תרבות ראשי עניין פסטיבלים בידור ילדים קלאסי קולנוע מוזיקה מחול תיאטרון
לוח האירועים 2014 יולי 
א ב ג ד ה ו ש
  
101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
 
חיפה - מרכז רפפורט
  לוח מופעים
  
 
כתובת: מרכז הכרמל שד' הנשיא 138 ת.ד. 6364 חיפה 31063
טלפון מרכזיה: 04-8353506/7
טלפון קופה: 04-8382001
פקס: 04-8360177

שעות פתיחת קופה: בערבי מופע בלבד. שעה לפני כל מופע

תחבורה: ממרכזית המפרץ: 131, 133. ממרכזית חוף הכרמל: 133, 3. מהדר: 21, 22, 23, 28, 37. מוניות שירות, כרמלית.

חניה: יש בתשלום בחניון "כיכר האודיטוריום" הסמוך לאולמות

קפיטריה: יש עם שולחנות

סידור לנכים: יש, מעלית


 
בעלי תפקידים
אולם הערה שם האירוע שעה יום תאריך
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: דני בון<מבריק (2014)19:00ד30.07.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: רוברט סטרומברג<מליפיסנט21:15ד30.07.14
<אולם רפפורט (חדש)סטנד אפ<מני עוזרי22:30ו01.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי11:00שבת02.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: הייאו מיאזאקי<הרוח העולה17:00א03.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי19:30א03.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי21:30א03.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קיליאן רידהוף<בחזרה לחיים11:00ד06.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בחזרה לחיים<שלישי ברביעי11:00ד06.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)19:00ד06.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קאלין פטר נצר<בן יחיד21:00ד06.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: הייאו מיאזאקי<הרוח העולה18:00ו08.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי20:30ו08.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)22:30ו08.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)11:00שבת09.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קיליאן רידהוף<בחזרה לחיים16:30שבת09.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קאלין פטר נצר<בן יחיד19:00שבת09.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: סדריק קלאפיש<פריז פינת ניו יורק21:15שבת09.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: הייאו מיאזאקי<הרוח העולה17:00א10.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי19:30א10.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)21:30א10.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: הייאו מיאזאקי<הרוח העולה17:00ב11.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי19:30ב11.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)21:30ב11.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: אורן שטרן<זינוק בעליה19:00ד13.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: ליזה ג'והנסון<אהבה, שנאה ומה שביניהן21:00ד13.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: ג'וש בון<אשמת הכוכבים16:00ו15.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: ליזה ג'והנסון<אהבה, שנאה ומה שביניהן21:30ו15.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי11:00שבת16.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: הייאו מיאזאקי<הרוח העולה17:00א17.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי19:30א17.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)21:30א17.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: הייאו מיאזאקי<הרוח העולה17:00ב18.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי19:30ב18.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)21:30ב18.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי19:00ג19.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: סנדרה נטלבק<סיפור האהבה של מיסטר מורגן21:15ג19.08.14
<אולם רפפורט (חדש)שלישי ברביעי<אהבה ולימונים11:00ד20.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: סנדרה נטלבק<סיפור האהבה של מיסטר מורגן19:00ה21.08.14
<אולם רפפורט (חדש)אסכולות<הרצאות וקורסים ברפפורט10:00ו22.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)11:30שבת23.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: סנדרה נטלבק<סיפור האהבה של מיסטר מורגן16:30שבת23.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: תרזה פאביק<אהבה ולימונים19:00שבת23.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: יוליה פון היינץ<המסע של האנה 21:00שבת23.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: הייאו מיאזאקי<הרוח העולה17:00א24.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי19:30א24.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)21:30א24.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: הייאו מיאזאקי<הרוח העולה17:00ב25.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי19:30ב25.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פטריס לקונט<ההבטחה (2013)21:30ב25.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: קן לואץ'<המועדון של ג'ימי11:00שבת30.08.14
<אולם רפפורט (חדש)דוקאביב 2014<הנסיך הירוק17:00שבת30.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: האחים דארדן<יומיים ולילה19:00שבת30.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פול האגיס<גוף שלישי21:00שבת30.08.14
<אולם רפפורט (חדש)בימוי: פול האגיס<גוף שלישי19:00א31.08.14
<אולם האודיטוריוםהכל זהב<שיר ישראלי 220:30ה04.09.14
<אולם האודיטוריוםאודיה קורן<שירלי ולנטיין (יידישפיל)20:00א07.09.14
<אולם האודיטוריוםהמיטב<מישל לגראן Michel Legrand20:30ג21.10.14
<אולם האודיטוריוםבלט קלאסי<דון קישוט - הבלט הישראלי20:30ה30.10.14
<אולם האודיטוריוםשני שושנים<שיר ישראלי 220:30שבת08.11.14
<אולם האודיטוריוםכל הכבוד<שיר ישראלי 220:30שבת27.12.14
<אולם האודיטוריוםבלט קלאסי<מאדאם באטרפליי - הבלט הישראלי20:30ג27.01.15
<אולם האודיטוריוםמחול מודרני<אבק - להקת המחול ענבל פינטו ואבשלום פולק20:30ה05.02.15
<אולם האודיטוריוםבלט קלאסי<הבלט הישראלי - MOON20:30ג03.03.15
<אולם רפפורט (חדש)אבנר בירון מנצח<המיסה הגדולה - הקאמרטה הישראלית20:30ד18.03.15
<אולם האודיטוריוםהבלט הישראלי<הימים שלנו - הבלט הישראלי20:30ג28.04.15
<אולם האודיטוריוםלהקת בת שבע<דקה דאנס20:30ה28.05.15
<אולם האודיטוריוםלהקת פרסקו<סוכריות חמוצות - להקת המחול פרסקו-יורם כרמי20:30ד04.11.15
<אולם האודיטוריוםלהקת ורטיגו<רשימו - להקת המחול ורטיגו20:30ד09.12.15
חזרה