|
|
|
|
ראשון לציון - היכל התרבות ראשון לציון |
|
|
|
|
|
|
| לוח מופעים | | | |
| | | | | | | | | | |
|
כתובת: ז'בוטינסקי 16 ת.ד 1264 ראשל''צ 75100
טלפון מרכזיה: 03-9484800 טלפון מנויים: 03-9488666 פקס: 03-9678190 טלפון קופה: 03-9488665
שעות פתיחת קופה: ימים א-ה 09:00-19:00
יום ו וערבי חג 09:00-13:00
תחבורה: מת''א קווי דן 19, 119 קווי אגד 83, 85
חניה: 350 מקומות, בתשלום
קפיטריה: מסעדה + מזנונים הפתוחים כשעה לפני האירועים ובהפסקות
סידור לנכים: חניות, מעלית ועמדת צפיה עם כסאות גלגלים
הערות:
באולם שוכנים משרדי התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון
מנהל מוסיקלי דן אטינגר
פרטים נוספים באתר התזמורת
|
|
|
|
|
|
אולם |
|
הערה |
|
שם
האירוע |
|
שעה |
|
יום |
|
תאריך |
|
< | אולם גדול | | לגילאים 2-8 | | < | קוגומלו - משימה מהמאסטר | | 11:00 | | שבת | | 04.05.24 |
|
< | אולם גדול | | אשר פיש, מנצח | | < | ברליוז, צ'ייקובסקי - הסדרה הסימפונית | | 21:00 | | שבת | | 04.05.24 |
|
< | אולם גדול | | לגילאי 2-6 | | < | מיקי - האריה שאהב תות | | 11:00 | | שבת | | 11.05.24 |
|
< | אולם גדול | | סטנדאפ | | < | אסי כהן - שאולי | | 21:00 | | שבת | | 11.05.24 |
|
< | אולם גדול | | סטנדאפ | | < | שלום אסייג | | 21:30 | | ב | | 13.05.24 |
|
< | אולם גדול | | סטנדאפ | | < | אדיר מילר | | 22:30 | | ו | | 17.05.24 |
|
< | אולם גדול | | לגילאי 3-6 | | < | חנן הגנן - מדיטק | | 17:30 | | ג | | 21.05.24 |
|
< | אודיטוריום | | ויוה ורדי | | < | ויוה ורדי – קאמרי בצהרי שישי | | 12:30 | | ו | | 24.05.24 |
|
< | אולם גדול | | בימוי: מוריה זרחיה | | < | בעלה של אשתי - תיאטרון ארצי | | 20:30 | | ד | | 29.05.24 |
|
< | אולם גדול | | לגילאים 3 ומעלה | | < | איילת מטיילת | | 11:00 | | שבת | | 01.06.24 |
|
< | אולם גדול | | לגילאי 2-6 | | < | תירס חם - בים בם בם | | 11:00 | | שבת | | 08.06.24 |
|
< | אולם גדול | | בימוי: תמר קינן | | < | חנה לסלאו היא ד"ר רות ווסטהיימר - תיאטרון חיפה | | 20:30 | | ה | | 13.06.24 |
|
< | אולם גדול | | סטנדאפ | | < | אדיר מילר | | 22:30 | | ו | | 14.06.24 |
|
< | אולם גדול | | לגילאים 2 - 7 | | < | רוי בוי ביער הסודי | | 10:00 | | שבת | | 15.06.24 |
|
< | אולם גדול | | בימוי: אודי גוטשלק | | < | סוף העולם שמאלה - תיאטרון חיפה | | 20:30 | | א | | 16.06.24 |
|
< | אולם גדול | | סטנדאפ | | < | אודי כגן | | 20:30 | | ג | | 18.06.24 |
|
< | אולם גדול | | דן אטינגר, מנצח | | < | גריג, ברוקנר - הסדרה הסימפונית | | 20:00 | | ה | | 20.06.24 |
|
< | אודיטוריום | | הוואלס | | < | קסם הוואלס – קאמרי בצהרי שישי | | 12:30 | | ו | | 21.06.24 |
|
< | אולם גדול | | דן אטינגר, מנצח | | < | גריג, ברוקנר - הסדרה הסימפונית | | 21:00 | | שבת | | 22.06.24 |
|
< | אולם גדול | | ג'ון אקסלרוד, מנצח | | < | פרוקופייב, צ'ייקובסקי, לברי - הסדרה הסימפונית | | 20:00 | | ד | | 24.07.24 |
|
< | אולם גדול | | לגילאים 2-7 | | < | זהבה ושלושת הדובים - נתי הגעתי הופעתי | | 11:00 | | שבת | | 27.07.24 |
|
< | אולם גדול | | ג'ון אקסלרוד, מנצח | | < | פרוקופייב, צ'ייקובסקי, לברי - הסדרה הסימפונית | | 21:00 | | שבת | | 27.07.24 |
|
< | אולם גדול | | לגילאים 2-10 | | < | אבא עושה בושות | | 11:00 | | שבת | | 03.08.24 |
|
< | אולם גדול | | מיטב השירים | | < | מוזס סי - ELVIS - מחווה לאלביס פרסלי | | 20:30 | | ה | | 15.08.24 |
|
|
|
|
|
|