תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
לוח האירועים 2014 ספטמבר 
א ב ג ד ה ו ש
 
10111213
14151617181920
21222324252627
282930
 
חיפה - מרכז רפפורט
  לוח מופעים
  
 
כתובת: מרכז הכרמל שד' הנשיא 138 ת.ד. 6364 חיפה 31063
טלפון מרכזיה: 04-8353506/7
טלפון קופה: 04-8382001
פקס: 04-8360177

שעות פתיחת קופה: בערבי מופע בלבד. שעה לפני כל מופע

תחבורה: ממרכזית המפרץ: 131, 133. ממרכזית חוף הכרמל: 133, 3. מהדר: 21, 22, 23, 28, 37. מוניות שירות, כרמלית.

חניה: יש בתשלום בחניון "כיכר האודיטוריום" הסמוך לאולמות

קפיטריה: יש עם שולחנות

סידור לנכים: יש, מעלית


 
בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פליקס הרנגרן<הזקן בן המאה שיצא מהחלון ונעלם16:30שבת27.09.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: ג'יימס גריי<המהגרת19:00שבת27.09.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: שי כנות<שושנה חלוץ מרכזי21:30שבת27.09.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: מארי אמשוקלי<פארטי גירל17:00א28.09.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: מארי אמשוקלי<פארטי גירל19:00א28.09.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי21:00א28.09.14
<אולם רפפורט (חדש)מחול אתני<רעב - יערית שרל20:00ב29.09.14
<אולם רפפורט (חדש)פסטיבל הסרטים 2014<שנת חורף18:00ה09.10.14
<אולם רפפורט (חדש)פסטיבל הסרטים 2014<20,000 יום על פני האדמה 22:00ה09.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<השופט22:15ה09.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<החתך10:00ו10.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<טראש (2014)13:15ו10.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<Men, Women & Children13:15ו10.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<בשחקים16:00ו10.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<דיפלומטיה 19:00ו10.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<מפלה 21:30ו10.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<שנת חורף14:30שבת11.10.14
<אולם רפפורט (חדש)פסטיבל הסרטים 2014<ז'יל וג'ים09:30א12.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<בשחקים19:15א12.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<טראש (2014)19:30ב13.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<Men, Women & Children19:30ג14.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<דיפלומטיה 19:15ד15.10.14
<אולם רפפורט (חדש)פסטיבל הסרטים 2014<מפלה 13:30ה16.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<Men, Women & Children19:00ה16.10.14
<אולם האודיטוריוםפסטיבל הסרטים 2014<השופט19:30ו17.10.14
<אולם האודיטוריוםבימוי: צדי צרפתי<רביזור (יידישפיל)20:00ב20.10.14
<אולם האודיטוריוםהמיטב<מישל לגראן Michel Legrand20:30ג21.10.14
<אולם האודיטוריוםבלט קלאסי<דון קישוט - הבלט הישראלי20:30ה30.10.14
<אולם האודיטוריוםלהקת פרסקו<סוכריות חמוצות - להקת המחול פרסקו-יורם כרמי20:30ג04.11.14
<אולם האודיטוריום35 שנה להיווסדותה<הווירטואוזים של מוסקבה20:30ד05.11.14
<אולם האודיטוריוםשני שושנים<שיר ישראלי 220:30שבת08.11.14
<אולם האודיטוריוםקונצרט 2<מאהלר בניחוח צרפתי - אנסמבל סולני ת"א20:30שבת15.11.14
<אולם האודיטוריוםהמיטב<ריצ'רד קליידרמן20:30ה20.11.14
<אולם האודיטוריוםוסילי פטרנקו מנצח<הפילהרמונית בחיפה 120:00א07.12.14
<אולם רפפורט (חדש)לכל המשפחה<בלט פאנוב - אצבעונית17:00ו12.12.14
<אולם האודיטוריוםלגילאי 4 ומעלה<שולם לעולם11:00שבת20.12.14
<אולם האודיטוריוםזובין מהטה מנצח<הפילהרמונית בחיפה 220:00ב22.12.14
<אולם האודיטוריוםכל הכבוד<שיר ישראלי 220:30שבת27.12.14
<אולם האודיטוריוםליונל ברנגייה מנצח<הפילהרמונית בחיפה 320:00א25.01.15
<אולם האודיטוריוםמחול מודרני<אבק - להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק20:30ה05.02.15
<אולם האודיטוריוםקונצרט 5<תמונות ילדות - אנסמבל סולני ת"א20:30שבת14.02.15
<אולם האודיטוריוםכריסוף פון דוהנני מנצח<הפילהרמונית בחיפה 420:00א15.02.15
<אולם האודיטוריוםבימוי: יבגני אריה<הדיבוק (גשר)20:30ב16.02.15
<אולם האודיטוריוםבימוי: יבגני אריה<הדיבוק (גשר)20:30ג17.02.15
<אולם האודיטוריוםבימוי: יבגני אריה<הדיבוק (גשר)20:30ד18.02.15
<אולם האודיטוריוםבימוי: יבגני אריה<הדיבוק (גשר)20:30ה19.02.15
<אולם האודיטוריוםבימוי: יבגני אריה<הדיבוק (גשר)20:30שבת21.02.15
<אולם רפפורט (חדש)קונצרט 3<ויולדי בפריז - אנסמבל בארוקדה20:30ב02.03.15
<אולם האודיטוריוםבלט קלאסי<הבלט הישראלי - MOON20:30ג03.03.15
<אולם האודיטוריוםניקולאי זניידר מנצח<הפילהרמונית בחיפה 520:00ג10.03.15
<אולם האודיטוריוםזובין מהטה מנצח<הפילהרמונית בחיפה 620:00ד18.03.15
<אולם רפפורט (חדש)אבנר בירון מנצח<המיסה הגדולה - הקאמרטה הישראלית20:30ד18.03.15
<אולם האודיטוריוםהבלט הישראלי<הימים שלנו - הבלט הישראלי20:30ג28.04.15
<אולם האודיטוריוםקונצרט 5<פולק בארוק - אנסמבל בארוקדה20:30ד29.04.15
<אולם האודיטוריוםקונצרט 6<מבוהמיה לעולם החדש - אנסמבל סולני ת"א20:30שבת02.05.15
<אולם האודיטוריוםעומר מ. ולבר מנצח<הפילהרמונית בחיפה 720:00ד06.05.15
<אולם האודיטוריוםיצחק פרלמן מנצח<הפילהרמונית בחיפה 820:00ד20.05.15
<אולם האודיטוריוםלהקת בת שבע<דקה דאנס20:30ה28.05.15
<אולם האודיטוריוםג'נאנדראה נוזדה מנצח<הפילהרמונית בחיפה 920:00א21.06.15
<אולם האודיטוריוםזובין מהטה מנצח<הפילהרמונית בחיפה 1020:00ד15.07.15
<אולם האודיטוריוםלהקת ורטיגו<רשימו - להקת המחול ורטיגו20:30ד09.12.15
חזרה