב01.06.20
<רקאנטיהמלך מיילס<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת06.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ג09.06.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג09.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ג09.06.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו12.06.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו12.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו12.06.20
<רקאנטישלישיית אינק<מופת א' - קונצרט 821:00שבת13.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ב15.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2020:00ב15.06.20
<רקאנטישלישיית אינק<מופת ב' - קונצרט 820:00ג16.06.20
<רקאנטישלו עד אל מנצח<סולנים בסערה 620:00א21.06.20
<גלריה האפט עליוןקונצרט אחרון לעונה<הסדרה בגלריות 720:00ב22.06.20
<רקאנטימסע מווינה<בחותם אישי - סדרת הבוקר עם הפסנתרנית אורית וולף11:00ה25.06.20
<רקאנטיקונצרט 13<היוונים הבאים20:00ה25.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2010:00ו26.06.20
<רקאנטימיקי גבריאלוב<אסתרית בלצן - קלאסיקה במימד אישי 2019/2014:00ו26.06.20
<רקאנטיקונצרט 13<היוונים הבאים21:00שבת27.06.20
<רקאנטיכריסטיאן לינדברג מנצח<בחירת הקהל - תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית20:00ד01.07.20
<רקאנטימנחה יוסי אורן<תנ"ך ואמנות - מפגש בין תרבות ישראל מהתנ"ך ואילך לבין תרבות המערב10:30ו03.07.20
<רקאנטיגרשווין - אגדה של קצב<ג'אז חם לילדים 2019-2020 במוזיאון תל אביב11:00שבת04.07.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<קסמו של המקדש החילוני - טנדו19:00ג07.07.20
<רקאנטיקונצרט 14<ברוכה הבאה, מנדולינה! - הקאמרית הישראלית20:00ה09.07.20
<רקאנטיעורך ומנחה: יוסי אורן<פילוסופיה, אמנות וקולנוע09:30ו10.07.20
<רקאנטייוסי אורן מנחה<פילוסופיה אמנות וקולנוע09:30ו10.07.20
<רקאנטיקונצרט 14<ברוכה הבאה, מנדולינה! - הקאמרית הישראלית21:00שבת11.07.20
<קאופמן גיטרלגילאי 3-7<המופע של אספדיחה ומושלמת11:00ב07.12.20
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע