סגור בנר
אמנים עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
רכישת כרטיסים אינדקס דרום ירושלים צפון חיפה מרכז תל-אביב
הופעות, פעילויות לילדים, לוח מופעים, סרטים וכרטיסים
אירועי תרבות בתל אביב
לוח האירועים 2019 דצמבר 
א ב ג ד ה ו ש
1011121314
15161718192021
22232425262728
293031
אודות   לאתר הבית
תל אביב - בית האופרה - המשכן לאמנויות הבמה
  לוח מופעים
  
 
כתובת: שדרות שאול המלך 19 תל אביב
טלפון מרכזיה: 03-6927700
טלפון קופה: 03-6927777
פקס: 03-6927733
דואר אלקטרוני: kupa@tapac.org.il.

שעות פתיחת קופה: א-ה 09:00-20:00 יום ו וערבי חג 09:00-13:00

תחבורה: קווי דן: קו 9 (גמר שירות 23:45) קו 18 (ג''ש 24:00) קו 56 (ג''ש 23:00)

חניה: בתשלום, חניון גולדה (הכניסה מרח' ליאונרדו דה וינצ'י או מרח' ברקוביץ)

קפיטריה: יש עם שולחנות

סידור לנכים: חניה, כניסות לאולם, שירותים, מעליות, מישור משופע

הערות:  משרדי האופרה הישראלית שוכנים במשכן לאמנויות הבמה:
 רח` ליאונרדו דה וינצ`י 28 ת``א 64369
 טל 03-6927803   פקס 03-6954886
דואל opera@mail.israel-opera.co.il


 
מפת הגעה בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולםפטריק סמרז מנצח<גבר מת מהלך 2019 - האופרה הישראלית20:00שבת14.12.19
<אולםפטריק סמרז מנצח<גבר מת מהלך 2019 - האופרה הישראלית20:00ב16.12.19
<אולםפטריק סמרז מנצח<גבר מת מהלך 2019 - האופרה הישראלית18:00ד18.12.19
<אולםמסע חורף<קאמרי 2 - הסימפונית ראשון לציון20:30ד18.12.19
<אולםפטריק סמרז מנצח<גבר מת מהלך 2019 - האופרה הישראלית20:00ה19.12.19
<אולםמחווה ליוסי בנאי<יובל שר יוסי21:00ו20.12.19
<אולםפלמנקו<טריו ברצלונה21:00שבת21.12.19
<אולםהתרמה<שלומי שבת ויובל דיין - אירוע התרמה השנתי למען בית החולים לוינשטיין20:30א22.12.19
<אולםלכל המשפחה<בלאגן בקרקס - חנוכה 201917:00ב23.12.19
<אולםהשתקפויות<בחזרה למזל גדי - שלומי שבן והקאמרטה21:00ג24.12.19
<אולםלכל המשפחה<בילבי - חנוכה 201918:15ד25.12.19
<אולםלכל המשפחה<בילבי - חנוכה 201912:30ה26.12.19
<אולםלכל המשפחה<בילבי - חנוכה 201912:00ו27.12.19
<אולםלכל המשפחה<בילבי - חנוכה 201912:30שבת28.12.19
<אולםלכל המשפחה<בילבי - חנוכה 201915:45שבת28.12.19
<אולםלכל המשפחה<בילבי - חנוכה 201910:00א29.12.19
<אולםלכל המשפחה<בילבי - חנוכה 201910:00ב30.12.19
<אולםלכל המשפחה<בילבי - חנוכה 201918:15ב30.12.19
<לובידוניצטי לילדים<שיקוי האהבה - שעת אופרה לילדים17:00ג31.12.19
<אולם3 יצירות<להקת אטרבלטו - אנטיתזה20:00ד01.01.20
<אולם3 יצירות<להקת אטרבלטו - אנטיתזה20:00ה02.01.20
<אולם3 יצירות<להקת אטרבלטו - אנטיתזה13:00ו03.01.20
<אולםאלני ויטאלי<סלוניקי מו - סדרת מזרח-מערב20:00א05.01.20
<אולםהסדרה הסימפונית<רימסקי קורסקוב - טאן דון - הסדרה הסימפונית20:00ב06.01.20
<אולםסיפורו של פרינלי<בשישי 3 - הסימפונית ראשון לציון20:30ב13.01.20
<אולםמיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ב20.01.20
<אולםמיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ג21.01.20
<אולםמיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ה23.01.20
<אולםמיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ו24.01.20
<אולםמיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00שבת25.01.20
<אולםמיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ב27.01.20
<אולםמיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 18:00ג28.01.20
<אולםמיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ד29.01.20
<אולםמיקלה גמבה מנצח<אידומנאו 2020 - האופרה הישראלית 20:00ו31.01.20
<אולםהשתקפויות<אבישי כהן והחצוצרה - שלומי שבן והקאמרטה21:00א02.02.20
<אולםהסדרה הסימפונית<מוצרט - מאהלר - הסדרה הסימפונית20:00ב03.02.20
<אולםבשילוב מוזיקה מקורית טיבטית<יאנג לי פינג - פולחן האביב20:00ד05.02.20
<אולםבשילוב מוזיקה מקורית טיבטית<יאנג לי פינג - פולחן האביב20:00ה06.02.20
<אולםבשילוב מוזיקה מקורית טיבטית<יאנג לי פינג - פולחן האביב13:00ו07.02.20
<אולםבשילוב מוזיקה מקורית טיבטית<יאנג לי פינג - פולחן האביב21:00שבת08.02.20
<לובידוניצטי לילדים<שיקוי האהבה - שעת אופרה לילדים17:00ג11.02.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו21.02.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00א23.02.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00ב24.02.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00ג25.02.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00ה27.02.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו28.02.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00שבת29.02.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00א01.03.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית18:00ב02.03.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00ד04.03.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו06.03.20
<אולםאלסנדרו דה מארקי מנצח<הספר מסוויליה 2020 - האופרה הישראלית20:00שבת07.03.20
<אולםצ'ייקובסקי ופושקין<קאמרי בשישי 5 - הסימפונית ראשון לציון20:30ה12.03.20
<אולםדניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ו20.03.20
<אולםדניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00א22.03.20
<אולםדניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ב23.03.20
<אולםסדרת המהפכה<ציפורלה והמהפכה - סדרת המהפכה21:00ג24.03.20
<אולםדניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ד25.03.20
<אולםדניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ה26.03.20
<אולםדניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ו27.03.20
<אולםאדונים ומשרתים<שבת של זהב 2019/2011:00שבת28.03.20
<אולםדניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00שבת28.03.20
<אולםסדרת מזרח מערב<שירי ארץ אהבתי חוה אלברשטיין ותום כהן - סדרת מזרח מערב20:00ב30.03.20
<אולםדניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית13:00ג31.03.20
<אולםדניאל קלגרי מנצח<יבגני אונייגין 2020 - האופרה הישראלית18:00ד01.04.20
<אולםמוצרט<המלך הרועה - סדרת הבארוק20:00ה02.04.20
<אולםמגיל 7<חליל הקסם לילדים - האופרה הישראלית 201917:00ב06.04.20
<לובידוניצטי לילדים<שיקוי האהבה - שעת אופרה לילדים11:00א12.04.20
<אולם3 יצירות<בלט דורטמונד - פורסייט, אינגר, אקמן20:00ד22.04.20
<אולם3 יצירות<בלט דורטמונד - פורסייט, אינגר, אקמן20:00ה23.04.20
<אולם3 יצירות<בלט דורטמונד - פורסייט, אינגר, אקמן13:00ו24.04.20
<אולםהסדרה הסימפונית<שריף - גריג - פרוקופייב - הסדרה הסימפונית20:00א26.04.20
<אולםמוצרט ורוסיני<קאמרי בשישי 6 - הסימפונית ראשון לציון20:00ב04.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ד13.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ה14.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו15.05.20
<אולםהורים וילדים<שבת של זהב 2019/2011:00שבת16.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית21:00שבת16.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ב18.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ג19.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00ד20.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית13:00ו22.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית21:00שבת23.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית20:00א24.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית18:00ד27.05.20
<אולםדן אטינגר מנצח<לה טרוויאטה 2020 - האופרה הישראלית13:00ה28.05.20
<אולםסדרת המהפכה<תזמורת המהפכה מארחת את הJ.Views - סדרת המהפכה21:00ב01.06.20
<אולםכוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות20:00ד03.06.20
<אולםכוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות20:00ה04.06.20
<אולםכוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות13:00ו05.06.20
<אולםכוריאוגרפיה: אושיו אמאגצו<להקת סנקאי ג'וקו - בין שתי מראות20:00שבת06.06.20
<אולםהסדרה הסימפונית<ראוול - בלוך - מוסורגסקי - הסדרה הסימפונית20:00א07.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית13:00ו26.06.20
<אולםחגיגת קיץ<שבת של זהב 2019/2011:00שבת27.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית21:00שבת27.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00א28.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ג30.06.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ד01.07.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ה02.07.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית13:00ו03.07.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית20:00ב06.07.20
<אולםסדרת מזרח מערב<הומאז' לפיירוז - סדרת מזרח מערב20:00ג07.07.20
<אולםאשר פיש מנצח<פליאצ'י ושיץ 2020 - האופרה הישראלית18:00ד08.07.20
<אולםהשתקפויות<היפ הופ באופרה - שלומי שבן והקאמרטה21:00ב13.07.20
<אולםהסדרה הסימפונית<רחמנינוב - מאהלר - הסדרה הסימפונית 20:00ג14.07.20
<אולםכוריאוגרפיה: יוהן אינגר<בלט בזל - כרמן20:00ה16.07.20
<אולםכוריאוגרפיה: יוהן אינגר<בלט בזל - כרמן13:00ו17.07.20
<אולםסדרת המהפכה<התרנגולים - סדרת המהפכה21:00ה17.12.20
חזרה

 

הפוך לדף הבית   |   מי אנחנו  |  כתבו לנו   |  תנאי שימוש   | פרסום באתר   |   לרכישת כרטיסים   

ארכיון אינדקס   |  ארכיון אמנים   |  ארכיון אולמות   |  ארכיון אירועים   |  ארכיון כתבות

תיאטרון מחול | מוזיקה  | קולנוע  | קלאסי  | ילדים  | בידור  | פסטיבלים  | עניין  | אמנים

ביקורת תיאטרון  |  ביקורת מחולביקורת אופרהביקורת קולנועעולים השבוע | ראיונות קולנוע

ביקורת מוזיקה | ביקורת הופעות   |  ביקורת אלבומים |  אלבום והופעה  |  פותח קופסה  |   פותח קופה  

מה עושים עם הילדים בשבת  ההופעות השוות של השבועאירועים בחינם השבוע