סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2020 ינואר 
א ב ג ד ה ו ש
   
1011
12131415161718
19202122232425
262728293031
  לאתר הבית
תל אביב - בית ציוני אמריקה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: דניאל פריש 1 תל - אביב 64731
טלפון: 03-6959341
פקס: 03-6916012
משרד קומדי בר: 03-5660778

תחבורה: קווי דן 26, 9, 6, 28, 82, 22, 70, 91 קווי אגד 89, 174

חניה: חניונים בתשלום או בהסדרי תשלום מול מחלקת האירועים

קפיטריה: בית קפה מעוצב . בר קפה ומסעדת פיוז'ן

סידור לנכים: יש, שירותים, מכירת כרטיסים לכסאות גלגלים בשורה 14 (אחרונה).


 
בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א26.01.20
<אולם מרלןלחשים – אציו היסטוריה<הארי פוטר והספרייה הפנטסטית – בית אריאלה 202019:00א26.01.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב27.01.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב27.01.20
<אולם מאירהוףמרצים משתנה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג28.01.20
<אולם מאירהוףדחילק, מוטקה<שירים שעשו עלייה - בית אריאלה 202010:30ד29.01.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<נפלאות המוח - בית אריאלה 202010:30ה30.01.20
<אולם מאירהוףסטנדאפ<בנות עם ביצים21:00ה30.01.20
<אולם מאירהוףבידור למבוגרים<המופע של מינדי - תיאטרון בובות למבוגרים בלבד!21:00ה30.01.20
<קומדי ברעושים צחוק<מופעי ZOA קומדי בר21:30ה30.01.20
<קומדי ברנותנים בראש<מופעי ZOA קומדי בר23:30ה30.01.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<לאונרד כהן פינת מל ברוקס - בית אריאלה 202011:00ו31.01.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א02.02.20
<אולם מאירהוףטרגדיה קלאסית<אנטיגונה - החאן21:00א02.02.20
<אולם מאירהוףטרגדיה קלאסית<אנטיגונה - החאן18:00ב03.02.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד05.02.20
<אולם מאירהוףלגילאי 6-9<זרעים של אמת - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת08.02.20
<אולם מרלןבית ספר לכישוף<הארי פוטר והספרייה הפנטסטית – בית אריאלה 202019:00א09.02.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב10.02.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב10.02.20
<אולם מאירהוףמרצים משתנה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג11.02.20
<אולם מאירהוףקרנבל בדיזנגוף<שירים שעשו עלייה - בית אריאלה 202010:30ד12.02.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<נפלאות המוח - בית אריאלה 202010:30ה13.02.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד19.02.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<לאונרד כהן פינת מל ברוקס - בית אריאלה 202011:00ו21.02.20
<אולם מרלןהקוסם הזקן<הארי פוטר והספרייה הפנטסטית – בית אריאלה 202019:00א23.02.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב24.02.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב24.02.20
<אולם מאירהוףמאת ובבימוי איה קפלן<סיפור על אהבה וחושך - תיאטרון החאן18:00ב24.02.20
<אולם מאירהוףמאת ובבימוי איה קפלן<סיפור על אהבה וחושך - תיאטרון החאן21:00ב24.02.20
<אולם מאירהוףמאת ובבימוי איה קפלן<סיפור על אהבה וחושך - תיאטרון החאן18:00ג25.02.20
<אולם מאירהוףמרצים משתנה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג25.02.20
<אולם מאירהוףמאת ובבימוי איה קפלן<סיפור על אהבה וחושך - תיאטרון החאן21:00ג25.02.20
<אולם מאירהוףהאוטו שלנו גדול וירוק<שירים שעשו עלייה - בית אריאלה 202010:30ד26.02.20
<אולם מאירהוףבימוי: אורי גבריאל<הבנות של אבא20:00ד26.02.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<נפלאות המוח - בית אריאלה 202010:30ה27.02.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד04.03.20
<אולם מאירהוףלגילאי 2-7<הביצה שהתחפשה - התיאטרון שלנו11:30שבת07.03.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א08.03.20
<אולם מרלןחיות פלא<הארי פוטר והספרייה הפנטסטית – בית אריאלה 202019:00א08.03.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב09.03.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב09.03.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<נפלאות המוח - בית אריאלה 202010:30ה12.03.20
<אולם מרתהלגילאי 12-16<תשמעו סיפור - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת14.03.20
<אולם מאירהוףלגילאי 8-12<אדיסון11:00שבת14.03.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א15.03.20
<אולם מאירהוףמרצים משתנה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג17.03.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד18.03.20
<אולם מאירהוףלגילאי 5-8<גלי - מחזמר משיריו של אהוד מנור10:30שבת21.03.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א22.03.20
<אולם מרלןגיבור הולך לעיבוד<הארי פוטר והספרייה הפנטסטית – בית אריאלה 202019:00א22.03.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב23.03.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב23.03.20
<אולם מאירהוףמרצים שונים<נפלאות המוח - בית אריאלה 202010:30ה26.03.20
<אולם מרתהמופע בידור<שתי פולניות וזהו21:00ה26.03.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א29.03.20
<אולם מאירהוףמרצים משתנה<איסטנבול זכרונות של עיר - בית אריאלה 202019:00ג31.03.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד01.04.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א05.04.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב06.04.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב06.04.20
<אולם מאירהוףלגילאי 12 ומעלה<הניצחון הסופי - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת18.04.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א19.04.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב20.04.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד22.04.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א26.04.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב27.04.20
<אולם מאירהוףלגילאי 8-12<הצמיד של אופירה11:00שבת02.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א03.05.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב04.05.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד06.05.20
<אולם מאירהוףלגילאי 9-12<שרלוק הולמס - תיאטרון אורנה פורת11:00שבת09.05.20
<אולם מרתהמופע בידור<שתי פולניות וזהו21:00שבת09.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א10.05.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב11.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א17.05.20
<אולם מאירהוףד"ר רוביק רוזנטל<הזירה הלשונית - בית אריאלה 202010:30ב18.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א24.05.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב25.05.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד27.05.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א31.05.20
<אולם מרתהלגילאי 12-16<תשמעו סיפור - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת06.06.20
<אולם מאירהוף8-12<הודיני11:00שבת06.06.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א07.06.20
<אולם מאירהוףשרה אוסטרוב מנחה<חברות - בית אריאלה 202011:00ב08.06.20
<אולם מאירהוףד"ר אריק גלסנר<מועדון הספר - בית אריאלה 202010:30ד10.06.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א14.06.20
<אולם מרתהלגילאי 9-12<אש בראש - תיאטרון אורנה פורת10:30שבת20.06.20
<אולם מאירהוףד"ר הנרי אונגר<ספירלה של פרדוקסים – בית אריאלה 202010:00א21.06.20
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע